Hoşgeldiniz!

H1n1 Videoları İzle

Domuz Gribi Gerçeği 04:07
Domuz Gribi Gerçeği 2.680 izlenme - 7 yıl önce domuz gribi
domuz gribi çocuk eğitimi 03:57
domuz gribi çocuk eğitimi 494 izlenme - 7 yıl önce
 Domuz gribi endişesi hastaneleri doldurdu 02:47
Domuz gribi endişesi hastaneleri doldurdu 18 izlenme - 1 yıl önce Halk arasında 'domuz gribi' olarak bilinen H1N1 virüsü salgını vatandaşlarda tedirginliğe neden olurken, hastane acilleri önlem almak isteyen vatandaşların akınına uğradı.
Domuz Gribi Teşhisi Konulan Bebek Başka Bebeklerle Aynı Yatakta 03:47
Domuz Gribi Teşhisi Konulan Bebek Başka Bebeklerle Aynı Yatakta 12 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa’da yüksek ateş şikayetiyle hastaneye yatırılan bebeğin başka bebeklerle aynı yatağı paylaştığı için domuz gribi virüsü (H1N1) kaptığı ve bu nedenle hiçbir hastanenin bebeğin sevkini kabul etmediği iddia edildi.
Avrupa'yı Sarsan Grip Salgını Türkiye'nin de Kapısına Dayandı, Bakanlık Alarmda 00:43
Avrupa'yı Sarsan Grip Salgını Türkiye'nin de Kapısına Dayandı, Bakanlık Alarmda 29 izlenme - 2 yıl önce Avrupa ve Asya'da 4 milyondan fazla insanı etkileyen, ölümlere yol açan grip salgını Türkiye'yi tehdit etmeye başladı.
Sivas'ta 'Domuz Gribi' Teşhisiyle Bir Hasta Daha Yoğun Bakımda 02:49
Sivas'ta 'Domuz Gribi' Teşhisiyle Bir Hasta Daha Yoğun Bakımda 17 izlenme - 2 yıl önce Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yüksek ateş şikayeti ile yoğun bakım servisine yatırılan 31 yaşındaki Dilek K.'nin de H1N1 virüsü taşıdığı saptandı.
Domuz Gribinden Kaç Kişi Öldü ? 01:36
Domuz Gribinden Kaç Kişi Öldü ? 6 izlenme - 2 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, grip salgınından 39 kişinin hayatını kaybettiğini ve bunlardan 30’unun H1N1 (Domuz gribi) virüsünden hayatını kaybettiğini açıkladı.
Salgın Yeniden Hortladı! Bakan Açıkladı: 30 Kişi Öldü 00:37
Salgın Yeniden Hortladı! Bakan Açıkladı: 30 Kişi Öldü 4 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Salgın Yeniden Hortladı! Bakan Açıkladı: 30 Kişi Öldü