Hoşgeldiniz!

güvenlik görevlisi

Kadın Yolcuları Taciz Eden Güvenlik Görevlisi 00:53
Kadın Yolcuları Taciz Eden Güvenlik Görevlisi 4.849 izlenme - 2 gün önce Çin'de bir havaalanında çalışan güvenlik görevlisinin yolcuları kontrol etme şekli ve tavırları tepkiye neden olmuş. Kadın yolcuları eliyle taciz eden güvenlik görevlisi yapılan incelemelerin ardından işten kovulmuş.
Genç Kızın Dans Etmesine Dayanamadı 00:43
Genç Kızın Dans Etmesine Dayanamadı 139.686 izlenme - 4 yıl önce Konsere giden genç kız, dans ederek güvenlik görevlisine doğru yol aldı.Güvenlik görevlisi kızın dansına aynı şekilde karşılık verince ortaya bu görüntüler çıktı.
Kimlik Soran Güvenlik Görevlisini Döven Sivil Polisler 01:15
Kimlik Soran Güvenlik Görevlisini Döven Sivil Polisler 38.667 izlenme - 1 yıl önce Eyüp'te bir işyeri merkezinin girişinde duran güvenlik görevlisi x-ray cihazından geçen polislere kimlik sordu. Görevli, sivil polislerin metal eşyalarını da bırakıp geçmelerini istedi. Duruma sinirlenen sivil polisler güvenlik görevlisini aralarına alıp darp etti, o anlar bir cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.
Güvenlik Görevlisinin Maskota Ayar Çekmesi 01:26
Güvenlik Görevlisinin Maskota Ayar Çekmesi 70.313 izlenme - 3 yıl önce Amerika da oynanacak olan bir Baseball maçında maskot sağa sola sataşarak taraftarlarını coşturuyor sıra siyahi güvenlik görevlisine gelince maskot hiç ummadığı bir ayar yiyor tabi sonra adamlığını yapıyor ama iş işten geçiyor izliyoruz .
Ya Başörtünü Çıkar Ya Da McDonald's'tan Çık 00:59
Ya Başörtünü Çıkar Ya Da McDonald's'tan Çık 6.352 izlenme - 3 ay önce İngiltere'nin başkenti Londra'da McDonald's'a giden 19 yaşındaki bir Müslüman kız, büyük bir nefret suçuna maruz kalmış. 19 yaşındaki genç kıza başörtüsünü çıkarması ya da McDonald's'ı terk etmesi istenmesi üzerine genç kız, “Bu nefret suçu" diyerek o anları kaydetmiş efendim.
Yüzyılın Geri Vitesini Yapan Güvenlik Görevlisi 01:26
Yüzyılın Geri Vitesini Yapan Güvenlik Görevlisi 13.777 izlenme - 6 ay önce Bir sitede güvenlik görevlisi olarak çalışan bu elemana siteden çıkmak isteyen biri çıkışı sormuş ilk başta güvenlik görevlisi atarlı giderli konuşsa da sonradan geri vites de zirve yapmış.
Deniz Baykal'ın Oğluna Kafa Atan Güvenlik Görevlisi 00:17
Deniz Baykal'ın Oğluna Kafa Atan Güvenlik Görevlisi 13.968 izlenme - 8 ay önce ODTÜ'deki mezuniyet töreninde bir güvenlik görevlisinin kafa attığı kişinin CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın oğlu Prof. Dr. Ataç Baykal olduğu ortaya çıktı.
Dayıyı Hayattan Soğutan Para Şakası 00:30
Dayıyı Hayattan Soğutan Para Şakası 75.884 izlenme - 2 yıl önce Görevde canı sıkılan güvenlik görevlisi kamerayı açıp dayıya şaka yapıyor dayı şaka sonunda hayattan resmen soğuyor.
Mma Dövüşçüsüne Kafa Tutan Güvenlik Görevlisi 00:59
Mma Dövüşçüsüne Kafa Tutan Güvenlik Görevlisi 9.529 izlenme - 7 ay önce Sorun çıkmaması için konuşan ama konuşmadan anlamayan MMA dövüşçücüsü karşısını alıp dövüşen güvenlikçiyi alkışlıyoruz
Futbolcuyu Futboldan Soğutan Güvenlik Görevlisi 00:13
Futbolcuyu Futboldan Soğutan Güvenlik Görevlisi 9.226 izlenme - 8 ay önce Maç öncesi futbolcuyla top oynayan güvenlik görevlisi klas bir çalımla rakibinin bacak arasından topu geçirmiş. Güvenlik görevlisinin bu şık hareketini amatör futbolcu uzun yıllar unutamaz diye düşünüyorum.
Güvenlik Görevlisinin Soluğunu Ensesinde Hisseden Hırsız 00:34
Güvenlik Görevlisinin Soluğunu Ensesinde Hisseden Hırsız 48.601 izlenme - 4 yıl önce Macaristan'da bir banka soygunu gerçekleştiriliyor. Soyguncu paraları torbaya doldurmuş ve tabana kuvvet son sürat olay yerinden uzaklaşıyor ama arkasından bankanın güvenlik görevlisi uçarcasına geliyor ve... İşte ondan sonra olanların hepsi görüntülerde, buyrun beraberce izleyelim.
Ponpon Kızlara Bakıp Sıvazlayan Güvenlik 01:00
Ponpon Kızlara Bakıp Sıvazlayan Güvenlik 14.144 izlenme - 1 yıl önce 18 aralıkta oynanan Raiders ve Chargers karşılaşmasında saha kenarında ısınma hareketleri yapan ponpon kızlarını gören bir güvenlik görevlisi kendine hakim olamamış ve ortaya bu görüntüler yansımış.
Adamın belini böyle kırdı 00:36
Adamın belini böyle kırdı 39.919 izlenme - 4 yıl önce Binaya girmek isteyen adam ile güvenlik görevlisi arasında çıkan kavgada yumruklar konuştu. Görevli duruma daha da ileriye götürerek adamı kaldırdığı gibi yere vurdu.
Kudüs'teki Ağlama Duvarı'nda Çırılçıplak Koşan Kadının infial Yaratması 01:11
Kudüs'teki Ağlama Duvarı'nda Çırılçıplak Koşan Kadının infial Yaratması 4.690 izlenme - 8 ay önce 23 yaşındaki genç kadın çırılçıplak bir şekilde Kudüs'te Yahudiler için kutsal sayılan Ağlama Duvarı'na geldi. Kadını görenler çığlıklar atıp ağlamaya başladı. Hızlıca genç kadının üzerini örtmeye onu giydirmeye çalışan kadınların çabası boşa çıktı. Kadının alana girişi iki güvenlik görevlisi tarafından engellendi. Görgü tanıkları güvenlik görevlilerinin bu kez kadının başına bir şey gelmemesi için hızlıca üzerine örttüğünü söylüyor.
ODTÜ'de Güvenlik Görevlisi Öğrenci Yakınına Kafa Attı 00:34
ODTÜ'de Güvenlik Görevlisi Öğrenci Yakınına Kafa Attı 3.456 izlenme - 7 ay önce ODTÜ'deki mezuniyet töreninde bir güvenlik görevlisinin tartıştığı öğrenci yakınına kafa attığı ortaya çıktı.
Otoparka Girebilmek İçin Güvenlik Görevlisi ile İnatlaşan Sürücü  00:39
Otoparka Girebilmek İçin Güvenlik Görevlisi ile İnatlaşan Sürücü 3.371 izlenme - 9 ay önce Çin'nin Guangdong eyaletinde bir otoparkta Güvenlik görevlisinin işine tam bağlı ama bağlılığını abartması sonucu hafif yaralanmasını izlicez
Eski AKPli Bakan Erdoğan Bayraktar'ın Karıştığı Rezalet 03:40
Eski AKPli Bakan Erdoğan Bayraktar'ın Karıştığı Rezalet 8.313 izlenme - 2 yıl önce Odatv.com'dan Barış Terkoğlu'nun paylaştığı görüntüler.. Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar dün (Pazar) akşam saatlerinde İstanbul Avrupa Konutları'nda güvenlik görevlisi dövdü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Beste Yapan Güvenlik Görevlisi 02:17
Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Beste Yapan Güvenlik Görevlisi 4.397 izlenme - 2 yıl önce 15 Temmuz darbe girişimi ile beraber halk meydanlarda demokrasi nöbetini bir gün olsun bırakmadı. Güvenlik görevlisi arkadaşımızda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan sevgisini bir şarkı ile dile getirmiş.
Futbolcu Fena Dayak Yedi! 02:44
Futbolcu Fena Dayak Yedi! 2.270 izlenme - 1 yıl önce Arjantin'deki Central Norte-Talleres de Perico maçında kendilerine tüküren güvenlik görevlilerini kovalayan rakip futbolculardan birisi yere düşünce dayak yedi.
Yolcular ve Güvenlik Görevlileri Birbirine Girdi 01:00
Yolcular ve Güvenlik Görevlileri Birbirine Girdi 38 izlenme - 2 gün önce İzmir'de hafif raylı banliyö sistemi İZBAN'da Büyükşehir Belediyesi'nin "Artı Para" adlı yeni sistemi 15 Şubat itibariyle uygulanmaya başlanmış. Yeni sisteme vatandaşların protestosu sürerken, önceki akşam saatlerinde İZBAN Alsancak İstasyonu’nda güvenlik görevlilerinin bir genci copladığı görülmüş efendim.
Güvenlik Görevlisi Kendisine Sataşan Maskotu Pişman Etti 01:26
Güvenlik Görevlisi Kendisine Sataşan Maskotu Pişman Etti 5.497 izlenme - 3 yıl önce Beyzbol maçı öncesinde insanları eğlendirmek için dans eden maskot, güvenlik görevlisine sataşınca hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.
Yangına Müdahalenin Değişik Bir Yolu 00:11
Yangına Müdahalenin Değişik Bir Yolu 3.839 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da çıkan yangını söndürmek isteyen güvenlik görevlileri kısa hortumla müdahale edince komik görüntüler ortaya çıktı.
Sinyal Kesici Ayakkabı Yapan Şanlıurfa'lı Güvenlik Görevlisi 08:16
Sinyal Kesici Ayakkabı Yapan Şanlıurfa'lı Güvenlik Görevlisi 1.378 izlenme - 11 ay önce Şanlıurfa'da özel güvenlik görevlisi 38 yaşındaki İbrahim Halil Boz, kullanıcının yerini de belirleyen sinyal kesici özellikli 'Jammer 2023' adıyla ayakkabı ürettiğini söyledi.
Güvenlik Görevlisine Pas Atan Futbolcu 00:38
Güvenlik Görevlisine Pas Atan Futbolcu 2.260 izlenme - 1 yıl önce Michael Bostwick, Northampton ile Peterborough arasında oynanan maçta güvenlik görevlisini takım arkadaşı zannedip pas verdi. Bu olay saha kenarında oyuna girmeye hazırlanan arkadaşına pas atan Ozan Tufan'ı akıllara getirdi
Kadını Kıyafetinden Ötürü Maçka Parkı'ndan Atmaya Kalkan Güvenlikçi 02:18
Kadını Kıyafetinden Ötürü Maçka Parkı'ndan Atmaya Kalkan Güvenlikçi 1.155 izlenme - 7 ay önce İstanbul Şişli'de bulunan Maçka Parkı’ndaki bir güvenlik memuru bir kadını kıyafeti nedeniyle parktan atmaya kalkmış. Olaya tanık olan bir Twitter kullanıcısı, gördüklerini anlatıp, olay anına ilişkin bir video paylaşmış. Kullanıcı "Maçka Parkı güvenliği bu akşam bir kadına ‘Bu kıyafetle parkta dolaşmana izin vermiyorum, memelerini açamazsın’ dedi ve polis çağırdı. Tacize şahit olduk ve kadını savunduk. Halk tepki göstermeseydi bir kadın kıyafetinden dolayı parktan atılacak, dahası gözaltına alınacaktı" diye yazmış.
Gentleman Şarkısı İle Coşan Güvenlik Görevlisi 01:44
Gentleman Şarkısı İle Coşan Güvenlik Görevlisi 2.112 izlenme - 1 yıl önce Tuttuğu gece nöbetlerinden aldığı asgari ücretten bunalan güvenlik görevlisi çareyi PSY'nin Gentleman şarkısında bulmuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çılgın Güvenlik Görevlisi 01:25
Çılgın Güvenlik Görevlisi 164 izlenme - 1 ay önce Bir süper markete iki tane silahlı hırsız giyiyor fakat süper marketin gözü kara güvenlik görevlisini görmemişler galiba.
Güvenlik Görevlisinin Silahlı Hırsızı Öldürmesi! 00:35
Güvenlik Görevlisinin Silahlı Hırsızı Öldürmesi! 842 izlenme - 11 ay önce ABD'nin Illinois eyaletinde bir bankayı soyguna gelen silahlı hırsız rastgele ateş etmeye başlıyor. O sırada cesur güvenlik görevlisi bir anda silahını çekerek soyguncuyla çatışmaya giriyor. Çatışma sonrası soyguncu ölürken güvenlik görevlisi Brian Harrison banka çalışanları tarafından kahraman ilan ediliyor.
Güvenlik Görevlisi ve Küçük Velet Atışması 01:34
Güvenlik Görevlisi ve Küçük Velet Atışması 1.423 izlenme - 2 yıl önce Abi bu siyahilerde'ki Öz güvene bayılıyorum. heryerde pozitif olmayı başarabiliyorlar ve ortama uyum sağlayabiliyorlar. Bu görüntülerde'ki Güvenlik görevlisi abi ile ufaklık Dans kapışmasına giriyorlar izliyoruz. Video ile ilgili kısım: 00.25 başlıyor...
 Spahic güvenik görevlisine kafa attı 00:55
Spahic güvenik görevlisine kafa attı 1.644 izlenme - 3 yıl önce Leverkusen'in savunma oyuncusu Spahic, Bayern Münih maçından sonra güvenik görevlisine kafa attı