Hoşgeldiniz!

Güvenliği Videoları İzle

Güvenlik Filesini Test Etmek İçin Şuursuzca Atlayan İşçi 00:12
Güvenlik Filesini Test Etmek İçin Şuursuzca Atlayan İşçi 7.388 izlenme - 2 ay önce Güvenlik Filesini Test Etmek İçin Şuursuzca Atlayan Adam Bir inşaatta filenin güvenliği çalışan işçi atlayarak test etti. Bu deneme yürekleri ağza getirdi.
Asansör Boşluğunda Ölümle Dans Eden Çılgın Usta 01:46
Asansör Boşluğunda Ölümle Dans Eden Çılgın Usta 6.061 izlenme - 2 ay önce Tamamen kameraya çeken kişinin gazına gelerek tehlikeli hareket sergileyen ustamız, kahraman asansörcü diye övülüyor! Kahramanlık bir hiç uğruna hayatı tehlikeye atmak mıdır?
Şuursuzca Güvenlik Ağının Üzerine Atlayan İşçiler 00:35
Şuursuzca Güvenlik Ağının Üzerine Atlayan İşçiler 6.068 izlenme - 2 ay önce Adana'da Güvenlik Filesi yapan bir şirketin çalışanları sözde reklam amaçlı güvenlik ağının ne kadar kaliteli olduğunu göstermek için şuursuzca file üzerine atlıyor... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bar Güvenliğine Meydan Okuyan Adamın Sonu  00:30
Bar Güvenliğine Meydan Okuyan Adamın Sonu 9.651 izlenme - 7 ay önce Sarhoş olup olay çıkardığı için bardan atılan adam sokakta güvenlik görevlisine meydan okuyarak hayatını hatasını yaptı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Yüksek Gerilim Hattını Kazma İle Kesen Dayı 01:12
Yüksek Gerilim Hattını Kazma İle Kesen Dayı 8.185 izlenme - 6 ay önce İş güvenliğinin önemi dünyada ve son dönemde ülkemizde de işçi sağlığı için çok önem verilen bir durum. Ülkemizin iş güvenliğini benimsemesi ise biraz zaman alacak gibi.
Üstünde Durduğu Duvarı Yıkmaya Çalışan Adam 01:55
Üstünde Durduğu Duvarı Yıkmaya Çalışan Adam 7.915 izlenme - 1 yıl önce Metrelerce yükseklikteki duvarın üzerine çıkan işçi elindeki balyozla duvarı yıkmaya çalışıyor. Adeta bindiği dalı kesmesi gibi duvarı yıkan işçi bir kaza yaşamadan yıkmaya devam ediyor.
Sandalye Üzerinde Badana Yapan Boyacı 00:27
Sandalye Üzerinde Badana Yapan Boyacı 2.068 izlenme - 6 ay önce Kendi canını hiçe sayıp hiçbir güvenlik önlemi olmadan apartmanın duvarlarını sandalye üzerinde boyayan boyacı
Boya Yaparken Ölüme Meydan Okuyan Boyacı 00:32
Boya Yaparken Ölüme Meydan Okuyan Boyacı 239 izlenme - 2 hafta önce İş güvenliğine önem verilmediği için dünyada her yıl binlerce çalışan iş kazası geçirip hayatını kaybediyor. Bu boyacı da o listeye eklenmesine az kalan bir işçi.
Talihsiz Forklift Kazası 00:45
Talihsiz Forklift Kazası 8.204 izlenme - 3 yıl önce Bir Fabrikanın Deposunda Yaşanan Forklift Kazasında Talihsiz Depo Amiri Ölümden Döndü. 14.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Talihsiz Forklift Kazası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Metrobüs Şoförünün Hareket Halinde Telefonla Uğraşması 02:13
Metrobüs Şoförünün Hareket Halinde Telefonla Uğraşması 1.237 izlenme - 7 ay önce Bir yolcu, bindiği metrobüsün sürücüsünün bir taraftan direksiyon hakimiyetini sağlarken diğer taraftan cep telefonundan sosyal medya takibi yapmasını cep telefonuyla kaydetti. Yolcunun paylaştığı görüntüler içinde çok sayıda yolcusuyla sefer yapan metrobüste kaydedildi. Bu durum durakta durduğunda, araç yeniden hareketlendiğinde değişmiyor.
İnşaat Ustaları ile İş Güvenliği Öğreniyorum 01:13
İnşaat Ustaları ile İş Güvenliği Öğreniyorum 2.551 izlenme - 12 ay önce İnşaat işine gönül vermiş Kürt kardeşlerimizin iş güvenliğine verdikleri aşırı önemi dikkatle izleyelim efem.
Rusya'da Metro Güvenliği 01:13
Rusya'da Metro Güvenliği 6.326 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da Metro Güvenliği
iş kazası videoları 13:05
iş kazası videoları 12.232 izlenme - 9 yıl önce iş kazası eğitimleri
En İyi Araba Dayanıklılık Testleri 02:00
En İyi Araba Dayanıklılık Testleri 4.064 izlenme - 4 yıl önce En İyi Araba Dayanıklılık Testleri
İnşaat İskelesinde Ölümle Dans Eden İşçi 01:39
İnşaat İskelesinde Ölümle Dans Eden İşçi 117 izlenme - 1 ay önce İntihar edercesine canını hiçe sayıp hiç bir iş güvenliği tedbiri almadan çalışan işçileri gördüğümde aklıma hep bu soru geliyor; ne karşılığında böyle çalışmayı kendinize yakıştırıyorsunuz?
Torna İle Şakalaşan Adamın Hazin Sonu 00:42
Torna İle Şakalaşan Adamın Hazin Sonu 256 izlenme - 3 ay önce Adam gücünü mü ispat etmeye çalışıyor anlam veremediğim bu videoda tornanın intikamı acı oluyor. Lan hıyar onun içinde öyle bir redüktör sistemi var, bilmem kaç tane dişli var, makinenin götünde bilmem kaç kw motor var..
HDP Frankfurt Temsilcisi, Oyların Nasıl Çalındığını Anlatıyor 03:36
HDP Frankfurt Temsilcisi, Oyların Nasıl Çalındığını Anlatıyor 2.258 izlenme - 2 yıl önce HDP Frankfurt temsilcisi Ömer Koyuncuer, Almanya'da yayın yapan arti49.com adlı haber sitesine seçmen bilgi sisteminde Kürt kökenli vatandaşların kasıtlı olarak başka yerlerde oy kullanmak zorunda bırakıldığını söyledi. Bir imamı ikinci defa oy kullanırken yakaladıklarını belirten Koyuncuer, seçmen bilgi sisteminde sistematik bir şekilde usulsüzlük yapıldığını ileri sürdü.
En Komik İş Kazası 00:24
En Komik İş Kazası 830 izlenme - 11 ay önce İnşaat işçisinin çimento taşırken yaşadığı kaza izleyenleri gülme krizine soktu. İş kazalarının olmasını kimse istemez ama böylesi de çok komik.
Bir Anlık Dikkatsizlik Hayatına Mal Oldu 00:30
Bir Anlık Dikkatsizlik Hayatına Mal Oldu 996 izlenme - 2 yıl önce İşçinin bir anlık dalgınlığı hayatına mal oldu. Güvenlik kameralarına yansıyan o anlarda bir işçinin atölyede günlük işlerini yaptığı görülüyor. Bilinmeyen bir nedenle duraksayan hidrolik prese bakmak için kafasını makinenin içine sokan genç, bir anda makinenin içinde sıkışıp kalıyor. Tonlarca ağırlığın baskısına maruz kalan işçinin imdadına arkadaşı koşsa da iş işten geçmiş oluyor.
iş sağlığı ve güvenliği 03:02
iş sağlığı ve güvenliği 5.643 izlenme - 9 yıl önce isg
BMW'den Otomatik Drift Teknolojisi 01:25
BMW'den Otomatik Drift Teknolojisi 1.211 izlenme - 2 yıl önce Günümüzde otomobil kontrol teknolojileri sınırları zorlarken BMW olaya biraz eğlence katıyor.Sonar sistemler ve GPS kullanılarak çalışan bu sistemde araç kendi kendine drift yapma yeteneğine sahip.BMW'nin M235i modeli ile Consumer Electronics Show'da görücüye çıkardığı bu teknoloji, bizi gelecekte ki zengin apaçilerin yetenekleri olmasa da drift yapabileceğinin habercisi. İşin şakası bir yana panik anında kontrolü kaybeden sürücüler için iyi bir yardımcı olacak..
Türkbirdev 12:17
Türkbirdev 4.296 izlenme - 9 yıl önce türk birligi kurulmalı
Yol Bekçisi İbrahim Çivici'nin Hikâyesi 02:03
Yol Bekçisi İbrahim Çivici'nin Hikâyesi 751 izlenme - 2 yıl önce Günde 15, haftada 75 kilometre yürüyor. 20 yıldır, demiryollarında gevşeyen somun, hasarlı ray arıyor, seyir güvenliği için çalışıyor. Sana selam vermeyen makinistin...
Almanya'daki Maden Ocaklarında İşçi Güvenliği 09:04
Almanya'daki Maden Ocaklarında İşçi Güvenliği 1.501 izlenme - 3 yıl önce Almanya'daki Maden Ocaklarında İşçi Güvenliği
Lastik Şişirmede Kullanılan Güvenlik Kafesi 04:25
Lastik Şişirmede Kullanılan Güvenlik Kafesi 618 izlenme - 2 yıl önce Çok basit fakat çok güzel bir çalışma aslında lastikçiler kullanabilir. Hemen bir atölye ile görüşüp çalışmlara başlıyoruz. Lastikçilere satabiliriz. iyi para getirir.
İş Güvenliğini Hiçe Sayan İşçiler 00:45
İş Güvenliğini Hiçe Sayan İşçiler 1.455 izlenme - 4 yıl önce İş Güvenliğini Hiçe Sayan İşçiler
İnşaat İşçilerinin Tehlikeli Testi Kamerada 00:35
İnşaat İşçilerinin Tehlikeli Testi Kamerada 64 izlenme - 2 ay önce Adana’da bir inşaatta filenin güvenliği çalışan işçiler atlayarak test etti. Nerede çekildiği belirlenemeyen görüntülerde inşaatın 4’üncü katına file takan işçilerin file güvenliğini atlayarak test ettikleri görülüyor. 2 işçinin sırayla canlarını tehlikeye atıp fileye atladığı görüntüde bir işçi ise “Bir daha atlıyorum” deyip tekrar atlıyor. Sosyal medyaya yüklenen bu video bazı kişiler tarafından eğlenceli olarak görülse de bazı kişiler videoyu şikayet etti.
Emniyet Kemerinin Önemi 00:36
Emniyet Kemerinin Önemi 602 izlenme - 2 yıl önce iş güvenliğine pek önem vermeyen yurdum insanı, kurduğu iskelede dansededursun. Bakın iş kazaında 2 işçnin hayatı, ufak bir önlemle nasıl kurtuluyor.
iş kazası 02:20
iş kazası 2.086 izlenme - 9 yıl önce iş kazalarında korunan bir işyeri
Keylogger Kullanımı 02:15
Keylogger Kullanımı 848 izlenme - 5 yıl önce