Hoşgeldiniz!

güncel haber

Erdoğan Konuşurken Genel Kurmay B. Hulisi Akar Gözyaşlarına Hakim Olamadı 02:59
Erdoğan Konuşurken Genel Kurmay B. Hulisi Akar Gözyaşlarına Hakim Olamadı 3.945 izlenme - 5 ay önce Erdoğan Konuşurken Genel Kurmay Başkanı Hulisi Akar Duygulanıp Gözyaşı Döktü Bordo berelilerin elleri tetikte Cumhurbaşkanlığı’nda; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan güvenlik toplantısında Türkiye’nin Suriye sınırındaki terör örgütleri IŞİD ve YPG’nin faaliyetleri konusunda önemli değerlendirmelerde bulunuldu. Terör örgütü IŞİD’ten boşalacak Fırat’ın batısındaki bölgede PYD – YPG güçlerinin etkin olması ve etnik temizlik başlatması ihtimaline karşı Türk Silahlı Kuvvetleri önlem aldı. Sınırda; hudut birlikleri ve topçu unsurlarının varlığının Özel Kuvvetler Komutanlığı’na bağlı bordo berelilerin operasyonel timleri ile takviye edildiği ve alarm durumuna geçirildiği konuşuluyor.
Mardin'de Bombalı Araçlı Saldırı (8 Haziran Çarşamba 2016) 01:02
Mardin'de Bombalı Araçlı Saldırı (8 Haziran Çarşamba 2016) 1.503 izlenme - 5 ay önce Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bombalı araçla saldırı düzenlendi Mardin'in Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde bombalı araçla saldırı düzenlendi. Yaralıların olduğu bölgeye çok sayıda ambulans gönderildi. Edinilen ilk bilgilere göre, Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bombalı araçla saldırı düzenlendi. Bomba büyük bir gürültü ile patlarken, yaralıların olduğu bölgeye çok sayıda ambulans istendi. Patlamada, emniyet binasının büyük bir bölümü zarar gördü.
Binali Yıldırım: Çok Konuştum Neden Uyarmadınız  01:03
Binali Yıldırım: Çok Konuştum Neden Uyarmadınız 798 izlenme - 5 ay önce Başbakan Binali Yıldırım, AKP İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu. Yıldırm: ”Ne kadara konuştum, ne kadara oldu sanırım çok konuştum. Birdahaki konuşmamda beni uyarın. ” dedi.
İngilizce Haberler :D 01:26
İngilizce Haberler :D 653 izlenme - 10 ay önce Merhaba arkadaşlar ben arda.Bu izlesene kanalımdaki ilk videom :d videoya lıke ve yorum atmayı unutmayın ...
Türkiye'nin İlk Şeker Fabrikasında 90 Yıldır Süren 'en Tatlı' Yolculuk | Haber 00:49
Türkiye'nin İlk Şeker Fabrikasında 90 Yıldır Süren 'en Tatlı' Yolculuk | Haber 27 izlenme - 1 hafta önce Cumhuriyet'in ilk yıllarında yerel girişimcilerin birleşerek kurduğu Uşak'taki Türkiye'nin ilk şeker fabrikasında üretim 90 yıldır kesintisiz devam ediyor.
çrt haber 26:21
çrt haber 3.724 izlenme - 8 yıl önce 17 haziran 2008 tarihli haber bülteni
kanal 7 haber 11 yaşında 11 aleti çalan müzik deha 04:32
kanal 7 haber 11 yaşında 11 aleti çalan müzik deha 7.052 izlenme - 8 yıl önce kanal yedi haftasonu haberlerİ haftanın ve günün gelişen olayları, hülya seloni'nin sunumuyla haftasonu haberleri'nde. meryem yapıcı habercilik ciddi bir iş olmalı sanıyorum. bu ciddiyetin altını tüp, köşesini cep telefonu, soldaki bantı banka, sağdaki bantı hijyenik kadın bağı ile süslediklerine göre sanırım ciddiyet anlayışlarımız biraz farklı. mer zaten neden dinlenir bu haber de hiç anlamam. "olan bitenden haberimiz" olsun diyorlar. iyi de bu "olan biten", benim haberimin olup
Yüzde Yüz Yerli Elektirikli Spor Araba Etox 01:12
Yüzde Yüz Yerli Elektirikli Spor Araba Etox 1.421 izlenme - 4 yıl önce ilk yerli elektrikli spor otomobil Etox
kanal 7 haber 11 yaşında 11 aleti çalan müzik deha 04:32
kanal 7 haber 11 yaşında 11 aleti çalan müzik deha 5.311 izlenme - 8 yıl önce kanal yedi haftasonu haberlerİ haftanın ve günün gelişen olayları, hülya seloni'nin sunumuyla haftasonu haberleri'nde. meryem yapıcı habercilik ciddi bir iş olmalı sanıyorum. bu ciddiyetin altını tüp, köşesini cep telefonu, soldaki bantı banka, sağdaki bantı hijyenik kadın bağı ile süslediklerine göre sanırım ciddiyet anlayışlarımız biraz farklı. mer zaten neden dinlenir bu haber de hiç anlamam. "olan bitenden haberimiz" olsun diyorlar. iyi de bu "olan biten", benim haberimin olup
Küçük Kızı Ağlatan Protez Bacaklı Oyuncak 02:05
Küçük Kızı Ağlatan Protez Bacaklı Oyuncak 190 izlenme - 5 ay önce 10 yaşındaki Emma isimli ufaklığa bir kaza sonucu sağ bacağına protez bacak takıldı. Kendini, bir uzvunu kaybeden bireylere adamış olan bir firma ise bu bireyleri mutlu etmek için onlara ufak sürprizler hazırlamakta. Firma, Emma'ya hayatı boyunca unutamayacağı bir sürpriz hazırladı.
Nijerya'da ' Cadı' Diye Sokağa Terk Edilen Çocuk Kurtarıldı 01:12
Nijerya'da ' Cadı' Diye Sokağa Terk Edilen Çocuk Kurtarıldı 183 izlenme - 8 ay önce Nijerya'da 'büyücülük' ile suçlanan ve sokağa terk edilen bir çocuk, Afrikalı çocukların eğitimi ve gelişimiyle ilgilenen bir yardım kuruluşu çalışanının durumu fark etmesiyle kurtarıldı.
Musul Operasyonun İlk Gününde Neler Oldu? Haber 01:09
Musul Operasyonun İlk Gününde Neler Oldu? Haber 8 izlenme - 6 gün önce
Fox Haber Adana 00:34
Fox Haber Adana 645 izlenme - 3 yıl önce İnternet Gazeteciliği
Özgür Suriye Ordusu: Söz verdiğimiz gibi Cerablus'u kurtardık. 00:58
Özgür Suriye Ordusu: Söz verdiğimiz gibi Cerablus'u kurtardık. 44 izlenme - 2 ay önce TSK'nın desteklediği Özgür Suriye ordusu üyeleri, Cerablus'ta kontrolü tamamen ele geçirdi.
Binali Yıldırım'ın İlginç Anısı: Bakan Olmuşsun Ama Cahil Kalmışsın 03:18
Binali Yıldırım'ın İlginç Anısı: Bakan Olmuşsun Ama Cahil Kalmışsın 114 izlenme - 5 ay önce Başbakan Yıldırım, seçim öncesi İliç'in bir köyüne giderken Çeşme başında nur yüzlü bir kadına rastladığını ve 'teyze' dediği bu kadınla aralarındaki geçen konuşmayı şöyle anlattı: "Teyze teyze bakan geldi. Ne diyeceksen de, ne istirsiz. Teyze döndü, şöyle yazmasından yüzünü çevirdi: 'Evladım hoş geldin, sefalar getirdin. Ne deyim ki, yol dedik yaptız, su dedik getirdiz, televizyonumuz bilem var, hem de 150 kanal çekir. Buzdolabı bile var, hatta çamaşır makinemiz var. Her şeyimiz var Allah'a şükür. Amma evladım bizim köyde ADSL çekmir.'
Kuşatma altındaki Halep'in çocukları - Haber 01:59
Kuşatma altındaki Halep'in çocukları - Haber 6 izlenme - 5 gün önce
Halep'te Enkazdan Çıkarılan 5 Yaşındaki Ümran'ın Bakışları 00:54
Halep'te Enkazdan Çıkarılan 5 Yaşındaki Ümran'ın Bakışları 38 izlenme - 2 ay önce Halep'in Katırcı mahallesini hedef alan hava bombardımanında ölen ve yaralananlar arasında birçok çocuk da vardı. Onlardan biri olan 5 yaşındaki Ümran'ın bakışları tüm dünyada gündem oldu.
Nazlı Çelik Kemal Kılıçdaroğlu'nun Şehit Cenazesinde Protesto Edilmesini Eleştirdi 02:33
Nazlı Çelik Kemal Kılıçdaroğlu'nun Şehit Cenazesinde Protesto Edilmesini Eleştirdi 89 izlenme - 5 ay önce Engin Altay : Kılıçdaroğlu'nu Cenazede Protesto Eden Kişi Binali Yıldırım'la Sarmaş Dolaş Kemal Kılıçdaroğlu'na, Şehit Cenazesinde Protesto ve Çelengin Parçalanma Görüntüleri 8 Haziran 2016 Vezneciler’deki terör saldırısında şehit olan polis memurları Gökhan Topçu, Kadir Cihan Karagözlü için Fatih Camii’nde cenaze töreni düzenleniyor. Tören sırasında cenazeye katılan bir grup CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gönderdiği çelengi parçaladı. Grup çelengi cami avlusunda dışarıya attı. Protestocu grup polis tarafından cami avlusundan çıkarılırken, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, “Herkes misafirimiz. Yapmayın. Dün şehitlerimiz nedeniyle ciğerimiz yandı. Şimdi de ciğerimizi yakmayın” dedi. Gerginlik Emniyet Müdürü Çalışkan’ın konuşmasıyla son buldu. Şehit cenazesinde Kılıçdaroğlu'nun çelengine tepki Vezneciler’deki terör saldırısında şehit olan 2 polis memurunun cenaze töreninde CHP Lideri Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gönderdiği çelengi bir grup parçalamaya çalışınca gerginlik yaşandı.
Sarachane'de 15 Temmuz Gecesi Yasananlar 03:16
Sarachane'de 15 Temmuz Gecesi Yasananlar 41 izlenme - 3 ay önce
142 bin 298  02:09
142 bin 298 "Çocuk Anne " 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü 8 izlenme - 2 hafta önce 11 Ekim ‘Dünya Kız Çocukları Günü’. Amaç: Kız çocuklarına karşı ayrımcılığı önlemek. Son 6 yılda 232 bin 313 kız çocuğu evlenmek zorunda bırakıldı. Aynı sürede 142 bin 298 çocuk da anne oldu.
Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesinde hendek, çatışma ve sokağa çıkma yasağı 01:28
Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesinde hendek, çatışma ve sokağa çıkma yasağı 107 izlenme - 7 ay önce Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesinde yollara barikat kurarak hendek açmaya çalışan PKK'lılarla güvenlik güçleri arasında çatışmalar başladı. Çatışmaların yoğunlaştığı Kaynartepe Mahallesi'nde sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
Engelini 'mat' etti 03:23
Engelini 'mat' etti 92 izlenme - 6 ay önce Emre Ev, doğuştan görme engelli. Çocukluğundan bu yana oynadığı satranca çok şey borçlu. 2011'deki üniversite sınavında Konya 2'ncisi Türkiye 105'incisi oldu. Boğaziçi Üniversitesi'ni kazandı. Görme Engelliler Türkiye Satranç Şampiyonası'nda 2. oldu.
Öso Cerablus'a Girdi 00:43
Öso Cerablus'a Girdi 29 izlenme - 2 ay önce Cerablus bölgesinde IŞİD'e yönelik başlatılan Fırat Kalkanı Operasyonu kapsamında Özgür Suriye Ordusu üyeleri Türkiye sınırından 3 kilometre içeride bulunan Keklice köyünü IŞİD'den geri aldı.
15 Temmuz Darbe Girişimi Sırasında Boğaziçi Köprüsü'nde Yaşananlar 03:19
15 Temmuz Darbe Girişimi Sırasında Boğaziçi Köprüsü'nde Yaşananlar 44 izlenme - 3 ay önce
Çin'deki Erdoğan - Putin Görüşmesi 00:56
Çin'deki Erdoğan - Putin Görüşmesi 24 izlenme - 2 ay önce Çin'deki G20 zirvesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüştü.
Mülteciler İçin Zamanla Yarış - Haber 01:19
Mülteciler İçin Zamanla Yarış - Haber 4 izlenme - 5 gün önce
00:58
"Kadın İsterse Başaramayacağı Şey Yok" Haber 12 izlenme - 2 hafta önce Eskişehir'de TCDD bünyesinde çalışan 8 kadın makinist, erkek mesleği olarak bilinen işlerinde gösterdikleri performansla göz dolduruyor. Nisa Çötok Arslan, "Makinistlik gerçekten de zor bir meslek ama kadın isterse başaramayacağı şey yok" diyor.
Avrupa'nın 'gol Kraliçesi' Songül Gültekin İle Tanışın - Haber 01:24
Avrupa'nın 'gol Kraliçesi' Songül Gültekin İle Tanışın - Haber 4 izlenme - 3 gün önce Maddi imkansızlıklara rağmen vazgeçmeyip kilometrelerce yol yürüyerek idmanlarına devam eden 18 yaşındaki Songül Gültekin, 18 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası'nda gösterdiği performansla turnuvanın en iyi kadın oyuncusu ünvanını aldı.
Tsk, Pkk Kamplarını Bombaladı 00:46
Tsk, Pkk Kamplarını Bombaladı 113 izlenme - 9 ay önce Haberin tamamı | http://ajtr.me/vx5a TSK, Irak'ın Gara ve Hakurk bölgelerindeki PKK'ya ait hedeflerin imha edildiğini duyurdu.
Nusaybin'de Teslim Olan Pkk'lılar 00:56
Nusaybin'de Teslim Olan Pkk'lılar 65 izlenme - 5 ay önce Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonlar devam ederken, bugün 10'u kadın 42 PKK'lı daha güvenlik güçlerine teslim oldu. Önceki gün de 25 PKK'lı teslim olmuştu.