Hoşgeldiniz!

güvenlik güçleri

Beştepede Darbeci Askerlerle Güvenlik Güçleri Arasındaki Çatışmaya Ait Yeni Görüntü 00:58
Beştepede Darbeci Askerlerle Güvenlik Güçleri Arasındaki Çatışmaya Ait Yeni Görüntü 5.123 izlenme - 2 yıl önce FETÖ'nün darbe girişiminin yaşandığı 16 Temmuz sabahı, Beştepe'deki Jandarma genel Komutanlığı'ndaki darbeci askerlerle güvenlik güçleri arasındaki çatışmaya ait yeni görüntü ortaya çıktı.
Teröristin Vurulma Anı Kameraya Yansıdı 00:20
Teröristin Vurulma Anı Kameraya Yansıdı 505 izlenme - 2 yıl önce Mardin'in Nusaybin ilçesinde güvenlik kuvvetleri tarafından sürdürülen operasyonda bir teröristin öldürülme anı zırhlı araç kamerasına yansıdı. Mardin Valiliği tarafından yapılan açıklamada, Nusaybin ilçe merkezinde bölücü terör örgütü mensuplarınca kazılan çukur, kurulan barikat ve gizlenen bombalı tuzakları temizlemek ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini yeniden tesis etmek maksadıyla 14 Mart 2016 günü başlatılan faaliyetler kapsamında 11 Mayıs 2016 saat 09.00 itibariyle 361 teröristin etkisiz hale getirildiği duyuruldu. Yasaklı mahallelerde operasyonlarını sürdüren güvenlik kuvvetleri barikatların arkasına gizlenen bir teröristi fark etti. Güvenlik kuvvetlerinin 'Teslim ol' çağrılarına rağmen yerinden ayrılmayan terörist, zırhı araçtan açılan ateş sonucu öldürüldü. Teröristin öldürülme anı, zırhlı araç kamerasına saniye saniye yansıdı.
POLİS MARŞI Güvenlik Güçleri için Marş Çevik Kuvvet Yunus Şahin Trafik Polisi Akedemisi Koleji Marşl 02:46
POLİS MARŞI Güvenlik Güçleri için Marş Çevik Kuvvet Yunus Şahin Trafik Polisi Akedemisi Koleji Marşl 986 izlenme - 2 yıl önce Polis Marşı Tüm Polislerimiz için Solo Piyano ile Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Polis Marşı " Eserini akustik Kuyruklu Piyano ile çaldı ve Söyledi. Çok sevdiğim Polis abilerime armağan ettim. Onları çok seviyoruz. Polisler bizim canlarımız. Genç Piyaniste Destek ve Güzel Yorumları Bekliyor Polis Marşı Eseri Hakkında Bilgi POLİS MARŞI Yurtta sulh cihanda sulh amacımız her işte, Türk, öğün, çalış, güven, bekleyenin var işte, Hudutta ordu bekler, dahilde biz bekleriz, Biz kanunun rejimin timsali polisleriz. Halkın hizmetindedir bizim bütün varlığımız, Doğrulukla incelik ayrılmaz şiarımız, Hudutta ordu bekler, dahilde biz bekleriz, Biz kanunun rejimin timsali polisleriz. Baş başa yaşar bizde, mesuliyet ve şeref, Emri yapmak, vatana hizmet etmek tek hedef, Hudutta ordu bekler, dahilde biz bekleriz, Biz kanunun rejimin timsali polisleriz. Polis nedir? Demokratik düzen içinde, kanun hakimiyetinin sağlanması ve korunması, yurt içinde huzûr ve nizâmın temini, vatandaşların can, mal, ırz güvenliğinin sağlanması ve korunması, suç işlemeye yönelik davranışların önlenmesi, sanıkların yakalanarak adâlete teslim edilmesi görevlerini yerine getiren teşkilât. Bu teşkilâta Emniyet Teşkilâtı denir POLİS MARŞI, Güvenlik Güçleri ,en Güzel Marşlar, marş, polis akademisi marşı, Polis Marşı Marş Çevik Kuvvet Özel Harekat Yunus Şahin Türkü Piyano Solo Genç Piyanist Müzik Şarkı Türk Musiki Piano Marşlar Konser Resital Güvenlik Özel Asayiş Trafik Tarihi Videosunu Düzenle POLİS MARŞI Güvenlik Güçleri Marş Çevik Kuvvet Özel Harekat Yunus Şahin Trafik Polisi Akedemisi Koleji Türkü Piyano Solo Müzik Şarkı Türk Marşlar Konser Resital Güvenlik Özel Asayiş Trafik Tarihi Düzenle Asayiş Marşları Türkiye Cumhuriyeti akedemi Police Polizei Policeman Cop Sözlük Polis Ne Demek Kent Şehir Kamu Düzeni Huzur Güven Örgüt Kolluk Zabıta Bu Örgüt Yer Alan Görevli Kollukçu Nedir Düzen Kanun Hakimiyeti Teşkilatı Yurt İçinde Nizam Temini Vatandaş Can Mal Adli Siyasi İdari Görevleri
Cizre'de Dağın Başındaki Pkk Paçavrası İndirildi 04:07
Cizre'de Dağın Başındaki Pkk Paçavrası İndirildi 533 izlenme - 2 yıl önce Şırnak’ın Cizre ilçesinde Çarkendal Tepesi olarak bilinen bölgeye Pkk’lı teröristlerin astığı bez parçası özel harekat polislerinin katıldığı bir operasyonla indirildi. Güvenlik güçleri Pkk'nın flamalarını indirip aynı tepede Türk bayrağını dalgalandırdı.
 Liseli gençlerden güvenlik güçlerine muhteşem klip 03:27
Liseli gençlerden güvenlik güçlerine muhteşem klip 254 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Selçuklu Gençlik Kolları Liseler Birimi'nin çektiği 'Kahraman Asker ve Polislerimize selam ederiz' videosu izleyenleri duygulandırırken büyük beğeni topladı. Terör örgütü PKK'ya karşı mücadele veren asker ve polislere ithafen yazılmış bir şiiri okuyan liseli gençler şu mesajı veriyorlar: Yürekleri dağlayan Dağlıca'nın yiğit neferlerine, Sur'un aziz polislerine, iki aylık bebeğini 'önce vatan' diyerek göremeyen asker babaya selam ederiz.
Güvenlik Güçleri Türk Bayrağı Altında Yüksekova'yı Marşla İnletti 01:16
Güvenlik Güçleri Türk Bayrağı Altında Yüksekova'yı Marşla İnletti 87 izlenme - 2 yıl önce Yüksekova'da hendeklerin kapatılması, barikatların kaldırılması, PKK'lı teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için 13 Mart'ta ilan edilen sokağa çıkma yasağının ardından başlatılan Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ramazan Gülle Müşterek Operasyonu tüm hızıyla devam ediyor. Operasyonlar kapsamında PKK'lılardan temizlenen bölgede güvenlik güçleri, Türk bayrağını dikip marş söyledi. Komando marşı Korku nedir bilmeyiz Biz dağların erleri Yuva yaptık göklere Başdöndüren yerlere Engel tanımaz aşarız Yüce engin dağları El verir uzanırız Mor siyah bulutlara Ben Türk komandosuyum Ben Türk polisiyim Düşmanı çelik pençemle ezerim Her yerde ben varım Havada Karada Denizde Batakta Çatak'ta Nusaybin'de Sur'da Silopi'de Cizre'de Yüksekova'da her zaman ve her yerde hazır? Daima hazır. hazır?Daima hazır. kim? Komando kim? Komando Olamazsın? Yahh Olamazsın? Yahh Komandolar? Allah Komandolar? Allah Allah Türk komandosunu ve polisini korusun..! Amin...!!!
Terör Örgütü PKK'nın Alüminyum Folyolu Taktiği 00:59
Terör Örgütü PKK'nın Alüminyum Folyolu Taktiği 25 izlenme - 8 ay önce Terör örgütü PKK'nın, güvenlik güçlerince termal tespite karşı önlem olarak alüminyum folyoları kullandığı ortaya çıkmış
72 Yaşındaki Avukata Omuz Kıran Gözaltı 00:26
72 Yaşındaki Avukata Omuz Kıran Gözaltı 5 izlenme - 3 ay önce ABD’nin Philadelphia kentinde güvenlik güçleriyle tartışan 72 yaşındaki avukat, böyle gözaltına alındı. 5 görevli avukatın üzerine çullanırken, bu sert müdahale sırasında avukatın omzunda kırık oluştu.
Çarşı'nın Kapıyı Açma Azmi 02:08
Çarşı'nın Kapıyı Açma Azmi 58 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe-Beşiktaş karşılaşmasının ardından staddan geç çıkarılan çArşı çevikle dalga geçiyor. o anda orda olanlar bu savaşı kazanıyor.
Mardinli İşadamından Güvenlik Güçlerine Moral Klibi 02:54
Mardinli İşadamından Güvenlik Güçlerine Moral Klibi 8 izlenme - 8 ay önce Mardinli işadamından güvenlik güçlerine moral klibiMARDİN - Mardinli işadamı Ali Sinanoğlu'nun güvenlik güçlerine moral amacıyla çektiği "İstikbal" klibi sosyal medyada kısa sürede binlerce kişi tarafından tıklanarak büyük beğeni topladı.
Özel Çocuklardan Şiirler ,Güvenlik Güçlerine Duygulandıran Mektuplar 04:34
Özel Çocuklardan Şiirler ,Güvenlik Güçlerine Duygulandıran Mektuplar 24 izlenme - 2 yıl önce Çocukların yazdıkları şiirler Şiirleri okuyan çocuklar Çocukların yazdıkları mektuplar Mektubu okuyan çocuk Çocukların konuşması Türk bayrağı yazan çocuğun konuşması Çocuğun çizdiği Türk bayrağı Çocuk gelişimi öğretmeni Fatma Temizsoy'un konuşması Çocukların eğitim ve tedavisi Özel çocuklardan güvenlik güçlerine duygulandıran mektuplar Ankara'daki bir rehabilitasyon merkezinde eğitim gören otizm, özel eğitim ve fizyoterapi öğrencileri, Sur ve Cizre'de terörle mücadele eden güvenlik güçlerine mektup gönderdi Yaşları 6 ile 18 arasında değişen çocuklar, polis ve askere olan duygularını yazdıkları mektup ve şiirlerle dile getirdi ŞEYDA DARENDELİ - Ankara'daki bir rehabilitasyon merkezinde eğitim gören otizm, özel eğitim ve fizyoterapi öğrencileri, Sur ve Cizre'de terörle mücadele eden güvenlik güçlerine mektup gönderdi.
Güvenlik Güçlerinden 'Afrin' İçin Kan Bağışı 03:07
Güvenlik Güçlerinden 'Afrin' İçin Kan Bağışı 1 izlenme - 1 ay önce Güvenlik güçlerinden 'Afrin' için kan bağışı Jandarma, polis ve güvenlik korucuları, kan bağışı yaptıVAN - Van'ın Muradiye ilçesindeki jandarma, polis ve güvenlik korucuları kan bağışında bulundu.