Hoşgeldiniz!

güzellik kraliçesi

Ukraynalı Güzellik Kraliçesinin Ölümünü Canlı Yayınlaması 01:52
Ukraynalı Güzellik Kraliçesinin Ölümünü Canlı Yayınlaması 1.879 izlenme - 9 ay önce Ukrayna'da iki genç kız yaptıkları kazada yaşamını yitirdi. Sofia Magerko (16) ve Dasha Medvedeva (24) isimli iki arkadaşın, yüksek miktarda alkol aldığı bildirildi. Genç kızlardan birinin kendi şehrinde güzellik kraliçesi olduğu ve ölmeden önce sosyal medya hesabından kaza anında canlı yayın yaptığı ortaya çıktı.
ABD'li Subay Güzellik Kraliçesi Oldu 04:14
ABD'li Subay Güzellik Kraliçesi Oldu 614 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen güzellik yarışmasını ABD ordusunda görev yapan Deshauna Barber kazandı. Tacı gözyaşları ile alan Barber, ödül konuşmasında "ABD ordusunda görevli bir kadın olarak biz kadınların en az erkekler kadar dayanıklı olduğunu düşünüyorum." dedi. WASHINGTON'DAN KATILDI Miss USA ünvanını almaya hak kazanan 26 yaşındaki kadın, ABD ordusunun Washington'daki IT departmanında subay olarak görev alıyor. Yarışmaya Washington eyaletinden katılan Barber, ülkesini gezegenimizin en güzel kadınının belirleneceği Miss Universe etkinliğinde temsil edecek.
Direk Dansı Yaparken Güzellik Kraliçesi Canlı Yayında Fena Düştü 01:08
Direk Dansı Yaparken Güzellik Kraliçesi Canlı Yayında Fena Düştü 613 izlenme - 2 yıl önce Fransa'nın TFI kanalında yayınlanan eğlence programına katılan 2011 Miss Fransa güzeli Laury Thilleman direk dansı yapacağım derken fena düştü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Açelya Samyeli Danoğlu Yaşını Açıklıyor   Koptu Geliyor 00:43
Açelya Samyeli Danoğlu Yaşını Açıklıyor Koptu Geliyor 1.105 izlenme - 5 yıl önce Açelya Samyeli Danoğlu Yaşını Açıklıyor Koptu Geliyor
Venezuelalı Güzellik Kraliçesi Öldürüldü 00:20
Venezuelalı Güzellik Kraliçesi Öldürüldü 685 izlenme - 4 yıl önce Eski Venezuela güzellik kraliçesi Monica Spear bir soygun sırasında öldürüldü. 29 yaşındaki model ve aktrist, eşi ve kızı ile kendilerine ait araçla Valencia'da bir otobanda ilerlerken kimliği belirsiz kişilerin önce otomobillerine çarptığı ardından da eşiyle birlikte Spear'ı vurarak öldürdüğü bildirildi. Spear'ın beş yaşındaki kızı ise olaydan yaralı olarak kurtuldu.
Kendi Ölümünü Kaydeden Güzellik Kraliçesi 01:56
Kendi Ölümünü Kaydeden Güzellik Kraliçesi 76 izlenme - 9 ay önce Ukrayna'da düzenlenen yarışmada güzellik kraliçesi seçilen Sofia Magerko, geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitirdi. Magerko'nun ölmeden önce aracın içinden canlı yayın yaptığı ortaya çıktı.
Myanmar Güzellik Kraliçesi Shwe Eain Si'nin Tacı Geri Alındı 03:41
Myanmar Güzellik Kraliçesi Shwe Eain Si'nin Tacı Geri Alındı 40 izlenme - 5 ay önce 19 yaşındaki Shwe Eain Si, Myanmar hükümetinin terör örgütü olarak nitelendirdiği Arakan Royingha Kurtuluş Ordusu'nu (ARSA) Rakhine eyaletinde şiddete neden olmakla suçlayan bir videoyu Facebook hesabında paylaşınca güzellik yarışmasını düzenleyen Hello Madam Group güzelin tacını siyasi yorumları nedeniyle geri almaya karar vermiş.
Açelya Samyeli Danoğlu Yaşını Açıklıyor - Koptu Geliyor 00:43
Açelya Samyeli Danoğlu Yaşını Açıklıyor - Koptu Geliyor 294 izlenme - 5 yıl önce Açelya Samyeli Danoğlu Yaşını Açıklıyor - Koptu Geliyor
Sevinçten Çılgına Dönen Filipinli Gençler 00:50
Sevinçten Çılgına Dönen Filipinli Gençler 294 izlenme - 3 yıl önce Filipinler'de düzenlenen güzellik yarışmasında tuttukları adayın kazanması üzerine sevinçten deliye dönen elemanların gösterisidir. Sene 2010. Mağara terk. İlgilenenler için hatun Maria Venus Bayonito Raj'dır.
Eyüp Sultan' da Güzellik Kraliçeliği Duası 01:27
Eyüp Sultan' da Güzellik Kraliçeliği Duası 169 izlenme - 3 yıl önce Miss Model Of The Turkey model adayları kraliçe olabilmek için Eyüp Sultan'da dua edip namaz kılmışlar. Bu yıl 24'üncüsü düzenlenen "Miss Model Of The Turkey" güzelleri bu sabah Eyüp Sultan'ı ziyaret etmişler. Daha şimdiden öğrenmişler tribün yapmayı ehh ne diyelim Allah kabul etsin, başarılar.
Miss Guyana Sahnede Düştü 00:31
Miss Guyana Sahnede Düştü 63 izlenme - 5 yıl önce Miss Universe güzellik yarışmasında, Guyana güzeli sahnede yürürken bakın nasıl düşüyor. Ama hemen toparlanmayı ve gülümsemeyi başarıyor!
İzak Algazi Efendi - Reina De La Gracia (Güzellik Kraliçesi) 02:59
İzak Algazi Efendi - Reina De La Gracia (Güzellik Kraliçesi) 39 izlenme - 6 yıl önce