Hoşgeldiniz!

güzellik kraliçesi

ABD'li Subay Güzellik Kraliçesi Oldu 04:14
ABD'li Subay Güzellik Kraliçesi Oldu 602 izlenme - 4 ay önce ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen güzellik yarışmasını ABD ordusunda görev yapan Deshauna Barber kazandı. Tacı gözyaşları ile alan Barber, ödül konuşmasında "ABD ordusunda görevli bir kadın olarak biz kadınların en az erkekler kadar dayanıklı olduğunu düşünüyorum." dedi. WASHINGTON'DAN KATILDI Miss USA ünvanını almaya hak kazanan 26 yaşındaki kadın, ABD ordusunun Washington'daki IT departmanında subay olarak görev alıyor. Yarışmaya Washington eyaletinden katılan Barber, ülkesini gezegenimizin en güzel kadınının belirleneceği Miss Universe etkinliğinde temsil edecek.
Direk Dansı Yaparken Güzellik Kraliçesi Canlı Yayında Fena Düştü 01:08
Direk Dansı Yaparken Güzellik Kraliçesi Canlı Yayında Fena Düştü 592 izlenme - 7 ay önce Fransa'nın TFI kanalında yayınlanan eğlence programına katılan 2011 Miss Fransa güzeli Laury Thilleman direk dansı yapacağım derken fena düştü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Venezuelalı Güzellik Kraliçesi Öldürüldü 00:20
Venezuelalı Güzellik Kraliçesi Öldürüldü 672 izlenme - 3 yıl önce Eski Venezuela güzellik kraliçesi Monica Spear bir soygun sırasında öldürüldü. 29 yaşındaki model ve aktrist, eşi ve kızı ile kendilerine ait araçla Valencia'da bir otobanda ilerlerken kimliği belirsiz kişilerin önce otomobillerine çarptığı ardından da eşiyle birlikte Spear'ı vurarak öldürdüğü bildirildi. Spear'ın beş yaşındaki kızı ise olaydan yaralı olarak kurtuldu.
Açelya Samyeli Danoğlu Yaşını Açıklıyor   Koptu Geliyor 00:43
Açelya Samyeli Danoğlu Yaşını Açıklıyor Koptu Geliyor 1.071 izlenme - 4 yıl önce Açelya Samyeli Danoğlu Yaşını Açıklıyor Koptu Geliyor
Açelya Samyeli Danoğlu Yaşını Açıklıyor - Koptu Geliyor 00:43
Açelya Samyeli Danoğlu Yaşını Açıklıyor - Koptu Geliyor 286 izlenme - 4 yıl önce Açelya Samyeli Danoğlu Yaşını Açıklıyor - Koptu Geliyor
Sevinçten Çılgına Dönen Filipinli Gençler 00:50
Sevinçten Çılgına Dönen Filipinli Gençler 136 izlenme - 2 yıl önce Filipinler'de düzenlenen güzellik yarışmasında tuttukları adayın kazanması üzerine sevinçten deliye dönen elemanların gösterisidir. Sene 2010. Mağara terk. İlgilenenler için hatun Maria Venus Bayonito Raj'dır.
Eyüp Sultan' da Güzellik Kraliçeliği Duası 01:27
Eyüp Sultan' da Güzellik Kraliçeliği Duası 85 izlenme - 2 yıl önce Miss Model Of The Turkey model adayları kraliçe olabilmek için Eyüp Sultan'da dua edip namaz kılmışlar. Bu yıl 24'üncüsü düzenlenen "Miss Model Of The Turkey" güzelleri bu sabah Eyüp Sultan'ı ziyaret etmişler. Daha şimdiden öğrenmişler tribün yapmayı ehh ne diyelim Allah kabul etsin, başarılar.
Miss Guyana Sahnede Düştü 00:31
Miss Guyana Sahnede Düştü 61 izlenme - 4 yıl önce Miss Universe güzellik yarışmasında, Guyana güzeli sahnede yürürken bakın nasıl düşüyor. Ama hemen toparlanmayı ve gülümsemeyi başarıyor!
İzak Algazi Efendi - Reina De La Gracia (Güzellik Kraliçesi) 02:59
İzak Algazi Efendi - Reina De La Gracia (Güzellik Kraliçesi) 39 izlenme - 5 yıl önce
Miss Universe'te Böyle Düştü! 00:31
Miss Universe'te Böyle Düştü! 31 izlenme - 4 yıl önce Miss Universe'te Guyana güzeli podyumda düştü fakat kendini hemen toparladı...