Hoşgeldiniz!

gününü

Sneijder Haginin doğum gününü kutladı 00:38
Sneijder Haginin doğum gününü kutladı 17.978 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, Gheorghe Hagi'nin doğum gününü kutladı.
Göster Gününü 2 Türkçe Altyazılı Fragman 02:15
Göster Gününü 2 Türkçe Altyazılı Fragman 19.831 izlenme - 5 yıl önce Kick-Ass, Hit Girl ve Red Mist, 2010 yılının dünya çapındaki hit filminin devamı olan 'Göster Gününü 2' (Kick Ass 2) için geri geliyorlar. Kick Ass (Aaron Taylor-Johnson)'in çılgın cesareti, saldırgan Albay Stars ve Stripes (Jim Carrey) tarafından yönetilen, kendi kendini geliştirmiş, yeni bir maskeli savaşçılar dalgasına ilham verir. Bu amatör süper kahramanlar, The Mother F%&*^r olarak yeninden doğan Red Mist (Christopher Mintz-Plasse) tarafından takip edildiklerinde yok olmalarına ancak Hit Girl (Chloë Grace Moretz) engel olabilecektir.
Tuğba Ekinci - Git Git Gör Gününü 02:18
Tuğba Ekinci - Git Git Gör Gününü 9.648 izlenme - 4 yıl önce Tuğba Ekinci - Git Git Gör Gününü | 2014 Yepyeni Tek Parça
İntizar - Bir Günün Bir Gününü Tutmuyor 04:52
İntizar - Bir Günün Bir Gününü Tutmuyor 13.083 izlenme - 6 yıl önce
Candan Erçetin - Annemm 03:22
Candan Erçetin - Annemm 5.589 izlenme - 4 yıl önce Bütün Annelerin Anneler Gününü Kutlarım hani Eski Zaman Masalları Anlatır hüznümü Huzura Dolarsın kaşım Gözümden Çok İçim Bir Parçan annem Sen Benim Yanıma Kalansın hani Bir Biblon Vardı Kırdığım üstüne Ne Kırgınlıklar Yaşadın ama Bil Ki Ben De Parçalandım annem Ben Senin Yanına Kalanım annem Annem Sen Üzülme sözlerin Hep Yüreğimde annem Annem Gel Üzülme ben Hala Senin Dizlerinde uzayan Sohbet Gecelerinde rolleri Unutur Dost Oluruz bizi Bağlayan Bu Kan Değil Yalnız annem Biz Birbirimize Kalanız ben Kararlı Uçarken Yolumda sen Çatık Kaşlarının Altında her Yeni Güne Sevgiyle Başlarsın annem Sen Benim Yanıma Kalansın annem Annem Sen Üzülme sözlerin Hep Yüreğimde annem Annem Gel Üzülme bu Gönül Hala Dizlerinde annem Annem Sen Üzülme sözlerin Hep Yüreğimde..
Süleyman Soylu - AKP'ye Gününü Göstereceğiz 01:29
Süleyman Soylu - AKP'ye Gününü Göstereceğiz 1.889 izlenme - 1 yıl önce Bir zamanlar Demokrat Parti'nin Genel Başkanı olan Süleyman Soylu'nun zamanında AKP için söylediği cümlelere bakalım.
İntizar 04:52
İntizar 7.131 izlenme - 9 yıl önce süper slov şarkı
payback fragmanı 1 00:41
payback fragmanı 1 4.885 izlenme - 7 yıl önce bir şehir düşünün ki erkekleri katil kadınları fahişe polisleri kokmuş olsun. bu şehirde yaşayan biri özellikle intikam peşindeyse eninde sonunda yaşadığı ortamdan etkilenecektir.ele geçirmek istenen sıcak para silahlı soygun fikrini inanılmaz derecede cazip hale getiriyor. kanun dışı kişiler olan porter ve val resnick soygunu gerçekleştirirler ama olaylar onların düşündüklerinden çok farklı gelişir. sıra elde edileni paylaşmaya geldiğinde val üç büyük hata yapar. porter'in parasını karıs
İntizar - Bir Günün Bir Gününü Tutmuyor 04:52
İntizar - Bir Günün Bir Gününü Tutmuyor 1.550 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Nazar Boncuğum Çıkış Tarihi: 17.06.2005 Arabesk Şarkı Sözleri: Bir günün bir gününü tutmuyor Her türlü hatanı dilim yutuyor Herşeyin üstü kalsın aşkınında sende Şimdi beni sevsende boş sevmesende Ölsemde kahrından aşkın koruyor Eğri büyrü yolları kalbim seçmiyor Tek kişilik yerin var şu yüreğimde Senin gibi daldan dala konmuyor İnsan zamanla herşeyi unutuyor Hiç olmaz dediğim sonu sen yazdın Ağladım yakardım kulak asmadın Ne bende hal kaldı ne vefa sende Artık bana şimdi bana dönsende boş dönmesende Ölsemde kahrımdan aşkın koruyor Egri büyrü yolları kalbim seçmiyor Tek kişilik yerin var şu yüregimde Senin gibi daldan dala konmuyor İnsan zamanla herşeyi unutuyor.
İntızar Bir Günün Bir Gününü Tutmuyor 04:54
İntızar Bir Günün Bir Gününü Tutmuyor 1.510 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/pages/kme-ne/149836051742343
Yıldız Tilbe - Git Gör Gününü 03:27
Yıldız Tilbe - Git Gör Gününü 1.565 izlenme - 7 yıl önce
Kick Ass - Göster Gününü 01:35
Kick Ass - Göster Gününü 1.282 izlenme - 4 yıl önce Bizi takip edebileceğiniz adresler; www.sinemaseansi.com www.facebook.com/sinemaseansi www.twitter.com/sinemaseansi Sitemizde film tavsiyeleri film önerileri alanında paylaşımlar bulunmaktadır.
Xir Gökdeniz Gününü Bekle 02:18
Xir Gökdeniz Gününü Bekle 1.027 izlenme - 7 yıl önce
Okan Babacan - Görmedim Gününü Fani Dünyanın 05:33
Okan Babacan - Görmedim Gününü Fani Dünyanın 279 izlenme - 12 ay önce OKAN BABACAN - GÖRMEDİM GÜNÜNÜ FANİ DÜNYANIN
Hizmetçi Gününü Gördü 02:35
Hizmetçi Gününü Gördü 1.069 izlenme - 5 yıl önce Hizmetçi Gününü Gördü
Göster Gününü 2  - Eve Kadar Yarış Sahnesi 01:00
Göster Gününü 2 - Eve Kadar Yarış Sahnesi 1.215 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Chloë Grace Moretz, Aaron Taylor-Johnson, Jim Carrey gibi isimlerin yer aldığı Göster Gününü 2 filminin Eve Kadar Yarış isimli sahnesi.
yıldız=git git gör gününü 03:27
yıldız=git git gör gününü 1.193 izlenme - 10 yıl önce
Göster Gününü 2 Fragman 04:23
Göster Gününü 2 Fragman 718 izlenme - 5 yıl önce Göster Gününü 2 Fragman
Göster Gününü 2- Süper Güç Sahnesi 00:37
Göster Gününü 2- Süper Güç Sahnesi 711 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Chloë Grace Moretz, Aaron Taylor-Johnson, Jim Carrey gibi isimlerin yer aldığı Göster Gününü 2 filminin süper güç isimli sahnesi.
Evsiz Adamın Gününü Gün Etmek 06:45
Evsiz Adamın Gününü Gün Etmek 392 izlenme - 3 yıl önce Ünlü Rus youtuber Vitaly, internette yaptığı şaka videolarından kazandığı paranın bir kısmı ile sokakta ki bir evsize yardım ediyor. Yayınlanması ne kadar doğru tartışılsada adamın yüzündeki mutluluk ve minnet duygusu izlmeye değer..
Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun Sevgili Bahdeniz Kadı 03:20
Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun Sevgili Bahdeniz Kadı 800 izlenme - 9 yıl önce kadınlar gününüz kutlu olsun sevgili bahdeniz kadınları!
Göster Gününü 2 - Buluşma Sahnesi 00:46
Göster Gününü 2 - Buluşma Sahnesi 647 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Chloë Grace Moretz, Aaron Taylor-Johnson, Jim Carrey gibi isimlerin yer aldığı Göster Gününü 2 filminin buluşma isimli sahnesi.
Yıldız Tilbe - Git Gör Gününü 03:27
Yıldız Tilbe - Git Gör Gününü 709 izlenme - 6 yıl önce
Tuğba Ekinci - Git Git Gör Gününü (Herşey Dahil) 03:02
Tuğba Ekinci - Git Git Gör Gününü (Herşey Dahil) 365 izlenme - 3 yıl önce Tuğba Ekinci - Git Git Gör Gününü (Herşey Dahil) 25 Kasım 2014 Şarkı Sözleri ; Peşimden koşma artık kalbim sana gücendi Başkaları yüzünden bana tavrın değişti Böyle değildik eskiden birçok şeyin farkındayım Anladım ki seninle uzlaşmanın imkanı yok Git git gör gününü ... O bu benim ayarım olabilir mi Benim elime su dökebilir mi Orada öyledir burada böyledir Benim aşkım sana çok bile gelir Kendine hiç güvenme fren yaptı yüreğim Pişmanlıklarım taze sevdiysek öldük mü be Kimseye aşk borcum yok tutulmamış sözüm yok Anladım ki seninle uzlaşmanın imkanı yok... Git git gör gününü ..
Başbakan Öğretmenler Gününü Trabzon'da Kutladı! 01:51
Başbakan Öğretmenler Gününü Trabzon'da Kutladı! 330 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Öğretmenler Gününü Trabzon'da Kutladı!
Çıkmaz Ayın Son Gününü Bilemeyen Yarışmacı 01:14
Çıkmaz Ayın Son Gününü Bilemeyen Yarışmacı 289 izlenme - 5 yıl önce Çıkmaz ayın son gününü bilemeyen yarışmacı
Göster Gününü 2 - Hit Girl vs. Mother Russia 01:56
Göster Gününü 2 - Hit Girl vs. Mother Russia 368 izlenme - 5 yıl önce Göster Gününü 2 - Hit Girl vs. Mother Russia
Göster Gününü 2 / Kick Ass 2 Altyazılı İkinci Fragman 02:15
Göster Gününü 2 / Kick Ass 2 Altyazılı İkinci Fragman 466 izlenme - 5 yıl önce Göster Gününü 2 - 16 Ağustos'ta Sinemalarda! Kick-Ass, Hit Girl ve Red Mist, 2010 yılının dünya çapındaki hit filminin devamı olan 'Göster Gününü 2' (Kick Ass 2) için geri geliyorlar. Kick Ass (Aaron Taylor-Johnson)'in çılgın cesareti, saldırgan Albay Stars ve Stripes (Jim Carrey) tarafından yönetilen, kendi kendini geliştirmiş, yeni bir maskeli savaşçılar dalgasına ilham verir. Bu amatör süper kahramanlar, The Mother F%&*^r olarak yeninden doğan Red Mist (Christopher Mintz-Plasse) tarafından takip edildiklerinde yok olmalarına ancak Hit Girl (Chloë Grace Moretz) engel olabilecektir. Küçük suikastçi Hit Girl ile genç koruma Kick-Ass'i son gördüğümüzde normal gençler Mindy ve Dave olarak yaşamaya çalışıyorlardı. Dave, mezuniyeti yaklaşırken ve ne yapacağını bilemez bir haldeyken Mindy'yle dünyanın ilk süper kahraman takımını kurmaya karar verir. Ne yazık ki Mindy, gizlice Hit Girl olurken yakalanınca işi bırakmak ve liseli kötü kızların korkunç dünyasını tek başına yönlendirmek zorunda kalır. Gideceği kimse kalmayan Dave, Albay Stars and Stripes ismindeki yeniden doğmuş, eski bir gangsterin başında olduğu Justice Forever ile güçlerini birleştirir. Tam da sokaklarda gerçek bir fark yaratmaya başladıklarında, dünyanın ilk süper kötü adamı The Mother F%&*^r, kendi kötü takımını toplar ve babasına yaptıklarını Kick-Ass ile Hit-Girl'e ödetmek için bir planı devreye sokar. Ancak planında bir sorun vardır: Justice Forever'ın bir üyesiyle uğraşırsan, hepsiyle birden uğraşırsın.
Saçlarını Öremedim Bir Gününü Göremedim HD 04:12
Saçlarını Öremedim Bir Gününü Göremedim HD 39 izlenme - 6 ay önce GÜZEL PAYLAŞIMLARIN GÜZEL VİDEOLARIN DAHA FAZLASI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI ZİYARET EDİN.. SİZLERİDE SAYFAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLU OLURUZ https://www.facebook.com/gulom.57/
2 Yaşında Annesinin Doğum Gününü Böyle Kutladı 01:45
2 Yaşında Annesinin Doğum Gününü Böyle Kutladı 220 izlenme - 4 yıl önce 2 Yaşında Annesinin Doğum Gününü Böyle Kutladı