Hoşgeldiniz!

Güneşlenme Videoları İzle

Çatıda Güneşlenen Hatunu Dikizlemek 00:33
Çatıda Güneşlenen Hatunu Dikizlemek 608.889 izlenme - 3 yıl önce Eline quadcopterı alan oraya buraya salıyor. Ama yalan yok ilk defa yararlı bir iş için kullanmışlar. Kullanacaksan böyle şeylerde kullanacan. Fake olma ihtimali de yüksek tabii.
Donsuz Güneşlenen Taner Tolga Tarlacı 00:15
Donsuz Güneşlenen Taner Tolga Tarlacı 10.918 izlenme - 2 yıl önce arkadaşalr sizi bilmem ama ben bu adama 3 yıl önce bildiğin kahkaha atarak gülüyordum hala videolarını izlerim canım sıkılınca . biraz ünlü olduktan sonra kendini bozdu orası doğru ama yinede hiç bi şekilde kötü düşünmeyen bi insan benim tahminimce
Kedinin Bardakta Güneşlenme Keyfi 01:37
Kedinin Bardakta Güneşlenme Keyfi 1.004 izlenme - 3 yıl önce Kedinin Bardakta Güneşlenme Keyfi
Çatıda Güneşlenen Hatunu Dikizlemek 00:33
Çatıda Güneşlenen Hatunu Dikizlemek 849 izlenme - 2 yıl önce Eline quadcopterı alan oraya buraya salıyor. Ama yalan yok ilk defa yararlı bir iş için kullanmışlar. Kullanacaksan böyle şeylerde kullanacan. Fake olma ihtimali de yüksek tabii.
Dünyanın En Uzun Limuzini (1989) 00:43
Dünyanın En Uzun Limuzini (1989) 1.407 izlenme - 2 yıl önce Çoğu insanın dikkatini çeken ve hayranlıkla baktığı arabalardan bir tanesi olan limuzinler baş döndürür.Görmüş olduğunuz bu limuzin dünyanın en uzun limuzini. 1989 Yılında Çekilen Görüntü,30 metreden daha uzun limuzinin 26 adet tekerleği bulunuyor. Jakuzi ve yüzme havuzu,güneşlenme güvertesi de bulunan bu aracın birkaç yatağı ve helikopter için iniş pisti bile var!!!
parkta güneşlenme =) 01:07
parkta güneşlenme =) 648 izlenme - 8 yıl önce orjinal olmus:d
Hazır Havuz İçin Güneşlenme Yeri Yapımı 15:01
Hazır Havuz İçin Güneşlenme Yeri Yapımı 132 izlenme - 2 yıl önce Bir işçi takımının el becerilerini kullanarak kendi bahçelerine nasıl güzel bir şekilde hazır havuz etrafına çit tarzı güneşlenme yeri yapımını izliyoruz.Ellerinize Sağlık Efendim...
Plajda ve Evde Güneşlenince Fark 00:06
Plajda ve Evde Güneşlenince Fark 143 izlenme - 3 yıl önce Çok Büyük Farklar Var
Rüzgar Türbininde Güneşlenirken Drone'a Yakalanmak 01:30
Rüzgar Türbininde Güneşlenirken Drone'a Yakalanmak 35 izlenme - 2 yıl önce havalar sıcak anlıyoruz da adam 60 metrede rüzgar türbinin üzerine çıkmış güneşleniyor. adamdaki keyfe bakar mısın? ne gözel hayat lan
Güneşlenmeyi Yanlış Anlayıp Istakoza Dönen 11 İnsan  01:01
Güneşlenmeyi Yanlış Anlayıp Istakoza Dönen 11 İnsan 40 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşan yaz ayında insanların güneşlenirken yanlış bir şekilde bronzlaşmalarını gösteren başarılı çalışmayı izliyoruz.
Plajda İnsanların Yaşam Alanlarını İşgal Edip Yüzsüzce Güneşlenmek 11:07
Plajda İnsanların Yaşam Alanlarını İşgal Edip Yüzsüzce Güneşlenmek 14 izlenme - 1 yıl önce İnsanların yanlarına yanaşıp yaşam alanlarını işgal eden Daw üzerine bir de güneş kremi sürmeleri isteyerek yüzsüzlüğün dibine vuruyor.
Güneşlenmeden kaynaklanan renk farklılıklarını önlemek için neler yapılmalı? 01:20
Güneşlenmeden kaynaklanan renk farklılıklarını önlemek için neler yapılmalı? 5 izlenme - 2 yıl önce Antibiyotik kullananlar güneşlendikleri zaman ciltlerinde renk farklılıkları oluşabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İdeal güneşlenme süresi ne kadar olmalı? 00:53
İdeal güneşlenme süresi ne kadar olmalı? 5 izlenme - 2 yıl önce Güneşlenme süresi kademeli olarak artırılabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güneşlenme cilt kanseri riskini artırır mı? 01:04
Güneşlenme cilt kanseri riskini artırır mı? 5 izlenme - 2 yıl önce Cilt kanserine neden olan sebeplerin başında güneş geliyor. Bu nedenle güneşten olabildiğince kaçınmak gerekiyor. Güneş bir benin şeklini veya rengini değiştirebilir. Açık bir ciltteki renk hücrelerini bozup kanser hücrelerine dönüştürebilir.
Güneşlenme ile ilgili en sık yapılan hatalar nelerdir? 01:04
Güneşlenme ile ilgili en sık yapılan hatalar nelerdir? 3 izlenme - 2 yıl önce Güneşlenirken mutlaka güneş koruyucu kremler kullanmak gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."