Hoşgeldiniz!

gülgün feyman

Yaşar Nuri Öztürk Canlı yayında Gülgün Feyman'a Hakaret Etti 05:55
Yaşar Nuri Öztürk Canlı yayında Gülgün Feyman'a Hakaret Etti 6.618 izlenme - 3 yıl önce Yaşar Nuri Öztürk katıldığı TV programında sunucu Gülgün Feyman'ın laikle ilgili sorusu üzerine sinirlenerek "Sen de angutlar kervanına katılıyorsun" dedi.
Gülgün Feyman Kanal 99'a Geçti 00:28
Gülgün Feyman Kanal 99'a Geçti 1.088 izlenme - 8 yıl önce kanal 99referans 12.562symbol 25.000vertival dikey
TRT 1985 - 1986 Yeni Yıl Şarkısı 02:07
TRT 1985 - 1986 Yeni Yıl Şarkısı 780 izlenme - 4 yıl önce 80li yıllarda yılbaşı gecesi dendiğinde akla ilk dansöz gelir.Bakın Trt 1985 den 1986 ya geçtiğimiz o dakikaları bizlere nasıl yaşatmış.Önce Erol Evgin,Nüket Duru ve İzzet Altınmeşe'den bizleri çılgınlar gibi çoşturan yeni yıl şarkısı ardından da Gülgün Feyman ile yeni yıl mesajı. Gölnünüzde barış yüreğinizde sevgi bol olsun sevgili Alkışlarla Yaşayanlar...
80'ler 90'lar TRT Yılbaşı Programları ve Yeni Yıl Dilekleri 03:22
80'ler 90'lar TRT Yılbaşı Programları ve Yeni Yıl Dilekleri 1.167 izlenme - 4 yıl önce Her sene aynı dilekler, hiçbirisi de gerçekleşmeyen dilekler... Konuşanlar sırasıyla: Halit Kıvanç, Sezen Aksu, İlhan İrem, Yıldırım Gürses, Gülgün Feyman, Fatma Tokçabalaban, Nükhet Duru, Mustafa Yolaşan, Bülent Ersoy Not: Site'de daha önce yayımlandıysa çok özür dilerim
Engin Ardıç ile Günün Yorumu Ya da Yedin Bitirdin Beni! 04:33
Engin Ardıç ile Günün Yorumu Ya da Yedin Bitirdin Beni! 909 izlenme - 4 yıl önce Görüşlerindeki tutarsızlıkları bir kenara bırakılırsa, Türkiye'de son dönemde yetişen en iyi üslup sahibi fıkra ve deneme yazarlarından biridir Engin Ardıç. Lakin bir kenara bırakırsak dediğime bakmayın, günahları da bir kenarda duracak kadar az değildir. Bunları tartışmak aslında bu sitede olması gereken şeylerden değil, ancak yine de doksanlı yıllarda yetişen çocukların Gülgün Feyman ve Meriç Köyatası ile birlikte her akşam gördüğü, zihninde yer eten insanlardan biri olduğu için bu kepçırı siteye ekliyoruz. Bizi izlemeye devam edin. Not: Videodaki görüşler yalnızca söyleyenin görüşleridir, bu yüzden rica ediyorum çeşitli yorum ve mesajlarla, camıma taş atmalarla, "o videoyu kaldırın yoksa supozituar yaparız sana onu" gibi şeylerle vakit öldürmeyin. Bak, kar da var dışarıda.
Yaşar Nuri Öztürk'ün 00:46
Yaşar Nuri Öztürk'ün "Angut" Sözü Canlı Yayını Gerdi - Gülgün Feyman 189 izlenme - 3 yıl önce Yaşar Nuri Hoca katıldığı TV programında sunucu Gülgün Feyman'ın laiklikle ilgili sorusu üzerine sinirlenerek "Sen de angutlar kervanına katılıyorsun" dedi. Gülgün Feyman ise yaşadığı şaşkınlığı gizleyemedi.
Saba Tümer Gülgün Feyman'a Sert Çıktı! 06:35
Saba Tümer Gülgün Feyman'a Sert Çıktı! 135 izlenme - 6 yıl önce Saba Tümer kendisine ders vermeme sebebini anlatan Gülgün Feyman'a sert açıklamalarla cevap verdi.
Saba Tümer Gülgün Feyman'a Sert Çıktı! 06:35
Saba Tümer Gülgün Feyman'a Sert Çıktı! 67 izlenme - 6 yıl önce Saba Tümer kendisine ders vermeme sebebini anlatan Gülgün Feyman'a sert açıklamalarla cevap verdi.