Hoşgeldiniz!

gündelik hayat

Burunsuz Adamın Gündelik Yaşamı 01:22
Burunsuz Adamın Gündelik Yaşamı 825 izlenme - 3 yıl önce ABD Washington'da yaşayan Donnie Fritts isimli şahsın günlük yaşamından bir görüntü almışlar bakıldığı zaman direk ağzı gözüken adamın yemek yemesi de zor.İngiliz'cem maalesef iyi olmadığı için konuşmaları anlayamadım kusura bakmayın lütfen. Bu durumlardan ders alıp halimize her zaman şükretmemiz lazım, Allah şifa versin...
Gündelik Hayatımızı Kolaylaştıracak 20 Muhteşem Buluş 04:43
Gündelik Hayatımızı Kolaylaştıracak 20 Muhteşem Buluş 236 izlenme - 2 yıl önce Gündelik hayatta insanlara gereksiz yük olan işler için, ihtiyaç duyduğumuzu bile bilmiyor olup da farkına varılarak yapılmış düzeyde özgün ve kullanışlı 20 buluş. İyi seyirler.
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 505 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
Kağıt Parçasının Makine Yardımıyla Neleri Kesebildiğini Gösteren Video 04:23
Kağıt Parçasının Makine Yardımıyla Neleri Kesebildiğini Gösteren Video 19 izlenme - 3 ay önce Kağıdı avuç taşlama makinesine yerleştiren YouTuber, daha sonra gündelik hayatta sıklıkla tükettiğimiz yiyecekleri, kabukları ve ambalajlarıyla birlikte kesmeye başlayan YouTuber, daha sonra şaşırtıcı derecede sert yapıdaki ürünleri kesmeye başlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 54 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
Milyonların Şehri - İstanbul 11:58
Milyonların Şehri - İstanbul 33 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz yıllarda 3 günlük İstanbula gelmiş olan ve gündelik İstanbul'u kayda alıp birde fon müziği ile bizlere katıksız güzel bi video hazırlamış pekte hoş olmuş.