Hoşgeldiniz!

Gülhane Parkı Videoları İzle

Cem Karaca - Ceviz Ağacı 06:01
Cem Karaca - Ceviz Ağacı 1.493 izlenme - 1 yıl önce Cem Karaca'nın 1993 yılındaki Gülhane konserinden Ceviz Ağacı şarkısının canlı performansı. Özellikle konser performansı olduğu için daha gerçekçi olduğunu belirtmeliyim, Cem Karaca ayrıca seyirciye ayar da vermektedir.
Gülhane Parkı'ndaki Göçüğün Havadan Görüntüsü 01:31
Gülhane Parkı'ndaki Göçüğün Havadan Görüntüsü 344 izlenme - 9 ay önce Gülhane Parkı'nda meydana gelen göçük havadan görüntülendi. Gülhane Parkı'nda bulunan çay bahçesinin duvarı öğle saatlerinde çökmüş, göçük altında kalanlar olması nedeniyle, itfaiye, polis ve arama kurtarma ekipleri harekete geçmişti. Olayın meydana geldiği yer ve kurtarma çalışmaları havadan görüntülendi. Görüntülerde facianın boyutu gözler önüne serilirken, çalışmaların devam ettiği görülüyor.
Cem Karaca - 3 Temmuz 1993 - Gülhane Konseri 41:06
Cem Karaca - 3 Temmuz 1993 - Gülhane Konseri 772 izlenme - 1 yıl önce Cem Karaca'nın 1993 yılındaki Gülhane Parkı şenliklerinde verdiği konserin TRT arşivinden kaydı. Sivas Katliamı'nın hemen sonrasında gerçekleşen konserden Cem Karaca'nın -kayıtta bulunmayan- bir konuşmasını aktarmak isterim. "Sizlerle herşeyimi paylaştım, sevinçlerimi kederlerimi paylaştım. Şu andaki duygularımı da paylaşmak istiyorum. 3 meslektaşımı, 1 yazar dostumu ve 31 yurttaşımı dün gece yitirdim. Yüce İslam dini adına böylesi bir çılgınca cinayeti irtikab edenleri, gerçekleştirenleri, yine Allah'a havale etmekten başka birşey gelmiyor elimden... Gönüllerinizin mihrabında bir küçük ışık olsun lütfen o ölenler için... Alkışlayın, alkışlayın, alkışlarla uğurlayalım onları... Ve sizlerden bir ricam var. onbinlerce tezgah dönmekte bu ülke üzerinde şu günlerde, el ele tutuşun, el ele tutuşun, el ele tutuşun! Sevginin birlikteliğin gücünü gösterin düşmana! Ve adiloş bebe..." #direngeziparkı
Barış Manço - Seyirci Atışması (Gülhane Parkı Konseri) 02:30
Barış Manço - Seyirci Atışması (Gülhane Parkı Konseri) 396 izlenme - 2 yıl önce Barış Manço'nun 5 Temmuz 1992 yılında İstanbul Gülhane Parkı'nda verdiği konserde gerçekleşen bir solo programıyla sevenleriyle buluştu. Yapımcılığını Kudret Sayan'nın üstlendiği konserde Barış Manço eski ve yeni 10 şarkı seslendirdi.Sanatçı şarkıların bazılarını playback olurken bazıları ise Kurtalan Ekspres eşliğinde canlı olarak çaldı.''Ayı'' adlı parçasını seslendirirken ayılarla birlikte sahneye çıkan sanatçı, özellikle ( ve tabiki de ) küçük çocukların büyük ilgisini gördü. Bu konser 22 Temmuz 1992 yılında TRT 1'de ekrana gelmiştir. Kaynak : Milliyet Gazete Arşivi 22.07.1992 / TV Magazin.
Cem Karaca - Adiloş Bebe (Gülhane Konseri) 04:14
Cem Karaca - Adiloş Bebe (Gülhane Konseri) 422 izlenme - 2 yıl önce Cem babamızın 1993teki Gülhane Parkı konserinden bir kesit. Ahmed Arif'in şiiri, Cem Karaca'nın bestesi. Keyifli seyirler...
Gülhane Parkı'nda Çay Bahçesinin Duvarı Çöktü 01:20
Gülhane Parkı'nda Çay Bahçesinin Duvarı Çöktü 28 izlenme - 9 ay önce İstanbul'da Gülhane Parkı'nda bir çay bahçesinin duvarı çöktü. Alınan ilk bilgilere göre, parkın Sarayburnu girişindeki bir çay bahçesinde toprak kayması sonucu duvarın çöktüğü ihbarı üzerine olay yerine polis, itfaiye ve ambulans ekipleri sevk edildi. Olay yerine ulaşan ekipler, bölgeyi kontrol altına alarak çalışma başlattı. Göçük altında kalanların olabileceği belirtiliyor.
Tartışmaları Çirkinleşmeden Kazanmanın Yolları 03:52
Tartışmaları Çirkinleşmeden Kazanmanın Yolları 75 izlenme - 1 yıl önce Herkese Sahte Arap Kanalımdan Merhabalar.Bugün Yagmur Yılmaz yanımda ve size tartışmaları kazanmanın yollarından bahsedeceğiz Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Girdiğiniz Tartışmaları Çirkinleşmeden Kazanmak İçin Mutlaka Bilmeniz Gereken 8 Yöntem 1. Kazanmak için karşınızdakilerin düşüncelerine saldırmayın. Karşınızdakilerin düşüncelerine saldırmak onların damarına basmaktan başka hiçbir işinize yaramaz ve iki taraf da ''ya savaş ya terket'' tavrına bürünür. 2. Nazik olun. Tartışmalar her zaman mantık çerçevesinde gelişmeyebilir. Fakat siz, karşınızdakilerin fikirleri ne kadar saçma gelirse gelsin nezaketi bir kenara bırakmayın. Çünkü bu dünyanın medeni olmaya ihtiyacı var. 3. Ucu açık sorular sorun. Sorduğunuz ucu açık sorularla karşınızdakilerdeki rekabet hissiyatını yok eder, onların uzlaşmacı bir tavra bürünmesini sağlarsınız. 4. Kendinizden emin görünün. Kendinize güvenin ve bunu belli edin çünkü 2013'te yapılan bir çalışmada insanların en zeki ve bilgili görünen değil, kendinden emin görünen insanları dinlediği ortaya çıktı. Müzik: incompetech.com
Gülhane Parkı’ndaki Göçük Havadan Görüntülendi 01:35
Gülhane Parkı’ndaki Göçük Havadan Görüntülendi 13 izlenme - 9 ay önce Olayın meydana geldiği yer ve kurtarma çalışmaları havadan böyle görüntülendi. Görüntülerde facianın boyutu gözler önüne serilirken, çalışmaların devam ettiği görülüyor.
Gülhane Parkı’nda Duvar Çöktü 02:30
Gülhane Parkı’nda Duvar Çöktü 4 izlenme - 9 ay önce Gülhane Parkı'nda bir çay bahçesinin duvarı çöktü. Olay yerine polis, itfaiye ve ambulans ekipleri sevk edildi.