Hoşgeldiniz!

Günlük Yaşam Videoları İzle

1920li Yıllarda New York 05:57
1920li Yıllarda New York 431 izlenme - 2 yıl önce 1920li yıllarda New York'un çeşitli bölgelerinde çekilmiş ve onların günlük yaşamından izler taşıyan videoyu izleyeceksiniz. İyi seyirler.
Günlük Yaşamda Asit Ve Bazlar  04:02
Günlük Yaşamda Asit Ve Bazlar 174 izlenme - 2 yıl önce Günlük Yaşamda Asit ve Bazlar izle Video Eğitim Bilişim Ağı
III. Reich'ta Günlük Yaşam 03:42
III. Reich'ta Günlük Yaşam 220 izlenme - 2 yıl önce Nazi Almanya'sında yani 3.Reich de günlük yaşamdan kareler. Renklendirilmiş görüntülerle. Benzeri içerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/150366/nazi-almanyasi-renkli-goruntuler http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/149634/gestern-und-heute-hitler-ve-nazi-almanyasi
Çok Sıradan Adam 03:43
Çok Sıradan Adam 76 izlenme - 2 yıl önce Normal bir günde karşılaşabileceğiniz çok orjinal ve klasik tipler vardır ya bu beyefendi amcamız işte tam o tiplerden.
Asena Bebek Sevgisi 00:46
Asena Bebek Sevgisi 27 izlenme - 6 ay önce Asena'nın kucağındaki sevimli bebekle konuşmaları :) http://www.asenaofficial.com | https://instagram.com/asenaofficial | https://www.facebook.com/asenaofficial | https://plus.google.com/+asenaofficial
 Kolsuz Kadının Günlük Yaşantısını Rahatlıkla Devam Ettirebilmesi 01:18
Kolsuz Kadının Günlük Yaşantısını Rahatlıkla Devam Ettirebilmesi 68 izlenme - 3 yıl önce 2 kolu da olmayan ablamız ayaklarıyla rahatlıkla arabasını sürebiliyor, bulaşıklarını yıkayabiliyor, yemeğini yiyebiliyor, makyaj yapabiliyor, yazı yazabiliyor ve selfie çekilebiliyor.
Cezayir 03:18
Cezayir 219 izlenme - 8 yıl önce yine çoştum heyyyyyyyyyyyyyt
Foursquare ile İstanbul'da Bir Gün 00:34
Foursquare ile İstanbul'da Bir Gün 33 izlenme - 2 yıl önce Foursquare'in hazırlamış olduğu bu videoda İstanbul'da check-in yapanların bir günün gösteriyor. Haritadaki renklerden kırmızı-ev, sarı-üniversite ve iş, turkuaz-seyahat, turuncu-alışveriş merkezlerini, mavi ise gece hayatını temsil ediyor.
Epilepsi hastalarının günlük yaşamlarında nelere dikkat etmesi gerekir? 01:51
Epilepsi hastalarının günlük yaşamlarında nelere dikkat etmesi gerekir? 22 izlenme - 2 yıl önce Epilepsi hastaları uykusuz kalmamaya çok dikkat etmeli. Bir gün uykusuzluk dahi nöbetlerin sıklaşmasına neden olabilir. Epilepsi hastalarının hayatlarının çok düzenli olması gerekir. Günlük streslerden ve yorgunluktan uzak kalmalılar. Motorlu taşıt kullanmamaları, tehlikeli işlerde çalışmamaları gerekir. Hamilelik ve emzirme dönemleri epilepsi hastalarında önemlidir. Bu dönemlerde epilepsi hastalarının doktorlarıyla birlikte ilaçlarını düzenlemesi gerekir.
Ölüm Korkusu Günlük Yaşamı Nasıl Etkiler? 00:52
Ölüm Korkusu Günlük Yaşamı Nasıl Etkiler? 11 izlenme - 2 yıl önce Ölüm korkusunun varlığı kişinin gergin ve huzursuz hissetmesine sebep olur. Bu duygu da kişinin iş yaşamına, ilişkilerine ve aile yaşamına yansır. Ölüm korkusunu her daim hissederek yaşamak kişinin sürekli temkinli olmasını beraberinde getirir. Kişi sürekli kendini izler ve yakınlarını kontrol eder. Bunun gündelik hayata yansıması dikkat dağınıklığı şeklinde olabilir. Yakınını kaybetmekten korkan kişi işlerine daha zor odaklanır. Zihni sürekli ölüm ve kaygıyla meşgul olduğundan bulunduğu anın tadını çıkaramaz. Bu durumlarda mutlaka uzmandan destek alınmalı.
Akne sorunu olanlar günlük yaşamlarında nelere dikkat etmeli? 00:58
Akne sorunu olanlar günlük yaşamlarında nelere dikkat etmeli? 10 izlenme - 2 yıl önce Akne sorunu olanlar cilt temizliğine özen göstermeli."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."