Hoşgeldiniz!

Güzellik Yarışması Videoları İzle

Mıss Supranatıonal Hrvatske 2017-Hırvat Güzellik Yarışması 00:42
Mıss Supranatıonal Hrvatske 2017-Hırvat Güzellik Yarışması 14.468 izlenme - 2 hafta önce
Best Model Türkiye 2016'da Kim Birinci Oldu? 09:08
Best Model Türkiye 2016'da Kim Birinci Oldu? 29.520 izlenme - 8 ay önce Erkan Özerman organizatörlüğünde 29’uncu kez düzenlenen Best Model Turkey, yarışmasına Fulya Sanat Merkezi ev sahipliği yaptı. Show TVden yayınlanan programı Ece Gürsel ve İbrahim Gayberi sundu. Yağmur Aydan ve Yılmaz Kunt da taçlarını yeni birincilere devretti. Törende kadın finalistler Ertan Kayıtkent, Vural Gökçaylı, Yıldırım Mayruk ve Erol Albayrak, erkekler ise Bisse ve Levon Kordonciyan imzalı kostümlerle podyuma çıktı. Best Model Turkey 2016'da Gizem Kayalı ve Onur Seyit Yaran birinci oldu. PEKİ GİZEM KAYALI KİMDİR? Best Model of Turkey 2016 birincisi Gizem Kayalı 21 yaşında, 1.83 boyunda ve 55 kilo. İstanbul Üniversitesi Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi okuyor. Daha önce de Miss Turkey 2012'ye katılan Gizem Kayalı herhangi bir derece elde edememişti.
Dünya'nın En Güzel Kızı Seçildi - Daniela Chalbaud Miss Intercontinental 2012 02:36
Dünya'nın En Güzel Kızı Seçildi - Daniela Chalbaud Miss Intercontinental 2012 131.632 izlenme - 5 yıl önce Aachen'da düzenlenen ve 60 farklı ülkeden genç kızın katıldığı yarışmada Miss Intercontinental 2012 Venezuela'dan Daniela Chalbaud olurken, Türk güzel Betül Ağabeyoğlu ilk 15 finalistin arasına girmesine rağmen yarışma sonunda ilk üçe giremedi.
Rusya'nın En Güzel Kızı: Polina Popova 00:58
Rusya'nın En Güzel Kızı: Polina Popova 6.127 izlenme - 2 ay önce Rusya'nın en güzel kızının seçildiği Miss Russia 2017, dün görkemli bir organizasyonla gerçekleştirildi. Yarışmaya Sverdlovsk bölgesinden katılan 21 yaşındaki Polina Popova, Rusya'nın en güzel kızı seçildi.
Donald Trump - Pipisini Görmekten Çok Etkilenirim! 03:42
Donald Trump - Pipisini Görmekten Çok Etkilenirim! 8.577 izlenme - 5 ay önce Daha komedi yeni başlıyor.Ne kararlar alacak kimbilir.Gelelim size Nat Geo dan aldığım Facing Trump-Trump'a Bakış belgeselindeki konuya.Efendim Jenna Talackova erkek olarak doğmuş ama operasyonlar sonucu kadın oluyor.Kanada seçmelerinde dereceye giriyor ama Dünya Kainat Güzeli Yarışması'na ülkesini temsil etme hakkı tanındığı halde gidemiyor.Trump ın düzenlediği organizasyon Jenna yı reddediyor.Bu süreçte Trump,Jenna'nın ve Amerika'nın en saygın İnsan Hakları avukatlarından biri olan Gloria Allred ile mücadeleye girişiyor ve ergen tarzıyla demeç vermekten geri kalmıyor... Sonuç: Jenna nın açtığı davayı kazanmasıyla trans bireyler 2013 yılı itibariyle Miss Universe(Kainat Güzeli) yarışmasına katılıp,ülkelerini temsil edebiliyor.
Kainat Güzellik Yarışması Birincisi Venezuela'dan 00:20
Kainat Güzellik Yarışması Birincisi Venezuela'dan 29.619 izlenme - 4 yıl önce Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen 2013 Kainat Güzellik Yarışması'nda birincilik...-
facebook’ta paylaş çok güzel izlesene 01:39
facebook’ta paylaş çok güzel izlesene 134.117 izlenme - 7 yıl önce
Ecem Uzgör: Nicolas Cage'e Benziyorum 01:59
Ecem Uzgör: Nicolas Cage'e Benziyorum 5.562 izlenme - 9 ay önce Katıldığı yarışma sonrası Türkiye'de sosyal medya fenomeni olan Ecem Uzgör, hakkında yapılan yorumlara yanıt verirken, "Kaşımı ve gözümü Nicolas Cage'e benzetiyorum" dedi. Ecem Uzgör, Türkiye'yi temsil ettiği ve Almanya'da düzenlenen güzellik yarışmasıyla adeta sosyal medyaya damga vurdu. HAKKINDAKİ ELEŞTİRİLERE YANIT VERDİ Uzgör'ün çirkin olduğu hakkında yapılan paylaşımların ayyuka çıkmasının ardından sessizliğini bozan 25 yaşındaki Ecem Uzgör, Renkli Sayfalar programına konuk oldu ve hakkındaki eleştirilere yanıt verdi. Ecem Uzgör'ün açıklamalarından satırbaşları; "Ben bu yarışma için çok uğraştım, onun dışında hiçbir şey umurumda değil.
En İlginç Güzellik Yarışması 00:54
En İlginç Güzellik Yarışması 14.198 izlenme - 3 yıl önce Uzak Doğu ülkelerinden Tayland'ın tatil cenneti Pattaya'da düzenlenen 2014 Miss Tiffany Universe, kainat güzellik yarışması, dünaynın en ilginç güzellik yarışmalarından biri. Çünkü yarışmacıların tamamı "üçüncü cins" sayılıyor. Birbirinden iddialı transseksüeller, en güzel seçilip 'Miss Tiffany' ilan edilmek üzere yarışı. Hepsi de dünyaya erkek olarak geldi ama artık dış görünüşleriyle kadınlardan farksız.
Kimse İzlemiyormuş Gibi Dans Eden Hollanda Güzeli 01:50
Kimse İzlemiyormuş Gibi Dans Eden Hollanda Güzeli 695 izlenme - 1 ay önce Miss Universe yarışmasında güzellerin podyumda olduğu sırada Hollanda güzeli Zoey Ivory müziğin ritmine kendini kaptırmış...
Dünyanın En Güzel Kızı: Mireia Lalaguna Royo 02:09
Dünyanın En Güzel Kızı: Mireia Lalaguna Royo 8.192 izlenme - 2 yıl önce İspanyol güzel Mireia Lalaguna Royo, Çin’in güneyindeki Sanya adasında dün akşam düzenlenen Miss World 2015 yarışmasında kraliçe seçildi. 114 güzelin ülkesini temsil ettiği yarışmada ikinciliği Rusya’yı temsil eden Sofia Nikitchuk(22), üçüncülüğü Endonezya’yı temsil eden Maria Harfanti(23) kazandı.Barcelona’dan katılan 23 yaşındaki profesyonel model Mireia Lalaguna, Miss World kraliçe seçilen ilk İspanyol oldu. Eczacılık mezunu Maria, 1.77 boyunda. İspanyolca, Katalanca, İngilizce, Fransızca biliyor. Miss World 2002 güzeli Azra Akın yarışmada jüri üyeliği yaptı.
Podyumda Bikinisi Açıldı 01:31
Podyumda Bikinisi Açıldı 9.067 izlenme - 2 yıl önce ABD’de Miss California Güzellik Yarışması’nda oldukça utanç verici bir an yaşandı. Podyumda yürüyen yarışmacılardan Chanelle Riggan’ın bikini üstü bir anda açılınca izleyiciler neye uğradıklarını şaşırdı. Beverly Hills güzeli Chanelle Riggan podyumda sıra kendisine geldiği an yürümeye başladı. Ancak genç kadın neye uğradığını anlamadan bir an ayağı takılıp, bikinisinin üstü arkadan çözülünce göğüsleri tamamen açıldı. İzleyicilerden o anda büyük bir tezahürat yükseldi. Neyse ki Chanelle Riggan hemen toparlanarak, bikinisini kapattı ve kalan yürüyüşü bikinisini arkadan tutarak tamamladı.
zidane güzellik yarışmasında 00:12
zidane güzellik yarışmasında 24.983 izlenme - 9 yıl önce zidane'ın materazziye attığı kafadan esinlenmişler
Güzellik Yarışmasında Birincilik Tacı Yanlış Kişiye Verildi 00:53
Güzellik Yarışmasında Birincilik Tacı Yanlış Kişiye Verildi 3.628 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'da düzenlenen bölgesel bir yarışmada skandal yaşandı. Brezilya'da düzenlenen güzellik yarışmasında birincilik tacı yanlış kişiye verildi. Hata anlaşılınca tac geri alınarak asıl sahibine teslim edildi. Bu duruma oldukça sinirlenen yarışmanın ikincisi güzel, ikincilik ödülünü almak istemedi.
Rusya Güzellik Yarışması 01:50
Rusya Güzellik Yarışması 7.966 izlenme - 3 yıl önce Sıradan bir deniz kenarı plaj güzellik yarışması, ama Rus güzeller hiçte sıradan değil, sanki 2012 evren güzelleri.
7 Kıtanın Güzeli Afrikalı Andrea Abrahams Oldu 02:00
7 Kıtanın Güzeli Afrikalı Andrea Abrahams Oldu 2.860 izlenme - 1 yıl önce Bodrum’da düzenlenen "Miss 7 Continents" Güzellik Yarışmasının 1.’si Güney Afrika'dan Andrea Abrahams oldu. Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği'nde "Miss 7 Continents" Güzellik Yarışması düzenlendi. Dans gösterileri ve animasyon şovlar ile başlayan gecede, modacı Aleksander Dodado'nun tasarımlarından oluşan gece elbiseleri izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Abiye kıyafetler bodyuma çıkan mankenler birinci olmak için boy gösterdi. Çeşitli ülkelerden gelen yarışmacılar 1 hafta boyunca Bodrum’da kaldı. İlçenin çeşitli yerlerini gezen güzeller düzenlenen güzellik yarışmasında kıyasıya yarıştı. Macaristan, Yunanistan, Moldova, Güney Afrika, Ukrayna, Ermenistan, Tataristan, Rusya, İspanya ve Kırım'dan başta olmak üzere 22 ülkeden gelen güzeller, bikini ve abiye kıyafetler ile jürinin karşısına çıktı. Yaklaşık 2 saat süren gecede, Güney Afrika'dan gelen Andrea Abrahams 1. oldu. Yarışmada, Moldovalı Kristina Goncharova ikinci, Ukraynalı Kateryna Laktionova üçüncü, Ermenistan’dan yarışmaya katılan Shushan Yeritsyan dördüncü, Kırımlı Maria Moroz ise beşinci oldu. Dereceye giren 5 yarışmacıya ödülleri verildi. İlk 3’e giren yarışmacılar ise taçlarına kavuştu. Birinci olan Güney Afrikalı Andrea Abrahams'ın gözlerinin dolduğu ve çok heyecanlı olduğu dikkatlerden kaçmadı.
Miss Asya 2015 Birincisi Hindistanlı Kanika Kapoor 01:19
Miss Asya 2015 Birincisi Hindistanlı Kanika Kapoor 3.721 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'ın Kerala kentinde yapılan yarışmada aynı ülkenin güzeli Kanika Kapoor "Miss Asya 2015" ünvanının sahibi oldu. Azerbaycan güzeli Jailla Gulieva ikinci olurken, Filipinler'den Alphe Marie Nathani 3. güzel olarak açıklandı. Çin, İran, Malezya, Tibet, Türkmenistan, Sri Lanka gibi ülkelerden katılan güzelleri geride bırakan Hindistan güzeli Kapoor, yarım milyon rupinin de sahibi oldu.
Hülya Avşar Güzellik Yarışması Görüntüleri 00:23
Hülya Avşar Güzellik Yarışması Görüntüleri 11.556 izlenme - 8 yıl önce :))
Miss Turkey 2002 - Shakira ve Uzan Kardeşler 03:42
Miss Turkey 2002 - Shakira ve Uzan Kardeşler 3.911 izlenme - 2 yıl önce Uzanlar'ın şan,şöhret ve her şeyden önce para içinde yüzdükleri,Star Tv logosunun maviden kırmızıya döndüğü o güzel günlerde Uzan Kardeşler kimi getirsek de sansasyon yaratsak diye düşünmüşler ve Shakira'yı Miss Turkey'e getirmeye karar vermişler. Tek bir şarkı söyleyen Shakira da görevini layıkiyle yapmıştır. Uzanlar'ın danslarına hiç yorum yapmayacağım. Not: O sene yarışmayı dünya güzelimiz Azra Akın kazanmıştır.
Amerika'nın En Güzeli: Betty Cantrell 01:11
Amerika'nın En Güzeli: Betty Cantrell 3.048 izlenme - 2 yıl önce 2016 Miss America Betty Cantrell 2015 Miss Georgia unvanını layık görülen 32 yaşındaki Betty Cantrell, yeni Miss America seçildi. Atlantic City'deki Boardwalk Hall spor tesisinde düzenlenen organizasyonla yeni unvanına kavuşan Betty Cantrell, tartışma yarattı. İlki 1921 yılında düzenlenen güzellik yarışmasında 32 yaşında birinin Amerika'nın en güzel kızı seçilmesi sosyal medyada şaşkınlık yarattı. Georgia eyaletini temsil eden Betty Catrell, Miss America olarak adını duyunca sevincini gizleyemedi. R&B şarkıcısı ve aktrisi Vanessa Williams, 1983 yılında aldığı Miss America unvanına layık görülen ilk defa siyahi kökenli kadın oldu.
Dünya'nın en güzel kızı seçildi! 02:36
Dünya'nın en güzel kızı seçildi! 5.901 izlenme - 5 yıl önce Aachen'da düzenlenen ve 60 farklı ülkeden genç kızın katıldığı yarışmada Miss Intercontinental 2012 Venezuela'dan Daniela Chalbaud olurken, Türk güzel Betül Ağabeyoğlu ilk 15 finalistin arasına girmesine rağmen yarışma sonunda ilk üçe giremedi.
Güzellik Yarışmasında Birinci Erkek Çıktı 02:17
Güzellik Yarışmasında Birinci Erkek Çıktı 6.726 izlenme - 5 yıl önce Kanadadaki güzellik yarışmasında birinci olan, erkek olduğu ortaya çıkınca yarışmadan diskalifiye edilen Jenna Talackova'nın röportajı.
Hapishanede Güzellik Yarışması - Firar 02:32
Hapishanede Güzellik Yarışması - Firar 4.307 izlenme - 3 yıl önce Kolombiya'daki yarışmayla yarışamayacak, başrollerini Hülya Koçyiğit ve Talat Bulut'un oynadığı Firar filminden güzellik yarışması sahnesi.
But Trans Güzellik Yarışması 01:08
But Trans Güzellik Yarışması 2.405 izlenme - 2 yıl önce Bu sene ilk kez düzenlenecek olan But Trans Güzellik Yarışması ve Partisi'ne yarışmacı ya da izleyici hepiniz davetlisiniz!
Miss Travesti 2009 00:56
Miss Travesti 2009 7.026 izlenme - 8 yıl önce travesti güzellik yarışması 2009
Güzellik Yarışmasında Ağlatan Topuk Kazası 00:43
Güzellik Yarışmasında Ağlatan Topuk Kazası 5.606 izlenme - 5 yıl önce Fildişi Sahili'nde düzenlenen güzellik yarışmasında adaylardan biri giydiği yüksek topuklu ayakkabılar nedeniyle zor durumda kaldı...
Chanelle Riggan’ın Podyumda Bikinisi Açıldı 00:30
Chanelle Riggan’ın Podyumda Bikinisi Açıldı 2.113 izlenme - 2 yıl önce ABD’de Miss California Güzellik Yarışması’nda oldukça utanç verici bir an yaşandı. Podyumda yürüyen yarışmacılardan Chanelle Riggan’ın bikini üstü bir anda açılınca izleyiciler neye uğradıklarını şaşırdı.
Travesti Güzellik Yarışmasında Türkiye'yi Temsil Eden Güzel Kızımız 03:20
Travesti Güzellik Yarışmasında Türkiye'yi Temsil Eden Güzel Kızımız 2.067 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da yapılacak olan Miss International Queen Pageant yarışmasının finalistleri belli oldu.yarışma 07.11.2014'te Tayland saati ile 22:30'da. Türkiye saati ile 17:30'da yayınlanacak. 1:53 my name is yankı,turkeyyy :))
6 Yaşında Milyoner Oldu! 01:09
6 Yaşında Milyoner Oldu! 2.526 izlenme - 4 yıl önce Abd'de Tlc Kanalında Yayınlanan Tartışmalı Yarışma Programı Toddlers And Tiarasrsquo;ın Eski Yıldızlarından Isabella Barrett Henüz Altı Yaşında Olmasına Rağmen Güzellik Yarışmalarından Televizyon Programlarından Ve Kendi Adını Taşıyan Mücevher Ve Makyaj Ürünleri Markalarından Kazandığı Paralar Sayesinde Milyonlarla Oynuyor.
Miss Gay 2013 Kavgası 00:46
Miss Gay 2013 Kavgası 2.211 izlenme - 3 yıl önce Peru'da gay güzellik yarışması yapmışlar ama kavgayla sona ermiş. Kraliçelik tacını takan yarışmacı rakibinin saldırısına uğramış çohh vahim bir olay doğrusu...