Hoşgeldiniz!

Güven Bana Videoları İzle

Mimar Olup Mimarbaşını Bilmemek 03:28
Mimar Olup Mimarbaşını Bilmemek 1.977 izlenme - 11 ay önce Şov tivide güven bana programının sikko yarışmalarından birinde bir mimarın utanç verici anlarını izlerken, aynı zamanda aynı adamın müthiş trollemesini izliyoruz.
Güven Bana - Spiderci Gökhan Abi 07:44
Güven Bana - Spiderci Gökhan Abi 1.373 izlenme - 2 yıl önce Alsancak'ın tanınan simalarından spiderci Gökhan Abi, Güven Bana adlı yarışma programına katılıp kişiliğinden taviz vermeden yarışmayı tamamladı. Aslında buraya yazılabilecek o kadar şey var ki fakat spiderci Gökhan Abiyi tanımayanlara, oturup konuşmamış kişilere biraz içi boş gelebilir. İzmir'e yolu düşen herkese tavsiyem sırf bu abimizi görmek için Kıbrıs Şehitlerinde turlayın, abimizi görünce biraz laflayın. Hayata biraz daha farklı bakacağınızdan eminim.
Güven Bana - Yalan Yere Yemin Etmek 02:21
Güven Bana - Yalan Yere Yemin Etmek 616 izlenme - 2 yıl önce Atv'de yayınlanan Güven Bana adlı yarışma programında finale kadar ilerleyen yarışmacılardan biri paranın hepsini kazanabilmek için, öncesinde butona basmayacağına, parayı bölüşeceklerine dair defalarca yemin etmesine rağmen yeminini bozdu ve 72 bin liralık büyük ödülün sahibi oldu. Tartışmayı ve olayın gelişimini izliyoruz efendim. Etik midir değil midir sizlere bırakıyorum. İyi seyirler
Yalancı Yeminciden İbretlik Geri Vites 01:32
Yalancı Yeminciden İbretlik Geri Vites 589 izlenme - 2 yıl önce Güven Bana isimli yarışmada partnerine madik atarak gündeme oturan yarışmacı pişmanmış efenim ve de parayı paylaşacakmış. Bence Nihat Hatipoğlu'nun çıkışı oldukça etkileyici olmuş. Ne diyelim haydi hayırlı traşlar, Haluk Abi yaptın işi hadi iyisin program bi süre daha tutar belki bu salvolarla.
Para İçin Büyük Yemin Etmek! (Güven Bana) 02:22
Para İçin Büyük Yemin Etmek! (Güven Bana) 276 izlenme - 4 yıl önce Güven Bana adlı yarışma programında finale kadar ilerleyen yarışmacılardan biri paranın hepsini kazanabilmek için, öncesinde butona basmayacağına, parayı bölüşeceklerine dair defalarca yemin etmesine rağmen yeminini bozdu ve 72 bin liralık büyük ödülün sahibi oldu.
Güven Bana - Yalanlar 04:05
Güven Bana - Yalanlar 191 izlenme - 2 yıl önce Bir yarışma düşünün para üstüne oyunlar oynanan ve içinde bir çok yalan barındıran, Esmeray hanım çok güzel bir sonla da bitirmiş.
Güven Bana'da Yarışmacı Ortağını Sattı! - Parça 1 00:50
Güven Bana'da Yarışmacı Ortağını Sattı! - Parça 1 238 izlenme - 4 yıl önce Güven Bana'da yarışmacı ortağını sattı! - Parça 1
Zeliha Sunal - Güven Bana 04:40
Zeliha Sunal - Güven Bana 253 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Herşey Çok Güzel Olacak Çıkış Tarihi: 16.04.2009 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Çok geç kaldın Elindeki fırsatı kaçırdın Daha yakalanmaz Hayat dediğin işte böyle birşey Sen isteyince kapını çalmaz Sence bu kadar kolay mı? İnsanin hayatta olmazsa olmazı ? Aşk ıskalanmaz Yoksa kolay kolay eminim bu zamanda aşk Kapında yatmaz Sen bir iz bırakmak istemez misin ? En azından denemeyi düşünmezmisin ? Bir iyilik yap kendine sen Seni gözden geçir lütfen Olmaz mı ? Olmaz mı ? İnan bana inan pişman olmazsın İnan bana inan pişman olmazsın Güven bana yeniden doğarsın Yaşadığını o zaman anlarsın
Beyazıt Öztürk Şampiyonlar Ligi Kupasını Kaldırırsa! 04:02
Beyazıt Öztürk Şampiyonlar Ligi Kupasını Kaldırırsa! 296 izlenme - 4 yıl önce Beyazıt Öztürk Şampiyonlar Ligi Kupasını Kaldırırsa!
Güven Bana'da Kuran'a Yemin Edip Kazık Attı! 09:05
Güven Bana'da Kuran'a Yemin Edip Kazık Attı! 306 izlenme - 4 yıl önce Güven Bana'da Kuran'a yemin edip kazık attı
Atatürk’ün Doğum Tarihini Bilememek 02:25
Atatürk’ün Doğum Tarihini Bilememek 136 izlenme - 2 yıl önce Bir bilgi yarışmasına katılan bilgi dolu gençlerimiz tarih bilgileri konusundaki enginlikle izleyenleri hayretler içersinde bıraktılar. Herkes her şeyi bilmez ama en azından haddinizi bilip televizyona çıkamamanız gerekir.
güven bana güvenli:) 00:24
güven bana güvenli:) 274 izlenme - 8 yıl önce ama güvenilir çıkmadın:((
Güven Bana 03:00
Güven Bana 111 izlenme - 2 yıl önce Sevgilinize ne kadar güveniyorsunuz? Onun için çiğ tavuk bile yer miydiniz? Ya birini öldürseydi ne yapardınız? İşte bu sorular çerçevesinde hazırlanmış başka bir komikli goldenmoustache videosu sizlerle.İyi seyirler...(Not:Beyler senkron yaparken video'u 100 kere izlediğim için mi bilmiyorum ama ben bu video'daki kıza feci vuruldum dilinden dolayıda olabilir)
Güven Bana - Yalanlar 2 - İhanete Şarkı ile Gönderme 06:20
Güven Bana - Yalanlar 2 - İhanete Şarkı ile Gönderme 108 izlenme - 2 yıl önce Çok şey bildiğini sanan ve susmak bilmeyen Ayşegül Uygur Doğan bütün söylediklerini bir anda sadece 20 bin lira için kendini rezil duruma düşürmüştür. Öğretmen Ayhan Demirkaya ise sadece şarkı ile ihanete gönderme yapmıştır..
Bir Saniyede Değişir İnsan 01:10
Bir Saniyede Değişir İnsan 144 izlenme - 2 yıl önce HDomag Güven bana yarışmasına damga vuran ağır abimizin yeminleriyle inandırdığı bölümü derleyip vodafone reklamı ile birleştirip karşımıza getirmiştir.
Zeliha Sunal - Güven Bana ( Karaoke ) 04:40
Zeliha Sunal - Güven Bana ( Karaoke ) 28 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Herşey Çok Güzel Olacak Çıkış Tarihi: 16.04.2009 Türkçe Pop
Cumhuriyet'in Kuruluşunu Bilmeyen Yarışmacı 02:25
Cumhuriyet'in Kuruluşunu Bilmeyen Yarışmacı 32 izlenme - 4 yıl önce Yeni bir yarışma programında Atatürk'ün doğum tarihini ve Cumhuriyet Bayramı'nı bilemeyen yarışmacı