Hoşgeldiniz!

Gülle

Williams'ın Attığı Gülle Foto Muhabirine Geldi! 00:30
Williams'ın Attığı Gülle Foto Muhabirine Geldi! 9.678 izlenme - 2 yıl önce Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nda ABD'li atlet Kendell Williams'ın attığı gülle foto muhabirin ayağını kırıyordu.
Bir Penis Ne Kadar Ağırlık Kaldırabilir 02:39
Bir Penis Ne Kadar Ağırlık Kaldırabilir 8.087 izlenme - 2 yıl önce Zenci iri yarı bir adam ve cılız bir çinli karşı karşıya gelir. Tek amaçları vardır cinsel organlarına astıkları güllelerin ağırlığına dayanabilmek.
Milli Atletimiz Emel Dereliden Gülle Atmada Dünya Rekoru 00:35
Milli Atletimiz Emel Dereliden Gülle Atmada Dünya Rekoru 5.411 izlenme - 5 yıl önce Ukrayna'da düzenlenen Dünya Yıldızlar Atletizm Şampiyonası'nda Fenerbahçeli milli atlet Emel Dereli gülle atmada 20.14 metrelik derecesiyle şampiyona ve Yıldızlar Dünya Rekoru kırarak, altın madalyanın sahibi oldu... Olimpiyat Stadyumu'nda yapılan şampiyonanın ikinci gününde kadınlar gülle atma elemelerinde mücadele eden Emel Dereli, 19.18'lik tek atışıyla Yeni Zelandalı Valerie Adams'ın 12 yıllık şampiyona rekorunu 2.10 metre geliştirerek tarihe geçmiş ve adını finale yazdırmıştı... Finalindeki ilk hakkında 20.14 metrelik atışıyla bu kez şampiyona ve Yıldızlar Dünya Rekoru kıran sporcumuz altın madalya kazandı.... Emel Dereli Türk atletizm tarihinde Dünya Yıldızlar Şampiyonası'nda ilk altın madalya kazanan atlet olarak tarihi bir başarı elde etti... Eda Tuğsuz 5. oldu Bayanlar cirit atma finalinde yarışan Milli sporcumuz Eda Tuğsuz ise beşinci oldu. Ukrayna'nın Donetsk kentinde süren şampiyonada Türk atlet Eda Tuğsuz, 51.56 metrelik atışıyla finalde beşinci sırada yer aldı. Final müsabakasında Avustralyalı Little Mackenzie 61.47'lik derecesiyle altın madalyanın sahibi oldu. Kübalı Aguilar Yulenmis 59.94 ile gümüş, Letonyalı Kocina Anete 54.26 ile bronz madalya kazandı.
Demir Gülle Bize Vuracak Mı? - Tehlikeli Deney  - Oha Diyorum 03:46
Demir Gülle Bize Vuracak Mı? - Tehlikeli Deney - Oha Diyorum 3.408 izlenme - 2 yıl önce Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Gülle Atma 00:13
Gülle Atma 3.612 izlenme - 5 yıl önce Gülle Atma
Gülle İle Kola Ve Traş Köpüğü Patlattık! - Oha Diyorum 04:34
Gülle İle Kola Ve Traş Köpüğü Patlattık! - Oha Diyorum 2.952 izlenme - 2 yıl önce
Gülle İle Mikrodalga Fırın Parçaladık - Oha Diyorum 03:34
Gülle İle Mikrodalga Fırın Parçaladık - Oha Diyorum 2.872 izlenme - 2 yıl önce Gülle ile bir şeyleri parçalamaya devam ediyoruz. Bu videoda mikrodalga fırını gülle ile darmaduman ediyoruz.
Gülle İle Kamera Parçaladık - Oha Diyorum 04:38
Gülle İle Kamera Parçaladık - Oha Diyorum 2.316 izlenme - 2 yıl önce
Futbolcu Tekmelikleri Ne Kadar Koruyor? - Tekmeli Test - Oha Diyorum 04:43
Futbolcu Tekmelikleri Ne Kadar Koruyor? - Tekmeli Test - Oha Diyorum 2.608 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda futbolcuların maçlarda kendilerini tekmelerden koruduğu tekmelikleri test ediyoruz. Bunun için de tekme, sopa ve gülle kullanıyoruz.
Hayri Gülle’ylen 2008 E Güle Güle 04:34
Hayri Gülle’ylen 2008 E Güle Güle 10.049 izlenme - 10 yıl önce hayri gülle’ylen 2008 e güle güle
Quentin Tarantino Tarzı Kan Akıtmak 02:48
Quentin Tarantino Tarzı Kan Akıtmak 2.884 izlenme - 3 yıl önce Quentin Tarantino abimizin sinemaya yıllarını vererek bizim için çabalayıp saçını süpürge ederekten sadece ve sadece izleyicinin beğenisi için uğraşıp didinip yazdığı, yönettiği hatta ve hatta oynadığı filmlerindeki kan akıtılan sahnelerin montajlandığı çalışma efendiler.
Seafight Oyuk Gülle Açığı 01:23
Seafight Oyuk Gülle Açığı 3.854 izlenme - 5 yıl önce Seafight Oyuk Gülle Açığı
Maysa ve Bulut - Gülle Bülbül 10:53
Maysa ve Bulut - Gülle Bülbül 506 izlenme - 9 ay önce MAYSA VE BULUT / GÜLLE BÜLBÜL Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Şahan Hayri Gülle 03:36
Şahan Hayri Gülle 5.916 izlenme - 10 yıl önce mutlaka izleyin...
Şahan - Kim 500 Bin İstemezki Yarışmacı Hayri Güll 08:03
Şahan - Kim 500 Bin İstemezki Yarışmacı Hayri Güll 5.548 izlenme - 10 yıl önce
Kırılmaz Cam Gerçekten Kırılmaz Mı? - Test Ettik - Oha Diyorum 05:34
Kırılmaz Cam Gerçekten Kırılmaz Mı? - Test Ettik - Oha Diyorum 1.029 izlenme - 2 yıl önce
Tabancamın Sapını Gülle Donatacağım 02:43
Tabancamın Sapını Gülle Donatacağım 1.212 izlenme - 2 yıl önce Tabancamın Sapını Gülle Donatacağım Film müziği Tabancamın sapını Gülle donatacağım Alacağım başka yar Seveceğim başka yar Seni çatlatacağım Oy benim Gülizarım Hem söyler hem yazarım Konuştuğumuz yerler Seviştiğimiz yerler Olsun benim mezarım Tabancam dolu mermi Seven böyle eder mi İnsan sevdiği yari Adam sevdiği yari Bırakır da gider mi Tabancam dolu saçma Kaçma sevdiğim kaçma Zaten ben yaralıyım Ezelden yaralıyım Bir yara da sen açma
Gülle Atma Yarışması 00:43
Gülle Atma Yarışması 2.393 izlenme - 9 yıl önce gülle atma yarışması gümüşhane gökdere köyü
Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı: Gülle Atma 00:54
Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı: Gülle Atma 711 izlenme - 3 yıl önce Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı: Gülle Atma
Gülle İle Sprey Boya Ve Deodorant Patlattık! - Oha Diyorum 04:37
Gülle İle Sprey Boya Ve Deodorant Patlattık! - Oha Diyorum 873 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda ilginç bir deney yapıyoruz. Gülle ile sprey boya ve sprey deodorant patlattık. Sonuç gerçekten etkileyici oldu.
Almanyada Vatandaşımızın Başına Gelen Irkçı Saldırı 00:39
Almanyada Vatandaşımızın Başına Gelen Irkçı Saldırı 200 izlenme - 11 ay önce Gavura vurur gibi vurmuş alman dayı.Kaleci saçlı kardeşimizinde tokadı yedikten sonra allahını şaşırması üzücü bir nüans oluşturmuş
Şahan Hayri Gülle Kim 500bin İstemezki 08:02
Şahan Hayri Gülle Kim 500bin İstemezki 3.212 izlenme - 10 yıl önce mesutsunay m.s.1.m.s.2_msq@hotmail.com
Muhteşem Gül Resimleri 01:15
Muhteşem Gül Resimleri 1.018 izlenme - 4 yıl önce Muhteşem Gül Resimleri
Aynur Güneş - Gülle Gider Kevene 03:33
Aynur Güneş - Gülle Gider Kevene 960 izlenme - 6 yıl önce
Williams az kalsın muhabirin ayağını kırıyordu... 00:30
Williams az kalsın muhabirin ayağını kırıyordu... 329 izlenme - 2 yıl önce Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nda ABD'li atlet Kendell Williams'ın attığı gülle foto muhabirin ayağını kırıyordu.
Kral Korsan Oyunu Seafight!!! 00:47
Kral Korsan Oyunu Seafight!!! 1.834 izlenme - 9 yıl önce İnsanın kendini kaptırabileceği her türlü korsanın bulaştığı şeyin mevcud olduğu bir korsancılık oyunu
El Yapımı Tüfek (Yüksek Derecede Türk İşi İçerir) 04:05
El Yapımı Tüfek (Yüksek Derecede Türk İşi İçerir) 433 izlenme - 3 yıl önce Kullanılan malzemeler, * siyah koli bantı * tahta masa ayağı * vidalı hortum contası (adını yanlış yazmış olabilirim) * tokai çakmak * boş yağ tenekesi * kamera çekme özelliği olan bir telefon * barut (kibrit başları soyula bilir) * demir bilya * görüntüyü kayıt etmek için bir adet arkadaş
Sporcunun Attığı Gülle, Hakemin Canını Aldı 00:30
Sporcunun Attığı Gülle, Hakemin Canını Aldı 16 izlenme - 1 ay önce Çekya'da düzenlenen atletizm şampiyonasında sporcunun attığı gülle, hakemin göğsüne geldi. Hastaneye kaldırılan hakem, kurtarılamadı.
Batman'ın Bomba İle İmtihanı 02:43
Batman'ın Bomba İle İmtihanı 265 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar "Batmanın Köpekbalığı İle İmtihanı" adlı paylaşımdan sonra "Batman'ın Bomba İle İmtihanı" adlı video ile devam ediyoruz. Maceranın devamında Batman ve kankası Robin en nihayetinde kötü kalpli şerefsizlerin karagahını bulur ama onlar çoktan tozamış ve bir de Batman ve Robin'e tuzak kurmuşlardır. Fakat bu tuzaktan kurtulmak sanıldığı kadar kolay değildir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/177376/batmanin-kopekbaligi-ile-imtihani
Hayri Gülle'nin Çılgın Projesi 04:35
Hayri Gülle'nin Çılgın Projesi 469 izlenme - 3 yıl önce Şahan Gökbakar'ın sevilen tiplemesi, İstanbul belediye başkanı adayı Hayri Gülle'nin çılgın olduğu kadar komik olan projeleri. Başbakanın çılgın projesi ister istemez Hayri Başkanı akılları getirmekte.