Hoşgeldiniz!

gurur sönmez

İplenmeyenadam - Sosyal Medya (Kısa Film) 04:41
İplenmeyenadam - Sosyal Medya (Kısa Film) 966 izlenme - 3 yıl önce Yer yer çocukluğumuzdan kesitler sunan, gayet hoş kareleri olan, bir inci sözlük yazarının yapmış olduğu sosyal medya isimli kısa filmi izleyeceksiniz. (Not: İngilizce altyazı festivalin şartıymış. Otoriteye korkusu, saygısı varmış)
 Kırışık - Kısa Film 19:59
Kırışık - Kısa Film 483 izlenme - 4 yıl önce Mimarlık öğrenimi gören genç bir kızın, popüler kültür mesajlarıyla çevrelenen kent yaşamı ile içinde bulunduğu benlik çatışmasını konu alan bu film, sürekli bürünmek zorunda olduğu güzel ve genç görünme algısı arasında sıkışıp kalmış, huzuru kaçmış bir genç kadının öyküsünü konu alıyor. Kadınların erken yaşlardan beri olmaları gereken rollerin onlara nasıl ezici bir şekilde öğretildiğinin ve bu sürecin yarattığı yalnızlaşmanın, içe dönüşün öyküsü. Yönetmen: Gurur Sönmez Oyuncular: Mesadet Maria Sözmen, Filiz Taçbaş, Buket Gülbeyaz, Alparslan Baran, Emre Yılancık, Sunay Doğan
Trump Towers vs Bizim Sokak 01:13
Trump Towers vs Bizim Sokak 382 izlenme - 3 yıl önce Tanzimat döneminde yanlış batılılaşma, şimdiki zamanda da çarpık kentleşme ile Umut Sarıkaya sendromundan kurtulamayacak gibi duruyoruz. Hep aradayız, arada kalacağız. Bunalımdan başka hiçbir motivasyonumuz olmayacak. Yaptığımız bütün işler emanet duracak, bütün sevgililerimiz kezban olacak. 3 boyutlu led tv ler ile samanyolu izlenecek. Çünkü Türkiye bu vidyodaki gibi kalmaya devam edecek.
Oyuncak İstanbul - Tilt-Shift 02:32
Oyuncak İstanbul - Tilt-Shift 76 izlenme - 2 yıl önce Tilt-Shift tekniğiyle yaptığım bir çalışma. Özel lens kullanamadım, kurgu üzerinden yaptım efektleri. Böyle bir şeyler oldu işte. Hd izleyiniz.
Oyuncak İstanbul 2 - Tilt-Shift 02:59
Oyuncak İstanbul 2 - Tilt-Shift 76 izlenme - 2 yıl önce Daha önceki video gibi yine tilt-shift tekniği ile, ancak bu sefer farklı yerleri çekerek ve de biraz daha oyuncak görüntüsünü iyileştirerek yaptığım yeni Tilt-Shift videosu. Hd izleyiniz.
Bilinçaltı - 55 Otobüsüne Yolculuk 03:13
Bilinçaltı - 55 Otobüsüne Yolculuk 27 izlenme - 2 yıl önce Dürüst olmak gerekirse bu videonun ham hali dişe dokunur bir amaçla çekilmedi. Yüzüne bir daha bakmayacağınız bir veri kaybıydı. Sıradan bir eğlendikten sonra İstiklal Caddesinden evlere dönüş yolculuğu anında kaydedilen olayların bendeki yansımasını kurguladım. Aynen beynimizde gördüğümüz olayları/görüntüleri öğrendiğimiz ya da bilinçaltına ittiğimiz parçalarla eşleştirdiğimiz gibi bir şey çıktı ortaya. Buyrun.