Hoşgeldiniz!

Gültan Kışanak

Diyarbakır'da Çöpçüler Yollara Çöp Döküyor 00:23
Diyarbakır'da Çöpçüler Yollara Çöp Döküyor 6.535 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak ile Eş Başkan Fırat Anlı'nın gözaltına alınmasından sonra bugün de yine Belediyenin toplu taşımada görev yapan otobüsleri çalışmadı, çöpler yine toplanmadı.
Askerden Kışanak'a: Burası Benim Devletimse Çıkın Dışarı 03:09
Askerden Kışanak'a: Burası Benim Devletimse Çıkın Dışarı 4.314 izlenme - 4 yıl önce Suruç'ta Gültan Kışanak'ın "senin devletin" çıkışına komutanlardan birinin "Burası benim devletimse çıkın dışarı" karşılığını vermesi gerginliğe neden oldu Suriyelilerin sınırdan geçiş yaptığı Suruç'a giden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak ile askerler arasında gerginlik yaşandı. "BURASI BENİM DEVLETİM ÇIKIN DIŞARI" Askeri taş yağmuruna tutanlara yapılan müdahaleye tepki gösteren Kışanak, askerle konuşurken "Senin devletin bana söz verdi" dedi. Asker de buna karşılık, ''Burası benim devletimse, benim toprağımsa çıkın dışarı" dedi. "BURASI SENİN BABANIN TOPRAĞI DEĞİL" Askerin bu sözleri üzerine bir hayli sinirlendiği gözlenen Kışanak "Ne toptrağı? Burası senin babanın toprağı değil. Sen nasıl böyle konuşuyorsun?" karşılığını verdi
Burası Benim Devletimse Çıkın! 03:09
Burası Benim Devletimse Çıkın! 219 izlenme - 4 yıl önce Askerlerimiz Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'ndeki Sınır Hattında Kurulan Çadırlara Pkk Bayrağı Ve Aponun Resimlerinin Konulması Üzere Çadırları Yıktı. Bunun Üzerine Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak Görevli Subay İle Tartıştı. gülten Kışanak, Senin Devletin Söz Verdi Yıkmayacak Demesi Üzerine Devlet Benimse Çıkın O Zaman Diyerek Karşılık Verdi.
Gültan Kışanak Cemevinde Semah Döndü 01:33
Gültan Kışanak Cemevinde Semah Döndü 233 izlenme - 5 yıl önce BDP Genel Başkan Yardımcısı Gültan Kışanak, Tunceli'de semah döndü.
Gültan Kışanak Gözaltına Alındı 00:54
Gültan Kışanak Gözaltına Alındı 86 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak ile Belediye Meclisi Üyesi Fırat Anlı, terör soruşturması kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince gözaltına alındı. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki askeri darbe girişimine ilişkin kurulan komisyonu bilgilendirmek için TBMM'ye gitti. HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder de Kışanak'a eşlik etti. Kanlı darbe girişimiyle ilgili soruların yöneltildiği Kışanak, CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray'ın sorduğu soru üzerine birden kızdı. EKREM DUMANLI GÖRÜŞMESİ Gültan Kışanak'ın FETÖ'nün medya tetikçisi Ekran Dumanlı ile yaptığı görüşmeyi hatırlatan Çıray, "Görüşmede Ekrem Dumanlı size PKK'ya sızan MİT elemanlarının listesini mi verdi?" dedi. GERGİN ANLAR CHP'li vekilin bu sorusundan sonra ortalık bir anda karıştı. Soruya oldukça sinirlendiği gözlenen Kışanak'a, Sırrı Süreyya Önder de destek oldu. Gerginliğin artması üzerine komisyon başkanı tartışmaya müdahale etti.
Diyarbakır Çöp Kente Döndü 00:44
Diyarbakır Çöp Kente Döndü 71 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır’da Eş Başkanları Gültan Kışanak ve Fırat Anlı’nın gözaltına alındığı Büyükşehir Belediyesi hizmeti aksatmaya devam ediyor. Çöp dağlarının oluştuğu kentte, belediye otobüsleri bugün de çalışmadı. Valilik, belediye gönderdiği talimatta, çöplerin toplanmasını istedi. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen terör soruşturması çerçevesinde Eş Başkanları Gültan Kışanak ve Fırat Anlı’nın gözaltına alındığı Büyükşehir Belediyesi, hizmeti aksatmaya devam ediyor. 3 gündür belediye otobüslerinin çalışmadığı kentte, çöpler toplanmıyor. Otobüslerin çalışmaması nedeniyle vatandaşlar ulaşım mağduriyeti yaşarken, kentin birçok bölgesinde çöp dağları oluştu. Diyarbakır Valiliği tarafından belediyeye gönderilen talimat yazısında çöplerin toplanmasını istedi. Demirtaş’tan iki farklı açıklama HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, dün Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde yaptığı açıklamada, makine ikmal merkezlerinin önünün Toplumsal Olaylara Müdahale Araçları (TOMA) ile kapatıldığını ve araçların çıkmasına izin verilmediği için çöplerin toplanmadığını ileri sürmüştü. Demirtaş, bugün Yenişehir ilçesinde yaptığı açıklamada ise işçilerin tepkisi nedeniyle çöplerin toplanmadığına dikkat çekti. Demirtaş, “İlk günden itibaren işçilerin bir tepkisi vardı ama dünden beri biz toplamak istedik. Makine ikmallerden araçların çıkışına izin vermediler. Şimdi DBP Eş Başkanı Kamuran Yüksek ile de görüştük. Belediyedeki arkadaşlarla da görüşülecek. Birkaç saat içinde de bu mesele çözülür diye temenni ediyorum” ifadelerinde bulundu.
BDP Temel Atma Töreninde 10  Yıl Marşı Çalması 00:30
BDP Temel Atma Töreninde 10 Yıl Marşı Çalması 127 izlenme - 3 yıl önce Bülent Arınç'ı bile rahatsız ederken Bdpli'ler rahatsız olmuş çok mu?
Sebahat Tuncel'den Polislere Tehdit 00:48
Sebahat Tuncel'den Polislere Tehdit 39 izlenme - 2 yıl önce Polisin, geniş güvenlik önlemi aldığı ve kimseyi yaklaştırmadığı belediye binasının önüne kısa süre sonra HDP Grup Başkan Vekili Çağdar Demirel, Diyarbakır Milletvekilleri Sibel Yiğitalp, Feleknaz Uca, Demokratik Toplum Partisi Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel ile bazı meclis üyeleri, STK temsilcileri ve bazı çalışanları geldi. HDP'li vekiller yetkililerden bilgi almaya çalışırken, barikatı aşmaya çalışan Tuncel ile polisler arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. SEBAHAT TUNCEL'DEN POLİSLERE TEHDİT Tuncel, halk kendi iradesiyle seçti şimdi gelip bana barikat kuruyorsun demesi üzerine, Polis "bekleyin görüşürüz" dedi. DTP Eş Başkanı Sebahat Tuncel ile polisler arasında gerginlik yaşandı. Sebahat Tuncel polisleri tehdit ederek " Bunun hesabını vereceksiniz hepiniz hesabını vereceksiniz" diye tehdit etti.
Gültan Kışanak ve Fırat Anlı Gözaltına Alındı 04:57
Gültan Kışanak ve Fırat Anlı Gözaltına Alındı 34 izlenme - 2 yıl önce Kışanak, Diyarbakır Havalimanı'nda, DBP Meclis Üyesi Fırat Anlı ise adresinde, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince gözaltına alındı. Gültan Kışanak'ın FETÖ'nün medya tetikçisi Ekran Dumanlı ile yaptığı görüşmeyi hatırlatan Çıray, "Görüşmede Ekrem Dumanlı size PKK'ya ... Gültan Kışanak'a PKK gözaltısı Diyarbakır Büyükşehir Belediye Sözde Başkanı Gültan Kışanak İsimli, Pkk Terör Örgütü Üyesi Gözaltına Alındı. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak gözaltında. 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Meclis'te kurulan Darbe Komisyonu, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kınaşak'ı dinledi. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Gültan Kışanak'a PKK gözaltısı Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gülten Kışanak terör soruşturması kapsamında gözaltına alındı Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı, terör örgütü PKK'ya yönelik soruşturma kapsamında Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak ve DBP Meclis Üyesi Fırat Anlı hakkında gözaltı kararı aldı. İKİSİ DE GÖZALTINDA Kışanak, Diyarbakır Havalimanı'nda, DBP Meclis Üyesi Fırat Anlı ise adresinde, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince gözaltına alındı. Kışanak ve Anlı, emniyete götürüldü. POLİS BELEDİYEDE ARAMA YAPIYOR Öte yandan, polis ekiplerinin Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nde arama yaptığı öğrenildi. JÖH -PÖH - Özel Harekat Korucu Şehit asker Polis amed - HDP Haber Son Dakika
TBMM Genel Kurulu'nda 'Faşist' Tartışması 06:49
TBMM Genel Kurulu'nda 'Faşist' Tartışması 125 izlenme - 4 yıl önce HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan'ın CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz'a yönelik "Allah'a çok şükür ki, Allah'a çok şükür ki Sayın Gültan Kışanak sizin gibi faşist birisi değil. Allah'a çok şükür ki Sayın Gültan Kışanak sizin sahip olduğunuz hiçbir özelliğe sahip bir belediye başkanı, bir kadın ve bir insan değil." sözleri Meclis Genel Kurulu'nda tartışma başlattı.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık 01:42
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık 21 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık'ın karşılanması- Çalık'ın konuşması - Toplu fotoğraf çekimi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: -"Bizim milletimizle yaptığımız işbirliğine karşı paralel yapı, terör örgütü dahil olmak üzere, her alanda, herkesle işbirliği yapıyor ve yapmaya devam edecek" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Bizim milletimizle yaptığımız işbirliğine karşı paralel yapı, terör örgütü dahil olmak üzere, her alanda, herkesle işbirliği yapıyor ve yapmaya devam edecek" dedi.
AK Parti Diyarbakır İl Teşkilatı İstifa Etti 00:24
AK Parti Diyarbakır İl Teşkilatı İstifa Etti 33 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Avukat Aydın Altaç, genel merkezin isteği ve bilgisi dahilinde istifalarını sunduklarını söyledi.
Gültan Kışanak: Galatasarayı En İyi Şekilde Ağırlayacağız 06:05
Gültan Kışanak: Galatasarayı En İyi Şekilde Ağırlayacağız 13 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak, Galatasaray maçının büyük bir centilmenlik içinde geçeceğini, güzel ve tatlı bir rekabet olacağını söyledi.
Gültan Kışanak, Habere Dair'de 00:24
Gültan Kışanak, Habere Dair'de 14 izlenme - 4 yıl önce Türkiye tarihi seçimlere Diyarbakır tarihi bir Nevruz'a hazırlanıyor. Çözüm süreci, barışın dili sürecek mi? Diyarbakırlılar sandıkta ne diyecek? BDP Diyarbakır Belediye Başkan Adayı Gültan Kışanak Habere Daire'de yanıtlıyor Rıdvan Akar'la Habere Dair, 21 Mart Cuma günü 19:30'da CNN TÜRK'te!
Bakanlar'dan Eylem Yapan Acılı Ailelere Ziyaret
Bakanlar'dan Eylem Yapan Acılı Ailelere Ziyaret 24 izlenme - 4 yıl önce Beşir Atalay, Efkan Ala ile Mehdi Eker, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi önünde eylem yapan aileleri ziyaret etti.
Gültan Kışanak, 5N1K'ya konuk oldu. 01:02:46
Gültan Kışanak, 5N1K'ya konuk oldu. 5 izlenme - 4 yıl önce Programın diğer bölümlerine cnnturk.com'dan ulaşabilirsiniz.
Fırat Anlı ve Gültan Kışanak Tutuklandı 01:25
Fırat Anlı ve Gültan Kışanak Tutuklandı 0 izlenme - 2 yıl önce Dbp'li Meclis Üyesi Fırat Anlı İle Eski Bdp Milletvekili Ayla Akat Ata Ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak Tutuklandı.