Hoşgeldiniz!

güneşin oğlu

Hamiyet Hanım Paradoksu - Güneşin Oğlu 03:56
Hamiyet Hanım Paradoksu - Güneşin Oğlu 1.588 izlenme - 1 ay önce Güneşin Oğlu filminden kısa bir bölümü sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar. İyi seyirler.
çapkın kız-güneşin oğlu 02:59
çapkın kız-güneşin oğlu 10.125 izlenme - 9 yıl önce özge namal-çapkın kız güneşin oğlu filminden sahneler...haluk bilginer,hümeyra vs.vs. ....
 Esteban - Gizemli Altın Şehirler (TRT - 1986) 21:46
Esteban - Gizemli Altın Şehirler (TRT - 1986) 2.606 izlenme - 1 yıl önce Not : 1986 Tarihi Yazmamızın Nedeni TRT 1 Kanalındaki İlk Yayın Tarihidir.Bu TRT İNT - AVRASYA Kanalı Gösterimi İse 1994. Çocukken en sevdiğim çizgi filmlerin başında geliyordu, Esteban. Orijinal adı “Mysterious Cities of Gold” olan bu Japon-Fransız yapımı çizgi film, ülkemizde “Güneşin Oğlu, Esteban” adıyla gösteriliyordu. DiC Entertainment ve Studio Pierrot ortak yapımıydı ve 39 bölüm olarak çekilmişti. 80’li yılların ortalarıydı. Orijinal yayın tarihi ise, 29 Haziran 1982 – 7 Temmuz 1983 arası olarak biliniyor.
haluk bilginer çok canım sıkılıyoo 00:53
haluk bilginer çok canım sıkılıyoo 4.217 izlenme - 8 yıl önce
esteban 01:10
esteban 1.420 izlenme - 3 yıl önce güneşin oğlu olarak geldiği anadoluyu xxx oğlu olarak terketmiştir.nasıl ve neden böyle olduğu, aradığı altın şehir kadar büyük bir sırdır.
Güneşin Oğlu Son Sahneler 05:31
Güneşin Oğlu Son Sahneler 568 izlenme - 5 yıl önce Haluk Bilginer'in Güneşin Oğlu filmindeki son sahnesi
Ülkü Tamer - Konuşma 00:46
Ülkü Tamer - Konuşma 401 izlenme - 2 yıl önce İkinci yeninin en baba şairlerinden Ülkü Tamer'in Konuşma adlı şiiri şairin genel yapıtlarını özetler nitelikte. Aklından geçenleri hiç zorlanmadan, fazla da süslemeye çalışmadan olduğu gibi yalın bir şekilde dizelere döküyor. Güneşin Oğlu filminde Haluk Bilginer'in okuması ile tekrar hatırlıyoruz. Çok kişi bu ne diyor? kıvamında karşılayacak olsa da anlamak isteyene çok şey anlatır. Hem dersimizi bilmiyoruz hem de şişmanız herkesten. aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. iyi nişan alırdı kendini asan zenci, bira içmez ağlardı, babası değirmenci, sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
Güneşin Oğlu (Fikri Şemsigil-Nevzat Trabzon Sahnesi) 01:42
Güneşin Oğlu (Fikri Şemsigil-Nevzat Trabzon Sahnesi) 101 izlenme - 2 yıl önce Fikri Şemsigil neler olduğunu anlamak için Nevzat Trabzon'un yanına gider ve aralarında komik bi diyalog oluşur.
sinevidyon 13: haftasonu neler oldu? 02:03
sinevidyon 13: haftasonu neler oldu? 1.080 izlenme - 9 yıl önce televidyon ekranlarında, yaklaşık 450.000 kişinin sinema salonlarına girdiği hafta sonu; bu haftanın değil, geçen haftanın filmlerinden biri seyirci sayısında birinci olurken sarışın james bond'u kaç kişi seyretti, haftanın geri kalanında neler olur, neler biter?
Güneşin Oğlu - Yapılan İşin Saçmalığı Seyircisi ile Doğru Orantılıdır 04:44
Güneşin Oğlu - Yapılan İşin Saçmalığı Seyircisi ile Doğru Orantılıdır 200 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen ve senarist koltuğunda Onur Ünlü(Ah Muhsin Ünlü)'nün oturduğu başrollerinde Haluk Bilginer ve Özgü Namal'ın olduğu Güneşin Oğlu adlı filmden günümüz sektörüne çok güzel gönderme ve sahne. Zaten böyle sahnelerde Haluk Bilginer'in çok iyi olduğunu biliyoruz. İzleyelim..
Özgü Namal Güneşin Oğlu Çapkın Kız 02:59
Özgü Namal Güneşin Oğlu Çapkın Kız 97 izlenme - 3 yıl önce Bütün Hayatını Bir Mucize Bekleyerek Geçiren Fikri Şemsigil, Sonunda Bu Mucizeyi Yaşar Ve 'Güneşin Oğlu' Olduğunu Öğrenir. Fakat Yaşadığı Mucize, Düşündüğünü... Şarkı Sözleri:
Zeki Müren - O Ağacın Altını 03:12
Zeki Müren - O Ağacın Altını 67 izlenme - 2 yıl önce Madem sonbaharın hemencecik fısıldadığı bu günde; ağaçlar yapraklarını dökmeden altında buluşalım istedim. Sanat Güneşimizde öyle isterdi sanırım. Güneşin Oğlu söylüyor; O ağacını altını şimdi anıyormusun...
Bütün hayatını bir mucize bekleyerek geçirmek (Güneşin Oğlu Filminden) 04:54
Bütün hayatını bir mucize bekleyerek geçirmek (Güneşin Oğlu Filminden) 82 izlenme - 5 yıl önce Bütün hayatını bir mucize bekleyerek geçirmek (Güneşin Oğlu Filminden)
sinevidyon 15:türkiye'de yapımcı olmak ya da olmam 02:03
sinevidyon 15:türkiye'de yapımcı olmak ya da olmam 246 izlenme - 9 yıl önce televidyon ekranlarında, eflatun film'den güneşin oğlu filminin yapımcısı taner elhan, film yapmayla ilgili çok önemli donelerden bahsetti... film dediğin kaça yapılır, bir kopya film kaç paradır, tanıtmak için ne kadar para gerekir, yapımcı filmden ne kadar kazanır? 35mm filmin dakikası kaç paradır?
Sinevidyon 11: Vizyon Yavaş Yavaş Renkleniyor 02:17
Sinevidyon 11: Vizyon Yavaş Yavaş Renkleniyor 233 izlenme - 9 yıl önce televidyon ekranlarında, bu hafta 4 yeni film vizyona giriyor. james bond meraklıları için quantum of solace (ve elbette yeni bond güzeli olga abla) vizyonda. yerli filmleri tercih edenler ise onur ünlü'den güneşin oğlu ve çağan irmak'tan issız adam filmleriyle tatmin olabilirler.