Hoşgeldiniz!

Güvenlikçi Videoları İzle

Kız Kavgasını John Cena Gibi Ayıran Güvenlikçi 00:32
Kız Kavgasını John Cena Gibi Ayıran Güvenlikçi 8.821 izlenme - 7 ay önce Kız kavgası videosu çok izledik genelde müdahale etmedik,ama bu kız kavgasına müdahale güldürdü izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
japon güvenlikçi kamera şakası 03:18
japon güvenlikçi kamera şakası 4.579 izlenme - 7 yıl önce japon güvenlikçi kamera şakası
avea çalışıyor kahramanları bir arada 01:01
avea çalışıyor kahramanları bir arada 836 izlenme - 5 yıl önce
havaalanı özel güvelik personeli alımı kura video 23:36
havaalanı özel güvelik personeli alımı kura video 451 izlenme - 6 yıl önce özel güvelik personeli alımı kura görüntüsü
Polisler AVM'de Kimlik Soran Güvenlikçiyi Dövdü 01:00
Polisler AVM'de Kimlik Soran Güvenlikçiyi Dövdü 29 izlenme - 4 ay önce İstanbul Eyüp'te iş merkezinde sivil polislere kimlik soran güvenlikçi dayak yedi.Bu olayda polisin suçu büyük tabi,tahrik edici laf olmasa polis girişmez durduk yere ama polisi suçlamak daha doğru
Katil Köpeklerin Kamera Görüntüsü Ortaya Çıktı 02:49
Katil Köpeklerin Kamera Görüntüsü Ortaya Çıktı 141 izlenme - 2 yıl önce Silivri'de bir fabrikada çalışan 24 yaşındaki Samet Çelik isimli gencin hayatını kaybettiği köpek saldırısının görüntüleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz haftalarda İstanbul Silivri’de yaşayan Samet Çelik, bir fabrikada güvenlik görevlisi olarak işe başladığı ilk gün fabrikaya ait 5 Alman kurdunun saldırısına uğrayarak hayatını kaybetmişti. SANİYE SANİYE SALDIRI ANI 23 yaşındaki Çelik'in ölümüne sebep olan bu saldırının görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde sabaha karşı fabrikada devriye gezmek için bahçeye çıkan Çelik’in saldırıya uğraması saniye saniye görülüyor. Çelik'in saldırıya uğradığı sırada diğer güvenlik görevlisinin uyuyor olması da dikkat çekiyor.
Tuzla'da Güvenlikçinin Feci Ölümü! Demir Kapının Altında Kaldı 05:15
Tuzla'da Güvenlikçinin Feci Ölümü! Demir Kapının Altında Kaldı 50 izlenme - 11 ay önce Tuzla'da özel güvenlik görevlisi, raydan çıkan demir kapıyı yerine takmak isterken kapının üzerine devrilmesi sonucu yaşamını yitirdi.
Vine Çekeni Görünce Devreye Giren Güvenlikçi 00:05
Vine Çekeni Görünce Devreye Giren Güvenlikçi 108 izlenme - 3 yıl önce Vine Çekeni Görünce Devreye Giren Güvenlikçi
VitrA 'Kapak Olsun' - Yeminli Özel Güvenlik Kimdir? 02:48
VitrA 'Kapak Olsun' - Yeminli Özel Güvenlik Kimdir? 210 izlenme - 5 yıl önce
Banka Müdürünün Öldürüldüğü Olayda, Güvenlikçi Kapıyı Kilitleyip Kaçmış 01:38
Banka Müdürünün Öldürüldüğü Olayda, Güvenlikçi Kapıyı Kilitleyip Kaçmış 4 izlenme - 4 ay önce Kayseri'de eşinin çalıştığı bankaya gelip müdürü öldüren Nurettin Y.'nin güvenlik görevlisinin silahını aldığı, güvenliğin de 24 rehine ile banka kapısını kilitleyip kaçtığı ortaya çıktı.