Hoşgeldiniz!

güler misin ağ90lar mısın

Güler misin Ağlar mısın - Plaj Melodisi 01:03
Güler misin Ağlar mısın - Plaj Melodisi 1.450 izlenme - 3 yıl önce Metin Akpınar ve Zeki Alasya filmlerinin olmassa olmaz müziğini hem dinlemek hem de izlemek üzeresiniz. Not: Etiketlere vicyuv vicyuv yazdım çünkü bu müzik arkadaş meclisinde böyle hatırlandı.
O Değil de, Sen Ustanın Evini Niye Yıktırıyorsun ? 03:16
O Değil de, Sen Ustanın Evini Niye Yıktırıyorsun ? 1.401 izlenme - 3 yıl önce Metin, mini-golf sahasına müdür olmuştur. Yalnız mini-golf sahasının yapılacağı arazide Rasim ustanın evi vardır.Rasim ustanın yegane çırağı Zeki, bunu duyar duymaz can dostu Metin'in yanında alır soluğu. Meyhanecinin ikilinin önüne bir kasa rakı dizmesi ve Zeki'nin 35 lik fondiplemesinden anlıyoruz ki asıl büyük içici Zeki Alasya imiş. (*) bkz: Mini golf : Golfün küçüğü
Güler misin Ağlar mısın? - Trafik 03:50
Güler misin Ağlar mısın? - Trafik 632 izlenme - 3 yıl önce Daha önce sitemizde de jeneriği bulunan,Trt'nin tek başına iktidar olduğu zamanlarda ekrana gelmiş olan "Güler misin Ağlar mısın?" programının ilk bölümünden bir skeç ekranlarınıza geliyor efendim.. Trafik kurallarına uyan site; alkışlarlayaşıyorum.com
Güler misin Ağlar mısın? 02:21
Güler misin Ağlar mısın? 553 izlenme - 3 yıl önce Trt'nin kendine özgü programlarından olan "Güler misin Ağlar mısın?" Olacak O kadar ve Yarı Şaka Yarı Ciddi ile dönüşümlü olarak yayınlanan sosyal içerikli parodi programlarından biri idi. O zamanlar alternatifi olmayan televizyon izleyicisi tüm aile olarak başına oturur, göz kırpmadan baştan sona hepsini izlerdi. Sonra Star1, Teleon, Aktif Tv(Atv) gibi özel kanallar geldi, ailenin görüş bütünlüğü bozuldu. Bu jenerik de internet alemine yadigar kaldı.
Ali Şen ile Ecnebice Öğreniyorum 00:21
Ali Şen ile Ecnebice Öğreniyorum 605 izlenme - 3 yıl önce Metin Akpınar ve Zeki Alasya'nın başrollerini paylaştığı "güler misin ağlar mısın" filminde paragöz mötel sahibi Cemal beyi canlandıran Ali Şen'i birçok dilde müşterilerini selamlarken izleyeceğiz. Pek çok avrupa dilini hakkıyla konuşabilen Ali Şen'in sırasıyla söyledikleri frasızca, italyanca,ingilizce ve fransızca olarak devam etmektedir: bon jour (günaydın), bon giorno (günaydın), good morning (günaydın), comment ça va? (nasıl gidiyor?), la mere est bien n'est pas? (deniz güzel değil mi?), vous etes ici bien? (keyfiniz yerinde mi?)
Metin Akpınar - Aynı sözlerle Kız istiyor. (Mini Golf) 00:54
Metin Akpınar - Aynı sözlerle Kız istiyor. (Mini Golf) 393 izlenme - 3 yıl önce Pastacıdan aslan gibisin, kesseler acımaz gazını alan Metin aynı sözlerle kızı istemeye gidiyor.Ortamın ağırlığının neden olduğu psikolojik ve de dar takım elbisenin diyaframa yaptığı fiziksel baskıyla hıçkırıklara gark olan metin, karınca ezmez damat saflığıyla ileri görüşlü ve sporcunun dostu babayı, golfün iyi bir şey olduğuna ikna etmiş olacak ki kızı alıyor ya da alamıyor mu ? Az sonraa.
Metin Akpınar'dan Saf, Temiz ve Bilinçli Tüketici Örneği 00:19
Metin Akpınar'dan Saf, Temiz ve Bilinçli Tüketici Örneği 289 izlenme - 3 yıl önce Metin Abimiz yaşını başını almış, çok sevdiği ustasının kızına aşık olmuş ve evlenmek istemektedir. Kaba etinde uçuşan yusufçuklarla birlikte pastahaneye gider ve hayatının en önemli mülakatı için prova yapar lokumları almadan önce. Bu kadar kadar saf, bu kadar temiz bir delikanlıyı karşısında gören pastacının verdiği cevap kesinlikle içtendir, yoksa sattığı üç kuruşluk lokumla kimse altına merco çekemez.
Nevra Serezli - Püf Noktası 02:25
Nevra Serezli - Püf Noktası 199 izlenme - 3 yıl önce 'Güler Misin Ağlar Mısın?' TV kabaresinin ilk bölümünden püf noktası ve onun tarihçesi konulu skeç. Bir nevi sakarlık hikayesi..
Kibarcık - Depozito Meselesi 01:35
Kibarcık - Depozito Meselesi 204 izlenme - 3 yıl önce Gürbüz'ün kendini tanıttığı ilk bölümünden sonra bir de artık iyice form tutmuş absürditesinden bir örnek. Cam şişeli içeceklerin depozitolu olmasından dolayı içeceklere verdiğimiz katma değerin günümüzde karşılıksız kalması, bizi farkına bile varmadan nice boşluk hislerine sürüklüyor bir bilseniz.
Güler misin Ağlar mısın? - Kısa Film (1 . Bölüm) 14:46
Güler misin Ağlar mısın? - Kısa Film (1 . Bölüm) 168 izlenme - 3 yıl önce Oyuncuları arasında benim de bulunduğum bu kısa film Trakya Üniversitesi Öğrencilerine ait bir kısa filmdir. Ders amaçlı çekilmiştir. Tüm Alkışlarlayaşıyorum kısa film severlerine duyurulur efendim.