Hoşgeldiniz!

Gustavo Gomez Videoları İzle

Şenol Güneş, Gustavo Gomez'i İstiyor 06:01
Şenol Güneş, Gustavo Gomez'i İstiyor 645 izlenme - 10 ay önce Gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın Gustavo Gomez ile ilgilendiği iddia ediliyor. Teknik Direktör Şenol Güneş'in de Paraguaylı oyuncunun mutlaka takıma dahil edilmesini istediği belirtildi.
Gustavo Gomez, Tevez'in ayaklarını yerden kesti 00:11
Gustavo Gomez, Tevez'in ayaklarını yerden kesti 438 izlenme - 2 yıl önce Lanus ile Boca Juniors arasında oynanan Arjantin 1. Lig maçında Lanuslu Gustavo Gomez, Boca'nın yıldız golcüsü Carlos Tevez'i sert bir faulle durdurdu.
Gustavo Gomez kimdir? 00:39
Gustavo Gomez kimdir? 143 izlenme - 10 ay önce Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Gustavo Gomez'i yakından tanıyalım.
Gustavo Gomez'in Menajeri Beşiktaş İçin Geliyor 06:01
Gustavo Gomez'in Menajeri Beşiktaş İçin Geliyor 112 izlenme - 10 ay önce Stoper arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Gustavo Gomez transferinde sona yaklaştı.
Şenol Güneş'in Onay Verdiği Stoper - Sporx 03:31
Şenol Güneş'in Onay Verdiği Stoper - Sporx 50 izlenme - 11 ay önce Beşiktaş'ta yönetim, Arjantin'in Lanus takımında forma giyen 23 yaşındaki Paraguaylı oyuncu için başlatılan çalışmalara hız verdi. Teknik Direktör Şenol Güneş'in de genç ve başarıya aç olması nedeniyle Gomez'in transfer edilmesini istediği belirlendi.
Beşiktaş'ın Transferdeki Hedefi Gustavo Gomez (15 Haziran Çarşamba 2016) 03:46
Beşiktaş'ın Transferdeki Hedefi Gustavo Gomez (15 Haziran Çarşamba 2016) 38 izlenme - 10 ay önce Yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdüren Beşiktaşlılar stoper transferine ağırlık verdi. Siyah-Beyazlılar'ın hedefinde Arturo Mina ve Gustavo Gomez var. 17 Beşiktaş'ın transferdeki hedefi Mina-Gomez Yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdüren Beşiktaşlılar stoper transferine ağırlık verdi. Siyah-Beyazlılar'ın hedefinde Arturo Mina ve Gustavo Gomez var. 15 Haziran 2016, Çarşamba Yorum Yaz A A- Beşiktaş, şampiyonluk ve şampiyonlar ligi gelirlerinin önemli bir bölümünü transfere harcamakta kararlı. Şampiyonluk kutlamaları sona erer ermez çalışmalarına başlayan Kara Kartal, dünyanın dört bir yanında transfer mesafisini sürdürüyor. Bu doğrultuda Copa Amerika’yı takip etmek için Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Kulüp Direktörü Ali Naibi ve Beşiktaş Scout ekibinin lideri Gökhan Keskin’in Ekvadorlu Arturo Mina ile Paraguaylı Gustavo Gomez konusunda temaslarını sürdürdüğü bildirildi.
Beşiktaş, Lanus'lu Gustavo Gomez ile Anlaşmaya Çok Yakın 01:49
Beşiktaş, Lanus'lu Gustavo Gomez ile Anlaşmaya Çok Yakın 28 izlenme - 10 ay önce Gustavo Gomez'in menajeri Augusto Paraja, radyo programında Beşiktaş ile anlaşmak üzere olduklarını söyledi.