Hoşgeldiniz!

Gültan Kışanak

Gültan Kışanak Gözaltına Alındı 00:54
Gültan Kışanak Gözaltına Alındı 62 izlenme - 7 saat önce Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak ile Belediye Meclisi Üyesi Fırat Anlı, terör soruşturması kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince gözaltına alındı. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki askeri darbe girişimine ilişkin kurulan komisyonu bilgilendirmek için TBMM'ye gitti. HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder de Kışanak'a eşlik etti. Kanlı darbe girişimiyle ilgili soruların yöneltildiği Kışanak, CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray'ın sorduğu soru üzerine birden kızdı. EKREM DUMANLI GÖRÜŞMESİ Gültan Kışanak'ın FETÖ'nün medya tetikçisi Ekran Dumanlı ile yaptığı görüşmeyi hatırlatan Çıray, "Görüşmede Ekrem Dumanlı size PKK'ya sızan MİT elemanlarının listesini mi verdi?" dedi. GERGİN ANLAR CHP'li vekilin bu sorusundan sonra ortalık bir anda karıştı. Soruya oldukça sinirlendiği gözlenen Kışanak'a, Sırrı Süreyya Önder de destek oldu. Gerginliğin artması üzerine komisyon başkanı tartışmaya müdahale etti.
Askerden Kışanak'a: Burası Benim Devletimse Çıkın Dışarı 03:09
Askerden Kışanak'a: Burası Benim Devletimse Çıkın Dışarı 4.071 izlenme - 2 yıl önce Suruç'ta Gültan Kışanak'ın "senin devletin" çıkışına komutanlardan birinin "Burası benim devletimse çıkın dışarı" karşılığını vermesi gerginliğe neden oldu Suriyelilerin sınırdan geçiş yaptığı Suruç'a giden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak ile askerler arasında gerginlik yaşandı. "BURASI BENİM DEVLETİM ÇIKIN DIŞARI" Askeri taş yağmuruna tutanlara yapılan müdahaleye tepki gösteren Kışanak, askerle konuşurken "Senin devletin bana söz verdi" dedi. Asker de buna karşılık, ''Burası benim devletimse, benim toprağımsa çıkın dışarı" dedi. "BURASI SENİN BABANIN TOPRAĞI DEĞİL" Askerin bu sözleri üzerine bir hayli sinirlendiği gözlenen Kışanak "Ne toptrağı? Burası senin babanın toprağı değil. Sen nasıl böyle konuşuyorsun?" karşılığını verdi
Gültan Kışanak ve Fırat Anlı Gözaltına Alındı 04:57
Gültan Kışanak ve Fırat Anlı Gözaltına Alındı 19 izlenme - 16 saat önce Kışanak, Diyarbakır Havalimanı'nda, DBP Meclis Üyesi Fırat Anlı ise adresinde, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince gözaltına alındı. Gültan Kışanak'ın FETÖ'nün medya tetikçisi Ekran Dumanlı ile yaptığı görüşmeyi hatırlatan Çıray, "Görüşmede Ekrem Dumanlı size PKK'ya ... Gültan Kışanak'a PKK gözaltısı Diyarbakır Büyükşehir Belediye Sözde Başkanı Gültan Kışanak İsimli, Pkk Terör Örgütü Üyesi Gözaltına Alındı. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak gözaltında. 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Meclis'te kurulan Darbe Komisyonu, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kınaşak'ı dinledi. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Gültan Kışanak'a PKK gözaltısı Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gülten Kışanak terör soruşturması kapsamında gözaltına alındı Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı, terör örgütü PKK'ya yönelik soruşturma kapsamında Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak ve DBP Meclis Üyesi Fırat Anlı hakkında gözaltı kararı aldı. İKİSİ DE GÖZALTINDA Kışanak, Diyarbakır Havalimanı'nda, DBP Meclis Üyesi Fırat Anlı ise adresinde, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince gözaltına alındı. Kışanak ve Anlı, emniyete götürüldü. POLİS BELEDİYEDE ARAMA YAPIYOR Öte yandan, polis ekiplerinin Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nde arama yaptığı öğrenildi. JÖH -PÖH - Özel Harekat Korucu Şehit asker Polis amed - HDP Haber Son Dakika
Sebahat Tuncel'den Polislere Tehdit 00:48
Sebahat Tuncel'den Polislere Tehdit 16 izlenme - 15 saat önce Polisin, geniş güvenlik önlemi aldığı ve kimseyi yaklaştırmadığı belediye binasının önüne kısa süre sonra HDP Grup Başkan Vekili Çağdar Demirel, Diyarbakır Milletvekilleri Sibel Yiğitalp, Feleknaz Uca, Demokratik Toplum Partisi Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel ile bazı meclis üyeleri, STK temsilcileri ve bazı çalışanları geldi. HDP'li vekiller yetkililerden bilgi almaya çalışırken, barikatı aşmaya çalışan Tuncel ile polisler arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. SEBAHAT TUNCEL'DEN POLİSLERE TEHDİT Tuncel, halk kendi iradesiyle seçti şimdi gelip bana barikat kuruyorsun demesi üzerine, Polis "bekleyin görüşürüz" dedi. DTP Eş Başkanı Sebahat Tuncel ile polisler arasında gerginlik yaşandı. Sebahat Tuncel polisleri tehdit ederek " Bunun hesabını vereceksiniz hepiniz hesabını vereceksiniz" diye tehdit etti.
Burası Benim Devletimse Çıkın! 03:09
Burası Benim Devletimse Çıkın! 212 izlenme - 2 yıl önce Askerlerimiz Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'ndeki Sınır Hattında Kurulan Çadırlara Pkk Bayrağı Ve Aponun Resimlerinin Konulması Üzere Çadırları Yıktı. Bunun Üzerine Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak Görevli Subay İle Tartıştı. gülten Kışanak, Senin Devletin Söz Verdi Yıkmayacak Demesi Üzerine Devlet Benimse Çıkın O Zaman Diyerek Karşılık Verdi.
Gültan Kışanak Cemevinde Semah Döndü 01:33
Gültan Kışanak Cemevinde Semah Döndü 227 izlenme - 3 yıl önce BDP Genel Başkan Yardımcısı Gültan Kışanak, Tunceli'de semah döndü.
BDP Temel Atma Töreninde 10  Yıl Marşı Çalması 00:30
BDP Temel Atma Töreninde 10 Yıl Marşı Çalması 75 izlenme - 1 yıl önce Bülent Arınç'ı bile rahatsız ederken Bdpli'ler rahatsız olmuş çok mu?
TBMM Genel Kurulu'nda 'Faşist' Tartışması 06:49
TBMM Genel Kurulu'nda 'Faşist' Tartışması 114 izlenme - 2 yıl önce HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan'ın CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz'a yönelik "Allah'a çok şükür ki, Allah'a çok şükür ki Sayın Gültan Kışanak sizin gibi faşist birisi değil. Allah'a çok şükür ki Sayın Gültan Kışanak sizin sahip olduğunuz hiçbir özelliğe sahip bir belediye başkanı, bir kadın ve bir insan değil." sözleri Meclis Genel Kurulu'nda tartışma başlattı.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık 01:42
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık 20 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık'ın karşılanması- Çalık'ın konuşması - Toplu fotoğraf çekimi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: -"Bizim milletimizle yaptığımız işbirliğine karşı paralel yapı, terör örgütü dahil olmak üzere, her alanda, herkesle işbirliği yapıyor ve yapmaya devam edecek" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Bizim milletimizle yaptığımız işbirliğine karşı paralel yapı, terör örgütü dahil olmak üzere, her alanda, herkesle işbirliği yapıyor ve yapmaya devam edecek" dedi.
Gültan Kışanak: Galatasarayı En İyi Şekilde Ağırlayacağız 06:05
Gültan Kışanak: Galatasarayı En İyi Şekilde Ağırlayacağız 13 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak, Galatasaray maçının büyük bir centilmenlik içinde geçeceğini, güzel ve tatlı bir rekabet olacağını söyledi.
AK Parti Diyarbakır İl Teşkilatı İstifa Etti 00:24
AK Parti Diyarbakır İl Teşkilatı İstifa Etti 33 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Avukat Aydın Altaç, genel merkezin isteği ve bilgisi dahilinde istifalarını sunduklarını söyledi.
Bakanlar'dan Eylem Yapan Acılı Ailelere Ziyaret
Bakanlar'dan Eylem Yapan Acılı Ailelere Ziyaret 24 izlenme - 2 yıl önce Beşir Atalay, Efkan Ala ile Mehdi Eker, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi önünde eylem yapan aileleri ziyaret etti.
Gültan Kışanak, Habere Dair'de 00:24
Gültan Kışanak, Habere Dair'de 13 izlenme - 2 yıl önce Türkiye tarihi seçimlere Diyarbakır tarihi bir Nevruz'a hazırlanıyor. Çözüm süreci, barışın dili sürecek mi? Diyarbakırlılar sandıkta ne diyecek? BDP Diyarbakır Belediye Başkan Adayı Gültan Kışanak Habere Daire'de yanıtlıyor Rıdvan Akar'la Habere Dair, 21 Mart Cuma günü 19:30'da CNN TÜRK'te!
Gültan Kışanak, 5N1K'ya konuk oldu. 01:02:46
Gültan Kışanak, 5N1K'ya konuk oldu. 5 izlenme - 2 yıl önce Programın diğer bölümlerine cnnturk.com'dan ulaşabilirsiniz.