Hoşgeldiniz!

gürkan aslan

Herkes Bu Sesi Konusuyor İzlemeyen Pisman Olur 02:14
Herkes Bu Sesi Konusuyor İzlemeyen Pisman Olur 11.453 izlenme - 9 yıl önce gürkan aslan dan her gece adli sarki herkes İzlesİn ulasmak isteyenler 0554 602 26 32 ii seyirler
Pantolonunu Yırttı Arabanın Sahibi Oldu (Ben Bilmem Eşim Bilir) 01:56
Pantolonunu Yırttı Arabanın Sahibi Oldu (Ben Bilmem Eşim Bilir) 1.283 izlenme - 5 yıl önce Pantolonunu yırttı, arabayı kaptı Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in dün akşam yayınlanan bölümünde final oyununda yeni hentbol oyunu oynandı. Finale kalan iki çift hentbol oyununda atışlarda başarılı oldukça arabayı kendi tarafına çektiler. Oyunu oynarken yarışmacı Gürkan Aslan'ın pantolonun yırtılması ve İlker Ayrık'la olan sohbetleri izleyenleri kahkahalara boğdu. Yarışmacının imdadına ise İlker Ayrık yetişti. Beline sunucunun ceketini bağlayan yarışmacı, oyuna bu şekilde devam etti ve sonunda başarılı olarak sıfır kilometre arabanın sahibi oldu.
Pantolonu Yırtıldı, Arabayı Kaptı! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 01:56
Pantolonu Yırtıldı, Arabayı Kaptı! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 973 izlenme - 5 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir’in dün akşam yayınlanan bölümünde final oyununda yeni hentbol oyunu oynandı. Finale kalan iki çift hentbol oyununda atışlarda başarılı oldukça arabayı kendi tarafına çektiler. Oyunu oynarken yarışmacı Gürkan Aslan’ın pantolonun yırtılması ve İlker Ayrık’la olan sohbetleri izleyenleri kahkahalara boğdu. Yarışmacının imdadına ise İlker Ayrık yetişti. Beline sunucunun ceketini bağlayan yarışmacı, oyuna bu şekilde devam etti ve sonunda başarılı olarak sıfır kilometre arabanın sahibi oldu.