Hoşgeldiniz!

gümrük ve ticaret bakanı

Bakan Bülent Tüfenkci'den 'Çiftlik Bank' Açıklaması 03:40
Bakan Bülent Tüfenkci'den 'Çiftlik Bank' Açıklaması 28 izlenme - 1 ay önce - Bakan Bülent Tüfenkci'den 'Çiftlik Bank' açıklaması Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: "Bir Saadet Zinciri oluşturma teşebbüsü olduğu görülüyor"İSTANBUL - Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Karekodlu Çek Kayıt Sisteminin tanıtıldığı programa katıldı.
Bakan Tüfenkci Çobanbey Sınır Kapısı'nda İncelemelerde Bulundu 06:22
Bakan Tüfenkci Çobanbey Sınır Kapısı'nda İncelemelerde Bulundu 27 izlenme - 3 ay önce Bakan Tüfenkci Çobanbey Sınır Kapısı'nda incelemelerde bulunduKİLİS - Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Kilis'in Elbeyli ilçesinin karşısında bulunan Suriye Çobanbey Sınır Kapısı'nda incelemelerde bulundu.
Bakan Tüfenkci'den 'Kırtasiye Ürünleri' Açıklaması 07:25
Bakan Tüfenkci'den 'Kırtasiye Ürünleri' Açıklaması 51 izlenme - 5 ay önce Bakan Tüfenkci'den 'kırtasiye ürünleri' açıklaması Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci: "2011 yılında kırtasiye ürünlerindeki güvensizlik oranı yüzde 53'lerdeydi;
Bakan Tüfenkci, 05:30
Bakan Tüfenkci, "İster Afrin'de İster Cudi'de Yuvalansınlar, Biz Onların İnlerine Girdik, Gire 6 izlenme - 1 ay önce Bakan Tüfenkci, "İster Afrin'de ister Cudi'de yuvalansınlar, biz onların inlerine girdik, gireceğiz"MARDİN - Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Afrin'e yönelik düzenlenen 'Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin "ister Afrin'de veya ister Cudi'de yuvalansınlar, biz onların inlerine girdik,...
Bakan Tüfenkci, Kırtasiye Toptancılarını Ziyaret Etti 05:48
Bakan Tüfenkci, Kırtasiye Toptancılarını Ziyaret Etti 18 izlenme - 5 ay önce Bakan Tüfenkci, kırtasiye toptancılarını ziyaret ettiANKARA - Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ankara Ziraat Mahallesi'ndeki kırtasiye toptancılarını ziyaret etti.
Bakan Tüfenkci, Şehit Yarbay Songül Yakut'un Ailesini Ziyaret Etti 04:27
Bakan Tüfenkci, Şehit Yarbay Songül Yakut'un Ailesini Ziyaret Etti 29 izlenme - 9 ay önce Bakan Tüfenkci, şehit Yarbay Songül Yakut'un ailesini ziyaret etti AK Parti ve CHP Genel Başkan Yardımcıları şehit annesini teselli ettiMALATYA - Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Şehit Yarbay Songül Yakut'un ailesini ziyaret ederek başsağlığında bulundu.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyelerine Bakanlık Hakkında Bilgi. 05:45
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyelerine Bakanlık Hakkında Bilgi. 6 izlenme - 3 ay önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Plan ve Bütçe Komisyonu üyelerine Bakanlık hakkında bilgi verdi Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci: "118 belge tek pencere sistemi üzerinden işlem görmektedir.
Bakan Tüfenkci: 07:12
Bakan Tüfenkci: "Vücutlarına Etleri Sararak Sınır Kapılarından Geçirmeye Çalışan Kaçakçılar Vardı... 5 izlenme - 3 ay önce Bakan Tüfenkci: "Vücutlarına etleri sararak sınır kapılarından geçirmeye çalışan kaçakçılar vardı ama et fiyatları düştüğünden herhalde kaçakçılık azalır"ANTALYA - Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Tüfenkci: 04:29
Tüfenkci: "Bizim Kimsenin Toprağında Gözümüz Yok. Biz Suriye'nin Toprak Bütünlüğünden Yan 1 izlenme - 2 hafta önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin, "Bizim kimsenin toprağında gözümüz yok. Biz Suriye'nin toprak bütünlüğünden yanayız.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Kilis'te 05:42
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Kilis'te 5 izlenme - 3 ay önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Kilis'teKİLİS - Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Kilis'e geldi.
Bakan Tüfenkci: 03:03
Bakan Tüfenkci: "Chp Kurumsal Olarak Yeniden Yapılanmalı" 1 izlenme - 3 hafta önce Bakan Tüfenkci: "CHP kurumsal olarak yeniden yapılanmalı" Gümrük ve Ticaret bakanı Bülent Tüfenkci: "Afrin operasyonunda Türk Silahlı Kuvvetleri'nin kullandığı envanterden dahi haberdar olamayan Ana Muhalefet Partisi'nin kurumsal olarak yeniden yapılanması gerekiyor" "Sınırımızın yanı başında...
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Gümrük Laboratuvarlarının Teknik ve İdari Kapasitesinin... 08:22
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Gümrük Laboratuvarlarının Teknik ve İdari Kapasitesinin... 4 izlenme - 3 ay önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Gümrük Laboratuvarlarının Teknik ve İdari Kapasitesinin Geliştirilmesi Eşleştirme Projesi Kapanış Toplantısı'na katıldı.
Bakan Tüfenkci Etik Kurulu Konferansına Katıldı 06:53
Bakan Tüfenkci Etik Kurulu Konferansına Katıldı 5 izlenme - 4 ay önce Bakan Tüfenkci Etik kurulu Konferansına katıldıANKARA - Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Başbakanlık Görevlileri Etik Kurulu tarafından Sheraton Otel'de düzenlenen konferansa katıldı.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci'den 'Kudüs' Açıklaması 06:53
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci'den 'Kudüs' Açıklaması 2 izlenme - 2 ay önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci'den 'Kudüs' açıklaması Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci: "Trump'ın aldığı karar Ortadoğu'ya saatli bir bomba gibi düştü" "Bizim için ve dünya için bu karar yok hükmündedir" "Kudüs'ü tartışmalı hale getirmek, insanlığa yapılmış bir ayıp...
Bakan Tüfenkci Öncüpınar Sınır Kapısında İncelemelerde Bulundu 01:27
Bakan Tüfenkci Öncüpınar Sınır Kapısında İncelemelerde Bulundu 2 izlenme - 3 ay önce Bakan Tüfenkci Öncüpınar Sınır Kapısında incelemelerde bulunduKİLİS - Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Kilis'in Öncüpınar Sınır Kapısında incelemelerde bulundu.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Aşcı - Irak'ta Kaçırılan Türk İşçileri 01:20
Gümrük ve Ticaret Bakanı Aşcı - Irak'ta Kaçırılan Türk İşçileri 13 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Cenap Aşcı'nın taziye evine gelişi-Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşcı'nın kaçırılan türk işçileri ile ilgili açıklaması-Bakan Aşcı'nın ayrılışı Bakan Alaboyun'un acı günü- Adalet Bakanı İpek ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Aşcı, kayınpederi vefat eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alaboyun'a taziye ziyaretinde bulundu- Gümrük ve Ticaret Bakanı Aşcı: - "(Irak'ta kaçırılan Türk işçiler) Öncelikle onların can güvenliği önemli. Şu anda onların can güvenliğini tehlikeye düşürecek bir açıklamada bulunmak istemiyorum.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Artvin'de 05:46
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Artvin'de 26 izlenme - 3 yıl önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, "Sarp Sınır Kapısı, inşa edildiği ilk dönemde o günün ihtiyaçlarını karşılayacak seviyede yapılmış. Zamanla ilişkilerin ve ticaretin katlanarak artması çerçevesinde artık ihtiyaçları karşılayamaz hale gelmiş" dedi.
Bakan Tüfenkci: 05:57
Bakan Tüfenkci: "Rakamlar Açıklandığında İhracatta da Türkiye Olarak Rekor Kıracağız" 1 izlenme - 2 ay önce Bakan Tüfenkci: "Rakamlar açıklandığında ihracatta da Türkiye olarak rekor kıracağız" "Biz kendini kimsesiz hisseden herkesin yanında olacağız"TUNCELİ - Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "En son üçüncü çeyrekte dünyada rekor kırarak 11.1 gibi önemli bir büyüme rakamı yakaladık.
Bakan Tüfenkci: 04:40
Bakan Tüfenkci: "Tunceli'deki İstihdam Potansiyeli Doğu ve Güneydoğu Anadolu'ya Model Oluştura 1 izlenme - 2 ay önce Bakan Tüfenkci: "Tunceli'deki istihdam potansiyeli Doğu ve Güneydoğu Anadolu'ya model oluşturacak" AK Partili Yılmaz: "Türkiye ve Tunceli, 2023 perspektifinde daha iyi bir noktaya gelecek"TUNCELİ - Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Tunceli'nin istihdamı noktasında valiliğin...
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci 04:53
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci "Yeni Şafak" I Ziyaret Etti 13 izlenme - 2 yıl önce Haber / Kamera: Erhan TEKTEN, İstanbul DHA Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci silahlı ve molotofkokteylli saldırıya uğrayan Yeni Şafak Gazetesi'nin genel merkezini ziyaret etti.
Bakan Tüfenkci; 03:00
Bakan Tüfenkci;" Habur Sınır Kapısı'nın Kapatılması da Gündemde" 2 izlenme - 5 ay önce Bakan Tüfenkci;" Habur Sınır Kapısı'nın kapatılması da gündemde" Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, " Habur Sınır Kapısı'nın kapatılması da gündemde" " Habur Sınır Kapısı'nda giriş ve çıkışların çok azaldığı görülüyor" "Petrol vanasının kapatılması gibi bir takım önlemler ve...
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: 10:04
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: "Gümrükteki İşlemlerin Koordinesini Tek Bir Bakanlıkta... 4 izlenme - 8 ay önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: "Gümrükteki işlemlerin koordinesini tek bir bakanlıkta toplayacağız" "2017 yılında uyuşturucu madde de 1 milyar 136 milyon TL değerinde kaçakçılık olayı ortaya çıkarılmış ve yakalamalar gerçekleşmiştir" "Tacirlerimizin de kendi aralarındaki vadeli...
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: 02:22
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: "Elbeyli İlçesinden Suriye'ye Bir Kapı Açıyoruz" 1 izlenme - 3 ay önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Elbeyli ilçesi esasında daha önce de gönüllerini ve kapılarını Suriyeli kardeşlerine açmıştı.
Bakan Tüfenkci: 06:34
Bakan Tüfenkci: "Türkiye'nin Yapmış Olduğu İşlemler Uluslararası Hukuka Uygun İşlemler" 1 izlenme - 3 ay önce Bakan Tüfenkci: "Türkiye'nin yapmış olduğu işlemler uluslararası hukuka uygun işlemler"MALATYA - Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, ABD'de süren Rıza Sarraf davası ile ilgili, "Türkiye'nin yapmış olduğu işlemler hem uluslararası hukuka hem Türk hukukuna uygun işlemler" dedi.
Bakan Tüfenkci: 03:00
Bakan Tüfenkci: "Chp Raydan Çıktı, Dini Siyasete Alet Ediyor" 5 izlenme - 11 ay önce Bakan Tüfenkci: "CHP raydan çıktı, dini siyasete alet ediyor" Çeşitli ziyaretler ve toplantılar için Kahramanmaraş'a gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İl Danışma Meclisi Toplantısında partililerle bir araya geldi Bakan Tüfenkci, partililer tarafından Ankara'daki Hollanda...
Muş - Gümrük Ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci: 01:21
Muş - Gümrük Ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci: "wilders'in Bu Notada Beklenen Patlamayı Yapamaması, 5 izlenme - 11 ay önce (MUŞ)Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci: "Wilders'in bu notada beklenen patlamayı yapamaması, anketlerin aksine Hollandalıların sağduyulu davranması önemliydi"MUŞ - Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Hollanda seçimlerinde ırkçı söylemlerin yer bulmadığını ve bunun da önemli...
Bakan Tüfenkci: 04:01
Bakan Tüfenkci: "Esnafımızı Büyütüp Tüccar, Tüccarımızı Büyütüp Sanayici, Sanayicimizi Büyütüp... 1 izlenme - 3 ay önce Bakan Tüfenkci: "Esnafımızı büyütüp tüccar, tüccarımızı büyütüp sanayici, sanayicimizi büyütüp ihracatçı yapacağız" Ankara'nın Enleri Ödül Töreni Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci: "Cumhurbaşkanım sizin liderliğinizde AK Parti hükümetleri Türkiye'yi her alanda en az 3 kat büyüttü.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci: 05:45
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci: "Türkiye'yi Hesap Edemeyenler ve Hafife Alanlar Elbette... 2 izlenme - 5 ay önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci: "Türkiye'yi hesap edemeyenler ve hafife alanlar elbette ki bunun cezasını ödeyeceklerdir"MALATYA - Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin yaptığı gayrimeşru referandum ile ilgili, "Bu işte, Türkiye'yi hesap edemeyenler...
Bülent Tüfenkci, 'Dünya Kooperatifler Günü' Programında Konuştu 06:50
Bülent Tüfenkci, 'Dünya Kooperatifler Günü' Programında Konuştu 3 izlenme - 8 ay önce Bülent Tüfenkci, 'Dünya Kooperatifler Günü' programında konuştuANKARA - Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, 'Dünya Kooperatifler Günü' programında konuştu.
Bakanı Tüfenkci, Afet Bölgesinde 04:45
Bakanı Tüfenkci, Afet Bölgesinde 1 izlenme - 3 ay önce Bakanı Tüfenkci, Afet bölgesinde Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci: "Bin dönümlük alanda zararın olduğunu görüyoruz" "Bu alanda ihracata yönelik üretim yapılıyordu.