Hoşgeldiniz!

gülme efekti

Gülme Efekti Ne Kadar İşe Yarıyor? - Test Ettik - Oha Diyorum 02:17
Gülme Efekti Ne Kadar İşe Yarıyor? - Test Ettik - Oha Diyorum 3.703 izlenme - 2 yıl önce Bazı komedi dizilerinde ve özellikle de sitcom'larda esprilerden sonra kahkaha efekti konur. Peki bu efekt gerçekten işe yarıyor mu? Melih bunu test etti. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Scorp -  Gülme Çeşitleri 05:56
Scorp - Gülme Çeşitleri 4.182 izlenme - 2 yıl önce Her insanın kendine özgü gülme tarzı vardır. Scorp kullanıcıları birbirinden farklı, belki daha önce hiç duymadığınız ve aklınıza bile gelmeyecek gülme çeşitlerini paylaşarak eğlendiriyor. Scorperlar'ın posları bizden, kendi tarzınızla gülmesi sizden! Daha fazlası için; https://scorpapp.com/
Sokağın Nabzı - Van 04:33
Sokağın Nabzı - Van 1.885 izlenme - 3 yıl önce Sokağın Nabzı isimli programımızda gülme efektleriyle desteklenmiş, aile içi şiddet ve generallerle ilgili röportajlar silsilesi izleyeceğiz.
Batesmotelpro - Şive Komedisi 01:45
Batesmotelpro - Şive Komedisi 858 izlenme - 3 yıl önce Batesmotelpro absürd komedinin sevilmeyen bir tür olduğunu anlamışlar ve ucuz basit şive komedisi yapmaya karar vermişler.
Sinemada Kız Ellemek Üzerine Stand-Up 07:15
Sinemada Kız Ellemek Üzerine Stand-Up 689 izlenme - 3 yıl önce Yurdum insanı kendini hep komik zannetmiştir, komik olmayan insan yoktur memleketimizde yine böyle bir arkadaşımız ile karşı karşıyayız. Hani yetenek sizsiniz izlerken "ulan be adam sana kim yeteneklisin dedi de buraya çıktın" diyorsunuz ya ( en azından ben çok diyorum ) bu da öyle birşey.
Stand Upına Gülünen Adam (Gülme Efektli) 04:55
Stand Upına Gülünen Adam (Gülme Efektli) 692 izlenme - 3 yıl önce Bir programa katılıp kimseyi güldüremeyen stand up'çı arkadaşa birde iyi yönden bakalım. İlgili video: http://alkislarlayasiyorum.com/koleksiyon/52d437b2ad4e18ab2c8b4567/gunun-en-cok-izlenen-videolari-13012014/168417
Leyla ile Mecnun - Türk Sitcom Dizilerine Ayar Vermek 04:39
Leyla ile Mecnun - Türk Sitcom Dizilerine Ayar Vermek 442 izlenme - 3 yıl önce Leyla ile Mecnun dizisinin 72. bölümünde Türk sitcom dizilerinde yaşanan klişelere değinen sahnesi... Youtube kullanıcı Hırsız Yavuz'a teşekkürler.
Kukla Oyunu - Siyasetçiler ve İş Adamları (TV 1) 03:56
Kukla Oyunu - Siyasetçiler ve İş Adamları (TV 1) 465 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Kukla Oyunu gibi daha entel olaylarımız vardı. Daha sonra hayatımıza izdivaç, kutu açma ve 120 dakikalık diziler girdi. Televizyon her zaman için aptal kutusu olsa da, sanki bu aralar daha bir salaklaştı.
Yabancı Fütursuzca Gülen Adam 01:14
Yabancı Fütursuzca Gülen Adam 113 izlenme - 3 yıl önce Valla ne yalan söyleyim videodakilerin ne bok yaptığını bilmiyorum, bilmediğim bir diğer şey ise nasıl bir insan evladı böyle gülebilir?
Babam ve Oğlum - Sitcom Versiyon / Satrayni 03:16
Babam ve Oğlum - Sitcom Versiyon / Satrayni 230 izlenme - 3 yıl önce 2005 yapımı Çağan Irmak filmi olan Babam ve Oğlum'un sitcom versiyonunu yapmışlar. Bol bol gülme efekti ve duygu karmaşası sizi bekliyor. Son dönemlerde mizahi açıdan öne çıkan Satrayni'nin hazırladığı video karşınızda..
Gevuroğlu Çantayı Getir - Bayburtlu Ramazan 02:23
Gevuroğlu Çantayı Getir - Bayburtlu Ramazan 123 izlenme - 3 yıl önce Yurdum insanının saflığına, temizliğine örnek bir video. Şirinevler'de çantası çalınan Bayburtlu Ramazan abimiz, muhabir arkadaştan çantasının bulunması için yardım istiyor. Ortaya komik görüntüler çıkıyor.