Hoşgeldiniz!

Güreşmek Videoları İzle

Ayı İle Köpek Güreşiyor 00:23
Ayı İle Köpek Güreşiyor 111.999 izlenme - 2 yıl önce İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. ABONE OLARAK YENİ VİDEOLARDAN HABER ALABİLİRSİNİZ.
Kız ve Erkeğin Amansız Güreşi 01:47
Kız ve Erkeğin Amansız Güreşi 5.200 izlenme - 8 ay önce Birden apansız bir güreşe tutulan ikilide galibi varış hakemleri belirliyor.
Tarık Akan'la 'Güreşme Seviş' Felsefesi 02:33
Tarık Akan'la 'Güreşme Seviş' Felsefesi 1.345 izlenme - 2 yıl önce 3 kızı birden ustaca ve çevikçe idare eden Tarık abimiz sonunda baltayı taşa vurur ve bu 3 kız haricindeki nişanlısını herkes öğrenir. Bunun üzerine bad triplere giren hanım gızlar Tarık abiye tarruz düzenler ve "güreşme seviş" felsefesiyle tanışırlar.
Kadınla Erkek Güreşir mi? - 19 Mayıs Kutlaması 01:16
Kadınla Erkek Güreşir mi? - 19 Mayıs Kutlaması 491 izlenme - 2 yıl önce Evet, artık memleket olarak başka sorunumuz kalmadı, bu soruya da cevap bulduk mu tamamdır. Samsun'da 19 Mayıs gösterilerinde rakibi gösteriye gelemeyen bayan güreşçi oradan ufaklarından bir erkek güreşçiyi tuttuğu gibi gösteriye girişir ve de olaylar gelişir.
Güreşiyoruz  Gıdıklama Cezalı :) 07:48
Güreşiyoruz Gıdıklama Cezalı :) 316 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tık tık: http://goo.gl/j50GTK Daha önce bildiğiniz üzere yoga yapmıştık çok sevilmişti, bu seferde güreştik :) Facebook : https://www.facebook.com/bimericbiebru Twitter : https://twitter.com/bimericbiebru instagram : https://instagram.com/ebrueva/ E-mail : bimericbiebru@gmail.com 19.08.2015 günü Bi Meric Bi Ebru kanalına yüklediğim 'Güreşiyoruz Gıdıklama Cezalı :)' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bimericbiebru kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Liselinin Dershane Sırasıyla İmtihanı 01:37
Liselinin Dershane Sırasıyla İmtihanı 137 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de her şeye tecavüz edildi ama sıraya asla kahkahadan kırılmak için izleyelim. Daha önce Düttürü Dünya filminde sandalye ile gerçekleştirilen benzer sahne için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3892/dutturu-dunya-sandalye-ile-gures
Güreşme 01:20
Güreşme 240 izlenme - 9 yıl önce nasıl güreş ama
Kedi İle Güreşen Ufaklık 01:18
Kedi İle Güreşen Ufaklık 14 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır’da yolda gördüğü kediyi babasıyla sahiplenerek evine alan 3 yaşındaki minik kızın kediyle oynama anları babası tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Diyarbakır’da ikamet eden Çakır ailesinin 3 yaşındaki kızları Ronayi Çakır, evlerindeki kediyle sürekli olarak güreşiyor. İki insan gibi güreşe tutunan minik kız ile kedinin görüntüleri görenleri etkilerken, baba Resul Çakır tarafından cep telefonuna kaydedilen görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.