Hoşgeldiniz!

güneş patlaması

NASA'dan 4K Kalitesinde Güneş Patlaması Görüntüleri 01:19
NASA'dan 4K Kalitesinde Güneş Patlaması Görüntüleri 3.022 izlenme - 6 ay önce NASA, Güneş'in yüzeyinde oluşan patlamaları kaydettiği görüntüleri 4K olarak kaydetti. Adeta animasyon izliyormuş hissi veren görüntüler Solar Dynamics Observatory tarafından 17 Nisan'da kaydedildi.
NASA en büyük güneş patlamasını görüntüledi BİLİM 04:36
NASA en büyük güneş patlamasını görüntüledi BİLİM 626 izlenme - 2 yıl önce NASA uzmanları, 5 yıl boyunca Güneş yüzeyindeki nefes kesen patlamaların ve diğer faaliyetlerin yer aldığı bir video klip hazırladı.
 Son Yılların En Güçlü Güneş Patlaması Gerçekleşti 00:54
Son Yılların En Güçlü Güneş Patlaması Gerçekleşti 756 izlenme - 3 yıl önce 24 Şubat'ta Güneş'te yaşanan dev patlamaların görüntüleri NASA tarafından yayınlandı. Açıklamalar görüntülerin son yılların en güçlü Güneş patlaması olduğu yönünde.
değişik kameralar ile çekilen güneş patlamaları! 7 haziran 2011 02:57
değişik kameralar ile çekilen güneş patlamaları! 7 haziran 2011 964 izlenme - 5 yıl önce
Güneş Patlaması Böyle Görüntülendi 00:23
Güneş Patlaması Böyle Görüntülendi 130 izlenme - 2 yıl önce NASA’nın Güneş Hareketi Gözlemevi, geçtiğimiz günlerde meydana gelen Güneş patlamasıyla ilgili görüntüleri yayınladı. 20 Aralık günü meydana gelen radyasyon patlamaları ile ilgili görüntüler hızlandırılarak müzik eşliğinde sunuldu.
Nasa Bu Görüntüleri İlk Kez Paylaştı ( Güneş Patlaması) 03:25
Nasa Bu Görüntüleri İlk Kez Paylaştı ( Güneş Patlaması) 161 izlenme - 2 yıl önce Güneş Patlama Nasa Bu Görüntüleri İlk Kez Yayınladı. Amerikan Ulusal Havacılık Ve Uzay Dairesi Nasa Tarafından 2010'da Uzaya Gönderilen Güneş Dinamikleri Gözlemi programından elimize ulaşan görüntüler insanı hayrete düşürecek derecede.
Daha Önce Görülmemiş Güneş Patlaması Görüntüleri 00:41
Daha Önce Görülmemiş Güneş Patlaması Görüntüleri 138 izlenme - 2 yıl önce Bir Süredir Güneş'i İnceleyen Irıs Uydusu, Geçtiğimiz Günlerde Büyük Güneş Patlamasını Görüntüledi. Mayıs'ın 9'unda Kaydedilen Bu Görüntüler Nasa Tarafından Geçtiğimiz Gün Yayınlandı.
Nasa'dan Muhteşem Güneş Patlaması Görüntüleri 01:30
Nasa'dan Muhteşem Güneş Patlaması Görüntüleri 77 izlenme - 2 yıl önce 31 Ağustos 2012 günü meydana gelen muhteşem güneş patlaması.. Güneş patlaması için muhteşem tabirini kullanmak ne kadar doğru tartışılır ancak izlediğinizde sizlerde bize hak vereceksiniz.
Güneş patlaması NASA'nın kameraları tarafından kaydedildi - BBC TÜRKÇE 00:42
Güneş patlaması NASA'nın kameraları tarafından kaydedildi - BBC TÜRKÇE 22 izlenme - 2 yıl önce Güneşte meydana gelen büyük bir patlama Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi NASA'nın kameraları tarafından görüntülendi. BBC Türkçe internet sayfası: http://www.bbc.co.uk/turkce Facebook: http://facebook.com/bbcturkceservisi Twitter: http://twitter.com/bbcturkce Güneşteki patlamalar dünyanın atmosferine giremiyor. Ancak patlamalar küresel yer belirleme sistemleri, radyo ve uydu sinyallerini etkileyebiliyor.