Hoşgeldiniz!

gulyabani

Vodafone FreeZone İzlesene Vizyon (27 Şubat 2014) 03:56
Vodafone FreeZone İzlesene Vizyon (27 Şubat 2014) 143.471 izlenme - 3 yıl önce Vodafone FreeZone’dan Türkiye’nin en büyük sinema kampanyası! 1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye!
Gulyabani - Fragman 02:14
Gulyabani - Fragman 20.596 izlenme - 3 yıl önce "Gulyabani" 28 Şubat 2014'te sinemalarda.. Başrollerini Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Melike Öcalan ve Didem Balçın’ın paylaştığı filmde dört kadın, fantastik bir filmin senaryosunu yazmak üzere korku dolu bir ormanda yer alan av evine gider. Dört güzel Kadın, atmosferi soluyup mekanı keşfetmeye çalışırken, peş peşe beklenmedik olaylarla karşılaşırlar ve kendi korkuları ile yüzleşmek zorunda kalırlar. Türk sinemasının 100. yılında izleyiciler ile buluşacak olan Gulyabani’nin çekimleri yaz aylarında, İstanbul’un değişik mekanlarında gerçekleştirildi. 40 kişilik ekibin gece gündüz çalıştığı, Holywood filmlerini aratmayan post produksiyon aşaması ise 6 aylık bir sürede tamamlandı. Filmin kadrosunda Perihan Savaş, Kenan Ece, Mustafa Üstündağ, Hasan Küçükçetin, Sarp Bozkurt, Orhan Eşkın, Merve Oflaz, Serkan Genç gibi isimler de yer alıyor. Türk Sineması’nın efsane oyuncusu Cüneyt Arkın’ında sıra dışı bir rol ile yer aldığı Gülyabani’nin vizyon tarihi 28 Şubat 2014 olarak belirlendi.
Gulyabani 3 02:03
Gulyabani 3 76.342 izlenme - 10 yıl önce Şener Şen gulyabani'ye çözüm bulmaya çalışırken Kemal Sunal araya girer :)
kemal sunal gulyabani 01:36
kemal sunal gulyabani 18.863 izlenme - 7 yıl önce gazi Şahin production gururla sunar.iyi seyirler.
Gulyabani (Fragman) 02:14
Gulyabani (Fragman) 8.646 izlenme - 3 yıl önce Gulyabani filmi 28 Şubat 2014'te sinemalarda.. Yapımını İrfan Tözüm'ün, yönetmenliğini Orçun Benli'nin üstlendiği korku ile komedinin iç içe geçtiği fantastik bir film olan "GULYABANİ" 28 Şubat 2014'te vizyona giriyor. İlk olarak "Süt Kardeşler" filmi ile sinemada boy gösteren Gulyabani, bu sefer hem korkutacak hem de güldürecek. Başrollerini Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Melike Öcalan ve Didem Balçın'ın paylaştığı filmde dört kadın, fantastik bir filmin senaryosunu yazmak üzere korku dolu bir ormanda yer alan av evine gider. Dört güzel Kadın, atmosferi soluyup mekanı keşfetmeye çalışırken, peş peşe beklenmedik olaylarla karşılaşırlar ve kendi korkuları ile yüzleşmek zorunda kalırlar. Türk sinemasının 100. yılında izleyiciler ile buluşacak olan Gulyabani'nin çekimleri yaz aylarında, İstanbul'un değişik mekanlarında gerçekleştirildi. 40 kişilik ekibin gece gündüz çalıştığı, Holywood filmlerini aratmayan post produksiyon aşaması ise 6 aylık bir sürede tamamlandı. Filmin kadrosunda Perihan Savaş, Kenan Ece, Mustafa Üstündağ, Hasan Küçükçetin, Sarp Bozkurt, Orhan Eşkın, Merve Oflaz, Serkan Genç gibi isimler de yer alıyor. Türk Sineması'nın efsane oyuncusu Cüneyt Arkın'da sıra dışı bir rol ile yer alıyor.
Gulyabani 2 01:28
Gulyabani 2 31.218 izlenme - 10 yıl önce Şener Şen'in kapana kapılma sahnesinde bazı diyaloglar :)
Gulyabani Fragmanı 02:14
Gulyabani Fragmanı 6.368 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın,Deniz Uğur, Ceyda Ateş,Melike Öcalan, Didem Balçın, Perihan Savaş, Mustafa Üstündağ, Kenan Ece ve Cüneyt Arkın gibi isimlerin rol aldığı filmin konusu şu şekilde: "Güneş, Duygu, Aslı ve Yasemin fantastik bir konusu olan bir filmin senaryosunu yazmak için ormandaki bir av evine giderler. Mekanın ruhunu keşfetmeye çalıştıklarında tahmin etmedikleri olaylar da ardarda gelecektir. Falcı bir kadından duydukları Gulyabani efsanesini başta onlara boş gelse de yaşadıkları olaylarla o bölgedeki Gulyabani'yi uyandırdıklarını fark edeceklerdir"
Süt Kardesler 06:19
Süt Kardesler 12.658 izlenme - 8 yıl önce şaban,süt kardeşler,gulyabani
Gulyabani 2014 izle HD Türk korku filmi full izle tek part tek parça 01:22:38
Gulyabani 2014 izle HD Türk korku filmi full izle tek part tek parça 379 izlenme - 10 ay önce Güneş, Duygu, Aslı ve Yasemin fantastik bir konusu olan bir filmin senaryosunu yazmak için ormandaki bir av evine giderler. Mekanın ruhunu keşfetmeye çalıştıklarında tahmin etmedikleri olaylar da ardarda gelecektir. Falcı bir kadından duydukları Gulyabani efsanesini başta onlara boş gelse de yaşadıkları olaylarla o bölgedeki Gulyabani'yi uyandırdıklarını fark edeceklerdir... "Korkarsan, gelir..." alt başlığı ile lanse edilen Gulyabani filmi Türk korku sinemasına yeni bir bakış getirme amacında. Gulyabani, Gul-i beyabani orijinal söyleyişiyle de karşımıza çıkan bu muhayyel mahlûk, gezginlere ve yolculara uğrayıp onları mahveden canavardır. Daha sonraları Anadolu kültüründe ahubabayla beraber anılmaya başlamış ve insan yediği düşünülen kocaman, uzun sakallı ve asalı bir dev olarak tasavvur olunmuştur. Bazı Türk halklarının geleneksel demonolojik görüşlerine göre, her zaman kadın kılığında olduğuna inanılan mitolojik bir varlık. "Guleybanı" ve "Aleybanı" şeklinde de rastlanır. Adı hurafelerle ilgili olarak "Gulyabani", korkunç bir varlık olup, karanlık zamanlarda çölde ve mezarlıklarda koşan birinin gözüne canlı gibi görünür. Vücudu tüyle kaplı, kocaman, pis kokulu bu acayip varlığın ayakları tersinedir. Gündüzleri mezara girer. Geceleri ise hortlayıp çıkar. At binmeyi ve at kuyruğu örmeyi ve çocukları çok sever. Bir oyundan çıkarak, onları güldürmeye çalışır. O ayni anda çöllerin ve harabelerin iyesiydi. O, yolcuları yollarından döndürüp mahvederdi. gulyabani
Kemal Sunal Gulyabani 01:12
Kemal Sunal Gulyabani 3.643 izlenme - 5 yıl önce Hoş Geldiniz Kemal Sunal Hayranları. Kemal Sunal Aşkına 1.000.000 Hayran Olunuz http//www.facebook.com/Kemal.sunal.hayran.olmak
şaban oğlu şaban 00:24
şaban oğlu şaban 5.411 izlenme - 10 yıl önce
Su 02:15
Su 1.395 izlenme - 11 ay önce Alternatif Fragman Projemin 4. ayağı! Projenin hikayesi için bknz: http://umutkaner.com/alternatif-fragman/ Film hakkında kısa bilgi vermek gerekirse: Başrollerinde Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Şener Şen ve Adile Naşit'in rol aldığı Süt Kardeşler 1976 yapımı türk filmidir. Yıllardır kimsenin sahip olamadığı konağın sahibi Melek hanım, sütoğlu Şaban sanıp da Şaban’ın arkadaşı Ramazan’ı eve alır. Fakat sinirli abisi Hüsamettin’e Ramazan’ı damadı Bayram olarak tanıtır. Konağa gerçek Şaban ve gerçek Bayram’ın gelmesiyle işler karışır. Bayram'ın kardeşi Bihter'e aşık olan Şaban onun peşinde dolanır. Bayram'ın babasının eve Gulyabani adında bir canavar sokmasıyla işler iyice karışır. Olayı çözen Şaban, damat Bayram, ve emir eri olan Ramazan madalya alır. Projelerimi takip edebilmek için kanalıma abone olun: http://goo.gl/2RsKF8 Sosyal Medya Hesapları: www.umutkaner.com https://twitter.com/umutkanertv instagram.com/umutkaner
Süt Kardeşler - Tema Müziği (Gulyabani) 00:40
Süt Kardeşler - Tema Müziği (Gulyabani) 811 izlenme - 1 yıl önce Süt Kardeşler filminin unutulmaz sahnelerinin giriş müziği. Sitede çeşitli coverları ve modifiye edilmiş versiyonları mevcut. Nasıl Star Wars'ta Darth Vader gelirken Imperial March çalar ise, Gulyabani'nin gelişinde de bu müzik çalar. Orijinal kayıtla dinliyoruz efendim.
aylin aslım gulyabani 04:18
aylin aslım gulyabani 6.503 izlenme - 9 yıl önce
Süt Kardeşler - Gulyabani (Restorasyonlu) 01:33
Süt Kardeşler - Gulyabani (Restorasyonlu) 1.135 izlenme - 1 yıl önce Allah bugünleri de gösterdi, tertemiz görüntü ile gulyabaniyi izledik. İzlerken korkmayın Gulyabani diye birşey yoktur ama olabilirde!
Arkadaş Bu Nedir Ya ? 01:26
Arkadaş Bu Nedir Ya ? 2.526 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/videoclubu
Tekke 61(Gulyabani) 03:09
Tekke 61(Gulyabani) 4.497 izlenme - 10 yıl önce süper bir klip tavsiye ederim...
Gülyabani 01:36
Gülyabani 1.064 izlenme - 2 yıl önce Süt Kardeşler filminden, gulyabaninin geldiği sahnelerden biri.. Küçükken hepimizin izlerken yorganın altına saklandığı gulyabani geliyor, dehşetli müziği eşliğinde. Doğaüstü kahramanları destekleyen site.. alkislarlayasiyorum.com
Süt Kardeşler 00:41
Süt Kardeşler 4.814 izlenme - 8 yıl önce gulyabanii
Hologram Recep Tayyip Erdoğan Gulyabani 01:48
Hologram Recep Tayyip Erdoğan Gulyabani 264 izlenme - 1 yıl önce Son günlerin modası hologramların güzel olanlarından bir tanesine de boboiler'de rastladım. Gündemle nostaljinin harmanı.
Gayrettepe Sokaklarında Gerçek Gulyabani'nin Görüntülenmesi 00:59
Gayrettepe Sokaklarında Gerçek Gulyabani'nin Görüntülenmesi 519 izlenme - 2 yıl önce Yıllarca Süt Kardeşler filmiyle izlediğimiz çocukluğumuz korkulu rüyalarından biriydi o. Gayrettepe'de olduğu iddia edilen ve halka rahat uyku yüzü vermeyen vatandaşların tedirginlik ile dolaşmasına sebep veren Gulyabani sonunda görüntülenmiş efendim. Tüyleri diken diken eden görüntülerde, gulyabanin korkunç bir şekilde sokaktaki insanlara doğru koştuğunu görüyoruz. Yorum sizin. İzleyelim..
Bu Hafta Vizyondakiler (28 Şubat 2014) 02:30
Bu Hafta Vizyondakiler (28 Şubat 2014) 797 izlenme - 3 yıl önce mark wahlberg , eric bana , emile hirsch , ben foster , taylor kitsch oynadığı son kalan 'lone survivor' 28 şubat 2014'te vizyona giriyor.Sinemalarda bu hafta 2’si yerli 7 film vizyona giriyor. Sürgün İnek, son kalan, kış masalı,meydan, gulyabani, kapital adlı sinema filmleri 28 şubat 2014'de vizyona giriyor
Gulyabani Filminin Galası Yapıldı - Pazar Sürprizi 06:16
Gulyabani Filminin Galası Yapıldı - Pazar Sürprizi 850 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; gulyabani sinema filminin gala görüntüleri ekranlara geliyor.
Kemal Sunal Yhaa 00:24
Kemal Sunal Yhaa 597 izlenme - 8 yıl önce çokk gsl
Süt Kardeşler Soundtrack 02:48
Süt Kardeşler Soundtrack 372 izlenme - 1 yıl önce Süt kardeşler yani gulyabani filminin giriş müziği, dinleyince hatırlıyacak ve bir hoş olacaksınız eminim.
Gulyabani Görünce Ben ve Arkadaşım 00:06
Gulyabani Görünce Ben ve Arkadaşım 387 izlenme - 2 yıl önce Gulyabani Görünce Ben ve Arkadaşım
Kanlı Nigar - Hacı Bumbala Hazırlık Müziği 02:12
Kanlı Nigar - Hacı Bumbala Hazırlık Müziği 266 izlenme - 1 yıl önce Kanlı Nigar filminde hacı bumbala hazırlığı yapılırken çalmaya başlayan müziktir. Hemen ardından hatırlayacağınız gibi gulyabani tema müziği başlamaktadır. Eserin adı: Esin Engin - Hacı Bumbala
Süt Kardeşler - Jenerik 02:27
Süt Kardeşler - Jenerik 369 izlenme - 1 yıl önce Hepimizin gönlünde taht kuran Usta sanatçıları başta , Kemal Sunal ve Şener Şen olmak üzere yıldız kadroyu bir araya getiren Süt Kardeşler filminin jeneriği. Tamamiyle filmin içinde var olmayan farklı sahnelerle oluşan jenerikte Reji Asistanları bölümündeki usta isimlere dikkatinizi çekmek istiyorum. Yeşilçama saygı duruşu. Böyle işler bir daha gelmeyecek.
Yeşilçam Sinemasında Canavarlar, Yaratıklar, Robotlar, Uzaylılar 25:08
Yeşilçam Sinemasında Canavarlar, Yaratıklar, Robotlar, Uzaylılar 285 izlenme - 1 yıl önce Yeşilçam filmlerinde yer alan yaratıkları, uzaylıları robotları bir araya getirdim. 00:07 Tarkan: Viking Kanı 03:33 Süt Kardeşler 05:01 Turist Ömer Uzay Yolunda Yaratık 1 06:15 Turist Ömer Uzay Yolunda Yaratık 2 07:29 Dünyayı Kurtaran Adam Yaratık 1 09:06 Dünyayı Kurtaran Adam Yaratık 2 09:38 Sevimli Frankeştayn 11:12 Hanzo 11:43 Şeytan 12:49 Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler 14:04 Yılmayan Şeytan 15:28 Çılgın Kız ve Üç Süper Adam 16:57 Badi 18:11 Homoti 19:09 Baytekin Fezada Çarpışanlar 19:40 Cilalı İbo Perili Köşkte 20:15 Drakula İstanbul'da 20:50 Uçan Daireler İstanbul'da 21:20 Toros Canavarı 23:20 Ölüler Konuşmaz ki
Replikas - Gulyabani Müzik 07:31
Replikas - Gulyabani Müzik 391 izlenme - 5 yıl önce