Hoşgeldiniz!

güllüşah

Kemal Sunal Film Müziği (Ibo ile Güllüşah 1977) 03:43
Kemal Sunal Film Müziği (Ibo ile Güllüşah 1977) 2.113 izlenme - 4 yıl önce Türk Sinemasının en büyük Komedyeni Unutulmaz Kemal Sunal´ın Anısına. Allah Rahmet etsin!
İbo İle Güllüşah - Ne Dağıtıyorlar? 00:21
İbo İle Güllüşah - Ne Dağıtıyorlar? 1.074 izlenme - 1 yıl önce Yolda yürürken anlamsız sıralara denk gelirsiniz. Ya bedava birşey dağıtılıyordur, ya bir aktivite çalışması vardır ya da bürokratik bir için kuyruk uzamıştır. İşte "Gülşah'ı görene 100 bin lira" kuyruğunda o anlamsız sıralara girenlere tokat gibi yanıt bekçi abiden geliyor...
Arap Boyacı - İbo İle Güllüşah 00:37
Arap Boyacı - İbo İle Güllüşah 797 izlenme - 2 yıl önce İbo İle Güllüşah filminin belkide hafızamıza en çok kazınan karakteri bu korkutucu çocuktur, o fetiş ötesi kıyafeti ve ten renginin altından parlayan dişleriyle rüyalarımıza bile girmiştir, tek merak ettiğim şey şu an da neler yaptığı.
Kalenin Ardı Mersin Beklerim Yarim Gelsin 00:23
Kalenin Ardı Mersin Beklerim Yarim Gelsin 1.040 izlenme - 2 yıl önce İbo İle Güllüşah Filminden Süper Bir Sahne :) Kalenin Ardı Mersin Beklerim Yarim Gelsin Beklemekten Usandım Allah Belanı Versin
İbo ile Güllüşah - Mani 00:23
İbo ile Güllüşah - Mani 264 izlenme - 1 yıl önce Atıf Yılmaz'ın yönetmenliğini yaptığı 1977 yılına ait "İbo ile Güllüşah" adlı filmden bir kesit. Ali Şen, Kemal Sunal, Ayşen Gruda ve Gülşah Soydan'ın rol aldığı filmde, İbrahim'in kız kaçırmasıyla başlayan hikayede, ailesinden ilgi göremeyen bir kızla tanışması ve başlık parası bulma çabası anlatılmaktadır. İyi seyirler..
Vladimir Cosma -  Sirba 02:04
Vladimir Cosma - Sirba 91 izlenme - 1 yıl önce "ibo ile güllüşah" ve avanak apti filmlerinde kullanılan müzik