Hoşgeldiniz!

güzellik yarışması

Dünya'nın En Güzel Kızı Seçildi - Daniela Chalbaud Miss Intercontinental 2012 02:36
Dünya'nın En Güzel Kızı Seçildi - Daniela Chalbaud Miss Intercontinental 2012 130.176 izlenme - 4 yıl önce Aachen'da düzenlenen ve 60 farklı ülkeden genç kızın katıldığı yarışmada Miss Intercontinental 2012 Venezuela'dan Daniela Chalbaud olurken, Türk güzel Betül Ağabeyoğlu ilk 15 finalistin arasına girmesine rağmen yarışma sonunda ilk üçe giremedi.
Kainat Güzellik Yarışması birincisi Venezuela'dan 00:20
Kainat Güzellik Yarışması birincisi Venezuela'dan 29.579 izlenme - 3 yıl önce Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen 2013 Kainat Güzellik Yarışması'nda birincilik...-
Güzellik Yarışmasında Birincilik Tacı Yanlış Kişiye Verildi 00:53
Güzellik Yarışmasında Birincilik Tacı Yanlış Kişiye Verildi 3.549 izlenme - 4 ay önce Brezilya'da düzenlenen bölgesel bir yarışmada skandal yaşandı. Brezilya'da düzenlenen güzellik yarışmasında birincilik tacı yanlış kişiye verildi. Hata anlaşılınca tac geri alınarak asıl sahibine teslim edildi. Bu duruma oldukça sinirlenen yarışmanın ikincisi güzel, ikincilik ödülünü almak istemedi.
facebook’ta paylaş çok güzel izlesene 01:39
facebook’ta paylaş çok güzel izlesene 133.130 izlenme - 6 yıl önce
Dünyanın En Güzel Kızı: Mireia Lalaguna Royo 02:09
Dünyanın En Güzel Kızı: Mireia Lalaguna Royo 7.781 izlenme - 8 ay önce İspanyol güzel Mireia Lalaguna Royo, Çin’in güneyindeki Sanya adasında dün akşam düzenlenen Miss World 2015 yarışmasında kraliçe seçildi. 114 güzelin ülkesini temsil ettiği yarışmada ikinciliği Rusya’yı temsil eden Sofia Nikitchuk(22), üçüncülüğü Endonezya’yı temsil eden Maria Harfanti(23) kazandı.Barcelona’dan katılan 23 yaşındaki profesyonel model Mireia Lalaguna, Miss World kraliçe seçilen ilk İspanyol oldu. Eczacılık mezunu Maria, 1.77 boyunda. İspanyolca, Katalanca, İngilizce, Fransızca biliyor. Miss World 2002 güzeli Azra Akın yarışmada jüri üyeliği yaptı.
7 Kıtanın Güzeli Afrikalı Andrea Abrahams Oldu 02:00
7 Kıtanın Güzeli Afrikalı Andrea Abrahams Oldu 2.810 izlenme - 4 ay önce Bodrum’da düzenlenen "Miss 7 Continents" Güzellik Yarışmasının 1.’si Güney Afrika'dan Andrea Abrahams oldu. Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği'nde "Miss 7 Continents" Güzellik Yarışması düzenlendi. Dans gösterileri ve animasyon şovlar ile başlayan gecede, modacı Aleksander Dodado'nun tasarımlarından oluşan gece elbiseleri izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Abiye kıyafetler bodyuma çıkan mankenler birinci olmak için boy gösterdi. Çeşitli ülkelerden gelen yarışmacılar 1 hafta boyunca Bodrum’da kaldı. İlçenin çeşitli yerlerini gezen güzeller düzenlenen güzellik yarışmasında kıyasıya yarıştı. Macaristan, Yunanistan, Moldova, Güney Afrika, Ukrayna, Ermenistan, Tataristan, Rusya, İspanya ve Kırım'dan başta olmak üzere 22 ülkeden gelen güzeller, bikini ve abiye kıyafetler ile jürinin karşısına çıktı. Yaklaşık 2 saat süren gecede, Güney Afrika'dan gelen Andrea Abrahams 1. oldu. Yarışmada, Moldovalı Kristina Goncharova ikinci, Ukraynalı Kateryna Laktionova üçüncü, Ermenistan’dan yarışmaya katılan Shushan Yeritsyan dördüncü, Kırımlı Maria Moroz ise beşinci oldu. Dereceye giren 5 yarışmacıya ödülleri verildi. İlk 3’e giren yarışmacılar ise taçlarına kavuştu. Birinci olan Güney Afrikalı Andrea Abrahams'ın gözlerinin dolduğu ve çok heyecanlı olduğu dikkatlerden kaçmadı.
En İlginç Güzellik Yarışması 00:54
En İlginç Güzellik Yarışması 13.843 izlenme - 2 yıl önce Uzak Doğu ülkelerinden Tayland'ın tatil cenneti Pattaya'da düzenlenen 2014 Miss Tiffany Universe, kainat güzellik yarışması, dünaynın en ilginç güzellik yarışmalarından biri. Çünkü yarışmacıların tamamı "üçüncü cins" sayılıyor. Birbirinden iddialı transseksüeller, en güzel seçilip 'Miss Tiffany' ilan edilmek üzere yarışı. Hepsi de dünyaya erkek olarak geldi ama artık dış görünüşleriyle kadınlardan farksız.
Podyumda Bikinisi Açıldı 01:31
Podyumda Bikinisi Açıldı 8.768 izlenme - 2 yıl önce ABD’de Miss California Güzellik Yarışması’nda oldukça utanç verici bir an yaşandı. Podyumda yürüyen yarışmacılardan Chanelle Riggan’ın bikini üstü bir anda açılınca izleyiciler neye uğradıklarını şaşırdı. Beverly Hills güzeli Chanelle Riggan podyumda sıra kendisine geldiği an yürümeye başladı. Ancak genç kadın neye uğradığını anlamadan bir an ayağı takılıp, bikinisinin üstü arkadan çözülünce göğüsleri tamamen açıldı. İzleyicilerden o anda büyük bir tezahürat yükseldi. Neyse ki Chanelle Riggan hemen toparlanarak, bikinisini kapattı ve kalan yürüyüşü bikinisini arkadan tutarak tamamladı.
Rusya Güzellik Yarışması 01:50
Rusya Güzellik Yarışması 7.649 izlenme - 3 yıl önce Sıradan bir deniz kenarı plaj güzellik yarışması, ama Rus güzeller hiçte sıradan değil, sanki 2012 evren güzelleri.
zidane güzellik yarışmasında 00:12
zidane güzellik yarışmasında 24.969 izlenme - 8 yıl önce zidane'ın materazziye attığı kafadan esinlenmişler
Miss Asya 2015 Birincisi Hindistanlı Kanika Kapoor 01:19
Miss Asya 2015 Birincisi Hindistanlı Kanika Kapoor 3.573 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'ın Kerala kentinde yapılan yarışmada aynı ülkenin güzeli Kanika Kapoor "Miss Asya 2015" ünvanının sahibi oldu. Azerbaycan güzeli Jailla Gulieva ikinci olurken, Filipinler'den Alphe Marie Nathani 3. güzel olarak açıklandı. Çin, İran, Malezya, Tibet, Türkmenistan, Sri Lanka gibi ülkelerden katılan güzelleri geride bırakan Hindistan güzeli Kapoor, yarım milyon rupinin de sahibi oldu.
Amerika'nın En Güzeli: Betty Cantrell 01:11
Amerika'nın En Güzeli: Betty Cantrell 3.011 izlenme - 12 ay önce 2016 Miss America Betty Cantrell 2015 Miss Georgia unvanını layık görülen 32 yaşındaki Betty Cantrell, yeni Miss America seçildi. Atlantic City'deki Boardwalk Hall spor tesisinde düzenlenen organizasyonla yeni unvanına kavuşan Betty Cantrell, tartışma yarattı. İlki 1921 yılında düzenlenen güzellik yarışmasında 32 yaşında birinin Amerika'nın en güzel kızı seçilmesi sosyal medyada şaşkınlık yarattı. Georgia eyaletini temsil eden Betty Catrell, Miss America olarak adını duyunca sevincini gizleyemedi. R&B şarkıcısı ve aktrisi Vanessa Williams, 1983 yılında aldığı Miss America unvanına layık görülen ilk defa siyahi kökenli kadın oldu.
ABD'li Subay Güzellik Kraliçesi Oldu 04:14
ABD'li Subay Güzellik Kraliçesi Oldu 597 izlenme - 3 ay önce ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen güzellik yarışmasını ABD ordusunda görev yapan Deshauna Barber kazandı. Tacı gözyaşları ile alan Barber, ödül konuşmasında "ABD ordusunda görevli bir kadın olarak biz kadınların en az erkekler kadar dayanıklı olduğunu düşünüyorum." dedi. WASHINGTON'DAN KATILDI Miss USA ünvanını almaya hak kazanan 26 yaşındaki kadın, ABD ordusunun Washington'daki IT departmanında subay olarak görev alıyor. Yarışmaya Washington eyaletinden katılan Barber, ülkesini gezegenimizin en güzel kadınının belirleneceği Miss Universe etkinliğinde temsil edecek.
hülya avşar güzellik yarışması görüntüleri 00:23
hülya avşar güzellik yarışması görüntüleri 11.328 izlenme - 7 yıl önce :))
Dünya'nın en güzel kızı seçildi! 02:36
Dünya'nın en güzel kızı seçildi! 5.872 izlenme - 4 yıl önce Aachen'da düzenlenen ve 60 farklı ülkeden genç kızın katıldığı yarışmada Miss Intercontinental 2012 Venezuela'dan Daniela Chalbaud olurken, Türk güzel Betül Ağabeyoğlu ilk 15 finalistin arasına girmesine rağmen yarışma sonunda ilk üçe giremedi.
Güzellik Yarışmasında Birinci Erkek Çıktı 02:17
Güzellik Yarışmasında Birinci Erkek Çıktı 6.635 izlenme - 4 yıl önce Kanadadaki güzellik yarışmasında birinci olan, erkek olduğu ortaya çıkınca yarışmadan diskalifiye edilen Jenna Talackova'nın röportajı.
Miss Turkey 2002 - Shakira ve Uzan Kardeşler 03:42
Miss Turkey 2002 - Shakira ve Uzan Kardeşler 2.356 izlenme - 1 yıl önce Uzanlar'ın şan,şöhret ve her şeyden önce para içinde yüzdükleri,Star Tv logosunun maviden kırmızıya döndüğü o güzel günlerde Uzan Kardeşler kimi getirsek de sansasyon yaratsak diye düşünmüşler ve Shakira'yı Miss Turkey'e getirmeye karar vermişler. Tek bir şarkı söyleyen Shakira da görevini layıkiyle yapmıştır. Uzanlar'ın danslarına hiç yorum yapmayacağım. Not: O sene yarışmayı dünya güzelimiz Azra Akın kazanmıştır.
Güzellik Yarışmasında ağlatan topuk kazası 00:43
Güzellik Yarışmasında ağlatan topuk kazası 5.589 izlenme - 4 yıl önce Fildişi Sahili'nde düzenlenen güzellik yarışmasında adaylardan biri giydiği yüksek topuklu ayakkabılar nedeniyle zor durumda kaldı...
Chanelle Riggan’ın Podyumda Bikinisi Açıldı 00:30
Chanelle Riggan’ın Podyumda Bikinisi Açıldı 2.092 izlenme - 2 yıl önce ABD’de Miss California Güzellik Yarışması’nda oldukça utanç verici bir an yaşandı. Podyumda yürüyen yarışmacılardan Chanelle Riggan’ın bikini üstü bir anda açılınca izleyiciler neye uğradıklarını şaşırdı.
But Trans Güzellik Yarışması 01:08
But Trans Güzellik Yarışması 1.453 izlenme - 12 ay önce Bu sene ilk kez düzenlenecek olan But Trans Güzellik Yarışması ve Partisi'ne yarışmacı ya da izleyici hepiniz davetlisiniz!
miss travesti 2009 00:56
miss travesti 2009 6.886 izlenme - 7 yıl önce travesti güzellik yarışması 2009
Hapishanede Güzellik Yarışması - Firar 02:32
Hapishanede Güzellik Yarışması - Firar 2.922 izlenme - 2 yıl önce Kolombiya'daki yarışmayla yarışamayacak, başrollerini Hülya Koçyiğit ve Talat Bulut'un oynadığı Firar filminden güzellik yarışması sahnesi.
Kalça Güzeli Olamayınca Ölmeye Kalkıştı 00:33
Kalça Güzeli Olamayınca Ölmeye Kalkıştı 880 izlenme - 10 ay önce Brezilya'da düzenlenen ve en güzel kalçalı kadının seçildiği Miss BumBum güzellik yarışması, içeriği kadar yaşanan trajedilerle de ses getiriyor. Bu yıl yarışmaya katılan 27 katılımcıdan biri olan 21 yaşındaki Fernanda Paulino, yarışmanın etkilerini en çok yaşayanlardan. DailyMail gazetesinin haberine göre, Paulino yarışmada finale kalamayınca intihara kalkıştı. Yüksek doz ilaç alan Paulino, bilincini kaybetmiş halde arkadaşı tarafından evde bulundu. Hemen hastaneye yetiştirilen genç kadının mide yıkama operasyonunun ardından hayata döndüğü belirtildi.
Güzellik Yarışmasında Şoke Eden Olay 00:20
Güzellik Yarışmasında Şoke Eden Olay 162 izlenme - 2 ay önce Kolombiya'daki uluslararası Bambuco güzellik yarışmasında birinci olan Valentina Bonilla tacı ile kameralara poz verirken herkesi şoke eden bir olay yaşandı. Birinci olamayıp dereceye giren Yeimy Lizeth Silvestre isimli kadın, kıskançlıktan Bonilla'nın tacını başından alıp kendi başına koydu ve kameralara poz verdi. Yetkililer hızla devreye girerek tacı geri alıp kadını sahneden indirdi. Birinci olan Bonilla ise gülümsemeye devam etti.
Travesti Güzellik Yarışmasında Türkiye'yi Temsil Eden Güzel Kızımız 03:20
Travesti Güzellik Yarışmasında Türkiye'yi Temsil Eden Güzel Kızımız 1.838 izlenme - 2 yıl önce Tayland'da yapılacak olan Miss International Queen Pageant yarışmasının finalistleri belli oldu.yarışma 07.11.2014'te Tayland saati ile 22:30'da. Türkiye saati ile 17:30'da yayınlanacak. 1:53 my name is yankı,turkeyyy :))
Miss Turkey 2015 Yarışmasında 1. Ecem Çırpan Oldu 01:44
Miss Turkey 2015 Yarışmasında 1. Ecem Çırpan Oldu 1.445 izlenme - 1 yıl önce Elidor Miss Turkey 2015 Güzellik yarışması bu akşam Leyla Lydia Tugutlu ve Kadir Doğulu’nun sunumuyla yapıldı. Ayşe Hatun Önal ve Kenan Doğulu’nun da şarkılarıyla renklendirdiği gecede Türkiye’nin en güzel kızı belli oldu. 1 numaralı yarışmacı Ecem Çırpan Türkiye’nin en güzel kızı seçildi. Bursa'da doğan 18 Yaşındaki Ecem Çırpan, Kültür 2000 Kolej mezunu ve halen üniversite sınavına hazırlanıyor. Yaş : 18 Boy : 1,85 Doğum Yeri : BURSA Elidor bu yıl 3. düzenlenen Miss Türkey güzellik yarışmasında 23 bayanı tanıttı. Birbirindne sık ve güzel bayanlar 1. olmak için yarışacak. Miss Turkey sponsorluğuyla güzelliği taçlandıran Elidor, tüketicilerine yeni mesajıyla sesleniyor. “Saçlarınla mutluysan hayat senden yana“ diyen Elidor, her zaman genç kızlardan yana olacağına, onların hayallerini gerçekleştirmeleri için daima destek vereceğine dikkat çekiyor. “Senden yanayım” dediği tüketicisi tarafından 5 yıldır üst üste lovemark seçilen Elidor, genç kızların hayallerini süsleyen kapıları aralamaya Elidor Miss Turkey 2015 ile devam ediyor. 27 Mayıs’ta Çırağan Sarayı’nda özel bir medya toplantısı düzenleyen Elidor, Türkiye’nin en büyük organizasyonlarından biri olan Elidor Miss Turkey 2015 gecesi için geri sayımın başladığını duyurdu. Çırağan Sarayı’nda Unilever Ev ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Şükrü Dinçer, Elidor Miss Turkey Organizasyon Başkanı Can Sandıkçıoğlu ve Elidor Miss Turkey 2014 birincisi Amine Gülşe’nin katılımlarıyla gerçekleştirilen basın toplantısında, finale kalan 23 aday ilk kez medya ile buluştu. Toplantıda, Elidor Miss Turkey 2015 gecesine uzanan yolculuğun ve gecenin sürprizleri hakkında detaylar paylaşıldı. 11 Haziran gecesi gerçekleştirilecek Elidor Miss Turkey 2015’in jürisinde yine çok özel isimler olacak. Ancak bu yılın farklı bir yönü daha var. Çünkü tüm Elidor tüketicileri kendi adaylarını oylama şansına sahip olacak. Bunun için sosyal medyadan çağrıda bulunan Elidor, Twitter kullanıcılarının yarışmanın adaylarına oy verecekleri bir hashtag yayınlıyor. #sendenyanayız hashtagi’yle Elidor tüketicilerinin hangi adaydan yana oldukları soruluyor. Final gecesi boyunca devam edecek paylaşımlar, en fazla oyu alan adayın final gecesi değerlendirmesine “+” puan olarak eklenecek. Yani bu yıl izleyici de jüriye katılmış olacak.
Bu Orduya Katılmak İsteyen Var mı? 02:20
Bu Orduya Katılmak İsteyen Var mı? 1.083 izlenme - 1 yıl önce Vietnam da düzenlenen güzellik yarışmasının adaylarına asker kamuflajı şeklinde giyimler giydirilerek tanıtım yapılmaktadır. Zira neden böyle bir sunuma gerek duyduklarını anlayamadım. Ancak izleyicilere ilginç bir görsel şölen sundukları kesin.
6 Yaşında Milyoner Oldu! 01:09
6 Yaşında Milyoner Oldu! 2.524 izlenme - 3 yıl önce Abd'de Tlc Kanalında Yayınlanan Tartışmalı Yarışma Programı Toddlers And Tiarasrsquo;ın Eski Yıldızlarından Isabella Barrett Henüz Altı Yaşında Olmasına Rağmen Güzellik Yarışmalarından Televizyon Programlarından Ve Kendi Adını Taşıyan Mücevher Ve Makyaj Ürünleri Markalarından Kazandığı Paralar Sayesinde Milyonlarla Oynuyor.
Plajda Amatör Güzellik Yarışması 00:21
Plajda Amatör Güzellik Yarışması 3.304 izlenme - 6 yıl önce
Güzellik Yarışmasındaki Skandal Hata! (Miss Universe 2015) 05:52
Güzellik Yarışmasındaki Skandal Hata! (Miss Universe 2015) 529 izlenme - 8 ay önce Güzellik yarışmasına sunucunun yaptığı hata damga vurdu. Yanlış ismi anons eden sunucu, durumu fark edince yarışmacının başındaki tacı alıp asıl 1. Filipinli güzele taktı. ABD, Las Vegas'ta bulunan Planet Hollywood Resort&Casino'da gerçekleşen Miss Universe yarışmasını kazanan Filipinli güzel Pia Alonzo Wurtzbach oldu. Renkli şovların sahnelendiği geceye sunucu Steve Harvey'nin yaptığı yanlış anons damga vurdu. YANLIŞ ANONS SKANDALI 'Kainat Güzeli'ni açıklamak için mikrofonu eline alan dünyaca ünlü şovmen, birinciyi Kolombiyalı Ariadna Gutierrez-Arévalo olarak anons etti. Birinciğini kutlayan Kolombiyalı yarışmacı tacını takıp, seyircileri selamlamaya gittiğinde sunucu yanlış anons yaptığını duyurdu.