Hoşgeldiniz!

Güngör Azim Tuna

Eskişehir Valisini Canlı Yayında Azarlamak - Nevşin Mengü 05:07
Eskişehir Valisini Canlı Yayında Azarlamak - Nevşin Mengü 2.313 izlenme - 3 yıl önce Ali İsmail Korkmaz'ın ölümü ardından ipe sapa gelmez açıklamalar yapan Eskişehir valisi Güngör Azim Tuna, CNN Türk'ün agresif sunucusu Nevşin Mengü tarafından canşı yayında azarlanıyor.
Eskişehirspor'a destek ziyareti 03:44
Eskişehirspor'a destek ziyareti 366 izlenme - 2 yıl önce Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ile AK Parti Eskişehir milletvekillerinden Emine Nur Günay ve Harun Karacan, Eskişehirsporlu futbolculara destek ziyaretinde bulundu
Eskişehirspor'un Kuruluşunun 50. Yılı Kutlamaları 03:05
Eskişehirspor'un Kuruluşunun 50. Yılı Kutlamaları 33 izlenme - 3 yıl önce - Kutlamalar kapsamında tasarlanan logo ve yıl boyunca yapılacak etkinlikler tanıtıldı- Eskişehirspor Kulübü Başkanı Hoşcan: "Eskişehirspor kendisinden daha önce kurulan birçok kulüpten farklı olarak rakiplerinin de sevgi ve saygını kazanmış büyük bir camiadır" Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Eskişehirspor Kulübü'nün kuruluşunun 50. yılı nedeniyle tasarlanan logo ve yıl boyunca yapılacak etkinliklerin tanıtım kokteyli yapıldı.
Dünya Ağaç Günü 02:54
Dünya Ağaç Günü" Etkinlikleri Başladı 36 izlenme - 3 yıl önce "Dünya Ağaç Günü" etkinlikleri başladı- Eskişehir'de bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinliğe 68 ülkeden yaklaşık 300 sanatçı katılıyor Eskişehir'de, Odunpazarı Belediyesinin ev sahipliğinde Uluslararası Ahşap Kültürü Derneği (IWCS) ve Türkiye Ormancılar Derneği iş birliğiyle düzenlenen "Dünya Ağaç Günü" etkinliklerinin başlaması dolayısıyla tören yapıldı.
Bir Dilek Tuttu, 02:58
Bir Dilek Tuttu, "Vali Amca"Sı Gerçekleştirdi 9 izlenme - 3 yıl önce - "Benim Bir Dileğim Var Projesi" kapsamında lösemi hastası bir çocuğun evine giden Vali Tuna ve eşi, onun daha önceden istediği hediyeler olan Eskişehirsporlu futbolcuların imzaladığı forma, futbol topu ve oyun konsolunu armağan etti Eskişehir Valiliği ile Anadolu Üniversitesi iş birliğiyle hayata geçirilen "Benim Bir Dileğim Var" adlı proje kapsamında lösemi hastası Ahmet Emir Çıngıt (8), hayal ettiği hediyelere kavuştu.
Vali Tuna'dan Eskişehirspor'a Moral Ziyareti 06:26
Vali Tuna'dan Eskişehirspor'a Moral Ziyareti 4 izlenme - 2 yıl önce Vali Tuna'dan Eskişehirspor'a moral ziyareti Vali Güngör Azim Tuna tesislerde ziyaret ettiği Eskişehirsporlu futbolculara, Kasımpaşa yenilgisinin bir yol kazası olduğunu, bu haftaki Bursaspor maçına odaklanılması gerektiğini söyledi.
Eskişehirspor'a Moral Ziyareti 01:11
Eskişehirspor'a Moral Ziyareti 1 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Vali Güngör Azim Tuna konuşması AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan konuşması Eskişehirspor'a moral ziyareti Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ve AK Parti Milletvekili Harun Karacan, Eskişehirspor'un teknik heyet ve futbolcularına ziyarette bulundu Vali Tuna: "Eskişehirsporumuza her türlü desteği vermek için Eskişehir el birliği ve gönül birliği etmeli" Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ve AK Parti Milletvekili Harun Karacan, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında sahasında Bursaspor'u konuk edecek Eskişehirspor'un teknik heyetine ve futbolcularına ziyarette bulundu.