Hoşgeldiniz!

Güneşin Kızları Dizisi

Güneşin Kızları 20. Bölüm Fragmanı-2 01:03
Güneşin Kızları 20. Bölüm Fragmanı-2 1.649 izlenme - 2 yıl önce Haluk'un yeniden aile olma çabaları, herkesi bir araya toplayabilecek mi? Baba-oğul, geçirdikleri zor günlerin üstesinden gelebilecekler mi? Güneşin Kızları heyecanla beklenen yeni bölümü ile 2 Kasım Pazartesi 20:00'de Kanal D'de!
Güneşin Kızları 35. Bölüm - Bu Gerçek Olamaz Değil Mi (20 Şubat Cumartesi) 05:46
Güneşin Kızları 35. Bölüm - Bu Gerçek Olamaz Değil Mi (20 Şubat Cumartesi) 144 izlenme - 2 yıl önce Güneş, Selin ve Ali'nin evli kalmasına izin vermemeye kararlıdır ve Haluk’un yardımını ister. Güneşin Kızları 35. Bölüm Özeti Ali ile Selin'in düğün haberi, büyük ses getiriyor! Ali ile Selin’in evlilik haberi ailede büyük yankı uyandırır. Güneş, Selin’in evli kalmasına izin vermemeye kararlıdır. Haluk’un yardımını ister. Haluk da bu evliliği başlamadan bitirmek istemektedir; ta ki Ali onunla ilgili gerçeği bildiğini söyleyene kadar. Ali, Haluk’a rest çeker. Selin ile birlikte çekip gideceklerdir ve Haluk buna göz yumacaktır; yoksa Güneş, Haluk’un kim olduğunu öğrenecektir. Köşeye sıkışan Haluk’a sürpriz bir isim yardımcı olur.
Güneşin Kızları 35. Bölüm - İlk Gecemiz (20 Şubat Cumartesi) 05:57
Güneşin Kızları 35. Bölüm - İlk Gecemiz (20 Şubat Cumartesi) 56 izlenme - 2 yıl önce Ali, Selin ile birlikte gitmeye karar veriyor ve herkesten saklanmak için bir otele yerleşiyorlar. Güneşin Kızları 35. Bölüm Özeti Ali ile Selin'in düğün haberi, büyük ses getiriyor! Ali ile Selin’in evlilik haberi ailede büyük yankı uyandırır. Güneş, Selin’in evli kalmasına izin vermemeye kararlıdır. Haluk’un yardımını ister. Haluk da bu evliliği başlamadan bitirmek istemektedir; ta ki Ali onunla ilgili gerçeği bildiğini söyleyene kadar. Ali, Haluk’a rest çeker. Selin ile birlikte çekip gideceklerdir ve Haluk buna göz yumacaktır; yoksa Güneş, Haluk’un kim olduğunu öğrenecektir. Köşeye sıkışan Haluk’a sürpriz bir isim yardımcı olur.
Güneşin Kızları 35. Bölüm - Berk Atan - Küçüğüm (20 Şubat Cumartesi) 04:17
Güneşin Kızları 35. Bölüm - Berk Atan - Küçüğüm (20 Şubat Cumartesi) 51 izlenme - 2 yıl önce Güneşin Kızları'nın başarılı oyuncusu Berk Atan'ın muhteşem yorumuyla "Küçüğüm" adlı şarkı Güneşin Kızları'nda sizlerle. Güneşin Kızları 35. Bölüm Özeti Ali ile Selin'in düğün haberi, büyük ses getiriyor! Ali ile Selin’in evlilik haberi ailede büyük yankı uyandırır. Güneş, Selin’in evli kalmasına izin vermemeye kararlıdır. Haluk’un yardımını ister. Haluk da bu evliliği başlamadan bitirmek istemektedir; ta ki Ali onunla ilgili gerçeği bildiğini söyleyene kadar. Ali, Haluk’a rest çeker. Selin ile birlikte çekip gideceklerdir ve Haluk buna göz yumacaktır; yoksa Güneş, Haluk’un kim olduğunu öğrenecektir. Köşeye sıkışan Haluk’a sürpriz bir isim yardımcı olur.
Güneşin Kızları 35. Bölüm - Son Kez Sarılarak Uyuyabilir Miyiz? (20 Şubat Cumartesi) 05:35
Güneşin Kızları 35. Bölüm - Son Kez Sarılarak Uyuyabilir Miyiz? (20 Şubat Cumartesi) 48 izlenme - 2 yıl önce Nazlı ve Savaş mecburen aynı odada kalıyor ve Savaş, Melisa ile gidip gitmeme kararı için Nazlı ile konuşuyor. Güneşin Kızları 35. Bölüm Özeti Ali ile Selin'in düğün haberi, büyük ses getiriyor! Ali ile Selin’in evlilik haberi ailede büyük yankı uyandırır. Güneş, Selin’in evli kalmasına izin vermemeye kararlıdır. Haluk’un yardımını ister. Haluk da bu evliliği başlamadan bitirmek istemektedir; ta ki Ali onunla ilgili gerçeği bildiğini söyleyene kadar. Ali, Haluk’a rest çeker. Selin ile birlikte çekip gideceklerdir ve Haluk buna göz yumacaktır; yoksa Güneş, Haluk’un kim olduğunu öğrenecektir. Köşeye sıkışan Haluk’a sürpriz bir isim yardımcı olur.
Güneşin Kızları 35. Bölüm - Beste Kırmacı - Her Aynada Farklı Kadın (20 Şubat Cumartesi) 04:52
Güneşin Kızları 35. Bölüm - Beste Kırmacı - Her Aynada Farklı Kadın (20 Şubat Cumartesi) 43 izlenme - 2 yıl önce Muhteşem yorumu ile Beste Kırmacı'nın seslendirdiği "Her aynada farklı kadın" adlı şarkı Güneşin Kızları'nda sizlerle. Güneşin Kızları 35. Bölüm Özeti Ali ile Selin'in düğün haberi, büyük ses getiriyor! Ali ile Selin’in evlilik haberi ailede büyük yankı uyandırır. Güneş, Selin’in evli kalmasına izin vermemeye kararlıdır. Haluk’un yardımını ister. Haluk da bu evliliği başlamadan bitirmek istemektedir; ta ki Ali onunla ilgili gerçeği bildiğini söyleyene kadar. Ali, Haluk’a rest çeker. Selin ile birlikte çekip gideceklerdir ve Haluk buna göz yumacaktır; yoksa Güneş, Haluk’un kim olduğunu öğrenecektir. Köşeye sıkışan Haluk’a sürpriz bir isim yardımcı olur.
Güneşin Kızları 35. Bölüm - Güneş Haluk’un Kim Olduğunu Öğrenecek Mi? (20 Şubat Cumartesi) 05:20
Güneşin Kızları 35. Bölüm - Güneş Haluk’un Kim Olduğunu Öğrenecek Mi? (20 Şubat Cumartesi) 36 izlenme - 2 yıl önce Rana, Haluk hakkında gerçekleri daha fazla saklamama kararı alıyor ve Güneş'le konuşmaya karar veriyor. Güneş'e kasada saklanan kaseti dinlemesini söylüyor.
Güneşin Kızları 35. Bölüm - Sizin Bildiğiniz Benim Bilmediğim Çok Şey Var (20 Şubat Cumartesi) 05:36
Güneşin Kızları 35. Bölüm - Sizin Bildiğiniz Benim Bilmediğim Çok Şey Var (20 Şubat Cumartesi) 30 izlenme - 2 yıl önce Nazlı, Güneş ve Selin'in konuşmalarına kulak misafiri oluyor ve Nazlı, Zafer'in Güneş'e tecavüz ettiğini duyuyor. Güneşin Kızları 35. Bölüm Özeti Ali ile Selin'in düğün haberi, büyük ses getiriyor! Ali ile Selin’in evlilik haberi ailede büyük yankı uyandırır. Güneş, Selin’in evli kalmasına izin vermemeye kararlıdır. Haluk’un yardımını ister. Haluk da bu evliliği başlamadan bitirmek istemektedir; ta ki Ali onunla ilgili gerçeği bildiğini söyleyene kadar. Ali, Haluk’a rest çeker. Selin ile birlikte çekip gideceklerdir ve Haluk buna göz yumacaktır; yoksa Güneş, Haluk’un kim olduğunu öğrenecektir. Köşeye sıkışan Haluk’a sürpriz bir isim yardımcı olur.
Güneşin Kızları 35. Bölüm - Allah Affetsin Seni Baba (20 Şubat Cumartesi) 03:39
Güneşin Kızları 35. Bölüm - Allah Affetsin Seni Baba (20 Şubat Cumartesi) 16 izlenme - 2 yıl önce Güneş, Selin ve Ali'nin evli kalmaması için Haluk’un yardımını istiyor. Haluk da bu evliliği başlamadan bitirmek istiyor; ta ki Ali onunla ilgili gerçeği bildiğini söyleyene kadar.