Hoşgeldiniz!

Gündemgazetesi Videoları İzle

Ankara'nın İncisi Gölbaşı'ndan Görüntüler... 03:59
Ankara'nın İncisi Gölbaşı'ndan Görüntüler... 1.609 izlenme - 9 yıl önce ankara'nın parlayan yıldızı gölbaşı'ndan çekilmiş fotoğraflarla oluşturulan kısa bir şehir turu...
gölbaşı'nda yangın!!! 01:15
gölbaşı'nda yangın!!! 482 izlenme - 9 yıl önce gölbaşı g.o.p mahallesi'nde bir binanın çatısında çıkan büyük yangın, mülk sakinlerine ve vatandaşlara korkulu dakikalar yaşattı.
Ankara'nın İncisi Gölbaşı'ndan Görüntüler.... 03:59
Ankara'nın İncisi Gölbaşı'ndan Görüntüler.... 396 izlenme - 9 yıl önce ankara%u2019nın parlayan yıldızı gölbaşı%u2019ndan çekilmiş fotoğraflarla oluşturulan kısa bir şehir turu...
Bu Kalp Seni Unutur Mu? 06:29
Bu Kalp Seni Unutur Mu? 204 izlenme - 9 yıl önce 06.06.2003 tarihinden bu yana 5 yıldır ilçemize hizmet eden uzun, mütevazi kişiliği, görevine olan bağlılığı, yardımseverliği, birleştiriciliği, eğitim ve kültüre gösterdiği özel hassasiyeti ve güleryüzü ile ilçe halkının gönlünde taht kurdu. yaptığı çalışmalarda her zaman ön plana çıkmaktan kaçındı. zorunlu olmadıkça izin kullanmadı. kendisine bağlı birim müdürleri, yerel yönetim, sivil toplum örgütleri ve yerel basınla gölbaşı'na hizmet edebilmek için gerekli her türlü koordinasyonu sağladı.
gölbaşı'nda bomba paniği! 01:16
gölbaşı'nda bomba paniği! 225 izlenme - 9 yıl önce gölbaşı'nın en işlek caddesi cemal gürsel'de görülen sahipsiz bir çanta halka korkulu dakikalar yaşattı. olay yerine gelen bomba imha ekipleri çantayı fünye ile patlattı ve çantada bomba olmadığı anlaşıldı.