Hoşgeldiniz!

güzel ülke

nuzumla yaylacık 29:20
nuzumla yaylacık 913 izlenme - 7 yıl önce
6 Evini Satıp Ağaç Diken Adam - Rahim Demirbaş 33:32
6 Evini Satıp Ağaç Diken Adam - Rahim Demirbaş 357 izlenme - 3 yıl önce Rahim Demirbaş, Nokta dergisi'nin 12-18 nisan 2007 sayısının kapağında yer alan bir yeryüzü bilgesi. köyünde satın aldığı araziye 10 bin ağaç ekmiş, büyütmüş bir adam. hedefi 50 bin. vatanını milletini herkesten çok sevdiğini iddia edip rant peşinde koşanlara, bilmem hangi belediyeyle elele varip bilmem hangi orman arazisine bir site inşa eden pek bir milliyetçi müteaahitlere, birilerine milliyetçilik diye düşmanlık pompalayanlara vatanı sevmenin ne demek olduğunu göstermiş adeta. TRT Haber de yayınlanan Güzel Ülke Programının 37. bölümü "Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır." M. K. Atatürk
the beautiful country 01:47
the beautiful country 729 izlenme - 7 yıl önce güzel ülke neresidir? hayat kadını en fakir topraklarda da hayatkadını amerikada da hayat kadını. güzel ülke amerika mıdır yoksa amerika rüyası mıdır? sorgulayıcı sürükleyici bir film.
the beautiful country fragmanı 1 00:30
the beautiful country fragmanı 1 99 izlenme - 7 yıl önce güzel ülke neresidir? hayat kadını en fakir topraklarda da hayatkadını amerikada da hayat kadını. güzel ülke amerika mıdır yoksa amerika rüyası mıdır? sorgulayıcı sürükleyici bir film.
the beautiful country fragmanı 2 01:18
the beautiful country fragmanı 2 61 izlenme - 7 yıl önce güzel ülke neresidir? hayat kadını en fakir topraklarda da hayatkadını amerikada da hayat kadını. güzel ülke amerika mıdır yoksa amerika rüyası mıdır? sorgulayıcı sürükleyici bir film.