Hoşgeldiniz!

Gustavo Gomez

Beşiktaş Ve Fenerbahçe'nin İstediği Gustavo Gomez Kimdir? 00:55
Beşiktaş Ve Fenerbahçe'nin İstediği Gustavo Gomez Kimdir? 105 izlenme - 1 ay önce Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alan Milan'ın stoperi Gustavo Gomez kimdir?
Şenol Güneş, Gustavo Gomez'i İstiyor 06:01
Şenol Güneş, Gustavo Gomez'i İstiyor 651 izlenme - 1 yıl önce Gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın Gustavo Gomez ile ilgilendiği iddia ediliyor. Teknik Direktör Şenol Güneş'in de Paraguaylı oyuncunun mutlaka takıma dahil edilmesini istediği belirtildi.
Gustavo Gomez, Tevez'in ayaklarını yerden kesti 00:11
Gustavo Gomez, Tevez'in ayaklarını yerden kesti 442 izlenme - 2 yıl önce Lanus ile Boca Juniors arasında oynanan Arjantin 1. Lig maçında Lanuslu Gustavo Gomez, Boca'nın yıldız golcüsü Carlos Tevez'i sert bir faulle durdurdu.
Gustavo Gomez kimdir? 00:39
Gustavo Gomez kimdir? 146 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Gustavo Gomez'i yakından tanıyalım.
Gustavo Gomez'in Menajeri Beşiktaş İçin Geliyor 06:01
Gustavo Gomez'in Menajeri Beşiktaş İçin Geliyor 114 izlenme - 1 yıl önce Stoper arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Gustavo Gomez transferinde sona yaklaştı.
Şenol Güneş'in Onay Verdiği Stoper - Sporx 03:31
Şenol Güneş'in Onay Verdiği Stoper - Sporx 50 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş'ta yönetim, Arjantin'in Lanus takımında forma giyen 23 yaşındaki Paraguaylı oyuncu için başlatılan çalışmalara hız verdi. Teknik Direktör Şenol Güneş'in de genç ve başarıya aç olması nedeniyle Gomez'in transfer edilmesini istediği belirlendi.
Beşiktaş, Lanus'lu Gustavo Gomez ile Anlaşmaya Çok Yakın 01:49
Beşiktaş, Lanus'lu Gustavo Gomez ile Anlaşmaya Çok Yakın 28 izlenme - 1 yıl önce Gustavo Gomez'in menajeri Augusto Paraja, radyo programında Beşiktaş ile anlaşmak üzere olduklarını söyledi.