Hoşgeldiniz!

güreş şampiyonası

Milli Güreşçi Oğuzhan Yalçın'dan Mükemmel Hareket 00:31
Milli Güreşçi Oğuzhan Yalçın'dan Mükemmel Hareket 5.482 izlenme - 11 ay önce Dünya Gençler Güreş Şampiyonası’nda mücadele eden milli sporcu Oğuzhan Yalçın, eşine az rastlanan bir harekete imza attı. Grekoromen 66 kiloda mücadele eden Oğuzhan Yalçın, turnuvadaki ilk maçında Norveçli sporcu Thoresen ile karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında müthiş bir oyuna imza atan Oğuzhan’ın bu hareketi turnuvada günün en iyi hareketi seçildi.
İstanbul 2011 Dünya Güreş Şampiyonası 00:45
İstanbul 2011 Dünya Güreş Şampiyonası 6.381 izlenme - 6 yıl önce
 Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Taha Akgül Altın Madalya Kazandı  07:44
Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Taha Akgül Altın Madalya Kazandı 339 izlenme - 3 ay önce Avrupa Güreş Şampiyonası'nda erkekler serbest stil 125 kiloda Taha Akgül, finalde Azerbaycanlı Jamaladdin Magomedov'u 8-2 yenerek altın madalya kazandı.
Rıza Kayaalp Avrupa Şampiyonu - Final maçı 04:00
Rıza Kayaalp Avrupa Şampiyonu - Final maçı 4.061 izlenme - 4 yıl önce Milli sporcumuz Avrupa Şampiyonu! Avrupa Güreş Şampiyonası'nda milli sporcumuz Rıza Kayaalp altın madalya kazandı.Gürcistan'da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiy...
Rıza Kayaalp Avrupa Şampiyonu 09:23
Rıza Kayaalp Avrupa Şampiyonu 75 izlenme - 3 ay önce Avrupa Güreş Şampiyonası'nda grekoromen stil 130 kiloda Rıza Kayaalp, altın madalyanın sahibi oldu. Sırbistan'ın Novi Sad kentinde düzenlenen şampiyonanın 5. gününde milli güreşçi, grekoromen stil 130 kilo finalinde Macar Balint Lam ile karşılaştı.
Azeri Güreşçinin Ermeni'yi 23 Saniyede Yenmesi ve İlginç Kutlaması 02:41
Azeri Güreşçinin Ermeni'yi 23 Saniyede Yenmesi ve İlginç Kutlaması 698 izlenme - 2 yıl önce Efendim Özbekistan'da düzenlenen 2014 Dünya Güreş Şampiyonası'nda ender görülen olaylardan biri oldu. 71 Kg da Bronz Madalya müsabakasında Azerbaycan ve Ermenistan bir kez daha karşı karşıya geldi. Mükemmel güreşte, Azerbaycanlı Chunayev rakibi Ermeni Boranyan'ı sadece 23 saniyede 10-0'lık bir seriyle yendi. Ortaya da böyle ilginç ama güzel görüntüler çıktı. İyi seyirler. Not: Bu bölümde güreşen 71 kg müsabakalarında oyuncumuz Yunus Özel 2. olarak gümüş madalya kazandı efendim. Oyuncumuz 23 saniyede yenen Azeri Güreşçi Chunayev'i yenmişti.
Avrupa Gençler Güreş Şampiyonası'nda Osman Göçen, Bronz Madalya Aldı 01:03
Avrupa Gençler Güreş Şampiyonası'nda Osman Göçen, Bronz Madalya Aldı 14 izlenme - 4 hafta önce Avrupa Gençler Güreş Şampiyonası'nda mücadele eden Türk sporculardan Osman Göçen, erkekler serbest stil 84 kiloda bronz madalya kazandı.
Azeri Güreşçinin Ermeni'yi 23 Saniyede Yenmesi Ve İlginç Kutlaması 02:41
Azeri Güreşçinin Ermeni'yi 23 Saniyede Yenmesi Ve İlginç Kutlaması 234 izlenme - 3 yıl önce Efendim Özbekistan'da düzenlenen 2014 Dünya Güreş Şampiyonası'nda ender görülen olaylardan biri oldu. 71 Kg da Bronz Madalya müsabakasında Azerbaycan ve Ermenistan bir kez daha karşı karşıya geldi. Mükemmel güreşte, Azerbaycanlı Chunayev rakibi Ermeni Boranyan'ı sadece 23 saniyede 10-0'lık bir seriyle yendi. Ortaya da böyle ilginç ama güzel görüntüler çıktı. İyi seyirler. Not: Bu bölümde güreşen 71 kg müsabakalarında oyuncumuz Yunus Özel 2. olarak gümüş madalya kazandı efendim. Oyuncumuz 23 saniyede yenen Azeri Güreşçi Chunayev'i yenmişti.
Dünya Güreş Şampiyonası başladı 02:27
Dünya Güreş Şampiyonası başladı 180 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Las Vegas kentinde organize edilen Dünya Güreş Şampiyonası, grekoromen stil müsabakalarıyla başladı.
Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Taha Akgül Altın Madalya Kazandı 01:18
Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Taha Akgül Altın Madalya Kazandı 15 izlenme - 3 ay önce Avrupa Güreş Şampiyonası'nda erkekler serbest stil 125 kiloda Taha Akgül, finalde Azerbaycanlı Jamaladdin Magomedov'u 8-2 yenerek altın madalya kazandı.
Shçek 2. Türkiye Güreş Şampiyonası Amasya'da 02:34
Shçek 2. Türkiye Güreş Şampiyonası Amasya'da 230 izlenme - 6 yıl önce shçek 2. türkiye güreş şampiyonası amasya'da
Güreş 02:13
Güreş 264 izlenme - 8 yıl önce ferhat karamavuş türkiye şampiyonası mavi mayo
Türkiye İşitme Engelliler Güreş Şampiyonası 06:13
Türkiye İşitme Engelliler Güreş Şampiyonası 181 izlenme - 4 yıl önce Kahramanmaraş 2013 Eyyüp Yılmaz
Taha Akgül: 09:07
Taha Akgül: "Ben Güreşin Usain Bolt'uyum" 7 izlenme - 2 ay önce Avrupa Güreş Şampiyonası’nda erkekler serbest stil 125 kiloda altın madalya kazanan Taha Akgül, Avrupa Şampiyonası sürecinin kendisi için sıkıntılı geçtiğini belirterek, "Atletizme baktığımız zaman aklımıza ilk gelen Usain Bolt’tur. Şu an güreşte de ben oyum.
Rıza Kayaalp, Avrupa'nın en iyisi! 08:26
Rıza Kayaalp, Avrupa'nın en iyisi! 37 izlenme - 1 yıl önce Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Rıza Kayaalp grekoromen stil 130 kiloda altın madalya kazandı.
Şamil Erdoğan'ın B Numunesi De Pozitif Çıktı 00:22
Şamil Erdoğan'ın B Numunesi De Pozitif Çıktı 27 izlenme - 3 yıl önce Dünya Güreş Şampiyonası'nda bronz madalya kazanan milli sporcu Şamil Erdoğan'ın doping kullandığı kesinleşti. Türkiye, hem madalyayı hem de dünya üçüncülüğünü kaybetti.
Avrupa Güreş Şampiyonu Vali Azizoğlu'nu Ziyaret Etti 02:42
Avrupa Güreş Şampiyonu Vali Azizoğlu'nu Ziyaret Etti 3 izlenme - 4 ay önce Avrupa güreş şampiyonu Vali Azizoğlu'nu ziyaret ettiERZURUM - Macaristan'da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda 86 kiloda Avrupa şampiyonu olan Murat Ertürk, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu'nu ziyaret etti.
Avrupa Büyükler Güreş Şampiyonası'nda Rıza Kayaalp, Maçını Yayınlamayan TRT'ye Sitem Etti 01:56
Avrupa Büyükler Güreş Şampiyonası'nda Rıza Kayaalp, Maçını Yayınlamayan TRT'ye Sitem Etti 12 izlenme - 1 yıl önce Avrupa Büyükler Güreş Şampiyonası'nda Avrupa Şampiyonu olan Rıza Kayaalp, final maçında TRT'nin başka bir program yayınlamasını eleştirdi.
Uluslararası Vehbi Emre ve Hamit Kaplan Grekoromen Güreş Şampiyonası Başlıyor 03:58
Uluslararası Vehbi Emre ve Hamit Kaplan Grekoromen Güreş Şampiyonası Başlıyor 4 izlenme - 1 yıl önce Uluslararası Vehbi Emre ve Hamit Kaplan Grekoromen Güreş Şampiyonası başlıyor (3) (Tür: Spor)
Uluslararası Vehbi Emre Ve Hamit Kaplan Grekoromen Güreş Şampiyonası Başlıyor 00:34
Uluslararası Vehbi Emre Ve Hamit Kaplan Grekoromen Güreş Şampiyonası Başlıyor 2 izlenme - 1 yıl önce Uluslararası Vehbi Emre ve Hamit Kaplan Grekoromen Güreş Şampiyonası başlıyor (2) (Tür: Spor)