Hoşgeldiniz!

güllerin savaşı ömer

Güllerin Savaşı 38. Bölüm Fragmanı 00:42
Güllerin Savaşı 38. Bölüm Fragmanı 3.856 izlenme - 3 yıl önce Gülru, geçirdiği krizden sonra toparlanabilecek mi? Halide'nin ona yaptıklarının farkına varan Gülru, nasıl bir karar alacak? Gülfem ve Ömer'in yakınlaşmasına şahit olan genç kadın, yeni kararı ile başta Cihan olmak üzere herkesi şaşırtacak bir yol izlemeye başlıyor. Güllerin Savaşı, yeni bölümü ile 4 Nisan Cumartesi 20:00'de Kanal D'de!
Güllerin Savaşı 39. Bölüm Fragmanı 00:57
Güllerin Savaşı 39. Bölüm Fragmanı 2.911 izlenme - 3 yıl önce Ömer'in itirafı, herkeste şok etkisi yaratıyor. Gülru, kandırılmışlığın ağır yükü ile savaşırken, Gülfem de oyununun ortaya çıkması ile iyice hırçınlaşıyor. Cihan ise, bu karmaşanın ortasında duydukları ile kimsenin farketmediği şekilde yangın yerine dönüyor. Güllerin Savaşı 39. bölümü ile 11 Nisan Cumartesi 20:00'de Kanal D'de!
Güllerin Savaşı - Ömer Sonunda Aşkını İlan Ediyor 04:03
Güllerin Savaşı - Ömer Sonunda Aşkını İlan Ediyor 3.191 izlenme - 3 yıl önce Gülfem'le anlaşma yapan Gülru, Mert'le nikah masasına oturuyor. Ömer son kez şansını deniyor ama Gülru, O'nu durduruyor.
Güllerin Savaşı - Ömer, İlk Kez Duygularından Bahsediyor 02:08
Güllerin Savaşı - Ömer, İlk Kez Duygularından Bahsediyor 2.407 izlenme - 3 yıl önce Şevket, annesinin talimatıyla Ömer'le konuşuyor ve Ömer yanlış kişiye güvenip duygularını açıklıyor.
Güllerin Savaşı-Şok eden itiraf! 03:46
Güllerin Savaşı-Şok eden itiraf! 1.343 izlenme - 3 yıl önce Gülru, ilaçların etkisiyle kontrolünü kaybediyor ve intikam ateşiyle yanmadan önceki Gülru'nun sesini dinliyor. İşte o dakikadan sonra her şey değişiyor!
Güllerin Savaşı-Kem gözlere şiş! 03:01
Güllerin Savaşı-Kem gözlere şiş! 426 izlenme - 3 yıl önce Halide, Gülfem'i çıldırtıyor! Çığrından çıkan Halide, Gülfem'in sabrını zorluyor ama... Kanal D'nin; başrollerini Damla Sönmez, Barış Kılıç ve Canan Ergüder'in paylaştığı, Serap Aksoy, Atilla Şendil, Yiğit Kirazcı, Arif Pişkin, Sercan Badur, Meltem Pamirtan, Berk Yaygın, Münire Apaydın, Zeynep Köse ve Pınar Afşar'ın eşlik ettikleri, senaryosunu Melis Civelek'in Sırma Yanık'la kaleme aldığı, yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği ve Merve Girgin'in yönettiği Güllerin Savaşı, Salı akşamı 21:00'de Kanal D'de başlıyor.
Güllerin Savaşı-Açık çek! 03:06
Güllerin Savaşı-Açık çek! 242 izlenme - 3 yıl önce Mert ve Seda arasında yaşananlar, beklenmedik sonuçlar doğuruyor. Güllerin Aşkı. Duyusal Sahne Sayamıza beğenmeyi unutmayın.