Hoşgeldiniz!

Güneydoğu Anadolu Bölgesi Videoları İzle

Bozkırdı, Dalgıçların Gözdesi Oldu 02:14
Bozkırdı, Dalgıçların Gözdesi Oldu 53 izlenme - 2 yıl önce Bozkırdı, dalgıçların gözdesi oldu- Birecik Baraj gölünün suları altında kalan Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi su altı meraklılarından ilgi görüyor- İstanbul Diving Team Kulübü Başkanı Akkaya: - "Turlarımızı artırarak devam ettireceğiz.
Yılmaz: 02:58
Yılmaz: "Ne MHP Ne CHP Ne de Hdp, Biliyor Ki İktidara Gelemeyecek" 17 izlenme - 2 yıl önce Bingöl Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin programından görüntüler- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmazin konuşması Kalkınma Bakanı Yılmaz, Elazığ'da- Bakan Yılmaz: -"Ne MHP ne CHP ne de HDP, biliyor ki iktidara gelemeyecek.
Güneydoğu  Anadolu Bölgesi Tüm Basketbol Adamları ve Sporcuları Derneği  (GABBASDER) 01:01
Güneydoğu Anadolu Bölgesi Tüm Basketbol Adamları ve Sporcuları Derneği (GABBASDER) 10 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır kurulmuş olan bir dernektir tamamen Basketbol adına hizmet vermektedir. Tamamen Alanında uzman kişiler tarafından eğitim verilmektedir Lisanslı basketbolcu olma imkanı Yaz - Kış kamp organizasyonları Ders kontrol ve takip sistemi Kişisel Bakım kontrol ve takip sistemi Kişiye özel beslenme programları Ünlü basketbolcular ve antrenörlerle tanışma fırsatı Genç ve dinamik antrenörlerle yüksek düzey eğitim Veliler için sosyal etkinlik bunlar gibi bir çok avantaj için sizide basketbol spor okulumuza bekliyoruz . . .
Güneydoğu Anadolu Bölgesi Tüm Basketbol Adamları ve Sporcuları Derneği (GABBASDER) 01:01
Güneydoğu Anadolu Bölgesi Tüm Basketbol Adamları ve Sporcuları Derneği (GABBASDER) 9 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır kurulmuş olan bir dernektir tamamen Basketbol adına hizmet vermektedir. Tamamen Alanında uzman kişiler tarafından eğitim verilmektedir Lisanslı basketbolcu olma imkanı Yaz - Kış kamp organizasyonları Ders kontrol ve takip sistemi Kişisel Bakım kontrol ve takip sistemi Kişiye özel beslenme programları Ünlü basketbolcular ve antrenörlerle tanışma fırsatı Genç ve dinamik antrenörlerle yüksek düzey eğitim Veliler için sosyal etkinlik bunlar gibi bir çok avantaj için sizide basketbol spor okulumuza bekliyoruz . . .
Kürt Kanaat Önderlerinin Adı Okullara Verilecek 02:12
Kürt Kanaat Önderlerinin Adı Okullara Verilecek 5 izlenme - 2 yıl önce Kürt kanaat önderlerinin adı okullara verilecek- Batman'da bazı okullara tarihteki Kürt kanaat önderlerinin isminin verilmesi için çalışma başlatıldı- İl Milli Eğitim Müdür Çelik: "Ahmede Xani, Fakıye Tayra, Said Nursi ve Seyd Bilal gibi topluma mal olmuş kişilerin isimleri okullara verilecek" YILMAZ EKİNCİ - Çözüm süreciyle Kürtçe'nin yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandığı Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bazı okullara tanınmış Kürt şahsiyetlerinin adının verileceği bildirildi.