Hoşgeldiniz!

Güncel Haber Videoları İzle

Fenomen Gaspçı: Kaynanama Selam Söylüyorum, Beni Ziyarete Gelsin 01:58
Fenomen Gaspçı: Kaynanama Selam Söylüyorum, Beni Ziyarete Gelsin 8.545 izlenme - 6 ay önce Adana'da, daha önce işlediği bir suç için gözaltına alındığında, 'Aha dayıya sor' demesiyle internet fenomeni haline gelen 19 yaşındaki Hasan Tanrıkulu, bir lise öğrencisinin cep telefonunu gasp ettiği iddiasıyla polisler tarafından adliyeye götürülürken bu kez, "Kaynanama selam söylüyorum. Beni ziyarete gelsin" dedi. Gasp zanlısı Tanrıkulu, tutuklandı.
Erdoğan Konuşurken Genel Kurmay B. Hulisi Akar Gözyaşlarına Hakim Olamadı 02:59
Erdoğan Konuşurken Genel Kurmay B. Hulisi Akar Gözyaşlarına Hakim Olamadı 4.150 izlenme - 12 ay önce Erdoğan Konuşurken Genel Kurmay Başkanı Hulisi Akar Duygulanıp Gözyaşı Döktü Bordo berelilerin elleri tetikte Cumhurbaşkanlığı’nda; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan güvenlik toplantısında Türkiye’nin Suriye sınırındaki terör örgütleri IŞİD ve YPG’nin faaliyetleri konusunda önemli değerlendirmelerde bulunuldu. Terör örgütü IŞİD’ten boşalacak Fırat’ın batısındaki bölgede PYD – YPG güçlerinin etkin olması ve etnik temizlik başlatması ihtimaline karşı Türk Silahlı Kuvvetleri önlem aldı. Sınırda; hudut birlikleri ve topçu unsurlarının varlığının Özel Kuvvetler Komutanlığı’na bağlı bordo berelilerin operasyonel timleri ile takviye edildiği ve alarm durumuna geçirildiği konuşuluyor.
Mardin'de Bombalı Araçlı Saldırı (8 Haziran Çarşamba 2016) 01:02
Mardin'de Bombalı Araçlı Saldırı (8 Haziran Çarşamba 2016) 1.504 izlenme - 12 ay önce Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bombalı araçla saldırı düzenlendi Mardin'in Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde bombalı araçla saldırı düzenlendi. Yaralıların olduğu bölgeye çok sayıda ambulans gönderildi. Edinilen ilk bilgilere göre, Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bombalı araçla saldırı düzenlendi. Bomba büyük bir gürültü ile patlarken, yaralıların olduğu bölgeye çok sayıda ambulans istendi. Patlamada, emniyet binasının büyük bir bölümü zarar gördü.
Binali Yıldırım: Çok Konuştum Neden Uyarmadınız  01:03
Binali Yıldırım: Çok Konuştum Neden Uyarmadınız 798 izlenme - 12 ay önce Başbakan Binali Yıldırım, AKP İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu. Yıldırm: ”Ne kadara konuştum, ne kadara oldu sanırım çok konuştum. Birdahaki konuşmamda beni uyarın. ” dedi.
çrt haber 26:21
çrt haber 3.727 izlenme - 9 yıl önce 17 haziran 2008 tarihli haber bülteni
Yüzde Yüz Yerli Elektirikli Spor Araba Etox 01:12
Yüzde Yüz Yerli Elektirikli Spor Araba Etox 1.425 izlenme - 4 yıl önce ilk yerli elektrikli spor otomobil Etox
kanal 7 haber 11 yaşında 11 aleti çalan müzik deha 04:32
kanal 7 haber 11 yaşında 11 aleti çalan müzik deha 7.060 izlenme - 9 yıl önce kanal yedi haftasonu haberlerİ haftanın ve günün gelişen olayları, hülya seloni'nin sunumuyla haftasonu haberleri'nde. meryem yapıcı habercilik ciddi bir iş olmalı sanıyorum. bu ciddiyetin altını tüp, köşesini cep telefonu, soldaki bantı banka, sağdaki bantı hijyenik kadın bağı ile süslediklerine göre sanırım ciddiyet anlayışlarımız biraz farklı. mer zaten neden dinlenir bu haber de hiç anlamam. "olan bitenden haberimiz" olsun diyorlar. iyi de bu "olan biten", benim haberimin olup
İngilizce Haberler :D 01:26
İngilizce Haberler :D 673 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar ben arda.Bu izlesene kanalımdaki ilk videom :d videoya lıke ve yorum atmayı unutmayın ...
Kanal 7 Haber 11 Yaşında 11 Aleti Çalan Müzik Deha 04:32
Kanal 7 Haber 11 Yaşında 11 Aleti Çalan Müzik Deha 5.313 izlenme - 8 yıl önce kanal yedi haftasonu haberlerİ haftanın ve günün gelişen olayları, hülya seloni'nin sunumuyla haftasonu haberleri'nde. meryem yapıcı habercilik ciddi bir iş olmalı sanıyorum. bu ciddiyetin altını tüp, köşesini cep telefonu, soldaki bantı banka, sağdaki bantı hijyenik kadın bağı ile süslediklerine göre sanırım ciddiyet anlayışlarımız biraz farklı. mer zaten neden dinlenir bu haber de hiç anlamam. "olan bitenden haberimiz" olsun diyorlar. iyi de bu "olan biten", benim haberimin olup
Sibel Üresin - Niçin Ben Başörtülüyüm Diye Bana Hoca Örneği Veriyorsunuz? 01:26
Sibel Üresin - Niçin Ben Başörtülüyüm Diye Bana Hoca Örneği Veriyorsunuz? 211 izlenme - 5 ay önce Hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan ve Armağan Çağlayan'ın sunduğu "Hepsi Bugün Oldu" programına yazar ve aile danışmanı Sibel Üresin katıldı. Dizilerin çocukları ve toplumu yanlış etkilediğini söyleyen Üresin'e Çağlayan. gerçek hayattan bir örnek sordu. "Küçük yaşta çocukların cinsel tacize uğramasından da aynı derecede rahatsızlık duyuyor musunuz" sorusunu yönelterek Giresun'da çocuklara cinsel istismarda bulunan hoca örneğini veren Çağlayan'a Üresin, "Niçin ben başörtülüyüm diye bana hoca örneği veriyorsunuz?" diyerek Çağlayan'ı kızdırdı. Çağlayan, Üresin'e "Mevzuyu çarpıtıyorsunuz, sizi bu şekilde yargılamak benim haddim değil" diyerek tartışmaya son verdi.
Fox Haber Adana 00:34
Fox Haber Adana 664 izlenme - 3 yıl önce İnternet Gazeteciliği
Nijerya'da ' Cadı' Diye Sokağa Terk Edilen Çocuk Kurtarıldı 01:12
Nijerya'da ' Cadı' Diye Sokağa Terk Edilen Çocuk Kurtarıldı 247 izlenme - 1 yıl önce Nijerya'da 'büyücülük' ile suçlanan ve sokağa terk edilen bir çocuk, Afrikalı çocukların eğitimi ve gelişimiyle ilgilenen bir yardım kuruluşu çalışanının durumu fark etmesiyle kurtarıldı.
On Binlerce Balık Ölü Bulundu 00:34
On Binlerce Balık Ölü Bulundu 99 izlenme - 6 ay önce ABD’nin New York kentindeki #Shinnecock kanalında on binlerce balık cansız hâlde bulundu.
Küçük Kızı Ağlatan Protez Bacaklı Oyuncak 02:05
Küçük Kızı Ağlatan Protez Bacaklı Oyuncak 195 izlenme - 12 ay önce 10 yaşındaki Emma isimli ufaklığa bir kaza sonucu sağ bacağına protez bacak takıldı. Kendini, bir uzvunu kaybeden bireylere adamış olan bir firma ise bu bireyleri mutlu etmek için onlara ufak sürprizler hazırlamakta. Firma, Emma'ya hayatı boyunca unutamayacağı bir sürpriz hazırladı.
Lady Gaga - Judas 2011 05:34
Lady Gaga - Judas 2011 1.029 izlenme - 6 yıl önce seslihobi.com
00:55
"Ne olursun bırakma beni baba" 104 izlenme - 12 ay önce Fevzi Bergut'un 10 yaşındaki oğlu Malik Bergut'un babasının cansız bedeninin yanında, "Baba Allah rızası için beni bırakma. Ne olursun bırakma beni" diyerek gözyaşı döktü.
Nazlı Çelik Kemal Kılıçdaroğlu'nun Şehit Cenazesinde Protesto Edilmesini Eleştirdi 02:33
Nazlı Çelik Kemal Kılıçdaroğlu'nun Şehit Cenazesinde Protesto Edilmesini Eleştirdi 119 izlenme - 12 ay önce Engin Altay : Kılıçdaroğlu'nu Cenazede Protesto Eden Kişi Binali Yıldırım'la Sarmaş Dolaş Kemal Kılıçdaroğlu'na, Şehit Cenazesinde Protesto ve Çelengin Parçalanma Görüntüleri 8 Haziran 2016 Vezneciler’deki terör saldırısında şehit olan polis memurları Gökhan Topçu, Kadir Cihan Karagözlü için Fatih Camii’nde cenaze töreni düzenleniyor. Tören sırasında cenazeye katılan bir grup CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gönderdiği çelengi parçaladı. Grup çelengi cami avlusunda dışarıya attı. Protestocu grup polis tarafından cami avlusundan çıkarılırken, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, “Herkes misafirimiz. Yapmayın. Dün şehitlerimiz nedeniyle ciğerimiz yandı. Şimdi de ciğerimizi yakmayın” dedi. Gerginlik Emniyet Müdürü Çalışkan’ın konuşmasıyla son buldu. Şehit cenazesinde Kılıçdaroğlu'nun çelengine tepki Vezneciler’deki terör saldırısında şehit olan 2 polis memurunun cenaze töreninde CHP Lideri Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gönderdiği çelengi bir grup parçalamaya çalışınca gerginlik yaşandı.
Binali Yıldırım'ın İlginç Anısı: Bakan Olmuşsun Ama Cahil Kalmışsın 03:18
Binali Yıldırım'ın İlginç Anısı: Bakan Olmuşsun Ama Cahil Kalmışsın 118 izlenme - 12 ay önce Başbakan Yıldırım, seçim öncesi İliç'in bir köyüne giderken Çeşme başında nur yüzlü bir kadına rastladığını ve 'teyze' dediği bu kadınla aralarındaki geçen konuşmayı şöyle anlattı: "Teyze teyze bakan geldi. Ne diyeceksen de, ne istirsiz. Teyze döndü, şöyle yazmasından yüzünü çevirdi: 'Evladım hoş geldin, sefalar getirdin. Ne deyim ki, yol dedik yaptız, su dedik getirdiz, televizyonumuz bilem var, hem de 150 kanal çekir. Buzdolabı bile var, hatta çamaşır makinemiz var. Her şeyimiz var Allah'a şükür. Amma evladım bizim köyde ADSL çekmir.'
TV8'i satın alan Acun Ilıcalı haber merkezini kaldırdı 03:17
TV8'i satın alan Acun Ilıcalı haber merkezini kaldırdı 421 izlenme - 4 yıl önce TV8 haber ekibi canlı yayında veda etti Acun Ilıcalı'nın Tv8'i satın almasının ardından yeniden yapılanma süreci başladı. İlk olarak kanalın 40 kişilik haber merkezi kapatılıyor.
Gozyasi 03:05
Gozyasi 1.399 izlenme - 7 yıl önce özgün,türkü,beste,söz,en sevilen,en popüler,yeni,en çok izlenen,kayseri,
Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesinde hendek, çatışma ve sokağa çıkma yasağı 01:28
Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesinde hendek, çatışma ve sokağa çıkma yasağı 118 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'ın merkez Bağlar ilçesinde yollara barikat kurarak hendek açmaya çalışan PKK'lılarla güvenlik güçleri arasında çatışmalar başladı. Çatışmaların yoğunlaştığı Kaynartepe Mahallesi'nde sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
Yan Etki - Al Jazeera Türk Belgesel - Haber 21:47
Yan Etki - Al Jazeera Türk Belgesel - Haber 57 izlenme - 7 ay önce Al Jazeera belgeseli Yan Etki, Türkiye’de ilaç tüketiminin artmasında ilaç şirketleriyle doktorlar arasındaki ilişkinin rolüne ve ilaçların yan etkilerine dikkat çekiyor.
Diyarbakır'ın Sur İlçesinde Çatışmalar 01:36
Diyarbakır'ın Sur İlçesinde Çatışmalar 122 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'ın Sur ilçesinde, güvenlik güçleri ile PKK'lılar arasında çıkan çatışmalarda biri ağır, beş asker yaralandı.
Tsk, Pkk Kamplarını Bombaladı 00:46
Tsk, Pkk Kamplarını Bombaladı 115 izlenme - 1 yıl önce Haberin tamamı | http://ajtr.me/vx5a TSK, Irak'ın Gara ve Hakurk bölgelerindeki PKK'ya ait hedeflerin imha edildiğini duyurdu.
Engelini 'mat' etti 03:23
Engelini 'mat' etti 94 izlenme - 1 yıl önce Emre Ev, doğuştan görme engelli. Çocukluğundan bu yana oynadığı satranca çok şey borçlu. 2011'deki üniversite sınavında Konya 2'ncisi Türkiye 105'incisi oldu. Boğaziçi Üniversitesi'ni kazandı. Görme Engelliler Türkiye Satranç Şampiyonası'nda 2. oldu.
sigara yasağı genişliyor 02:50
sigara yasağı genişliyor 547 izlenme - 8 yıl önce sigara yasağı genişliyor
Trabzonspor'un Akyazı Stadı'nda Sona Doğru 00:47
Trabzonspor'un Akyazı Stadı'nda Sona Doğru 53 izlenme - 7 ay önce Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasındaki Trabzonspor-Antalyaspor maçının, 21 Kasım Pazartesi günü Akyazı Stadı'nda oynanması planlanıyor. Al Jazeera'yi sosyal medyada takip edin: twitter.com/AJTurk facebook.com/AlJazeeraTurk
Antalya Muratpaşa,  Bir Evde 8 Kadın Futbolcu 01:31
Antalya Muratpaşa, Bir Evde 8 Kadın Futbolcu 92 izlenme - 1 yıl önce Antalya Muratpaşa, Türkiye Kadınlar Futbol Ligi'nin önemli takımlarından. Fakat futbol kadınlarda bir başka işliyor. Takımın 8 önemli oyuncusu 5 odalı bir evi paylaşmak zorunda.
15 Temmuz Darbe Girişimi Sırasında Boğaziçi Köprüsü'nde Yaşananlar 03:19
15 Temmuz Darbe Girişimi Sırasında Boğaziçi Köprüsü'nde Yaşananlar 62 izlenme - 10 ay önce
Özel Haber: Konya'nın ' Deli' Kızı - Haber 04:03
Özel Haber: Konya'nın ' Deli' Kızı - Haber 79 izlenme - 1 yıl önce Tepeden tırnağa kırmızılar içinde… Konya'da 'kırmızılı kadın' olarak tanınıyor. Herkesin ‘deli’ gözüyle baktığı Sultan Özcan'ın hikâyesi görünenden çok daha derin. Aslında o, çok seven ama çocuğu olmadığı için terkedilen, şiddet mağduru bir kadın.