Hoşgeldiniz!

Güzellikler Videoları İzle

Ukrayna Plajlarında Sıradan Bir Gün - Vol 2 02:26
Ukrayna Plajlarında Sıradan Bir Gün - Vol 2 12.735 izlenme - 2 yıl önce İnsan memleketini niye sever? Başka çaresi yoktur da ondan. Ama biz biliriz ki bir yerde mutlu mesut olmanın ilk şartı orayı sevmektir. İşte Ukrayna halkı da bu felsefeden yola çıkarak savaş halindeki memleketini bu yüzden sevmektedir. Plajlar güzel, kızlar güzel, popolar şahane, memitolar tombiko sevmeyip napacak. He bir de Shaktar diye bir takımları var. Gelene geçene koyuyorlar.
Fethiye Tanıtım 06:01
Fethiye Tanıtım 4.778 izlenme - 4 yıl önce Fethiye Tanıtım
Dersim Munzur 06:05
Dersim Munzur 4.821 izlenme - 9 yıl önce munzurr
Erkek Arkadaşı ile Seyahate Çıkan Kadının Sırtından Asya'nın Eşsiz Güzellikleri 03:56
Erkek Arkadaşı ile Seyahate Çıkan Kadının Sırtından Asya'nın Eşsiz Güzellikleri 453 izlenme - 1 yıl önce Birlikte çıktıkları Asya tatilinin her anını kaydeden çift seyahatin sonunda gezdikleri doğal güzelliklerden oluşan enfes bir video hazırladı. Johan Kaos ve kız arkadaşı Ida Kvammen Mork'un tatil planı Murad Osman ve sevgilisinin followmeto projesinin videolu versiyonu diyebiliriz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
mükemmel tabiat görüntüleri 05:01
mükemmel tabiat görüntüleri 909 izlenme - 7 yıl önce bu kadar güzellik içinde yaşayan bizler hala kötülüklerle uğraşıyorsak yazık.
Keşfedilmemiş Güzellikler - Kastamonu - Cide 06:13
Keşfedilmemiş Güzellikler - Kastamonu - Cide 270 izlenme - 2 yıl önce Kastamonu'nun Cide ilçesinde bulunan doğa harikası Gideros Koyu'nun yüksek çözünürlükte ki görüntüleri ile sizi başbaşa bırakıyoruz.
Sele Köyü Piknikten Güzellikler 08:59
Sele Köyü Piknikten Güzellikler 542 izlenme - 6 yıl önce sele köyü pikniğinden hoş kareler ve güzel sesler...............
İskoçya'nın Enfes Doğal Güzelliklerini Hava Çekimiyle Anlatan Kısa Film 03:41
İskoçya'nın Enfes Doğal Güzelliklerini Hava Çekimiyle Anlatan Kısa Film 174 izlenme - 1 yıl önce Freelance videographer John Duncan yaklaşık 5 ayını harcayarak drone kamerasıyla İskoçya'nın doğal güzelliklerini kaydetti. “Wild Scotland” isimli 3,5 dakikalık bu fantastik kısa filmde John bizleri İskoçya'nın harika güzelliklerinde ufak bir yolculuğa çıkartıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Helin - Onca Güzellikler 05:09
Helin - Onca Güzellikler 455 izlenme - 5 yıl önce
Boğazköy De Yaşamak Bir Başka Güzel. 13:28
Boğazköy De Yaşamak Bir Başka Güzel. 368 izlenme - 5 yıl önce boğazköyün doğal ve kültürel güzellikleri
Doğal Güzellikleri ve Kızıl Somonu ile Alaska 05:32
Doğal Güzellikleri ve Kızıl Somonu ile Alaska 116 izlenme - 1 yıl önce Jaosn Ching, Iliamna Gölünün üzerinden Alaska'nın doğal güzellikleriyle kızıl somonun muhteşem birleşmesini drone ile kaydetti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tarihi Güzellikler Şehri Fethiye 05:08
Tarihi Güzellikler Şehri Fethiye 246 izlenme - 4 yıl önce Fethiye Promotional Video
Havadan Türkiye - Çanakkale 03:13
Havadan Türkiye - Çanakkale 98 izlenme - 2 yıl önce Havadan Türkiye programı bize Türkiye'nin doğal güzelliklerini şehir şehir gezip gök yüzünden aktarıyor,ikinci durağımız çanakkale izliyoruz. 1.bölüm amasya http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/232305/havadan-turkiye-amasya
Yeşil Doğa   2 Ocak 2016 34:12
Yeşil Doğa 2 Ocak 2016 65 izlenme - 1 yıl önce Yesil Doğa'da bu hafta 2015'e damgasını vuran doğal güzellikler vardı. Güven İslamoğlu, çevre sorunlarını gündeme getirirken, tehlike altında olup, korumamız gereken doğal güzellikleri de ekrana taşıdı.
Niğde Narder -Haberim Yok 04:40
Niğde Narder -Haberim Yok 39 izlenme - 2 yıl önce NİĞDE NARDER DERNEĞİ ANADOLUDAN GÜZELİKLER
Norveç'in Doğal ve Mimari Güzellikleri ile Timelapse Görüntüleri 03:31
Norveç'in Doğal ve Mimari Güzellikleri ile Timelapse Görüntüleri 39 izlenme - 1 yıl önce Timelapse fotoğrafçısı Belaruslu Dimid, bir haftalık Norveç gezisi boyunca çektiği görüntülerden bir video hazırladı. Kopenhag'dan Oslo'ya bir çok Norveç şehrini gezip görüntüleyen Dimid, Norveç'in yaşam tarzından çok etkilenmiş... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mutlu Fikri Demir- Of,-Of, Eminem- Kemençe İle- (Potburi )- Amatör Videom Amatör Videom 04:22
Mutlu Fikri Demir- Of,-Of, Eminem- Kemençe İle- (Potburi )- Amatör Videom Amatör Videom 73 izlenme - 2 yıl önce *Şarkı sözleri*-sabahtan gördüm seni,çok güzel geldin bana.konakta mıı büyüdün of,of eminem nedir bu güzellikler.Parmagında yüzükler kolunda bilezikler.oy sana dolanayım of,of,eminem nedir bu güzellikler.
Ayancık 1 01:05
Ayancık 1 139 izlenme - 7 yıl önce güzel ayancık
Güzellikler 03:29
Güzellikler 45 izlenme - 5 yıl önce içimizin bir başka güzelliği de iyimserliktir. yüreğinizin ibresi hep iyimserlikten yana olsun.
Dağal Güzellikler 04:30
Dağal Güzellikler 63 izlenme - 4 yıl önce Dağal Güzellikler
Bolvadın Sıırı Ve Turkusu 03:38
Bolvadın Sıırı Ve Turkusu 25 izlenme - 2 yıl önce Şiirini benim yazdığım ve çerçeveler içinde sunduğum Bolvadin türküsünü Mustafa Gözelel'in söylediği bir tanıtım videosu
Antalya 02:50
Antalya 88 izlenme - 7 yıl önce turİzmİn baŞkentİ
Bolvadın1 Wmv 05:41
Bolvadın1 Wmv 21 izlenme - 2 yıl önce Afyon'un en büyük ilçesi olan Bolvadin'inin çeşitli görüntülerlerle tanıtımı.İlçemin en belirgin,önemli ve güzel yerleri,müzik eşliğinde tanıtılıyor...ilçemle ilgili fotoğraflar çeşitli internet sitelerinden paylaşılmıştır.
Antiloplar 02:38
Antiloplar 28 izlenme - 4 yıl önce Antiloplar
Feribot Görünütüsü 01:34
Feribot Görünütüsü 37 izlenme - 8 yıl önce ne güzel manzara
Kraliçe'ye çiçek veren küçük kıza askerden kaza tokatı... 00:48
Kraliçe'ye çiçek veren küçük kıza askerden kaza tokatı... 19 izlenme - 2 yıl önce Kraliçe'ye çiçek veren küçük kıza askerden kaza tokatı... Ankara, Türkiye'nin bir ili, başkenti[4] ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2014 itibarıyla 5.150.072 kişidir.[5] Coğrafi olarak Türkiye'nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesi'nde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır. Yüzölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Etrafı Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir. Ankara'nın başkent ilan edilmesinin ardından(13 Ekim 1923)şehir hızla gelişmiş ve günümüzde Türkiye'nin ikinci en kalabalık ili olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk yıllarında ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanan ilin topraklarının yarısı hâlâ tarım amaçlı kullanılmaktadır. Ekonomik etkinlik büyük oranda ticaret ve sanayiye dayalıdır. Tarım ve hayvancılığın ağırlığı ise giderek azalmaktadır. Ankara ve civarındaki gerek kamu sektörü gerek özel sektör yatırımları, başka illerden büyük bir nüfus göçünü teşvik etmiştir. Cumhuriyetin kuruluşundan günümüze, nüfusu ülke nüfusunun iki katı hızda artmıştır. Nüfusun yaklaşık dörtte üçü hizmet sektörü olarak tanımlanabilecek memuriyet, ulaşım, haberleşme ve ticaret benzeri işlerde, dörtte biri sanayide, %2'si ise tarım alanında çalışır. Sanayi, özellikle tekstil, gıda ve inşaat sektörlerinde yoğunlaşmıştır. Günümüzde ise en çok savunma, metal ve motor sektörlerinde yatırım yapılmaktadır. Türkiye'nin en çok sayıda üniversiteye sahip ili olan Ankara'da ayrıca, üniversite diplomalı kişi oranı ülke ortalamasının iki katıdır. Bu eğitimli nüfus, teknoloji ağırlıklı yatırımların gereksinim duyduğu iş gücünü oluşturur. Ankara'dan otoyollar, demiryolu ve hava yoluyla Türkiye'nin diğer şehirlerine ulaşılır. Bilinen tarihi en az 10 bin yıl öncesine, Eski Taş Çağı'na ulaşan[6] Ankara, tarih öncesinden günümüze dek pek çok medeniyeti barındırmıştır. Hititler, Frigyalılar, Lidyalılar, Persler, Galatlar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar ve nihayet Türkiye Cumhuriyeti, il topraklarını kontrolleri altında tutmuştur. Tektosagların ve Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti olan Ankara şehri ve Frigyalıların başkenti Gordion, il sınırları içinde yer alır. Yıldırım Bayezid'in Timurlenk'e yenik düştüğü Ankara Muharebesi Çubuk yakınlarında ve Kurtuluş Savaşı'nın dönüm noktası olan Sakarya Muharebesi Polatlı yakınlarında yapılmıştır. İlin Batı Karadeniz Bölgesi'nde yer alan kuzey kesimleri haricindeki büyük kısmı İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır ve kara iklimine sahiptir. Şehirler dışındaki il topraklarının büyük kısmı tahıl tarlalarıyla kaplı platolardan oluşur. İlin çeşitli yerlerindeki doğal güzellikler korumaya alınmış, dinlenme ve eğlence amaçlı kullanıma sunulmuştur. İlin adını taşıyan tavşanı, keçisi ve kedisi dünya çapında bilinir, armudu, çiğdemi, yerel yemeklerden Ankara tavası ve Kızılcahamam'ın maden suları ise ülke çapında tanınır.
Güzellikler Her Yerde Flamingolar 01:02
Güzellikler Her Yerde Flamingolar 7 izlenme - 2 yıl önce Güzellikler Her Yerde - Flamingolar
Tanımadığı bir insanın cüzdanını düşürdüğünü gören çocukların tepkileri... 02:00
Tanımadığı bir insanın cüzdanını düşürdüğünü gören çocukların tepkileri... 4 izlenme - 2 yıl önce Tanımadığı bir insanın cüzdanını düşürdüğünü gören çocukların tepkileri... Ankara, Türkiye'nin bir ili, başkenti[4] ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2014 itibarıyla 5.150.072 kişidir.[5] Coğrafi olarak Türkiye'nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesi'nde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır. Yüzölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Etrafı Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir. Ankara'nın başkent ilan edilmesinin ardından(13 Ekim 1923)şehir hızla gelişmiş ve günümüzde Türkiye'nin ikinci en kalabalık ili olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk yıllarında ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanan ilin topraklarının yarısı hâlâ tarım amaçlı kullanılmaktadır. Ekonomik etkinlik büyük oranda ticaret ve sanayiye dayalıdır. Tarım ve hayvancılığın ağırlığı ise giderek azalmaktadır. Ankara ve civarındaki gerek kamu sektörü gerek özel sektör yatırımları, başka illerden büyük bir nüfus göçünü teşvik etmiştir. Cumhuriyetin kuruluşundan günümüze, nüfusu ülke nüfusunun iki katı hızda artmıştır. Nüfusun yaklaşık dörtte üçü hizmet sektörü olarak tanımlanabilecek memuriyet, ulaşım, haberleşme ve ticaret benzeri işlerde, dörtte biri sanayide, %2'si ise tarım alanında çalışır. Sanayi, özellikle tekstil, gıda ve inşaat sektörlerinde yoğunlaşmıştır. Günümüzde ise en çok savunma, metal ve motor sektörlerinde yatırım yapılmaktadır. Türkiye'nin en çok sayıda üniversiteye sahip ili olan Ankara'da ayrıca, üniversite diplomalı kişi oranı ülke ortalamasının iki katıdır. Bu eğitimli nüfus, teknoloji ağırlıklı yatırımların gereksinim duyduğu iş gücünü oluşturur. Ankara'dan otoyollar, demiryolu ve hava yoluyla Türkiye'nin diğer şehirlerine ulaşılır. Bilinen tarihi en az 10 bin yıl öncesine, Eski Taş Çağı'na ulaşan[6] Ankara, tarih öncesinden günümüze dek pek çok medeniyeti barındırmıştır. Hititler, Frigyalılar, Lidyalılar, Persler, Galatlar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar ve nihayet Türkiye Cumhuriyeti, il topraklarını kontrolleri altında tutmuştur. Tektosagların ve Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti olan Ankara şehri ve Frigyalıların başkenti Gordion, il sınırları içinde yer alır. Yıldırım Bayezid'in Timurlenk'e yenik düştüğü Ankara Muharebesi Çubuk yakınlarında ve Kurtuluş Savaşı'nın dönüm noktası olan Sakarya Muharebesi Polatlı yakınlarında yapılmıştır. İlin Batı Karadeniz Bölgesi'nde yer alan kuzey kesimleri haricindeki büyük kısmı İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır ve kara iklimine sahiptir. Şehirler dışındaki il topraklarının büyük kısmı tahıl tarlalarıyla kaplı platolardan oluşur. İlin çeşitli yerlerindeki doğal güzellikler korumaya alınmış, dinlenme ve eğlence amaçlı kullanıma sunulmuştur. İlin adını taşıyan tavşanı, keçisi ve kedisi dünya çapında bilinir, armudu, çiğdemi, yerel yemeklerden Ankara tavası ve Kızılcahamam'ın maden suları ise ülke çapında tanınır.