Hoşgeldiniz!

güvenliği

Bar Güvenliğine Meydan Okuyan Adamın Sonu  00:30
Bar Güvenliğine Meydan Okuyan Adamın Sonu 9.992 izlenme - 1 yıl önce Sarhoş olup olay çıkardığı için bardan atılan adam sokakta güvenlik görevlisine meydan okuyarak hayatını hatasını yaptı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Güvenlik Filesini Test Etmek İçin Şuursuzca Atlayan İşçi 00:12
Güvenlik Filesini Test Etmek İçin Şuursuzca Atlayan İşçi 8.111 izlenme - 11 ay önce Güvenlik Filesini Test Etmek İçin Şuursuzca Atlayan Adam Bir inşaatta filenin güvenliği çalışan işçi atlayarak test etti. Bu deneme yürekleri ağza getirdi.
Kepçe Operatörünün Ağır İntikamı 00:56
Kepçe Operatörünün Ağır İntikamı 3.245 izlenme - 4 ay önce Van - Başkale yolu üzerinde bulunan Hoşap çayında İş sağlığı ve güvenliği kurallarını alt üst eden kepçe operatörü kendisini kızdıran arkadaşını kepçenin içine alıp çaya sokup çıkartmış.
Yüksek Gerilim Hattını Kazma İle Kesen Dayı 01:12
Yüksek Gerilim Hattını Kazma İle Kesen Dayı 8.546 izlenme - 1 yıl önce İş güvenliğinin önemi dünyada ve son dönemde ülkemizde de işçi sağlığı için çok önem verilen bir durum. Ülkemizin iş güvenliğini benimsemesi ise biraz zaman alacak gibi.
Asansör Boşluğunda Ölümle Dans Eden Çılgın Usta 01:46
Asansör Boşluğunda Ölümle Dans Eden Çılgın Usta 6.190 izlenme - 11 ay önce Tamamen kameraya çeken kişinin gazına gelerek tehlikeli hareket sergileyen ustamız, kahraman asansörcü diye övülüyor! Kahramanlık bir hiç uğruna hayatı tehlikeye atmak mıdır?
Şuursuzca Güvenlik Ağının Üzerine Atlayan İşçiler 00:35
Şuursuzca Güvenlik Ağının Üzerine Atlayan İşçiler 7.157 izlenme - 12 ay önce Adana'da Güvenlik Filesi yapan bir şirketin çalışanları sözde reklam amaçlı güvenlik ağının ne kadar kaliteli olduğunu göstermek için şuursuzca file üzerine atlıyor... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Üstünde Durduğu Duvarı Yıkmaya Çalışan Adam 01:55
Üstünde Durduğu Duvarı Yıkmaya Çalışan Adam 8.145 izlenme - 2 yıl önce Metrelerce yükseklikteki duvarın üzerine çıkan işçi elindeki balyozla duvarı yıkmaya çalışıyor. Adeta bindiği dalı kesmesi gibi duvarı yıkan işçi bir kaza yaşamadan yıkmaya devam ediyor.
Pınar Mallı Anlatıyor; Bebeklerde Araç Güvenliği 04:54
Pınar Mallı Anlatıyor; Bebeklerde Araç Güvenliği 1.258 izlenme - 6 ay önce Pınar Mallı Anlatıyor; Bebeklerde Araç Güvenliği konusunda değerli bilgiler veriyor. Detaylar MigrosTV'de; migrostv.com
Talihsiz Forklift Kazası 00:45
Talihsiz Forklift Kazası 8.566 izlenme - 4 yıl önce Bir Fabrikanın Deposunda Yaşanan Forklift Kazasında Talihsiz Depo Amiri Ölümden Döndü. 14.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Talihsiz Forklift Kazası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Boya Yaparken Ölüme Meydan Okuyan Boyacı 00:32
Boya Yaparken Ölüme Meydan Okuyan Boyacı 2.051 izlenme - 10 ay önce İş güvenliğine önem verilmediği için dünyada her yıl binlerce çalışan iş kazası geçirip hayatını kaybediyor. Bu boyacı da o listeye eklenmesine az kalan bir işçi.
Sandalye Üzerinde Badana Yapan Boyacı 00:27
Sandalye Üzerinde Badana Yapan Boyacı 2.130 izlenme - 1 yıl önce Kendi canını hiçe sayıp hiçbir güvenlik önlemi olmadan apartmanın duvarlarını sandalye üzerinde boyayan boyacı
iş kazası videoları 13:05
iş kazası videoları 12.268 izlenme - 10 yıl önce iş kazası eğitimleri
Rusya'da Metro Güvenliği 01:13
Rusya'da Metro Güvenliği 6.333 izlenme - 5 yıl önce Rusya'da Metro Güvenliği
İnşaat Ustaları ile İş Güvenliği Öğreniyorum 01:13
İnşaat Ustaları ile İş Güvenliği Öğreniyorum 2.622 izlenme - 2 yıl önce İnşaat işine gönül vermiş Kürt kardeşlerimizin iş güvenliğine verdikleri aşırı önemi dikkatle izleyelim efem.
En İyi Araba Dayanıklılık Testleri 02:00
En İyi Araba Dayanıklılık Testleri 4.156 izlenme - 5 yıl önce En İyi Araba Dayanıklılık Testleri
Metrobüs Şoförünün Hareket Halinde Telefonla Uğraşması 02:13
Metrobüs Şoförünün Hareket Halinde Telefonla Uğraşması 1.251 izlenme - 1 yıl önce Bir yolcu, bindiği metrobüsün sürücüsünün bir taraftan direksiyon hakimiyetini sağlarken diğer taraftan cep telefonundan sosyal medya takibi yapmasını cep telefonuyla kaydetti. Yolcunun paylaştığı görüntüler içinde çok sayıda yolcusuyla sefer yapan metrobüste kaydedildi. Bu durum durakta durduğunda, araç yeniden hareketlendiğinde değişmiyor.
Yüksek Gerilim Hattına Kazma Vuran İşçi 01:12
Yüksek Gerilim Hattına Kazma Vuran İşçi 50 izlenme - 2 hafta önce Yüksek gerilim hattında elektrik olup olmadığını kazmayla vurarak kontrol eden işçinin kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz efendim.
Kentsel Dönüşümü Yanlış Anlayan Adam 00:15
Kentsel Dönüşümü Yanlış Anlayan Adam 101 izlenme - 1 ay önce Adam "bindiği dalı kesmek" atasözünün gerçeğe dönüşmüş hali. Ne baret ne halat hiç bir koruma yok. Sonuç cumburlop 1. kata hızlı bir iniş. Buradan sevgili işçilerimize örnek olması dileğiyle.
HDP Frankfurt Temsilcisi, Oyların Nasıl Çalındığını Anlatıyor 03:36
HDP Frankfurt Temsilcisi, Oyların Nasıl Çalındığını Anlatıyor 2.272 izlenme - 3 yıl önce HDP Frankfurt temsilcisi Ömer Koyuncuer, Almanya'da yayın yapan arti49.com adlı haber sitesine seçmen bilgi sisteminde Kürt kökenli vatandaşların kasıtlı olarak başka yerlerde oy kullanmak zorunda bırakıldığını söyledi. Bir imamı ikinci defa oy kullanırken yakaladıklarını belirten Koyuncuer, seçmen bilgi sisteminde sistematik bir şekilde usulsüzlük yapıldığını ileri sürdü.
iş sağlığı ve güvenliği 03:02
iş sağlığı ve güvenliği 5.700 izlenme - 10 yıl önce isg
Türkbirdev 12:17
Türkbirdev 4.302 izlenme - 10 yıl önce türk birligi kurulmalı
En Komik İş Kazası 00:24
En Komik İş Kazası 897 izlenme - 2 yıl önce İnşaat işçisinin çimento taşırken yaşadığı kaza izleyenleri gülme krizine soktu. İş kazalarının olmasını kimse istemez ama böylesi de çok komik.
BMW'den Otomatik Drift Teknolojisi 01:25
BMW'den Otomatik Drift Teknolojisi 1.402 izlenme - 3 yıl önce Günümüzde otomobil kontrol teknolojileri sınırları zorlarken BMW olaya biraz eğlence katıyor.Sonar sistemler ve GPS kullanılarak çalışan bu sistemde araç kendi kendine drift yapma yeteneğine sahip.BMW'nin M235i modeli ile Consumer Electronics Show'da görücüye çıkardığı bu teknoloji, bizi gelecekte ki zengin apaçilerin yetenekleri olmasa da drift yapabileceğinin habercisi. İşin şakası bir yana panik anında kontrolü kaybeden sürücüler için iyi bir yardımcı olacak..
Lastik Şişirmede Kullanılan Güvenlik Kafesi 04:25
Lastik Şişirmede Kullanılan Güvenlik Kafesi 791 izlenme - 3 yıl önce Çok basit fakat çok güzel bir çalışma aslında lastikçiler kullanabilir. Hemen bir atölye ile görüşüp çalışmlara başlıyoruz. Lastikçilere satabiliriz. iyi para getirir.
Bir Anlık Dikkatsizlik Hayatına Mal Oldu 00:30
Bir Anlık Dikkatsizlik Hayatına Mal Oldu 1.043 izlenme - 2 yıl önce İşçinin bir anlık dalgınlığı hayatına mal oldu. Güvenlik kameralarına yansıyan o anlarda bir işçinin atölyede günlük işlerini yaptığı görülüyor. Bilinmeyen bir nedenle duraksayan hidrolik prese bakmak için kafasını makinenin içine sokan genç, bir anda makinenin içinde sıkışıp kalıyor. Tonlarca ağırlığın baskısına maruz kalan işçinin imdadına arkadaşı koşsa da iş işten geçmiş oluyor.
Almanya'daki Maden Ocaklarında İşçi Güvenliği 09:04
Almanya'daki Maden Ocaklarında İşçi Güvenliği 1.529 izlenme - 4 yıl önce Almanya'daki Maden Ocaklarında İşçi Güvenliği
İş Güvenliğini Hiçe Sayan İşçiler 00:45
İş Güvenliğini Hiçe Sayan İşçiler 1.461 izlenme - 5 yıl önce İş Güvenliğini Hiçe Sayan İşçiler
Yol Bekçisi İbrahim Çivici'nin Hikâyesi 02:03
Yol Bekçisi İbrahim Çivici'nin Hikâyesi 762 izlenme - 2 yıl önce Günde 15, haftada 75 kilometre yürüyor. 20 yıldır, demiryollarında gevşeyen somun, hasarlı ray arıyor, seyir güvenliği için çalışıyor. Sana selam vermeyen makinistin...
Torna İle Şakalaşan Adamın Hazin Sonu 00:42
Torna İle Şakalaşan Adamın Hazin Sonu 377 izlenme - 1 yıl önce Adam gücünü mü ispat etmeye çalışıyor anlam veremediğim bu videoda tornanın intikamı acı oluyor. Lan hıyar onun içinde öyle bir redüktör sistemi var, bilmem kaç tane dişli var, makinenin götünde bilmem kaç kw motor var..
iş kazası 02:20
iş kazası 2.098 izlenme - 10 yıl önce iş kazalarında korunan bir işyeri