Hoşgeldiniz!

Güzel Ve Çirkin Videoları İzle

Güzel ve Çirkin - Beauty and the Beast (2017) 2. Türkçe Dublajlı Fragman 02:25
Güzel ve Çirkin - Beauty and the Beast (2017) 2. Türkçe Dublajlı Fragman 58.005 izlenme - 3 ay önce 17 Mart 2017'de gösterime girecek yepyeni Güzel ve Çirkin uyarlamasının Türkçe dublajlı fragmanı. Başrolde Emma Watson var.
Güzel ve Çirkin - Beauty and the Beast (2017) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 02:25
Güzel ve Çirkin - Beauty and the Beast (2017) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 16.212 izlenme - 3 ay önce 17 Mart 2017'de gösterime girecek yepyeni Güzel ve Çirkin uyarlamasının Türkçe altyazılı fragmanı. Başrolde Emma Watson var.
Güzel ve Çirkin (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 02:00
Güzel ve Çirkin (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 12.793 izlenme - 5 ay önce 17 Mart 2017'de gösterime girecek olan ünlü roman uyarlaması Güzel ve Çirkin'den (Beauty and the Beast) Türkçe altyazılı fragmanı. Filmde Emma Watson ve Dan Stevens başrolde oynuyor.
Disney’den Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast) Türkçe Dublajlı Teaser Fragman 01:31
Disney’den Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast) Türkçe Dublajlı Teaser Fragman 11.324 izlenme - 11 ay önce Disney’in yapımcılığında 17 Mart 2017'de gösterime girmesi beklenen Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast) filminin Türkçe dublajlı teaser fragmanı.
Güzel ve Çirkin - Türkçe Dublajlı Fragman 02:05
Güzel ve Çirkin - Türkçe Dublajlı Fragman 27.302 izlenme - 3 yıl önce Güzel ve Çirkin - Türkçe Dublajlı Fragman Disney'in çocuk klasikleri arasına giren 'Güzel ve Çirkin' masalının yeni bir uyarlaması olan film, fantastik ve romantik unsurların yanı sıra gerilim tonu olan bir yapım.
Güzel ve Çirkin - Çizgi Film Türkçe Masal 12:49
Güzel ve Çirkin - Çizgi Film Türkçe Masal 810 izlenme - 5 ay önce Güzel ile Hayvan.[1][2] 1946 Fransa yapımı romantik fantezi filmidir. Özgün adı La Belle et La Bête olan film Anglosakson ülkelerinde Beauty and the Beast olarak adlandırılır. Türkiye'de zaman zaman Güzel ve Çirkin adı ile gösterime sunulduğu da olmuştur. Fransız romancı Jeanne-Marie Le Prince de Beaumont'un 1756'da yazmış olduğu çok bilinen ünlü masalından yola çıkarak Jean Cocteau'nun senaryosunu yazdığı ve yönettiği filmin başrollerinde Jean Marais ve Josette Day oynamışlardır. Cocteau'nün gedikli oyuncusu Marais bu filmde üç rolü birden oynuyor. Bu film yönetmenin 1930'da yönettiği Bir Şairin Kanı'ndan (Le Sang d'un Poète) sonraki ikinci sinema filmidir. Filmin büyüleyici siyah beyaz görüntülerini Henri Alekan çekmiş, müziğini ise Georges Auric yapmıştır. Sinema eleştirmeni Roger Ebert'e göre Le Sang d'un Poète bir şair tarafından çekilmiş bir sanat filmiydi, oysa "La Belle et La Bête" bir sanatçı tarafından yapılmış şiirsel bir filmdir.[3] Şair yönetmen Cocteau'nün en iyi filmlerinden biri, belki de başyapıtı olan bu film sinemadaki diğer "Güzel ile Hayvan" uyarlamaları arasında uyarlandığı esere en sadık olanıdır.[4] Oyuncuların olağanüstü performanslarının yanı sıra metaforlar ve Freudyen imgelerle dolu filmin şiirsel anlatım tarzı, makyaj, kostüm ve özel efektlerin mükemmelliği ve inandırıcılığı filmi unutulmaz yapan etmenler arasındadır. İlk gösterimi Eylül 1946'da Cannes Film Festivali'nde yapılan film aynı yıl yine Fransa'da Louis Delluc ödülünü almıştı. İflasın eşiğindeki tüccar (Marcel André) bir oğlu ve üç kızı ile bir köyde yaşamaktadır.Kızlardan kendini beğenmiş,bencil ve şirret olan Felicie ve Adelaide,üçüncü kız Belle (Josette Day) üzerinde tahakküm kurmuş ve onu adeta bir hizmetçi gibi kullanmaktadırlar.Bir gün ormanda yolunu kaybeden tüccar karşısına çıkan garip bir şatoya girer.Kızı Belle için bir gül kopardığı esnada şatonun sahibi çıkagelir.Şatonun sahibi sihirli güçlere sahip yarı hayvan yarı insan bir yaratıktır.Tüccar'a kızlarından birisini kendisine vermediği takdirde onu öldüreceğini söyler.Kızlarından Belle babasını kurtarabilmek için kendini feda eder ve şatoya gider.Burada yaratığı tanıdıkça,onun göründüğü kadar vahşi ve acımasız olmadığını keşfeder.
Güzel Ve Çirkin Masalı (Türkçe)-Türkçe Masal Dinle - Cerenle Cocuk Oyunlari 02:04
Güzel Ve Çirkin Masalı (Türkçe)-Türkçe Masal Dinle - Cerenle Cocuk Oyunlari 2.400 izlenme - 1 yıl önce Dünya Klasiklerinden Güzel ve Çirkin Masalı siz çocuklar için kanalımızda! Masalımızın aynı zamanda İngilizce versiyonuda yayında. Her hafta yeni videolar için Ceren'le Çocuk Oyunları kanalımıza abone olmayı unutmayın. www.izlesene.com/cerenlecocukoyunlari Mobil uygulamamızı Google Play Store'dan indirebilirsiniz .izl.sn/3nky5s
Güzel ve Çirkin Türkçe Altyazılı Fragman (17 Mart 2017) 02:21
Güzel ve Çirkin Türkçe Altyazılı Fragman (17 Mart 2017) 241 izlenme - 3 ay önce Disney’in en popüler animasyonlarından biri olan ‘Güzel ve Çirkin’in (Beauty And The Beast) film uyarlaması, 17 Mart’ta gösterime giriyor. Emma Watson ve Dan Stevens’ın başrollerde yer aldığı filmin son fragmanı çıktı. İlk olarak 1991 yılında müzikal animasyon olarak yayınlanan yapım, Bill Condon’ın yönetiminde yeniden canlandırıldı. Korkunç bir prens ve genç bir kadının aşkını anlatan masalın klasik bir uyarlaması olan filmde Emma Watson ve Dan Stevens’ın yanı sıra Emma Thompson, Ewan McGregor, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad ve Ian McKellen gibi oyuncular rol alıyor.
Güzel ve Çirkin Ürünleri Teknosa'da! 00:10
Güzel ve Çirkin Ürünleri Teknosa'da! 55 izlenme - 1 ay önce Güzel ve Çirkin Prenses Bella kostümü Teknosa’da! Disney Collection’ın sihirli dünyası sizleri bekliyor! #DisneyCollectionTeknosada http://www.teknosa.com/arama?s=belle
güzel ile çİrkİnin hikayesi... 01:28
güzel ile çİrkİnin hikayesi... 2.168 izlenme - 8 yıl önce kuşçudan unutamayacaşımız güzel bir hikaye
Beauty And The Beast Musical (Güzel Ve Çirkin Müzikali) 01:13:35
Beauty And The Beast Musical (Güzel Ve Çirkin Müzikali) 1.091 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Tale as old as time True as it can be Barely even friends Then somebody bends Unexpectedly Just a little change Small, to say the least Both a little scared Neither one prepared Beauty and the Beast [2x] Ever just the same Ever a surprise Ever as before Ever just as sure As the sun will rise Tale as old as time Tune as old as song Bittersweet and strange Finding you can change Learning you were wrong Certain as the sun Certain as the sun Rising in the east Tale as old as time Song as old as rhyme Beauty and the beast. Tale as old as time Song as old as rhyme Beauty and the beast. Beauty and the beast.
Beauty And The Beast Kamera Arkası Cansu Bizim Sinemaskop 09:22
Beauty And The Beast Kamera Arkası Cansu Bizim Sinemaskop 53 izlenme - 1 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Çocuklara Masallar - Güzel Ve Çirkin 09:50
Çocuklara Masallar - Güzel Ve Çirkin 454 izlenme - 1 yıl önce Çocuklara eğlenceli ve eğitici masallar serisi; "Güzel ve Çirkin" Masallar Hakkında Kısa Özet Bilgi İlk anlatanı bilinmeyen ve ağızdan ağıza sürüp gelen, olağanüstü, düş ürünü olaylarla örülü anlatım türü. Masallar, olağanüstü olabildikleri gibi gerçekçi de olabilir, yani gerçek kişilere, gerçek olaylara dayandıkları izlenimini veren masallar da vardır. Ama her iki masal çeşidinde de düş ürünü, uydurma oluş, ana niteliktir. Bu ise biçimde, anlatımda belirginleşir. Sözgelimi, destancının tersine masalcı, dinleyenleri anlatılanlara inandırmak savında değildir. Ne de hikâyeci gibi anlatılanlara gerçek süsü vermek ister. Daha masalın başındaki tekerlemeyle dinleyici masala hazırlanır. Olayın uydurmalığına dikkati çekilir. Anlatımsa kısa ve yoğundur. Olaylar önemlerine göre sıralanarak aktarılır ve miş'li geçmiş, şimdiki zaman ya da geniş zamanın rivayeti kullanılır. Masallar, konularına göre şu a
Güzel ve Çirkin Beauty and the Beast Türkçe Dublajlı Resmi Final Fragmanı 02:25
Güzel ve Çirkin Beauty and the Beast Türkçe Dublajlı Resmi Final Fragmanı 10 izlenme - 2 hafta önce https://instagram.com/panzeirr https://ask.fm/Panzeeir #youtube: ismail Kotan https://www.izlesene.com/iz/panzeirr ____________________________________________ . Emma Watson, Ewan McGregor, Ian McKellen, Emma Thompson, Josh Gad, Dan Stevens, Stanley Tucci ile Luke Evans'ın başrolünde olduğu Güzel Ve Çirkin, 17 Mart 2017'de 3D seçeneğiyle sinemalarda olacak!
beauty and the beast fragmanı 30 01:07
beauty and the beast fragmanı 30 1.068 izlenme - 6 yıl önce vincent yer altında sosyal hayattan dışlanmış bir grubun oluşturduğu ütopik dünyada sevgi içinde yaşayan yarı insan yarı aslan bir yaratık idi. new york savcı yardımcısı catherine ile aralarındaki duygusal bağ sayesinde başı ne zaman belaya girse yardımına koşuyordu.catherine de ona aşık oluyordu. seyirci kitlesi tamamen dizideki romantizme kilitlenen kadınlardan oluşuyordu ve 3. sezonda diziye erkekleri de çekmek için şiddetin dozu arttı. haliyle kadınlar diziden soğudu ve dizi iptal edildi.
Sınemaskop 16.bölüm Cansu Bizim Filtv 39:31
Sınemaskop 16.bölüm Cansu Bizim Filtv 18 izlenme - 1 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Güzel ve Çirkin intro 01:31
Güzel ve Çirkin intro 319 izlenme - 2 yıl önce Biz 80ler cocuklarina damardan romantizm asilayan, fantastik dunyamiza yeraltini isleyen, karizmasina hasta oldugumuz Vincent abimizi beynimize kaziyan muhtesem dizinin acilis sahnesi. Seslendirmelerde Kaya Akarsu ( Vincent ) ve Lale Kavuzlu ( Catherine ) harikalar yaratmisti.
Naz Elmas Sürpriz Partnerini Açıkladı! 04:57
Naz Elmas Sürpriz Partnerini Açıkladı! 297 izlenme - 4 yıl önce "Güzel ve Çirkin" isimli dizide rol almaya hazırlanan Naz Elmas'ın rol arkadaşı belli oldu.
Güzel ve Çirkin'den  Beklenen Fragmandan Sonra Film Kareleri Geldi! 01:31
Güzel ve Çirkin'den  Beklenen Fragmandan Sonra Film Kareleri Geldi! 18 izlenme - 3 ay önce Disney'in yeni masal uyarlaması Beauty and the Beast'ten beklenen fragmanından sonra yeni film kareleri nihayet geldi!
Lıve Actıon Nedir? _sinemaskop_cansu Bizim 04:43
Lıve Actıon Nedir? _sinemaskop_cansu Bizim 10 izlenme - 1 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
beauty and the beast fragmanı 30 01:07
beauty and the beast fragmanı 30 367 izlenme - 6 yıl önce küçük bir fransız köyünde yaşayan belle tekdüze hayatından sıkılmış durumdadır. bir gün babasının gece yolunu kaybedip bir şatoda esir edilmesi üzerine belle hiç de beklemediği bir durumla karşılaşır şatonun sahibi lanetlenmiş bir prenstir
Nazlı Komiser'den şok hamle (Güzel Ve Çirkin) 01:58
Nazlı Komiser'den şok hamle (Güzel Ve Çirkin) 144 izlenme - 4 yıl önce Nazlı Komiser'den şok hamle (Güzel Ve Çirkin)
Nazlı ve Murat arasındaki buzlar eriyor (Güzel ve Çirkin) 03:35
Nazlı ve Murat arasındaki buzlar eriyor (Güzel ve Çirkin) 45 izlenme - 4 yıl önce Nazlı ve Murat arasındaki buzlar eriyor (Güzel ve Çirkin)