Hoşgeldiniz!

güntaç

Benimle Yan (Güntaç Özdemir) 03:57
Benimle Yan (Güntaç Özdemir) 12.293 izlenme - 6 yıl önce Benimle Yan (Güntaç Özdemir)
Güntaç Özdemir - Benimle Yan (Akustik) 04:05
Güntaç Özdemir - Benimle Yan (Akustik) 14.795 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'nin bağımsız müzik durağı Zeplin'de Yalçın Birol'un hazırlayıp sunduğu BİP programının konuğu Güntaç Özdemir ve "Benimle Yan"ın akustik performansı. ...
Benimle Yan Güntaç Özdemir 01:13
Benimle Yan Güntaç Özdemir 10.880 izlenme - 6 yıl önce Geri gelecek misin ? Günahın neyse onu bilelim Sevebilecek misin nefret gibi beni yoksa orada kal bebeğim belkide sana göre değilim Sen girdin hayatıma çarparken oralarda burda kalbimdi kanayan Vaz geçtim aklımdan,eşimden,dostumdan alay eder oldum sancımla Hüzünlerinide al yanına ; "Ne olacak yanacaksan ?" Benimle yan , benimle yan Çok mu şaşırırsın cehenneme kar yağdırsam ? Benimle yan , benimle yan Hüzünlerinide al yanına ; "Ne olacak yanacaksan ?" Benimle yan , benimle yan Ölü
Güntaç Özdemir & İlker Kaleli - Ecel 03:44
Güntaç Özdemir & İlker Kaleli - Ecel 4.989 izlenme - 4 yıl önce If Performance Hall 29.01.2014
Güntaç Özdemir Benimle Yan ( 02 Şubat 2012 Muck Dizisi Reklam Müziği ) 01:12
Güntaç Özdemir Benimle Yan ( 02 Şubat 2012 Muck Dizisi Reklam Müziği ) 3.361 izlenme - 6 yıl önce
Güntaç Özdemir - Kimse Bilmez // Groovypedia Studio Sessions 03:55
Güntaç Özdemir - Kimse Bilmez // Groovypedia Studio Sessions 4.172 izlenme - 4 yıl önce Güntaç Özdemir - Kimse Bilmez // Groovypedia Studio Sessions Producer: Cenk Hasdal
Güntaç Özdemir - Ecel 03:48
Güntaç Özdemir - Ecel 3.409 izlenme - 5 yıl önce Güntaç Özdemir - Ecel Şarkı Sözleri; Bir anlık kalabalıksak İki cümleden oluşuyorsak, Suyun üstüne yazacaksan adımı Olmasın okuma yazmam dedim. Barizdi şahibesi Büyüdükçe göz bebekleri, Dudaklarının arasında Birşeyler saklar gibiydi. Biraz kül biraz duman Eski bir şarkı en yavanından, Gözünü kapardı söylerken İnandırırdı beni en azından. Gerçekti eksik olan Ya da fazlaydı sendin kaçan, Hep böylemi olacaktı ya Bir gün dönecekti devran. Sen o yine en dibe vurduğum yerden bana boy ver, Nefesin olur derinlerde yalanların. Ecel vaktinin güneşi doğdu batmaz bu sefer, Seni sana bırakır karanlıkta aydınlığı. Geçmişinde mi bulacaktın Başından beri hep korkardın, Peki kime ne fayda şimdi Elinde tuttuğun boşluk kadarsın. Sana güzel hep sana rahat Her tende buldun ayrı şevkat, Aldığın nefes değil Nefesini kesen andan ibarettir hayat. Bıraktın mı yeminleri Koruyamadın o emanetleri, Kıymeti yüksek sebebi alçak Aklın nerelerde şimdi. Hak ettiğin gibi yaşarsın Bildiğini oku üstü kalsın, Değişecek mi artık benim için O kadınlardansın. Sen o yine en dibe vurduğum yerden bana boy ver, Nefesin olur derinlerde yalanların. Ecel vaktinin güneşi doğdu batmaz bu sefer, Seni sana bırakır karanlıkta aydınlığı.
Güntaç Özdemir - Benimle Yan - (Yeni Video Klip) - (2012) 03:57
Güntaç Özdemir - Benimle Yan - (Yeni Video Klip) - (2012) 3.031 izlenme - 6 yıl önce güntaç özdemir - benimle yan - (yeni video klip) - (2012) - (alisayar)
Öpüşelim Tanışalım (Güntaç Özdemir) 02:16
Öpüşelim Tanışalım (Güntaç Özdemir) 2.707 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Güntaç Özdemir - Benimle Yan (video klip) 03:57
Güntaç Özdemir - Benimle Yan (video klip) 2.615 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Güntaç Özdemir - Benimle Yan - Yeni Klip 2012 03:57
Güntaç Özdemir - Benimle Yan - Yeni Klip 2012 2.342 izlenme - 6 yıl önce Güntaç Özdemir - Benimle Yan - Yeni Klip 2012
Güntaç Özdemir - İstanbul (Akustik) 04:05
Güntaç Özdemir - İstanbul (Akustik) 2.753 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'nin bağımsız müzik durağı Zeplin'de Yalçın Birol'un hazırlayıp sunduğu BİP programının konuğu Güntaç Özdemir ve "İstanbul"un akustik performansı.
Güntaç Özdemir - Benimle Yan 03:59
Güntaç Özdemir - Benimle Yan 2.437 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Benimle Yan Çıkış Tarihi: 26.06.2012 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Geri gelecek misin Günahın neyse onu bilelim Sevebilecek misin nefret gibi beni Yoksa orda kal bebeğim Belki de sana göre değilim Sen girdin hayatıma Çarparken oralarda burdaki kalbimdi kanayan Vazgeçtim aklımdan, eşimden, dostumdan Alay eder oldum sancımla. Hüzünlerini de al yanına, ne olacak yanacaksan Benimle yan, benimle yan. Çok mu şaşırırsın cehenneme kar yağdırsam Benimle yan, benimle yan. Hüzünlerini de al yanına, ne olacak yanacaksan Benimle yan, benimle yan. Ölüm gibi acıtır seni, yeniden doğduğun an. Koyamadın ismini Çığlıklarını duyar gibiyim Kelebeğin etkisi belki de aşk belirtisi Bilir kişi bile eskidi Sen mi deli ben mi Sen girdin hayatıma Çarparken oralarda burdaki kalbimdi kanayan Vazgeçtim aklımdan, eşimden, dostumdan Alay eder oldum sancımla. Hüzünlerini de al yanına, ne olacak yanacaksan Benimle yan, benimle yan. Çok mu şaşırırsın cehenneme kar yağdırsam Benimle yan, benimle yan. Hüzünlerini de al yanına, ne olacak yanacaksan Benimle yan, benimle yan. Ölüm gibi acıtır seni, yeniden doğduğun an.
Benimle Yan (Güntaç Özdemir) 03:57
Benimle Yan (Güntaç Özdemir) 2.440 izlenme - 6 yıl önce Benimle Yan (Güntaç Özdemir)
Güntaç Özdemir - Yine Gelir (Medya Kralı) 04:33
Güntaç Özdemir - Yine Gelir (Medya Kralı) 1.807 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Güntaç Özdemir - Benimle Yan 03:57
Güntaç Özdemir - Benimle Yan 977 izlenme - 2 yıl önce Güntaç Özdemir - Benimle Yan
Güntaç Özdemir - Elizabeth (Akustik) 02:30
Güntaç Özdemir - Elizabeth (Akustik) 2.055 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'nin bağımsız müzik durağı Zeplin'de Yalçın Birol'un hazırlayıp sunduğu BİP programının konuğu Güntaç Özdemir ve "Elizabeth"in akustik performansı.
Benimle Yan Güntaç Özdemir 03:57
Benimle Yan Güntaç Özdemir 1.042 izlenme - 6 yıl önce
Güntaç Özdemir -Benimle Yan 01:13
Güntaç Özdemir -Benimle Yan 366 izlenme - 3 yıl önce
Güntaç - Yine Gelir 04:07
Güntaç - Yine Gelir 500 izlenme - 5 yıl önce Güntaç'tan yeni klip çalışması
Güntaç Özdemir Elizabeth - İstanbul (Medya Kralı) 05:59
Güntaç Özdemir Elizabeth - İstanbul (Medya Kralı) 502 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Batı Saz Evi- Benimle Yan 01:14
Batı Saz Evi- Benimle Yan 565 izlenme - 6 yıl önce BatıSazEvi- Benimle Yan
Güntaç Özdemir - Öpüşelim Tanışalım 03:10
Güntaç Özdemir - Öpüşelim Tanışalım 553 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Benimle Yan Çıkış Tarihi: 26.06.2012 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Gel de anlat olanları şimdi. Hikaye değil artık bu,Türk filmi. Tamam benimki de iş değil, Ama bence sen de manyaksın! Peki sen nereden geldin? Gerçek misin? Aklımı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce tanışalım,benim adım dupdurupdu! Bir iki üç dört gün oldu daha, Mesken belli değil gezegenlerim. Benim suçum değil durdu dünya. Ama yok yok yok,hiç şikayetim. Peki sen nereden geldin? Gerçek misin? Aklımı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce tanışalım, benim adım dupdurupdu! Peki sen nereden geldin? Gerçek misin? Aklamı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce öpüşelim,bu gece dupdupdurupdu! Nereden geldin? Gerçek misin? Aklımı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce tanışalım,benim adım dupdurupdu!
Mabel Matiz & Güntaç Özdemir & Çiğdem Erken - Tamburu Yokuştan 02:50
Mabel Matiz & Güntaç Özdemir & Çiğdem Erken - Tamburu Yokuştan 774 izlenme - 5 yıl önce Mabel Matiz & Güntaç Özdemir - Tamburu Yokuştan - Ana Sahne Canlı Performans 19 Şubat 2013
Güntaç Özdemir - Azrail 03:59
Güntaç Özdemir - Azrail 478 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Benimle Yan Çıkış Tarihi: 26.06.2012 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Kaçarken hepsinden, Zevk aldım tesirinden. Bakarken yanımda kalanlara, Bir çift sözüm var. Kime uzak, kime yakın? Her telden çalsın kafam. Evim değil burası belki de, Ya da daha gelmedi sıra. Bilmesinler yerimi, Ama sevmesinler boşver. Beni görmesinler içlerinde. Onlar zaten sadece kendini dinler. Ama duymazlar. Bir melek, bir şeytan, Bir tutam da korku lazım büyür yanına. Bir de sen. ''Beni ne zaman bulur?'Diye sordum kendime. Başa gelen çekildi, O hep baktı keyfine. Ömrümü ipe saran, Dolaşan sinsice. Azrail ondan bundan, Ya da şunlardan biri. Durup dururlar, Gelip geçerler. Kimsesizler aslında yazık günah. Mezhepi tersten gören cinler. Yalan bu diller. Bir melek, bir şeytan, Bir tutamda korkudan ibarettir, o kadar. Yanına, bir de sen. ''Beni ne zaman bulur?'Diye sordum kendime. Başa gelen çekildi, O hep baktı keyfine. Ömrümü ipe saran, Dolaşan sinsice. Azrail ondan bundan, Ya da şunlardan biri.
Ecel - Güntaç Özdemir 03:48
Ecel - Güntaç Özdemir 450 izlenme - 5 yıl önce Benimle Yan (2012) - SEYHAN MÜZİK PROD.
Güntaç Özdemir - Benimle Yan (Akustik) 04:05
Güntaç Özdemir - Benimle Yan (Akustik) 262 izlenme - 4 yıl önce BİP programına konuk olan Güntaç Özdemir'den "Benimle Yan"ın akustik performansı...
Güntaç Özdemir - İstanbul 04:09
Güntaç Özdemir - İstanbul 335 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Benimle Yan Çıkış Tarihi: 26.06.2012 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Bak bak bak şuna, Ne de gururlu, of hayranım duruşuna. Ağzına geleni söyle zaten, Muhtaçsın onların üç kuruşuna. Ah bide bana bir gelsen de, Vursan yüzüme. Hatrımı sorup, bana gülümsemek yerine. Bak bir ben varım, bide biri daha, Fazla bile kiralık sanına. Sana değil, kastım ruhuna. İstanbul, ellerin dert görmesin. Yaşarken içlerinde, hepsinin aynası gibisin. Senle birden adam oldular. Bende adeleti aradılar, Ama beni boşver sende, şarkılar söyle onlara. Bir adım attım, ah dedi. Sahibi vardı da ben çalmışım gibi. Derdini anlat, neymiş bilelim. Hani nerde bana doğruca sivri dilin. Nedenim olmadın, sebebim misin? Kitabımı yazacak o erkek sen misin? Daha çok eskitirsin nefesini, Korursun mertebeni. İstanbul, ellerin dert görmesin. Yaşarken içlerinde, hepsinin aynası gibisin. Senle birden adam oldular. Bende adeleti aradılar, Ama beni boşver sende, şarkılar çal oynasınlar.
Güntaç Özdemir - Ben Tek 03:54
Güntaç Özdemir - Ben Tek 290 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Benimle Yan Çıkış Tarihi: 26.06.2012 Türkçe Rock
Güntaç Özdemir - Elizabeth 02:18
Güntaç Özdemir - Elizabeth 270 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Benimle Yan Çıkış Tarihi: 26.06.2012 Türkçe Rock