Hoşgeldiniz!

Gülme Efekti Videoları İzle

Scorp -  Gülme Çeşitleri 05:56
Scorp - Gülme Çeşitleri 3.950 izlenme - 10 ay önce Her insanın kendine özgü gülme tarzı vardır. Scorp kullanıcıları birbirinden farklı, belki daha önce hiç duymadığınız ve aklınıza bile gelmeyecek gülme çeşitlerini paylaşarak eğlendiriyor. Scorperlar'ın posları bizden, kendi tarzınızla gülmesi sizden! Daha fazlası için; https://scorpapp.com/
Sokağın Nabzı - Van 04:33
Sokağın Nabzı - Van 1.532 izlenme - 2 yıl önce Sokağın Nabzı isimli programımızda gülme efektleriyle desteklenmiş, aile içi şiddet ve generallerle ilgili röportajlar silsilesi izleyeceğiz.
Batesmotelpro - Şive Komedisi 01:45
Batesmotelpro - Şive Komedisi 754 izlenme - 2 yıl önce Batesmotelpro absürd komedinin sevilmeyen bir tür olduğunu anlamışlar ve ucuz basit şive komedisi yapmaya karar vermişler.
Sinemada Kız Ellemek Üzerine Stand-Up 07:15
Sinemada Kız Ellemek Üzerine Stand-Up 585 izlenme - 2 yıl önce Yurdum insanı kendini hep komik zannetmiştir, komik olmayan insan yoktur memleketimizde yine böyle bir arkadaşımız ile karşı karşıyayız. Hani yetenek sizsiniz izlerken "ulan be adam sana kim yeteneklisin dedi de buraya çıktın" diyorsunuz ya ( en azından ben çok diyorum ) bu da öyle birşey.
Leyla ile Mecnun - Türk Sitcom Dizilerine Ayar Vermek 04:39
Leyla ile Mecnun - Türk Sitcom Dizilerine Ayar Vermek 360 izlenme - 2 yıl önce Leyla ile Mecnun dizisinin 72. bölümünde Türk sitcom dizilerinde yaşanan klişelere değinen sahnesi... Youtube kullanıcı Hırsız Yavuz'a teşekkürler.
Stand Upına Gülünen Adam (Gülme Efektli) 04:55
Stand Upına Gülünen Adam (Gülme Efektli) 519 izlenme - 2 yıl önce Bir programa katılıp kimseyi güldüremeyen stand up'çı arkadaşa birde iyi yönden bakalım. İlgili video: http://alkislarlayasiyorum.com/koleksiyon/52d437b2ad4e18ab2c8b4567/gunun-en-cok-izlenen-videolari-13012014/168417
Kukla Oyunu - Siyasetçiler ve İş Adamları (TV 1) 03:56
Kukla Oyunu - Siyasetçiler ve İş Adamları (TV 1) 355 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar Kukla Oyunu gibi daha entel olaylarımız vardı. Daha sonra hayatımıza izdivaç, kutu açma ve 120 dakikalık diziler girdi. Televizyon her zaman için aptal kutusu olsa da, sanki bu aralar daha bir salaklaştı.
Yabancı Fütursuzca Gülen Adam 01:14
Yabancı Fütursuzca Gülen Adam 91 izlenme - 1 yıl önce Valla ne yalan söyleyim videodakilerin ne bok yaptığını bilmiyorum, bilmediğim bir diğer şey ise nasıl bir insan evladı böyle gülebilir?
Babam ve Oğlum - Sitcom Versiyon / Satrayni 03:16
Babam ve Oğlum - Sitcom Versiyon / Satrayni 206 izlenme - 2 yıl önce 2005 yapımı Çağan Irmak filmi olan Babam ve Oğlum'un sitcom versiyonunu yapmışlar. Bol bol gülme efekti ve duygu karmaşası sizi bekliyor. Son dönemlerde mizahi açıdan öne çıkan Satrayni'nin hazırladığı video karşınızda..
Gevuroğlu Çantayı Getir - Bayburtlu Ramazan 02:23
Gevuroğlu Çantayı Getir - Bayburtlu Ramazan 88 izlenme - 2 yıl önce Yurdum insanının saflığına, temizliğine örnek bir video. Şirinevler'de çantası çalınan Bayburtlu Ramazan abimiz, muhabir arkadaştan çantasının bulunması için yardım istiyor. Ortaya komik görüntüler çıkıyor.