Hoşgeldiniz!

güneşe lüzum olmaz

Tan - Güneşe Lüzum Olmaz 04:58
Tan - Güneşe Lüzum Olmaz 13.480 izlenme - 9 yıl önce tan taşçı_güneşe lüzum olmaz )2008(
Tan - Güneşe Lüzum Olmaz 04:58
Tan - Güneşe Lüzum Olmaz 675 izlenme - 6 yıl önce
Tan - Güneşe Lüzum Olmaz 04:57
Tan - Güneşe Lüzum Olmaz 711 izlenme - 7 yıl önce facebook sayfamızı beğen'in videolara profilinizden ulaşın.. www.facebook.com/leylegin.omru.beklemekle.gecermis sevgidir bekleyiş....gözleriniz aşkla parlarken onun yüzünden bir gülücük istemektir...elinizi tutacağı günü hayal etmektir..başkalarına aldırmadan özlemektir bekleyiş...
Tan - Güneşe Lüzum Olmaz (Techno) 05:02
Tan - Güneşe Lüzum Olmaz (Techno) 631 izlenme - 6 yıl önce
Tanzer Cıtakoglu-Güneşe Lüzum Olmaz 01:50
Tanzer Cıtakoglu-Güneşe Lüzum Olmaz 89 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/profile.php?id1461440326!/profile.php?id1000002276...daha fazla video için facebook adresinden ulaşabilirsiniz.
Tan - Güneşe Lüzum Olmaz 04:58
Tan - Güneşe Lüzum Olmaz 42 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yıldızlarda Kayar Çıkış Tarihi: 26.06.2008 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Vazgeç gecenin karanlığından, Ben vazgeçtim sabah olacak. Her yeni gün bana kuvvet olacak, Kendime ördüğüm duvara karşı. Sür son hız kaderin üstüne doğru, Dimdik olmayan yenik olacak. Düşenin dostu yok, kendi kalktı, Son kozu elinde huzur olacak. Zor mu, bu kadar zor mu? Yaşadığım kötü günü affedip yeniye uyanmak. Olur mu, söyle olur mu? Umudunu odalara hapsedip geceye göz yummak. Ben de seni o gecelerde buldum, Pişman değilim seviyordum. Sonunda karanlık bir kuyuda boğuluyordum. Kendi elini kendi tutan olmaz, Hayat bu yalnız yaşanılmaz. O karanlık kuyuya ufak bir sevgi ver, Güneşe lüzum olmaz..
Tan - Güneşe Lüzum Olmaz (Techno) 05:02
Tan - Güneşe Lüzum Olmaz (Techno) 19 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yıldızlarda Kayar Çıkış Tarihi: 26.06.2008 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Vazgeç gecenin karanlığından, Ben vazgeçtim sabah olacak. Her yeni gün bana kuvvet olacak, Kendime ördüğüm duvara karşı. Sür son hız kaderin üstüne doğru, Dimdik olmayan yenik olacak. Düşenin dostu yok, kendi kalktı, Son kozu elinde huzur olacak. Zor mu, bu kadar zor mu? Yaşadığım kötü günü affedip yeniye uyanmak. Olur mu, söyle olur mu? Umudunu odalara hapsedip geceye göz yummak. Ben de seni o gecelerde buldum, Pişman değilim seviyordum. Sonunda karanlık bir kuyuda boğuluyordum. Kendi elini kendi tutan olmaz, Hayat bu yalnız yaşanılmaz. O karanlık kuyuya ufak bir sevgi ver, Güneşe lüzum olmaz..
Tan - Güneşe Lüzum Olmaz 04:58
Tan - Güneşe Lüzum Olmaz 2 izlenme - 10 ay önce Tan - Güneşe Lüzum Olmaz