Hoşgeldiniz!

günlük yaşam

Doğuda Yaşayan Bir Çocuğun Günlük Yaşantısı 07:24
Doğuda Yaşayan Bir Çocuğun Günlük Yaşantısı 3.075 izlenme - 3 ay önce "Her Çocuk Bir Umuttur" derneğinin katkılarıyla hazırlanan ve Doğu Anadolunun ücra dağ köylerinde yaşayan bir çocuğun günlük yaşantısı anlatan kısa filmi izliyoruz.
1920li Yıllarda New York 05:57
1920li Yıllarda New York 520 izlenme - 3 yıl önce 1920li yıllarda New York'un çeşitli bölgelerinde çekilmiş ve onların günlük yaşamından izler taşıyan videoyu izleyeceksiniz. İyi seyirler.
Günlük Yaşamda Asit Ve Bazlar  04:02
Günlük Yaşamda Asit Ve Bazlar 191 izlenme - 3 yıl önce Günlük Yaşamda Asit ve Bazlar izle Video Eğitim Bilişim Ağı
III. Reich'ta Günlük Yaşam 03:42
III. Reich'ta Günlük Yaşam 251 izlenme - 3 yıl önce Nazi Almanya'sında yani 3.Reich de günlük yaşamdan kareler. Renklendirilmiş görüntülerle. Benzeri içerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/150366/nazi-almanyasi-renkli-goruntuler http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/149634/gestern-und-heute-hitler-ve-nazi-almanyasi
Çok Sıradan Adam 03:43
Çok Sıradan Adam 101 izlenme - 3 yıl önce Normal bir günde karşılaşabileceğiniz çok orjinal ve klasik tipler vardır ya bu beyefendi amcamız işte tam o tiplerden.
 Kolsuz Kadının Günlük Yaşantısını Rahatlıkla Devam Ettirebilmesi 01:18
Kolsuz Kadının Günlük Yaşantısını Rahatlıkla Devam Ettirebilmesi 68 izlenme - 4 yıl önce 2 kolu da olmayan ablamız ayaklarıyla rahatlıkla arabasını sürebiliyor, bulaşıklarını yıkayabiliyor, yemeğini yiyebiliyor, makyaj yapabiliyor, yazı yazabiliyor ve selfie çekilebiliyor.
Cezayir 03:18
Cezayir 219 izlenme - 9 yıl önce yine çoştum heyyyyyyyyyyyyyt
Foursquare ile İstanbul'da Bir Gün 00:34
Foursquare ile İstanbul'da Bir Gün 40 izlenme - 3 yıl önce Foursquare'in hazırlamış olduğu bu videoda İstanbul'da check-in yapanların bir günün gösteriyor. Haritadaki renklerden kırmızı-ev, sarı-üniversite ve iş, turkuaz-seyahat, turuncu-alışveriş merkezlerini, mavi ise gece hayatını temsil ediyor.
Asena Bebek Sevgisi 00:46
Asena Bebek Sevgisi 27 izlenme - 1 yıl önce Asena'nın kucağındaki sevimli bebekle konuşmaları :) http://www.asenaofficial.com | https://instagram.com/asenaofficial | https://www.facebook.com/asenaofficial | https://plus.google.com/+asenaofficial
Günlük Yaşam Ağrıları Ne Kadar Etkiliyor? 00:38
Günlük Yaşam Ağrıları Ne Kadar Etkiliyor? 2 izlenme - 3 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında "Ağrısız yaşam mümkün mü?" sorusuna yanıt arandı. Programın konuklarından Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Taşkın Duman, "Bize ağrı şikayetiyle bir hasta geldiğinde hemen hastanın ağrısına odaklanmayız. İlk önce o hastanın yaşamına bakarız. O hasta bize ağrı derken neyi ifade etmek istiyor. Çünkü insanların günlük yaşamlarında kullandıkları ağrı kavramı da farklı şeyleri ifade eder" dedi.