Hoşgeldiniz!

gündelik hayat

Burunsuz Adamın Gündelik Yaşamı 01:22
Burunsuz Adamın Gündelik Yaşamı 795 izlenme - 2 yıl önce ABD Washington'da yaşayan Donnie Fritts isimli şahsın günlük yaşamından bir görüntü almışlar bakıldığı zaman direk ağzı gözüken adamın yemek yemesi de zor.İngiliz'cem maalesef iyi olmadığı için konuşmaları anlayamadım kusura bakmayın lütfen. Bu durumlardan ders alıp halimize her zaman şükretmemiz lazım, Allah şifa versin...
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 475 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
Gündelik Hayatımızı Kolaylaştıracak 20 Muhteşem Buluş 04:43
Gündelik Hayatımızı Kolaylaştıracak 20 Muhteşem Buluş 151 izlenme - 1 yıl önce Gündelik hayatta insanlara gereksiz yük olan işler için, ihtiyaç duyduğumuzu bile bilmiyor olup da farkına varılarak yapılmış düzeyde özgün ve kullanışlı 20 buluş. İyi seyirler.
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 43 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
Küçük Olsa Da Üzen 15 Hayal Kırıklığı 03:50
Küçük Olsa Da Üzen 15 Hayal Kırıklığı 9 izlenme - 9 ay önce Gündelik hayatta yaşadığımız 15 Hayal Kırıklığı video da emeği geçenlere teşekkür ederiz. http://www.klimavekombi.net/kucukcekmece-vaillant-servisi/ http://www.bakirkoydemirdokumservisin.com
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 00:58
Senkronizasyonun Böylesi - İş Saatleri 34 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen kardeşimiz umulan bir dünya düzeninde keşke tüm hayatımız böyle sıradışı ve sorunsuz geçse gibisinden senkron olayını tek noktayı seçerek gerçekleştirmiş. İzliyoruz.
Milyonların Şehri - İstanbul 11:58
Milyonların Şehri - İstanbul 27 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz yıllarda 3 günlük İstanbula gelmiş olan ve gündelik İstanbul'u kayda alıp birde fon müziği ile bizlere katıksız güzel bi video hazırlamış pekte hoş olmuş.