Hoşgeldiniz!

guru

Hergün Vuruyom Guru Guru Gubara 00:06
Hergün Vuruyom Guru Guru Gubara 14.330 izlenme - 4 yıl önce Hergün Vuruyom Guru Guru Gubara
Avatar - Son Hava Bükücü (Guru - Çakralar) 01:06:36
Avatar - Son Hava Bükücü (Guru - Çakralar) 25.759 izlenme - 9 yıl önce "avatar - son hava bükücü" çizgidizisinin 2. sezonunun (toprak) 19. bölümünden, çakraların anlatıldığı kısım... "avatar - the last airbender" - "book 2 - earth" - "episode 19 - guru"
Guru Josh Project - İnfinity 2008 (New) 03:11
Guru Josh Project - İnfinity 2008 (New) 12.816 izlenme - 8 yıl önce guru josh project - infinity 2008 (new)
The Love Guru 02:30
The Love Guru 14.640 izlenme - 9 yıl önce The Love Guru fragman
Guru Josh Project - İnfinity 03:14
Guru Josh Project - İnfinity 8.268 izlenme - 8 yıl önce guru josh project - infinity
Guru Josh Project - Infinity 2008 (Official Video 03:12
Guru Josh Project - Infinity 2008 (Official Video 11.627 izlenme - 8 yıl önce guru josh project ınfinity 2008 (official video klaas vocal edit)
Guru Fragman 02:35
Guru Fragman 1.970 izlenme - 3 yıl önce Guru Fragman
Mc Armut ft Mc Jelibon - Guru Guru Yemişe (Arabesk Rap Parodi 2) 03:05
Mc Armut ft Mc Jelibon - Guru Guru Yemişe (Arabesk Rap Parodi 2) 3.011 izlenme - 3 yıl önce VERSE 1 Boş bardaklarım hep dolu çıktı Cebim delik benim akrep soktu Cugaramın dumanı gözümü yaktı Hani nerde o çakmak dediğin Cugaramı değil ciğerimi yaktı Hergün vuruyom kuru kuru yemişeee! Aklım dağınık kafam bi milyon Çile dert çektim sen kimi fikiyon Hergün adana kebab söylüyom Acısını çıkarttım çok pis yanıyom Basurmu ettin lan beni kahpe Gel sanada koyayım kuru bir kayfe Muhabbet hoştur gel beni coştur Pes'te beni yenmek baya bir zordur İçim seni görünce farklı bir hoştur Baktın gömüyom sen beni durdur! ŞİİR Yenme kızım beni ben bir pes koliğim! Sigara ve toz kokarım, Ben sinama tiyatro bilmem Pes oynarım gol atarım Sen sanmarina olursun ben real madrid olurum Bozuk kolu verme güzelim hayata küser bileğimi keserim Sen Fox Club'da oynarken ben Şanzelize'de patlarım Sen saat 10'da ben 10 buçukta kalkarım Sen lakos kokarsın ben hacı yağı kokarım Buluşmaya gelme bebekim ben o saatte iş bulmuşammmm! VERSE 2 Amelede oldum bu garip hayatta Ne çalışcam lan beyin bedeva ver der veremem, werder bremen Hadi gel yiyelim acı bir melemen Zıptıda çıktı zıptıda çıktı Ananas aldım çürük çıktı! Çorabımı buldum delikli çıktı Çok pis acıktım makarnex aldım Üç dakka dediler beş dakka çıktı Feysboka girdim bir kızı dürttüm Barbara dediler kezban çıktı Cugaramın dumanı gözümü yaktı! Hani nerde o çakmak dediğin Cugaramı değil ciğerimi yaktı! Ula namıssız hani benim hediyem! Her gün vuruyom kuru kuru yemişeeeee!!
Aşkını Bulduysan - Hepsiburada (Parfüm) 00:25
Aşkını Bulduysan - Hepsiburada (Parfüm) 1.869 izlenme - 2 yıl önce Aşkını bulduysan, hediyesi hepsiburada.com 'da!
Chori Chori Gori Se Guru - Hd 04:11
Chori Chori Gori Se Guru - Hd 3.235 izlenme - 6 yıl önce axi chocuk
Aşk,ve,gurur, 05:01
Aşk,ve,gurur, 3.033 izlenme - 9 yıl önce aşk,ve,gurur,
Sadhguru - İnsan, Evren ve Yoga Üzerine 03:03
Sadhguru - İnsan, Evren ve Yoga Üzerine 1.107 izlenme - 2 yıl önce Sadhguru Hint kökenli bir yogi, hatip ve spiritüalist. Bu vaazında dinleyicileriyle insanın evreni algılayış tarzı ve yoganın buradaki yeri üzerine tartışıyor. Hint felsefesinin Hint kültüründen, bu kültürdeki disiplinlerden ve meditasyonlardan çok fazla beslenme imkanı olmasından ötürü Sadhguru'nın Hint kökenli diğer türevlerine her yerde rastlayabilirsiniz. Ramana Maharshi, Osho, Ravi Shankar gibilerine... Bunların hepsinin düşüncelerine vakıf değilim - zaten öyle çok da ilgi alanıma girmiyor- fakat hepsinin Brahmanizm ve Budizm'den oldukça etkilendiklerini biliyorum. Sadhguru'nun ilgimi çekmesinin sebebi, yöresel imajını terk etmemesine rağmen olayları ele alışının hiç de çağ dışı olmaması, tam tersi, meseleleri herhangi bir modern düşünür gibi ele alması ve temiz bir telaffuz yeteneğine sahip olması... Sadhguru'nun, yöresellikten kurtulamadığı ve Brahmanizm'in gurularından ve tanrısı olmayan tek din olan Budizm'in kurucusu Buda'dan oldukça etkilendiği hayatına baktığımızda görülüyor. Fakat bunun için Sadhguru'yu suçlayamayız. Avrupa'nın yetiştirdiği en büyük filozof Arthur Schopenhauer bile Hinduizm'in kutsal kitapları olan Upanişadlar Avrupa dillerine çevrilerek bu kıtaya geldiklerinde ''Bunlar Avrupa'ya gelmiş en güzel hediyeler...'' demiştir. Not: Çeviri bana değil ''mugenxiii'' mahlaslı YouTube kullanıcısına aittir.
Mc Armut Ft Mc Jelibon - Guru Guru Yemişe 03:05
Mc Armut Ft Mc Jelibon - Guru Guru Yemişe 1.409 izlenme - 3 yıl önce Mc Armut ft Mc Jelibon - Guru Guru Yemişe Boş bardaklarım hep dolu çıktı Cebim delik benim akrep soktu Cugaramın dumanı gözümü yaktı Hani nerde o çakmak dediğin Cugaramı değil ciğerimi yaktı Hergün vuruyom kuru kuru yemişeee! Aklım dağınık kafam bi milyon Çile dert çektim sen kimi fikiyon Hergün adana kebab söylüyom Acısını çıkarttım çok pis yanıyom Basurmu ettin lan beni kahpe Gel sanada koyayım kuru bir kayfe Muhabbet hoştur gel beni coştur Pes'te beni yenmek baya bir zordur İçim seni görünce farklı bir hoştur Baktın gömüyom sen beni durdur! ŞİİR Yenme kızım beni ben bir pes koliğim! Sigara ve toz kokarım, Ben sinama tiyatro bilmem Pes oynarım gol atarım Sen sanmarina olursun ben real madrid olurum Bozuk kolu verme güzelim hayata küser bileğimi keserim Sen Fox Club'da oynarken ben Şanzelize'de patlarım Sen saat 10'da ben 10 buçukta kalkarım Sen lakos kokarsın ben hacı yağı kokarım Buluşmaya gelme bebekim ben o saatte iş bulmuşammmm! VERSE 2 Amelede oldum bu garip hayatta Ne çalışcam lan beyin bedeva ver der veremem, werder bremen Hadi gel yiyelim acı bir melemen Zıptıda çıktı zıptıda çıktı Ananas aldım çürük çıktı! Çorabımı buldum delikli çıktı Çok pis acıktım makarnex aldım Üç dakka dediler beş dakka çıktı Feysboka girdim bir kızı dürttüm Barbara dediler kezban çıktı Cugaramın dumanı gözümü yaktı! Hani nerde o çakmak dediğin Cugaramı değil ciğerimi yaktı! Ula namıssız hani benim hediyem! Her gün vuruyom kuru kuru yemişeeeee!!
Aşkını Bulduysan Hepsiburada (Tablet) 00:24
Aşkını Bulduysan Hepsiburada (Tablet) 1.158 izlenme - 2 yıl önce Aşkını bulduysan, hediyesi hepsiburada.com 'da!
Guru Josh - İnfinity 2012 (Official Video) 03:40
Guru Josh - İnfinity 2012 (Official Video) 1.921 izlenme - 5 yıl önce Guru Josh - infinity 2012 (Official Video)
Bursa Canlı Balık Meyhanesi Ve Güveçte Terayağlı Karides 00:05
Bursa Canlı Balık Meyhanesi Ve Güveçte Terayağlı Karides 1.111 izlenme - 3 yıl önce Bursa Tuz Pazarı / Balık Pazarı 'nda bulunan ufak ama kesinlikle tatmanızı görmenizi tavsiye edeceğim bir meyhane.
the guru fragmanı 1 00:30
the guru fragmanı 1 1.569 izlenme - 6 yıl önce ramu gupta jimi mistry broadwayin ışıltılı dünyasına hayran bir dans eğitmenidir. bir arkadaşının vaatlere kanarak başarılı ve zengin bir dansçı olmanın hayalleriyle new yorka gelir. ancak işler hiç de umduğu gibi gitmez ve bir hint restoranında garsonluğa başlar; üstelik herhangi bir teklif de gelmemektedir. üstüne üstlük erotik bir filmde başrol oynamak zorunda kalır ve baş kadın oyuncu sharonnanın heather graham çabalarına rağmen başarısız olup beş parasız ve işsiz kalır. yeniden garso
Dj Genco(Ceyhan Prensi) ft CeyHan Crew - Ne Edek Ölek mi? 05:20
Dj Genco(Ceyhan Prensi) ft CeyHan Crew - Ne Edek Ölek mi? 598 izlenme - 2 yıl önce Dj Genco, rap camiasında ses getirecek işler yapmaya devam ediyor. Klip ile ilgili detaylarıda fan sayfasından paylaşan Dj Genco, bu parçayı tüm sevdiklerine armağan etti. Bu parçada ona Ceyhanın önde gelen rap grubu Ceyhan Crew eşlik etmiştir. Ne Edek Ölek mi parçası ile Dj Genco sizlerle. Not: Sevme gızım beni ...
Dj İbrahimçelik Adam K. Wrong Guru 03:12
Dj İbrahimçelik Adam K. Wrong Guru 3.149 izlenme - 7 yıl önce
İnfinity 2009 (Electro/house) 03:07
İnfinity 2009 (Electro/house) 3.952 izlenme - 8 yıl önce 2009 bomba Şarkı - infinity 2009
Guru Josh Project - Infinity 2008 03:15
Guru Josh Project - Infinity 2008 1.182 izlenme - 6 yıl önce guru josh project - ınfinity 2008
Guru Josh - Infinity 2012 (Dj Antoine Vs. Mad Mark) Official Video 03:39
Guru Josh - Infinity 2012 (Dj Antoine Vs. Mad Mark) Official Video 932 izlenme - 5 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Guru Josh Project - İnfinity 2008 Official Video 03:12
Guru Josh Project - İnfinity 2008 Official Video 2.533 izlenme - 8 yıl önce
Ayşe Hatun Önal - Güm Güm | Nakarat Tehlikesi - Uyan Ey Müslüman 01:08
Ayşe Hatun Önal - Güm Güm | Nakarat Tehlikesi - Uyan Ey Müslüman 506 izlenme - 2 yıl önce Ayşe Hatun Önal'ın Güm Güm şarkısında "Şante caya guru caya guru Ganeşa" Sözlerinin Açılımı Nedir? Üzerimize Oynanan Oyunlar...
Gurup Fırtınalar Konya Seydişehir Cumbullu Düğün 02:49
Gurup Fırtınalar Konya Seydişehir Cumbullu Düğün 1.188 izlenme - 7 yıl önce gurup fırtınalar seydişehir cumbullu düğün video üzümlü harun uğur ramazan metin konya
Guru Josh Project İnfinity 03:14
Guru Josh Project İnfinity 829 izlenme - 6 yıl önce yabancı müzik ve daha fazlası için facebook adresimizi ziyaret edin--- www.facebook.com/okancabuk.sp okancabuk kanalı & facebook sayfamızı beğenin videolara profilinizden ulaşın.
David Copperfield' a Rakip Dilenci 01:20
David Copperfield' a Rakip Dilenci 697 izlenme - 3 yıl önce Bacağını çok seri bir şekilde kaybedip, geri getirebilen sihirbaz dilenci abimiz ve akla zarar görüntüleri.
Ashley İle 2016 Yaz Giyim Modası 05:50
Ashley İle 2016 Yaz Giyim Modası 196 izlenme - 11 ay önce Ashley, bu sefer bizlere 2016'nın yaz giyim modasından örnekler gösteriyor efenim. Ashley'i tanıdığımız video; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/316688/yalamali-challenge Sosyal medya hesapları; Song: Rihanna & Drake - Work (Emma & Shaun Cover) [Wildfellaz & Arman Cekin Remix] https://beta.click.dj/wildfellaz/work https://.twitter.com/ashleysortega Twitter - ashleysortega https://www.instagram.com/ashleysortega Instagram - ashleysortega Facebook Page https://www.facebook.com/AshleySOrtega Snapchat - ashleyortega Outro Song: Majid Jordan - Something About You
Guru Josh Project - İnfinity (Dj Resul Kanbur Production) 02:58
Guru Josh Project - İnfinity (Dj Resul Kanbur Production) 327 izlenme - 4 yıl önce https://twitter.com/djresulkanbur https://www.facebook.com/pages/DJ-Resul-Kanbur
Zobalarında Guru Da Meşe Yanıyor Efem 05:32
Zobalarında Guru Da Meşe Yanıyor Efem 420 izlenme - 6 yıl önce ankara hacettepe thm grubu