Hoşgeldiniz!

güzel yerler

Adanalı Ali Dogan 00:42
Adanalı Ali Dogan 1.155 izlenme - 8 yıl önce bence bu şarkılar güzel dj akman ve cansevre olsa daha güzel olur
Keşfedilmemiş Güzellikler - Kastamonu - Cide 06:13
Keşfedilmemiş Güzellikler - Kastamonu - Cide 301 izlenme - 2 yıl önce Kastamonu'nun Cide ilçesinde bulunan doğa harikası Gideros Koyu'nun yüksek çözünürlükte ki görüntüleri ile sizi başbaşa bırakıyoruz.
Vizesiz Gidilebilecek En Cazip 10 Ülke 02:49
Vizesiz Gidilebilecek En Cazip 10 Ülke 216 izlenme - 3 yıl önce Türkiye’den vize istemeyen ülkeler son yıllarda dış politikada önemli adımların atılması ile birlikte sayıca artıyor, ancak yine de vizesiz gidilebilen ülkeler sayısı hala yeterli değil. Zira, hala bir çok ülke tarafından uygulanan Türkiye vize uygulamaları vatandaşı sıkıntıya sokuyor. Vize almak için gerekli evrakların toparlanması ve yapılan masraflar, daha seyahate çıkmadan vatandaşın canını sıkmaya yetiyor. Üzerine dünyanın en pahalı pasaportuna yapılan masraflar ile yurtdışı çıkış harcı bunun tuzu biberi olmaya yetiyor. Ülkeler ile ikili ilişkileri ve dostluğu pekiştirecek politikalarla, vizesiz Avrupa ve vizesiz dünya yolunda sağlam adımlarla ilerleme kaydedileceğini umuyoruz. Sizler için hazırladığımız vizesiz gidilebilecek en cazip 10 ülke.. #10 - Balkanların en zengin deniz ülkesi: Karadağ #9 - Bir dolmuşluk mesafe: Gürcistan #8 - Haftasonu kaçamağı: Sırbistan #7 - Ortadoğu'nun 'Paris'i: Lübnan #6 - Balkanlar'da bir Türk şehri: Prizren (Kosova) #5 - Dünyanın en eski antik şehri: Fas #4 - Sahra Çölleri'nde safari keyfi: Tunus #3 - Kuzey komşumuz: Ukrayna #2 - Uzakdoğu'nun bize en yakın ülkesi: Tayland #1 - Burnumuzun dibinde muazzam bir tarih: Rusya
Mersiiiiin... 07:56
Mersiiiiin... 211 izlenme - 7 yıl önce alın işte güzelliğin şehri mersin.
Dünyadan Kareler 02:52
Dünyadan Kareler 344 izlenme - 8 yıl önce dünyadan en güzel yerler gezİlmemİŞ mekanlar lütfen İzlenler vİdeo mu facebookta felan paylaŞsin süper bİr vİdeo tüm resİmler özenle seçİlmŞtİr.
Gezin Güzel Yerler 08:59
Gezin Güzel Yerler 146 izlenme - 8 yıl önce sadfsdfsdgdfghdf