Hoşgeldiniz!

hababam sınıfı tatilde

Hababam Sınıfı Tatilde - Kura Çekimi 01:31
Hababam Sınıfı Tatilde - Kura Çekimi 3.861 izlenme - 1 yıl önce Kız başına 7 erkeğin düştüğü Hababam Sınıfında hangi kıza hangi erkeğin kur yapacağının belirlendiği kura çekimi karşınızda.. "Domdomcuğum benim adım niye okunmuyo?"
Hababam Sınıfı Tatilde - İnek Yahnisi 02:23
Hababam Sınıfı Tatilde - İnek Yahnisi 1.046 izlenme - 1 yıl önce İlk izlediğimizde gülerken koltuktan düştüğümüz, hayatımızın her alanında dillere pelesenk olan cümlelerin birleşimi, unutulmaz Hababam Sınıfı klasiği ve Kemal Sunal'ın harkulade performansı İnek Yahnisi. Bu yahninin tuzu eksik, eti de çok sert, iyi pişmemiş, hani bu yahninin patatesleri ?
Hababam Sinifi Tatilde 01:14
Hababam Sinifi Tatilde 885 izlenme - 2 yıl önce Badi Ekrem'i at kaciriyo.
Hababam Sınıfı Tatilde - Casus Şaban 01:05
Hababam Sınıfı Tatilde - Casus Şaban 1.216 izlenme - 1 yıl önce Hababam Sınıfına yeni gelen kızlar durumalrından memnun değillerdir zira bizimkiler kızlarla çok uğraşmaktadırlar.Madem öyle işte böyle diyerekten Hababamı içten vurmak için sınıftan birini ayarlamaya karar verirler.Bu kişi İnek Şaban'dan başkası değildir.
Hababam Sinifi Tatilde - Casus Saban 01:05
Hababam Sinifi Tatilde - Casus Saban 877 izlenme - 2 yıl önce Aysen Gruda ve kizlar Kemal Sunal'i kendilerine casus secerlerken
Hababam Sınıfı Tatilde-Beden Eğitimi 03:57
Hababam Sınıfı Tatilde-Beden Eğitimi 874 izlenme - 2 yıl önce Hababam Sınıfı Serisini Sayfamızdan Bulabilirsiniz İyi Seyirler... Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı 1975 Kemal Sunal, Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen, Tarık Akan, Semra Özdamar, Halit Akçatepe, Muharrem Gürses Restorasyonlu ... hababam sinifindan beden egitimi. Cok komik :D... Hababam sınıfı filminde beden egitimi dersinde maç yapar ögrenciler ve İnek şaban penaltı kullanarak Güdük necmiyi öldürmeye çalışır ve top badi ekremin sura... Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı başrollerini Kemal Sunal, Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen, Tarık Akan, Semra Özdamar, Halit Akçatepe, Muharrem Gürses ve bir... Kapaklı Çok Programlı Lisesi'nin hazırladığı Hababam Sınıfı Tiyatrosu Beden Eğitimi Sahnesi. Yapımcı ; Ertem EĞİLMEZ Senaryo ; Sadık ŞENDİL Yönetmen ; Ertem EĞİLMEZ Oyuncular ; Teoman AYIK Kemal Sunal Münir Özkul Tarık Akan Adile Naşit Şener Şen Hali... Hababam Sınıfı Hababam Sınıfı Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı Soluksuz İzleyeceğiniz Bir Film Biz Bu Filmlerle Büyüdük. Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı 1975 Kemal ... Hababam Sınıfı (film) 1974'teki Ertem Eğilmez'in ve serinin ilk filmidir. Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı (film) 1975'teki Ertem Eğilmez'in ve Serinin ikinci fi... hababam sınıfı beden eğitimi yapıyor. :) şener şen kemal sunal hababam sınıfı türk sineması. Subscribe if you love Hababam sinifi. Yapımcı ; Arzu Film Senaryo ; Sadık ŞENDİL - Rıfat ILGAZ Yönetmen ; Ertem EĞİLMEZ Oyuncular ; Teoman AYIK Kemal SUNAL Halit AKÇATEPE Adile NAŞİT Şener ŞEN Mü... Hababam Sınıfı Tatilde filminden, Mahmut Hoca'nın ayar dolu ve gaza getiren konuşması.. Filmdeki ismiyle inek Şaban'ın cirit atma sahnesi ve begen eğitimi hocasının cirit ile imtihanı izleyenleri güldürüyor. Yapılandırmacı ve öğrenci merkezli eğitim konusunda ders niteliğinde bir video. Tüm öğretmenlerin izlemesi gereken bir başyapıt. Eğitim fakültelerinde ''ustal... filmi 15 parcaya boldum... 15 parcayida birlestirdim tabi en komik yerlerini kalite 1080p...iyi seyirler... Hababam Sınıfı 50. Yıl Belgeseli 4 Bugüne dek yayımlanmış yetmişi aşkın kitabı ile Rıfat Ilgaz, 1956'da İlhan selçuk yönetimindeki haftalık Dolmuş mizah derg... Muzikalin 2. bölümü-1981,Şan Tiyatrosu Hababam Sınıfı Müzikali,1981 yılında Beyoğlu Şan Tiyatrosu'nda sahneye konmuş 1982 Mayıs ayına kadar kapalı kişe oynam... inek Saban-Kemal Sunal - Hababam Sinifi Unutulmaz Sahneler-6.flv videolarını Ve Daha Fazlasını adresinden izleyebilirsiniz. E. inek Saban-Kemal Sunal - Habab... Film: Hababam Sinifi Uyaniyor - 1976 Saban : Kiymetli arkadaslarim bunca emekten sonra nihayet tunelin sonuna varabildik! -Alkislar Sa... Hababam sınıfının Mahmut Hocası devrimci yüzünü gösteriyor. ÖZgürlükçü Gençlik Dernekleri gu
Hababam Sınıfı - Badi Ekrem ile Vitaminleri Öğreniyorum 00:57
Hababam Sınıfı - Badi Ekrem ile Vitaminleri Öğreniyorum 1.148 izlenme - 1 yıl önce İnek Obası'nın karnının acıkması üzerine "Oynak Beyi" Badi Ekrem yanına "oda başı" Şaban ve yavru kurtlarını alarak ormanda yemek bulmaya çalışır.
Hababam Sınıfı Tatilde - Kung Fu 04:00
Hababam Sınıfı Tatilde - Kung Fu 846 izlenme - 2 yıl önce Hababam Sınıfı Kung Fu öğreniyor... Kemal Sunal: İnek Şaban Şener Şen: Badi Ekrem ve daha fazlası...
Seni Orospu Seni - Kemal Sunal Hababam Sınıfı Tatilde 00:49
Seni Orospu Seni - Kemal Sunal Hababam Sınıfı Tatilde 1.986 izlenme - 4 yıl önce Seni Orospu Seni & Kemal Sunal Hababam Sınıfı Tatilde Seni Orospu Seni - Kemal Sunal Hababam Sınıfı Tatilde
Banzai - Rhythm Kung Fu / Hababam Sınıfı Tatilde 02:54
Banzai - Rhythm Kung Fu / Hababam Sınıfı Tatilde 674 izlenme - 1 yıl önce Ve işte uzun zaman aradığımız, Hababam Sınıfı Tatilde filminin unutulmaz Kung Fu sahnesinde çalan esrarengiz melodi... Keyifle dinleyiniz efendim.
Hababam Sınıfı Tatilde - Taksim Faciası 04:17
Hababam Sınıfı Tatilde - Taksim Faciası 763 izlenme - 1 yıl önce Hababam Sınıfı'nın eşsiz sahnelerinden biridir Taksim Faciası.Bütün sınıfı tongaya düşüren kızlar hepsine Taksim'de randevu verirler.Hababam bu olayı çakmaz ve tongaya çok fena düşerler.
Hababam Sınıfı Tatilde - Ah Bu Hayat Çekilmez 01:29
Hababam Sınıfı Tatilde - Ah Bu Hayat Çekilmez 625 izlenme - 1 yıl önce Konusu Okul müdürü, daha fazla para kazanabileceğini düşünerek, Çamlıca Lisesi ne yeni gelen kız öğrencileri kabul eder. Bu 4 kız, Hababam Sınıfı na gönderilir. Ancak, kısa zamanda Hababam Sınıfı nın haylazlıklarına uyum sağlayan kızlar, erkeklere karşı bir savaş başlatır. Sürekli erkeklerin tuzaklarına düşen kızlar, başlarına geleceklerini önceden öğrenebilmek için erkekler arasında bir ajan aramaya başlar. Okuldan kaçmak için izcilik bahanesiyle Badi Ekrem i kandıran öğrenciler, maç dönüşü karşılarında Mahmut Hoca yı bulur. Mahmut Hoca nın cezası ise öğrencilerin bir izcilik kampına gitmesidir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/141433/erol-evgin-sevdan-olmasa http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/36762/erol-evgin-sevdan-olmasa
hababam sınıfı tatilde - kung fu 04:00
hababam sınıfı tatilde - kung fu 1.113 izlenme - 6 yıl önce
Kemal Sunal - Seni Orospu Seni (Restorasyonlu) 00:46
Kemal Sunal - Seni Orospu Seni (Restorasyonlu) 413 izlenme - 1 yıl önce Sitemizde bulunan Hababam Sınıfı Tatilde filminden kesiti restorasyonlu şeklinde izleyim. Bir tek Kemal Sunal'ın ağzına yakışabilecek ve en masum şeklini onda bulan repliktir. Ayrıca Star tv bu filmi sansürsüz nasıl yayınlamış hayret doğrusu.
Kemal Sunal Hababam Sınıfı Tatilde : Seni Oruspu Seni 00:49
Kemal Sunal Hababam Sınıfı Tatilde : Seni Oruspu Seni 1.266 izlenme - 4 yıl önce Hababam Sınıfı Çook Komik İzleyin...
Hababam Sınıfı Tatilde (Edip Akbayram Aldırma Gönül) 02:40
Hababam Sınıfı Tatilde (Edip Akbayram Aldırma Gönül) 523 izlenme - 1 yıl önce Hababam Sınıfı serisinin 4. filmidir. Kemal Sunal'ın da Hababam Sınıfı serisinde oynadığı son filmdir. Sınıf her zaman olduğu gibi kendi halinde günlerini yaşarken açıkgöz müdür o yıl okula kız öğrenci alarak değişiklik yapmaya karar vermiştir. Kızlar da Hababam Sınıfına gelince ilginç ve komik olaylar kaçınılmaz olmuştur. Başrollerini Münir Özkul, Adile Naşit, Kemal Sunal ve Şener Şen'in oynadığı filmin senaryosunu Sadık Şendil yazarken yönetmenliğini ise Ertem Eğilmez yapmıştır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/39281/hababam-sinifi-kapaniyor-aldirma-gonul
Hababam Sinifi Tatilde - Inek Yahnisi 02:23
Hababam Sinifi Tatilde - Inek Yahnisi 373 izlenme - 2 yıl önce Saban'in casuslugu meydana cikinca, inek yahnisi yapiyolar kendisini.
Hababam Sınıfı'nda Kafasına Sıra Çarpan Çocuk 00:05
Hababam Sınıfı'nda Kafasına Sıra Çarpan Çocuk 490 izlenme - 2 yıl önce Okul dört tarafı kapalı üstünde dam olanı yer değildir okul heryerdir, önemli olan öğrenmek öğretmek beraber olmak ve bir gaye için savaşmaktır. Hababam Sınıfı tatilde filminden ilginç bir tespit, güzel bir sahne.
 Mahmut Hoca - Okul Her Yerdir 00:56
Mahmut Hoca - Okul Her Yerdir 383 izlenme - 1 yıl önce Münir Özkul'un Türk sinemasına damgasını vurduğu birçok efsane repliklerden bir tanesi.
hababam sınıfı tatilde - kung fu 04:00
hababam sınıfı tatilde - kung fu 504 izlenme - 5 yıl önce
Hababam Sınıfı - Ah Bu Hayat Çekilmez 01:56
Hababam Sınıfı - Ah Bu Hayat Çekilmez 165 izlenme - 2 yıl önce Hababam Sınıfı - Ah Bu Hayat Çekilmez
Hababam Sinifi Tatilde - Ah Bu Hayat Cekilmez 01:56
Hababam Sinifi Tatilde - Ah Bu Hayat Cekilmez 160 izlenme - 2 yıl önce Kampta bizimkiler sarki soylerken. Siz olmasaniz canim bu hayat cekilmez hakkaten, cok tipler.
Hababam Sinifi Tatilde - Badi Ekrem Ve Yavru Kurtlari 02:58
Hababam Sinifi Tatilde - Badi Ekrem Ve Yavru Kurtlari 130 izlenme - 2 yıl önce Saban'in deyisiyle "Oynak Beyi" ve yavru kurtlari. Bir anda o kadar izci kiyafetini nerden buldular, orasi mechul.
Hababam Sınıfı Tatilde | Part 3 26:56
Hababam Sınıfı Tatilde | Part 3 89 izlenme - 2 yıl önce Yapımcı ; Arzu Film Senaryo ; Sadık ŞENDİL - Rıfat ILGAZ Yönetmen ; Ertem EĞİLMEZ Oyuncular ; Teoman AYIK Kemal SUNAL Halit AKÇATEPE Adile NAŞİT Şener ŞEN Münir ÖZKUL Sevda AKTOLGA Avni YALÇIN Ayşen GRUDA Filiz BOZKURT Sevtap ERTEMLİ "WORLDKLİP" Resmi Web Site http://www.worldklip.com "WORLDKLİP" Resmi Facebook Sayfası http://www.facebook.com/WorldKlipOffi... "WORLDKLİP" Resmi Twitter Hesabı http://www.twitter.com/WorldKlip www.saksifilmi.com www.worldklip.com SAKSI Resmi Twitter Hesabı ; http://www.twitter.com/SaksiFilmi SAKSI Resmi Facebook Hesabı ; https://www.facebook.com/SaksiFilmi İnteraktif Menajer ; http://www.twitter.com/AtakanMEDE http://www.facebook.com/AtakanMEDE
Hababam Sinifi Tatilde - Badi Ekremden Goruntuler 01:16
Hababam Sinifi Tatilde - Badi Ekremden Goruntuler 40 izlenme - 2 yıl önce Egilmesini bilmiyolar ki!