Hoşgeldiniz!

güverte

Suudi Prensin Mankenlerle İmtihanı 10:04
Suudi Prensin Mankenlerle İmtihanı 3.882 izlenme - 1 yıl önce DÜNYA'nın en pahalı kiralık yatlarından biri olan ve dört gün önce Muğla'nın turizmdeki lokomotif ilçesi Bodrum'a demirleyen İngiliz bayraklı mega lüks yat 'Solandge'nin sır gibi saklanan konuklarının Suudi Arabistan Prensi Nawaf Al Saud, yakınları ve konukları olduğu ortaya çıktı.
Seafight Güverte Sorunu 00:40
Seafight Güverte Sorunu 824 izlenme - 8 yıl önce
Güvertede Deniz Aslanı Saldırısı 01:19
Güvertede Deniz Aslanı Saldırısı 225 izlenme - 3 yıl önce Balıkçıların denizden topladıkları ağlarına hiç beklemedikleri bir şey takıldı. Ağlarını çeken balıkçılar, ağa takılmış olan dezin aslanını görünce şaşırdılar. Deniz aslanını kurtarmak için ağı kesen bir balıkçı deniz aslanının saldırısına uğradı. Daha sonra gemideki köpeğede saldıran deniz aslanı, balıkçılar tarafından tazyikli su ile uzaklaştırıldı.
filika güverte polyurea kaplama 01:26
filika güverte polyurea kaplama 430 izlenme - 6 yıl önce alim izolasyon ltd. şti. teknoloji budur diyeceyiniz bir malzeme.bir damla su için uykunuzdan olmayın.
15 Yıllık Gemi Böyle Sulara Gömüldü 01:23
15 Yıllık Gemi Böyle Sulara Gömüldü 119 izlenme - 3 yıl önce Danimarka’da bir feribot uzun ve zorlu servis hayatının sonunda batırılarak son yolculuğuna uğurlandı. Görüntüler geminin güvertesine monte edilen kamera ile görüntülendi.
BMW'nin Reklam Filmi Büyük İlgi Gördü 01:16
BMW'nin Reklam Filmi Büyük İlgi Gördü 85 izlenme - 3 yıl önce Alman otomobil devi BMW'nin , Kanada'da yeni M4 Coupé serisi için hazırladığı reklam filmi, sosyal medyada olay oldu.
kırlangıç güverte polyurea kaplama 01:20
kırlangıç güverte polyurea kaplama 68 izlenme - 6 yıl önce polyureya kaplama.su izolasyonunda son teknoloji.alim izolasyon kalitesi ile hizmetinizde.wwwipolyureya.com
Saba  Marine 02:26
Saba Marine 101 izlenme - 8 yıl önce saba marine