Hoşgeldiniz!

Gülünmeyen Adam Videoları İzle

Espirisine Gülünmeyen At Murat 00:26
Espirisine Gülünmeyen At Murat 200.861 izlenme - 1 yıl önce İzdivaç programında,rüyasında at gören ablaya at murattır denilince dizilerden tanıdığımız abimiz üzerine alınır ve sadece kendinin hunharca güldüğü bir espiri yapar
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 28.322 izlenme - 5 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Adam
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Murat Özarı 02:08
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Murat Özarı 33.550 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk canli yayininda az önce fikra anlatan Murat Özari yine herkesi güldürdü.
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Laneti 04:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Laneti 11.816 izlenme - 1 yıl önce Evet Arkadaşlar Fıkrasına Gülünmeyen Adamı Bir Çoğunuz Biliyor Olmalısınız Ve Bir Çoğunuz Kahkahalarla İzlemişsinizdir. Kahkaha Atmasanız Bile Tebessüm Etmişsinizdir. Peki... Ya Bu Bir Lanet Gibi Herkese Bulaşsaydı, Ya Trajikomik Bir Hal Alsaydı. Heralde Bu Videomuz Gibi Olurdu. Gülmeye Hazır mısınız? Öyleyse İyi Seyirler.. Yeap -_- (:) Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 8.543 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/ozkan.isbilen
Fıkrasına gülünmeyen adam remix 00:32
Fıkrasına gülünmeyen adam remix 5.320 izlenme - 5 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adam remix videosunu izle Komedi
Fıkrasına Gülünmeyen Recep Tayyip Erdoğan 00:43
Fıkrasına Gülünmeyen Recep Tayyip Erdoğan 2.951 izlenme - 2 yıl önce Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunmak üzere 24 TV'de yayına katılan Başbakan Erdoğan bir fıkra anlattı. Anadan doğma kör iki kafadar birlikte aynı tabaktan bunlar sarma yiyorlar. şimdi bunlar birlikte bunu yerken biri diğerine diyor ki "olum, sarmaları..."diyor "çift çift yeme". "şimdi arkadaş" o da diyor ki "ben kör sen kör, benim" diyor "çift çift yediğimi sen nereden anladın " diyor. Cevap ise: "ben öyle yiyorum da o yüzden biliyorum".
Stand Up'ına Gülünmeyen Adam 04:55
Stand Up'ına Gülünmeyen Adam 2.595 izlenme - 2 yıl önce Bir televizyon programının düzenlediği yarışmaya katılan amatör komedyen, ne yazık ki izleyicileri pek de güldürmeyi başaramamış. Ve ortaya böyle görüntüler çıkmış.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Mustafa Topaloğlu 00:55
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Mustafa Topaloğlu 4.303 izlenme - 3 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Adam Mustafa Topaloğlu
Muhabbet Kralı - Fıkrasına gülünmeyen adam 02:01
Muhabbet Kralı - Fıkrasına gülünmeyen adam 3.989 izlenme - 5 yıl önce
Gökmen Özdenak'dan Drogba'ya Hoşgeldin Mesajı 00:30
Gökmen Özdenak'dan Drogba'ya Hoşgeldin Mesajı 4.669 izlenme - 4 yıl önce Gökmen Özdenak'dan Drogba'ya esprili hoşgeldin mesajı..
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 01:23
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 1.545 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde fenomen olan Hasan Mezarcı'dan yine kahkahalara boğulmamıza neden olacak bir fıkra daha. Bu sefer dinlerken dahi gülmeye başlayacağımız sonunda ne demek istedi diyerek düşündüren bir mizahi yapı sergilenmiş anlatım biçimi. Fıkralar kitabını sabırsızlıkla beklediğimiz Hasan Mezarcı'nın bu dönem içinde ortaya çıkan bir kaç tane daha fıkrasına tanık olmayı beklemekteyiz.
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Hikayesi 01:51
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Hikayesi 4.018 izlenme - 5 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adamla ilgili parodi videoyu izleyin:) özeti; "bazı kişiler vardır, insana kendisini cem yılmaz'mış gibi hissettirir. gazlarına gelmeyiniz." olan video. sonunda fıkranın ardındaki esrar perdesinin kalkmasını sağlamış çok süper ördek başarılı bir çalışma. şimdi komik ama di mi ha? şimdi komik?
En Komik İnternet Fenomenleri 09:40
En Komik İnternet Fenomenleri 1.401 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan: Yunus Ozan Coşgun Şu ana kadar en çok beğenilen ve konuşulan komik videolardan bir klip hazırlİadım . İyi seyirler Video, Ne dediği anlaşılmayan adamla başlıyor, beyin bedava diyen adam da görüntüler arasında.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 2 00:26
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 2 1.184 izlenme - 2 yıl önce Kendisinin de ne anlattığını bilmeyen ve fıkraaa( özellikle vurgu var ) sına gülünmeyen bir adam daha.Ama amca iyi toparlıyor, diğeri gibi zorladıkça zorlamıyor.Nasreddin Hoca fıkrası da güldürmek için çözüm olmuyor.
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Aradığı Ortamı Bulması 00:31
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Aradığı Ortamı Bulması 1.439 izlenme - 3 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Aradığı Ortamı Bulması
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Perde Arkası (Hasan Mezarcı) 01:38
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Perde Arkası (Hasan Mezarcı) 1.144 izlenme - 2 yıl önce Gündeme bomba gibi düşen Hasan Mezarcı fıkrasının perde arkası. Hasan Mezarcı büyük bir ilgi ile kürsüye davet edilir bu büyük ilgiden olsa gerek kimse dinlemez. Hep beraber izleyip tekrar gülelim.
Stand Up'ına Gülünmeyen Adam 2 06:49
Stand Up'ına Gülünmeyen Adam 2 1.125 izlenme - 2 yıl önce Stand Up'ına gülünmeyen adam Özcan Özçelik bu sefer makina kafaya çıkıyor. Bu herifte hiç utanma duygusu yok mu bilmiyorum ama yorum size aittir.
Fıkrasına gülünmeyen adam (GTA versiyonu) 00:59
Fıkrasına gülünmeyen adam (GTA versiyonu) 1.659 izlenme - 4 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adam (GTA versiyonu)
Taklidine Gülünmeyen Adam 06:11
Taklidine Gülünmeyen Adam 590 izlenme - 2 yıl önce Aret Çanakçı kardeşimiz bir hata yaparak Alişan ve Çağla Şikel'in programına çıkmış. Stand-up'ına gülünmeyen adamdan sonra bu daha feci olmuş. İzliyoruz
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Ziya Şengül 2 01:09
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Ziya Şengül 2 1.383 izlenme - 4 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adam Ziya Şengül 2
Fıkrasına Gülünmeyen Arif Erdem - Educatedear 01:39
Fıkrasına Gülünmeyen Arif Erdem - Educatedear 679 izlenme - 2 yıl önce Eski Galatasaraylı futbolcular anılarını anlatıyor gürültü,şamata falan. Peki sıra Arif Erdem'e gelince ne oluyor? Educatedear yine harika bir işe imza atmış, izliyoruz efenim..
Fıkrasına Hala Gülünmeyen Adam - Serin Sesler 00:49
Fıkrasına Hala Gülünmeyen Adam - Serin Sesler 843 izlenme - 2 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adama, "ben gülürsem herkes gülür" diyen ablamız ayarı veriyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71490/fikrasina-gulunmeyen-adam-hasan-mezarci
ali tural fıkrasına gülünmeyen adam taklidi 00:40
ali tural fıkrasına gülünmeyen adam taklidi 1.037 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/TURAL.TVhttps//twitter.com/#!/AliTURAL1
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 01:55
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 520 izlenme - 1 yıl önce Sosyal Medya'ya katılan konuğun o kadar da komik olmayan fıkrası ve fıkranın yarattığı gerginlik anları izleyeceğiz.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam'ın Kamera Arkası - Hasan Mezarcı 00:46
Fıkrasına Gülünmeyen Adam'ın Kamera Arkası - Hasan Mezarcı 482 izlenme - 2 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adam olarak sitemizde nam salan çakma mehdi Hasan Mezarcı'nın günahını almışız a dostlar. Kamera arkası görüntülerinde Mezarcı'nın şakşakcıları varmış. Bunlar bi takım uydurmalar bu kalitedeki espiriye gülünmez mi hiç ?! Bu sefer güldürdü mübarek.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam 1.315 izlenme - 4 yıl önce Ben Hastayım Hastayım Dinlemediniz Beni He Noldu Şimdi...
Fıkrasına Gülünen Adam 00:27
Fıkrasına Gülünen Adam 696 izlenme - 2 yıl önce Uzun zaman gündemimizi meşgul eden Fıkrasına Gülünmeyen Adam sonunda anlattığı fıkrayla güldürmeyi başarıyor ama ne güldürmek. Sözlerime zamanında Atv'de yayınlanan Gülse Birsel'in sunduğu gag adlı programdan esinlenerek bir maniyle son vermek istiyorum Su gelir güldüür güldür Fıkrasına Gülünmeyen Adam gel beni güldüür Gaag kenara değil tam ortayaaa
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Hikayesi 01:58
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Hikayesi 337 izlenme - 1 yıl önce Amatör olarak iyi yapımlara ender rastladığımız şu günlerde tam anlamıyla 10 numara bir iş. Sakal kaşıma hareketi, kaş göz mimikleri, arka plan, oyunculuklar her yönüyle gayet sağlam. Ayrıca bu şekilde fıkra olayının da iç yüzünü öğrenmiş oluyoruz. Yapımda emeği geçen arkadaşları tebrik eder, başarılarının devamını diler, gözlerinden sıkarım. Olur da olayın orijinalini bilmeyenler için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71490/fikrasina-gulunmeyen-adam-hasan-mezarci
Fıkrasına Gülünmeyen Adam v3.0  - Ziya Şengül 00:45
Fıkrasına Gülünmeyen Adam v3.0 - Ziya Şengül 344 izlenme - 2 yıl önce Bazen başkaları adına televizyonda izlediğinizde utandığınız anlar olur ya, işte Ziya Şengül abimiz bu anları bize yaşatıyor. Fıkra bittikten sonra ekip arkadaşları Gökmen Özdenak ve Serhat Ulueren'den de satış yiyen Ziya Şengül perişan hale geliyor... İbretle izliyoruz.