Hoşgeldiniz!

güzel ve çirkin

Disney’den Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast) Türkçe Dublajlı Teaser Fragman 01:31
Disney’den Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast) Türkçe Dublajlı Teaser Fragman 6.042 izlenme - 4 ay önce Disney’in yapımcılığında 17 Mart 2017'de gösterime girmesi beklenen Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast) filminin Türkçe dublajlı teaser fragmanı.
Güzel ve Çirkin - Türkçe Dublajlı Fragman 02:05
Güzel ve Çirkin - Türkçe Dublajlı Fragman 24.227 izlenme - 3 yıl önce Güzel ve Çirkin - Türkçe Dublajlı Fragman Disney'in çocuk klasikleri arasına giren 'Güzel ve Çirkin' masalının yeni bir uyarlaması olan film, fantastik ve romantik unsurların yanı sıra gerilim tonu olan bir yapım.
Güzel Ve Çirkin Masalı (Türkçe)-Türkçe Masal Dinle - Cerenle Cocuk Oyunlari 02:04
Güzel Ve Çirkin Masalı (Türkçe)-Türkçe Masal Dinle - Cerenle Cocuk Oyunlari 1.714 izlenme - 7 ay önce Dünya Klasiklerinden Güzel ve Çirkin Masalı siz çocuklar için kanalımızda! Masalımızın aynı zamanda İngilizce versiyonuda yayında. Her hafta yeni videolar için Ceren'le Çocuk Oyunları kanalımıza abone olmayı unutmayın. www.izlesene.com/cerenlecocukoyunlari Mobil uygulamamızı Google Play Store'dan indirebilirsiniz .izl.sn/3nky5s
Çocuklara Masallar - Güzel Ve Çirkin 09:50
Çocuklara Masallar - Güzel Ve Çirkin 334 izlenme - 10 ay önce Çocuklara eğlenceli ve eğitici masallar serisi; "Güzel ve Çirkin" Masallar Hakkında Kısa Özet Bilgi İlk anlatanı bilinmeyen ve ağızdan ağıza sürüp gelen, olağanüstü, düş ürünü olaylarla örülü anlatım türü. Masallar, olağanüstü olabildikleri gibi gerçekçi de olabilir, yani gerçek kişilere, gerçek olaylara dayandıkları izlenimini veren masallar da vardır. Ama her iki masal çeşidinde de düş ürünü, uydurma oluş, ana niteliktir. Bu ise biçimde, anlatımda belirginleşir. Sözgelimi, destancının tersine masalcı, dinleyenleri anlatılanlara inandırmak savında değildir. Ne de hikâyeci gibi anlatılanlara gerçek süsü vermek ister. Daha masalın başındaki tekerlemeyle dinleyici masala hazırlanır. Olayın uydurmalığına dikkati çekilir. Anlatımsa kısa ve yoğundur. Olaylar önemlerine göre sıralanarak aktarılır ve miş'li geçmiş, şimdiki zaman ya da geniş zamanın rivayeti kullanılır. Masallar, konularına göre şu a
güzel ile çİrkİnin hikayesi... 01:28
güzel ile çİrkİnin hikayesi... 2.158 izlenme - 7 yıl önce kuşçudan unutamayacaşımız güzel bir hikaye
Beauty and the Beast Musical (Güzel ve Çirkin Müzikali) 01:13:35
Beauty and the Beast Musical (Güzel ve Çirkin Müzikali) 943 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Tale as old as time True as it can be Barely even friends Then somebody bends Unexpectedly Just a little change Small, to say the least Both a little scared Neither one prepared Beauty and the Beast [2x] Ever just the same Ever a surprise Ever as before Ever just as sure As the sun will rise Tale as old as time Tune as old as song Bittersweet and strange Finding you can change Learning you were wrong Certain as the sun Certain as the sun Rising in the east Tale as old as time Song as old as rhyme Beauty and the beast. Tale as old as time Song as old as rhyme Beauty and the beast. Beauty and the beast.
beauty and the beast fragmanı 30 01:07
beauty and the beast fragmanı 30 910 izlenme - 5 yıl önce vincent yer altında sosyal hayattan dışlanmış bir grubun oluşturduğu ütopik dünyada sevgi içinde yaşayan yarı insan yarı aslan bir yaratık idi. new york savcı yardımcısı catherine ile aralarındaki duygusal bağ sayesinde başı ne zaman belaya girse yardımına koşuyordu.catherine de ona aşık oluyordu. seyirci kitlesi tamamen dizideki romantizme kilitlenen kadınlardan oluşuyordu ve 3. sezonda diziye erkekleri de çekmek için şiddetin dozu arttı. haliyle kadınlar diziden soğudu ve dizi iptal edildi.
Güzel ve Çirkin intro 01:31
Güzel ve Çirkin intro 245 izlenme - 1 yıl önce Biz 80ler cocuklarina damardan romantizm asilayan, fantastik dunyamiza yeraltini isleyen, karizmasina hasta oldugumuz Vincent abimizi beynimize kaziyan muhtesem dizinin acilis sahnesi. Seslendirmelerde Kaya Akarsu ( Vincent ) ve Lale Kavuzlu ( Catherine ) harikalar yaratmisti.
Naz Elmas Sürpriz Partnerini Açıkladı! 04:57
Naz Elmas Sürpriz Partnerini Açıkladı! 295 izlenme - 3 yıl önce "Güzel ve Çirkin" isimli dizide rol almaya hazırlanan Naz Elmas'ın rol arkadaşı belli oldu.
Nazlı Komiser'den şok hamle (Güzel Ve Çirkin) 01:58
Nazlı Komiser'den şok hamle (Güzel Ve Çirkin) 142 izlenme - 3 yıl önce Nazlı Komiser'den şok hamle (Güzel Ve Çirkin)
beauty and the beast fragmanı 30 01:07
beauty and the beast fragmanı 30 314 izlenme - 5 yıl önce küçük bir fransız köyünde yaşayan belle tekdüze hayatından sıkılmış durumdadır. bir gün babasının gece yolunu kaybedip bir şatoda esir edilmesi üzerine belle hiç de beklemediği bir durumla karşılaşır şatonun sahibi lanetlenmiş bir prenstir
Nazlı ve Murat arasındaki buzlar eriyor (Güzel ve Çirkin) 03:35
Nazlı ve Murat arasındaki buzlar eriyor (Güzel ve Çirkin) 42 izlenme - 3 yıl önce Nazlı ve Murat arasındaki buzlar eriyor (Güzel ve Çirkin)