Hoşgeldiniz!

gurbetçi

Hoov Ama Bak La 00:16
Hoov Ama Bak La 257.525 izlenme - 4 yıl önce İnternet aleminin yeni fenomen swf'sinde yurtdışında bir ferre sitesi için çekim yapılırken olaya tanık gurbetçi vatandaşımızın tepkisini gözlemleyeceğiz. Panpalar için swf'si; http://inciswf.com/amabakla.swf
Almanya'da Yaşayan Bir Türk'ün Gözünden Türkiye 14:47
Almanya'da Yaşayan Bir Türk'ün Gözünden Türkiye 46.474 izlenme - 1 yıl önce Bu sözlerim sağcı, solcu ve mezhep farketmeden tüm Türk halkı için.
Detroit'de Torba Tutan Türk 08:16
Detroit'de Torba Tutan Türk 6.863 izlenme - 4 ay önce ABD Detroit ' de torbacılık yapan bir Türk'ün maceralarını izliyoruz.
Burhan Altıntop'un Fransa Şubesi 00:44
Burhan Altıntop'un Fransa Şubesi 12.513 izlenme - 10 ay önce Fransa'da yaşayan bir vatandaşımızın gümrükte yaşadığı sıkıntıları anlatırken konuşma şivesi aklımıza birden Burhan Altıntop'u getiriyor.
Bici Bici'yi Çin'e Götüren Adanalı 00:57
Bici Bici'yi Çin'e Götüren Adanalı 2.069 izlenme - 1 ay önce Adana'nın meşhur buzlu tatlılarından bici Bici'yi Çin'de tanıtmaya karar veren Adanalı tüm Çinlilerin yediğinden emin oluyor .
Almanya'da YPG Yandaşlarını Çıldırtan Türk 01:17
Almanya'da YPG Yandaşlarını Çıldırtan Türk 7.469 izlenme - 5 ay önce Almanya'da TSK'nın terör örgütleriyle mücadelesini istemeyen ve protesto gösterisi yapan terör örgütü YPG yandaşlarına Ölürüm Türkiyem parçasını dinleten türk kardeşimizin kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Ramazanda Alkol Satılmasına Kızan Gencin İsyanı 00:14
Ramazanda Alkol Satılmasına Kızan Gencin İsyanı 10.203 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler Fransa'dan markete alışveriş yapmaya gelen müslüman gencin haklı isyanı ama abartması kötü izliyoruz
Almanya'daki Asgari Ücreti Beğenmeyen Alamancı 01:29
Almanya'daki Asgari Ücreti Beğenmeyen Alamancı 5.415 izlenme - 6 ay önce 1200 "net" asgari ücreti beğenmeyen alamancı ile karşı karşıyayız. Güncel kur ile 5465 TL alan bu alamancı "türkiye'deki 1600 TL'ye şükredin" dercesine anlatıyor. İyi seyirler...
Serdar Arabanın Ağzına S*çtın La - Bmw 760li 08:04
Serdar Arabanın Ağzına S*çtın La - Bmw 760li 28.637 izlenme - 3 yıl önce Ali can nikiyle youtube'da BMW 760 tanıtımı yapan gurbetçi abimiz tatil için yurda dönmüş. Ankara Mamak'da bir grup Angaralının gazına gelen Ali Can; sprey boyayla arabanın ağzına sıçmış, evet baska türlü ifade edemeyiz bu olayı.
Gurbetçi Vatandaşın Avrupa Yaşamı 01:49
Gurbetçi Vatandaşın Avrupa Yaşamı 5.054 izlenme - 7 ay önce Gurbetçi vatandaşın Avrupa'daki zor hayat şartlarını anlattığı video sosyal medyada izleyenlerin beğenisi kazanmış.
Hollanda'da Türk Göstericilerin İlginç Diyalogları 00:16
Hollanda'da Türk Göstericilerin İlginç Diyalogları 7.737 izlenme - 1 yıl önce -hade gel vur, gel vur, vur banada vur -Abi sus ya sus bizi de atacaklar içeri -Ne atacaklar lan burası Türkiye mi?
Siyaset Yapıyorsun Diyenlere Verilen En Güzel Cevap Murat Özün 06:10
Siyaset Yapıyorsun Diyenlere Verilen En Güzel Cevap Murat Özün 6.874 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz günlerde türkiye ile almanya arasındaki yaşam farkı adlı video ile bayağı eleştiri alan abimiz murat özün siyaset yapıyorsun diyenlere verdiği cevap.
Fransadaki Gurbetçilerimizin İçler Acısı Fakir Düğünü ... 04:20
Fransadaki Gurbetçilerimizin İçler Acısı Fakir Düğünü ... 5.079 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaslar ilk videomu yolladim ama yayinlanmadi saglik olsun, Bu video da Fransadaki Gurbetcilerimiz icler acisi fakir dugununu gostermek istedim... "Madem ulkemizi cok seviyorsunuz, o zaman memleketinize geri donun" demeyin .. Onlarin kurulu bir duzeni var, borcu harci var bir suru vergi oduyorlar onlar cok zor durumdalar .. Lutfen onlar icin asimile olmus demeyin , onlar Avrupadaki en buyuk destekcilerimiz... Geceleri kapi onlerinde uyusturucu icip/satip , arabalarindaki muzikle gece insanlarin uykusunu bozup, yollari kapatip, Cete gibi Gruplasip Fransizlari tehdit etmelerine bakmayin onlar dertli dertli.. Vatan ozlemi cekiyorlar... onlar vatan icin yanip tutusan bir genclik..,
Brüksel Sokaklarında Türklerin Protestosu - Anırma Eşliğinde. 00:53
Brüksel Sokaklarında Türklerin Protestosu - Anırma Eşliğinde. 5.181 izlenme - 1 yıl önce Brüksel'de , belediye , Türklerin oturduğu sokağı temizlemeyince , " işçi göçü " sonrası Brüksel'e göç etmiş bir kaç ( ne yazık ki ) Türk vatandaşlarının verdiği tepki.
Gurbetçilerin Kapıkule İsyanı 03:00
Gurbetçilerin Kapıkule İsyanı 2.840 izlenme - 10 ay önce İzin sezonunun sona ermesinin ardından yaşadıkları Avrupa ülkelere dönerken, Kapıkule Sınır Kapısı'nda kilometrelerce kuyruk bekleyen gurbetçiler isyan etti.
Eyfel'in Dibinde Şarapla Efkarlanmak - Efkar İçerir 00:22
Eyfel'in Dibinde Şarapla Efkarlanmak - Efkar İçerir 1.939 izlenme - 5 ay önce Paris'in sembollerinden Eyfel Kulesinin dibinde şarabıyla ''Allahım Neydi Günahım'' şarkısıyla efkarlanan hüzünlü abimizi izliyoruz..
Aniden Homo Habilise Bağlayan Taraftarlar 00:32
Aniden Homo Habilise Bağlayan Taraftarlar 3.161 izlenme - 1 yıl önce Lyon - Beşiktaş maçı öncesi Fransız polisi ile gurbetçi taraftarlar arasında gerginlik yaşandı. Polis bizimkiler gibi değil tabi aslında gayet kibar davranıyor. Neyse kamerayı gören gurbetçi taraftarlar aniden hönkürmeye, haykırmaya ve öğürmeye başlıyorlar. Bir beşiktaşlı bir kardeşiniz olarak videoyu utanarak izledim. Gurbetçiler, bizimkiler buraları mahfetmek için yapmadıklarını bırakmıyorlar kıymetini bilin oraların.
Trabzon'a Fenerbahçe Logolu Araba İle Girmenin Sonu 01:11
Trabzon'a Fenerbahçe Logolu Araba İle Girmenin Sonu 10.921 izlenme - 3 yıl önce Malumunuz Trabzonda Fenerbahçeye karşı bir soğukluk var 2010-2011 şikeli sezonundan beri Rizeli arkadaşımızda gezmeye Trabzona gelmek istemiş fakat arabasının arkasında fenerbahçe logosu var gördüğünüz gibi bunu gören Trabzonlu arkadaşımızda ona bir ders vermek istemiş izliyoruz.
Almanya'da Alman Çocuğunu Döven Türk Çocuğu 04:31
Almanya'da Alman Çocuğunu Döven Türk Çocuğu 11.080 izlenme - 4 yıl önce Evet efenim yine bi barzoluk izleyeceğiz. Bu çocuk Almanyada arkadaşlarıyla birlikte bi Alman çocugunu dövüyor Alman çocugu ise hiç karşılık vermiyor hiç ses etmiyor. İzledikçe utandım ama şu var ki bu barzo çocuğunun büyüdüğünde geleceği en üst makam dönercilikken bu Alman çocugu çok daha iyi yerlerde olacaktır diye tahmin ediyorum. Bu çocuk insanlıktan nasibini almamış ana babaya sahip barzodur. etnik kökeni şu kadar bile önemli değil.
Berlin'de Düğün Konvoyunun Önünü Kesip Yol Ortasında Oynayan Türkler. 01:07
Berlin'de Düğün Konvoyunun Önünü Kesip Yol Ortasında Oynayan Türkler. 2.858 izlenme - 1 yıl önce 2 gün önce Berlin'de çektiğim videodur. Öyle meşhur Kreuzberg sokakları da değil burası. Yorumu size bırakıyorum.
Almanya'da Tofaş Kartal Gören Gurbetçinin Sevinci 01:15
Almanya'da Tofaş Kartal Gören Gurbetçinin Sevinci 8.102 izlenme - 2 yıl önce Düzce'den kalkıp Almanya'ya yerli tenekemizle giden vatandaşımız sayesinde mutluluktan yolunu değiştiren gurbetçimizin duygularına tanık oluyoruz. Ülkemizin medar-ı iftiharı Kartal'ları tüm Avrupa'ya tanıtan ve dizlerini titreten araç sahibine alkışlar..
Hamburg Protestolarını Sarma Sararak İzlemek 00:07
Hamburg Protestolarını Sarma Sararak İzlemek 2.646 izlenme - 11 ay önce Almanya2nın hamburg şehrinde süren polis ve gösterici çatışmaları sırasında Bir türk ailesi çatışmaları yaprak sarması yaparken böyle izledi
Gurbetçilerin Demokrasi Mitingi - Almanya 01:55
Gurbetçilerin Demokrasi Mitingi - Almanya 2.970 izlenme - 2 yıl önce Eğitim yoluyla Almanya'ya gitmeye çalıştığım bu yorucu günlerde rastladığım video moralimi bayağı bozdu. Hep zengin insanların hayatlarına bakıp Dünya çok adaletsiz diyoruz ama bu videoyu izleyince adaletsiz olması için zenginliğin şart olmadığını görüyoruz ve daha karamsar bir hava çıkıyor ortaya. İzliyoruz efenim..
Recep Tayyip Erdoğan Sayesinde Türk ve Müslümanım Diyebilen Gurbetçi Vatandaşımız 05:22
Recep Tayyip Erdoğan Sayesinde Türk ve Müslümanım Diyebilen Gurbetçi Vatandaşımız 5.643 izlenme - 3 yıl önce 24.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Recep Tayyip Erdoğan Sayesinde Türk ve Müslümanım Diyebilen Gurbetçi Vatandaşımız" başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ferrari'si İle Türkiye'ye Gelen Gurbetçinin Hazin Sonu 00:22
Ferrari'si İle Türkiye'ye Gelen Gurbetçinin Hazin Sonu 1.555 izlenme - 10 ay önce Yurt dışından Ferrrari'sine binerek akraba ziyareti, doğduğu toprakları görme isteği ile yola çıkan gurbetçi binlerce kilometre gelip hedefine sadece bir kaç kilometre kala yurda hoş geldin kazasını yaşamış.
Bir Türk Almanya da Karnavala Giderse ! 23:44
Bir Türk Almanya da Karnavala Giderse ! 3.493 izlenme - 2 yıl önce youtube fenomeni tırcı ali abimizin yakın arkadaşı serdarın almanya duısburg da katıldığı karnavalda yaptığı değişik yorumlar ve karnaval ortamını izliyoruz...
Rus Ve Amerika’lı İlk Defa Türk Yemeği Yedi | Brendan Hesap İstedi (7) 22:09
Rus Ve Amerika’lı İlk Defa Türk Yemeği Yedi | Brendan Hesap İstedi (7) 1.725 izlenme - 8 ay önce Instagram adresleri: Turk: egefitness Amerikan: brendanregnier Rus: therussiangent UNLV'de beraber okudugumuz Andre ile bulusup, Turk RESTORANINDA yemekler yedik. Andre su an New York'ta calisiyor. Sofrada ki maceralarimizi sizinle paylastik.. Stay UNSATISFIED !! Music: https://www.youtube.com/watch?v=gEbRq...
Şeyh Ahmed Yasin - Almanya Ekonomisini Çökertme Planı 02:59
Şeyh Ahmed Yasin - Almanya Ekonomisini Çökertme Planı 3.236 izlenme - 2 yıl önce Sayfasına tesadüfen denk geldiğim, Adnan Oktar bağlantılı, Bursa'da hizmet veren Şeyh Ahmed Yasin Efendi verdiği ipucularla koskoca Almanya ekonomisini 1 haftada çökertmeyi vadediyor.
Hollanda Polisine Türkçe Küfür Kombo 02:03
Hollanda Polisine Türkçe Küfür Kombo 5.948 izlenme - 4 yıl önce Hollanda'da bir Turk vatandasi 170 km ile gittigi icin ehliyeti alinmak isteniyor. Amcam, zaten şahane aksanıyla göz doldururken üzerine türkçe küfürlerle şahane cila çakıyor.
24 Saniyede 24 bin Euro Çalmak 01:57
24 Saniyede 24 bin Euro Çalmak 3.226 izlenme - 3 yıl önce Fransa’dan yıllık izne Çorum’a gelen gurbetçinin aracında bulunan 24 bin 440 euro, İstanbul’da sinyal bozucu kullandığı iddia edilen kişiler tarafından 24 saniyede çalınması kameralara yansıyor. miktar biraz abartılı geldi kendimde bir gurbetci olarak söylüyorum araba yolculuklarında o kadar yüklü miktarı yanına almak büyük risktir alanıda görmedim.