Hoşgeldiniz!

Güzel İnsan Videoları

Araba? Arabamız Var Bizim 00:26
Araba? Arabamız Var Bizim 934.252 izlenme - 2 yıl önce ''Artiz ne arar la bazarda'' sözüyle kısa zaman içinde gönüllerde taht kuran Ordu'lu Katip amcamızdan sonra benzer bir diyalogla karşılaştık. Bu şeker amcamız 'argo' sözcüğüyle 'araba' sözcüğü arasında bir karışıklık yaşamış. Ortaya oldukça hoş bir diyalog çıkmış.
Türkiye'nin En Güzel Adamı 01:48
Türkiye'nin En Güzel Adamı 2.321 izlenme - 5 ay önce Kırklareli'de yaşıyan bu abimiz, okulunu bırakıp kendini sokak hayvanlarının daha iyi yaşaması için adamış. Yaptığı işin güzelliği yüreğine vurmuş. Helal olsun.
Türkiye'de Yaşayan Senegalli Dostumuz 02:50
Türkiye'de Yaşayan Senegalli Dostumuz 2.839 izlenme - 11 ay önce Türkiye'de ailesine destek için hakkıyla , helaliyle çalışan Senegalli dostumuz kısaca Türkiye'deki durumunu , derdini anlatıyor. Bu güzel insanların ne kimseye zararlarını gördüm nede ülkeyi karıştırdıklarını. Her zaman ezilen kesim oldular ama ezilmeyip bağıranlar gibi en ufak ses çıkarmadılar. Allah ülkemize zeval vermesin , bu kadar insan karın doyuruyor.
nil karaibrahimgil-efes reklamı- 00:34
nil karaibrahimgil-efes reklamı- 19.275 izlenme - 8 yıl önce nil karaibrahimgil-efes reklamı- maden suyu reklamı biraz videoshop ile enfes bir kilp olmuş.
Aydın Aydın'dan Nihat Hatipoğlu'na Özel Türkü 05:34
Aydın Aydın'dan Nihat Hatipoğlu'na Özel Türkü 2.421 izlenme - 10 ay önce Sahur programında konuk olduğu Nihat Hatipoğlu ile ilgili yaptığı 'Güzel insan Hatipoğlu' isimli şarkısını söyleyen türkücü Aydın, programı izlemeye gelenlerden büyük alkış aldı. Oldukça duygulanan Hatipoğlu, "Aydın kardeşimizin benimle ilgili yaptığı şarkıyı ilk kez dinledim. Aydın zaten sanatkar, işini çok iyi biliyor. Benim için süperiz oldu. Kendisine teşekkür ediyorum. Cenab-ı Allah, kabul buyursun inşallah. İnşallah dediği sözlere layık oluruz. Yüce Allah tarafından da amellerimiz kabul görülür. Yoksa biz hiç bir şey değiliz. Müslüman olarak tanınmak bizim için yeterlidir" dedi. Sanatçı Aydın ise,dünyanın dört bir yanında milyonlarca insanın Hatipoğlu'na olan sevgi selinin kendisini de etkilediğini belirterek, "Babalar gününde sahur saatinde ben sizinle ilgili yani güzel insanlara, güzel şeyler yazılmalı diye düşündüm. Ben de sizi çok sevdiğim için bir sürpriz yapmak istedim. İnşallah bana kızmazsınız. Sizinle ilgili türkü yaptım. Ellerinizden öpüyorum. Çünkü dünyanın dört bir yanında milyonlarca insan sizi seviyor. Ben de bir sanatçı olarak sizi çok sevdiğim için böyle bir türkü yaptım" diye konuştu
2.13 Metrelik Dev Kadın 06:12
2.13 Metrelik Dev Kadın 8.743 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en uzun insanlarından biri
Daimi Özdoğan - Güzel İnsan 04:48
Daimi Özdoğan - Güzel İnsan 2.552 izlenme - 3 yıl önce Furkan Doğan İyi Seyirler 7/ C Müzik Gurubu
Klarnet Sesli Adam 02:00
Klarnet Sesli Adam 7.577 izlenme - 6 yıl önce klarnet adam
Daimi Özdoğan Güzel İnsan Ne Olmuş Sana 04:43
Daimi Özdoğan Güzel İnsan Ne Olmuş Sana 3.770 izlenme - 5 yıl önce daimi özdoğan güzel insan ne olmuş sana
Daimi Özdoğan Güzel İnsan 04:48
Daimi Özdoğan Güzel İnsan 2.583 izlenme - 5 yıl önce damar
Cesaret Hapı İçen Rus Kızı 01:24
Cesaret Hapı İçen Rus Kızı 1.853 izlenme - 3 yıl önce Buzlu suya aldırmayan Rus kızı hiçbirşey olmamış gibi devam ediyor.. 13.12.2013 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Cesaret Hapı İçen Rus Kızı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İnternette Dinlenme Rekoru Kıran Şarkı.güzel İnsan 06:18
İnternette Dinlenme Rekoru Kıran Şarkı.güzel İnsan 1.809 izlenme - 6 yıl önce söz/müzik..emrah yağan
Güzel İnsan Ne Oldu Sana Vayyyyyyyy Vay Gülmeyi Un 04:53
Güzel İnsan Ne Oldu Sana Vayyyyyyyy Vay Gülmeyi Un 4.505 izlenme - 8 yıl önce güzel, insan, ne ,oldu ,sana, vayyyyyyyy, vay ,gülmeyi ,unutmuş ,içim ,kan, ağlar ,salih ,cırnavuk
Çocuğa Kaşla Göz Arasında İğne Yapan Doktor 01:06
Çocuğa Kaşla Göz Arasında İğne Yapan Doktor 890 izlenme - 2 yıl önce Çocuğa Kaşla Göz Arasında İğne Yapan Doktor; Bazı insanlar çocuklarla çok iyi anlaşır ama bu doktor farklı bir seviyede...
Atilla Kaptan - Beleş Hikayesi 01:36
Atilla Kaptan - Beleş Hikayesi 622 izlenme - 2 yıl önce Atilla abinin dinlemeye doyamadığımız anılarından eğlenceli bir tanesini paylaşıyorum, abimiz hikayeyi anlatırken adeta bizi de oraya götürüyor sanki vapurun içinde atilla abinin yanındaki boş bankta oturuyoruz, gördüklerini bize taklit yeteneğini kullanarak anlatıyor hele o arap çocuğun ağzından çıkan "BELEŞ" kelimesini vurgulu söylemesi hikayenin en vurucu kısmı oluyor.
Nezaketin Zirvesine Ulaşan Rus Erkeği Hali ! 00:41
Nezaketin Zirvesine Ulaşan Rus Erkeği Hali ! 887 izlenme - 3 yıl önce Rus erkeği, güzel kız arkadaşı için nezaketin zirvesine ulaşıyor.
Şampanya Nasıl Seksi Yapar ? 02:45
Şampanya Nasıl Seksi Yapar ? 886 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Güzel Şampanya Partisi!
Kadınlara Harika Bir Jest Yapan Güzel İnsan 02:23
Kadınlara Harika Bir Jest Yapan Güzel İnsan 113 izlenme - 9 ay önce Boston sokaklarında insanların ne kadar güzel olduklarını onlara göstermek isteyen bir adam harika fikriyle insanların yüzünde kısada olsa ufak mutluluklar oluşturmayı başardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Atilla Kaptan - 1992'den Görüntüler 03:28
Atilla Kaptan - 1992'den Görüntüler 322 izlenme - 2 yıl önce Güzel insan Atilla abimizi sevenler ve onun gençlik yıllarını merak edenler için 1992 yılına ait bir videosu. Ne? Gençlik yıllarını merak etmiyor muydunuz. Tamam olabilir, ben de etmiyordum ama fena mı oldu.
Ferdi Özbeğen - İşte Bu Bizim Hikayemiz 05:25
Ferdi Özbeğen - İşte Bu Bizim Hikayemiz 354 izlenme - 2 yıl önce Ferdi Özbeğen 1941 yılında İzmir'de doğdu. Bu güne kadar iki 45 lik plağa 26 albüme imza atan Ferdi Özbeğen'in yeşilçam filmlerinde de kullanılmış dönemin en popüler şarkısı " İşte Bu Bizim Hikayemiz" Bazılarımızı çocukluğuna bazılarımızı ise lise yıllarına götüren muhteşem şarkı.
Polisi Gördük Abi Kaçacaktık, Hep Bu Denyonun Yüzünden 02:28
Polisi Gördük Abi Kaçacaktık, Hep Bu Denyonun Yüzünden 370 izlenme - 2 yıl önce Alkol aldıkları için şöfor tutup yola çıkacak kadar şahane olan bu güzel insanlara alkollü olduğunu söylemeyen şoföre sesleniyorum: "Sen varya, çok yanlış bir insansın."
Ramazan Coşar Şiir  Felekten Bir Gece Çalacağım 01:24
Ramazan Coşar Şiir Felekten Bir Gece Çalacağım 872 izlenme - 7 yıl önce www.adıyaman sanatcılar sitesi admin mehmet imir
Insanlarda Tek Güzel Kanun 01:30
Insanlarda Tek Güzel Kanun 449 izlenme - 8 yıl önce İnsanlarda tek güzel kanun
.aa.slm 05:01
.aa.slm 483 izlenme - 9 yıl önce firari saatlerin ardindan gelen isyankar sokaklarin tövbekar cocuklariyiz biz sevdigimiz için yasar dostumuz için ölürüz vede hiçbir zaman hiç bir yerde hiç kimseye hesap vermeyiz___
Dengbej Zahiro - Lawıkı Cındi (Güzel İnsan) 02:39
Dengbej Zahiro - Lawıkı Cındi (Güzel İnsan) 325 izlenme - 4 yıl önce Dengbej Zahiro - Lawıkı Cındi (Güzel İnsan) - Mami Xelil (Halil) - Kürtçe Müzik
Mayneymis Anadolu Hoşgörüsü 09:51
Mayneymis Anadolu Hoşgörüsü 150 izlenme - 2 yıl önce Baykuş denen magazinci arkadaş turist taklidi yaparak güzel anadolunun güzel insanına hoşgörü testi yapıyor. Memleketimden ayrılıp İstanbula yerleşeliden beri Celal abi ve Emrah kardeşimiz gibi güzel insana denk gelemedim. Yorumsuz saflık, temizlik, güzellik dolu bi video..
Ne Güzel İnsan Gibi Yaşamak.... 03:12
Ne Güzel İnsan Gibi Yaşamak.... 235 izlenme - 6 yıl önce ne güzel insan gibi yaşamak....
Mehmet Ali Ünsal - Ey Değerli Güzel İnsan 03:00
Mehmet Ali Ünsal - Ey Değerli Güzel İnsan 167 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Ali Ünsal'dan Video Şiir ve Slayt
İnsanlar Neden Böyle Davranır 02:15
İnsanlar Neden Böyle Davranır 49 izlenme - 1 yıl önce Dünyada bu kadar boş ve güzel sahil varken,insanlar neden böyle davranır? so empty and beautiful beaches in the world when, why people behave this way? de sorte que des plages désertes et belles dans le monde quand, pourquoi les gens se comportent de cette façon? so leer und schöne Strände in der Welt, wenn, warum Menschen sich so verhalten?
Kumdan Kale Yapan Erkekler Yalan Söylemez 02:41
Kumdan Kale Yapan Erkekler Yalan Söylemez 94 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlarla biz genelde kumdan kale değilde daha çok turist kızlara bakarak artezyen kuyusu çalışmaları yapmışızdır. Ayrıca erkek dudağı, kadın dudağı gibi terimler delikanlı adama ters olaylardır. Bu da böyle biline... Zeki Paşamıza olan saygımızdan dolayı herkesi kahır mektubu dinlemeye davet ediyorum. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3399/zeki-muren---kahir-mektubu-yarim-saat-suren-nadide-eser