Hoşgeldiniz!

Güvercin Uçuverdi

Güvercin Uçuverdi - Fragman (Atalay Demirci) 02:19
Güvercin Uçuverdi - Fragman (Atalay Demirci) 4.238 izlenme - 3 yıl önce Güvercin Uçuverdi - Fragman (Atalay Demirci) Yetenek Sizsiniz Yarışması Birincisi Atalay Demirci'den Komedi Filmi.
Oyun Havaları - Güvercin Uçuverdi 05:05
Oyun Havaları - Güvercin Uçuverdi 4.835 izlenme - 4 yıl önce Oyun Havaları - Güvercin Uçuverdi
Kubat - Misket (Güvercin Uçuverdi) 03:18
Kubat - Misket (Güvercin Uçuverdi) 3.773 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Güvercin Uçuverdi, Kanadın Açıverdi...Ben Yandım Aman, El Oğlu Değil Mi...Aman Aman Sevdi De Kaçıverdi. A Benim Hacı Yarim, Başımın Tacı Yarim. Eller Bana Acımaz, Sen Bari Acı Yarim. Güvercinim Uyur Mu, Çağırsam Uyanır Mı...Ben Yandım Aman Sen Orada Ben Burda...Aman Aman Buna Can Dayanır Mı. Deniz Susuz Olurmu, Dibi Kumsuz Olur Mu. Ben Mühtüye Danıştım, Yiğit Yarsız Olur Mu.
Muzaffer Sarısözen - Güvercin Uçuverdi 04:47
Muzaffer Sarısözen - Güvercin Uçuverdi 4.081 izlenme - 6 yıl önce
Bağlama Takımı - Misket (Güvercin Uçuverdi) 03:10
Bağlama Takımı - Misket (Güvercin Uçuverdi) 4.516 izlenme - 6 yıl önce
Güvercin Uçuverdi (Hiphop Versiyon) 03:01
Güvercin Uçuverdi (Hiphop Versiyon) 3.181 izlenme - 3 yıl önce Güvercin Uçuverdi _____@_____xclas________ (Hiphop Versiyon) 27 Mart’ta TAFF Pictures yapımcılığında sinemalarda izleyiciyle buluşmaya hazırlanan 7’den 70’e herkesin izleyebileceği herkesin komedisi ‘Güvercin Uçuverdi’ vizyon öncesi hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı. Filme adını veren ve en sevilen halk türkülerinden olan ‘Güvercin Uçuverdi’yi solist Taylan Özgür Ölmez’le birlikte filmin başrol oyuncuları Atalay Demirci, Tuvana Türkay ve Gökhan Yıkılkan seslendirdi. Türküye aynı zamanda hip-hop ve rap sound’uyla yeni bir soluk getirildi. Şarkının düzenlemelerini Ender Akay ve Sunay Özgür üstlendi. https://twitter.com/guvercinuc https://www.facebook.com/guvercinuc https://instagram.com/guvercinuc TAFF Pictures Kanalına ABONE OLUN: http://goo.gl/2bMV0R http://taffpics.com https://www.facebook.com/taffpics https://twitter.com/taffpics http://instagram.com/taffpics TAFF Pictures (Tam Aile Filmleri Fabrikası), 2013 yılında Timur Savcı ve Cemal Okan tarafından kuruldu. Kurucularının ve ekibinin, sinema televizyon sektöründeki tecrübesiyle kısa zamanda adından bahsettiren filmlere imza atan TAFF Pictures, insan hikayelerini ve hayallerini sinema perdesine aktarmaya devam ediyor...
Nazlı Öksüz - Güvercin Uçuverdi 04:00
Nazlı Öksüz - Güvercin Uçuverdi 1.177 izlenme - 2 yıl önce GÜVERCİN UÇUVERDİ Şarkı Sözleri: Güvercin uçuverdi, Kanadın açıverdi, El oğlu değil mi, Sevdi de kaçıverdi, A benim hacı yarim, Başımın tacı yarim, Ellere bana acımaz, Sen bari acı yarim, Güvercinim uyur mu, Çağırsam uyanır mı, Sen orada ben burada, Buna can dayanır mı, Deniz susuz olur mu, Dibi kumsuz olur mu, Ben müftüye danıştım, Yiğit yarsız olur mu, Daracık daracık sokaklar, Kızlar misket yuvarlar, Kızlara koca vermiyor, Kocaman kocaman karılar
Güvercin Uçuverdi (Hiphop Versiyon) 03:01
Güvercin Uçuverdi (Hiphop Versiyon) 194 izlenme - 3 yıl önce 27 Mart’ta TAFF Pictures yapımcılığında sinemalarda izleyiciyle buluşmaya hazırlanan 7’den 70’e herkesin izleyebileceği herkesin komedisi ‘Güvercin Uçuverdi’ vizyon öncesi hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı. Filme adını veren ve en sevilen halk türkülerinden olan ‘Güvercin Uçuverdi’yi solist Taylan Özgür Ölmez’le birlikte filmin başrol oyuncuları Atalay Demirci, Tuvana Türkay ve Gökhan Yıkılkan seslendirdi. Türküye aynı zamanda hip-hop ve rap sound’uyla yeni bir soluk getirildi. Şarkının düzenlemelerini Ender Akay ve Sunay Özgür üstlendi.