Hoşgeldiniz!

haber türk

Köksal Baba'nın Habertürk'e Çıkması 07:27
Köksal Baba'nın Habertürk'e Çıkması 9.419 izlenme - 9 ay önce Açıklamaya pek de gerek yok. Herkesin bir şekilde tanıdığı Köksal Baba Habertürk'e konu olmuş. Köksal Baba hakkında merak ettiğiniz kimdir? Nedir? Dediğiniz bir şey varsa hepsini anlatmışlar.
Türkiye'de Gerçekleşmiş Kehanetler - Aytunç Altındal - Öteki Gündem 20:53
Türkiye'de Gerçekleşmiş Kehanetler - Aytunç Altındal - Öteki Gündem 12.385 izlenme - 1 yıl önce Aytun Altındal'ın bazı kitaplarını okuma fırsatı bulmuştum ama kitaplarındansa kendisini televizyondaki haber programlarında daha fazla takip etme imkanım olmuştu. Gayet başarılı bir araştırmacı bir tarihçi videoyu eleştiren olabilir destekleyen olabilir ama eleştiriden önce şu adamın kitaplarını okuyun sonra eleştirirsiniz. not: Mutlaka okuyun adamın kitapları çok fazla kafada yormuyor basit bir anlatım dili zaten var ve oldukçada başarılı birisidir.
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 01:00
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 8.435 izlenme - 3 yıl önce Habertürk canlı yayınında sifon sesi İlk olarak reklamdan dönüldüğünü farketmeyen sunucu, apar topar yayına girdiklerini karşısındaki monitörden fark etti. Çay servisi yapan görevlilere teşekkür ederek yayına devam ettiSonrasında da Hamza Türkmen, kapitalizm ve Türkiye ilişkisine dair görüşlerini açıklarken canlı yayında bir anda sifon çekme sesi duyuldu.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Tunus Röportajı 04:23
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Tunus Röportajı 5.499 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Tunus'ta yaptığı Taksim Gezi Park Olayları ile ilgili Röportajı.
Cübbeli Ahmet Hoca Rekor Kıran Videosu! - Habertürk - Kopartan Espiriler 06:00
Cübbeli Ahmet Hoca Rekor Kıran Videosu! - Habertürk - Kopartan Espiriler 3.057 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca, HaberTürk'te Fatih altaylı'nın konuğu..
Aşık Mahzuni'nin Madenciler Türküsü 04:13
Aşık Mahzuni'nin Madenciler Türküsü 1.304 izlenme - 2 yıl önce Aşık Mahzuni, yıllar önce madencilerin zor hayatını unutulmaz türküsü "Madenciler" ile anlatmıştı.
Aşık Mahzuni'nin Madenciler Türküsü 04:13
Aşık Mahzuni'nin Madenciler Türküsü 1.035 izlenme - 2 yıl önce Aşık Mahzuni, yıllar önce madencilerin zor hayatını unutulmaz türküsü "Madenciler" ile anlatmıştı.
Levent Kırca & fatih Altaylı - Teke Tek (53 dk) 53:45
Levent Kırca & fatih Altaylı - Teke Tek (53 dk) 856 izlenme - 1 yıl önce Sitemize küçük bir kısmı eklenen programın tamamı. Fazla yorum yazmaya gerek yok. Hep bearber tüm programı izleyelim. Kısa kesit için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100969/ben-salak-miyim-levent-kirca-fatih-altayli-kavgasi
Haberiniz Olsun - İşin Ustası Bölümü Konuğu Metin Hara | HaberTurk 10:53
Haberiniz Olsun - İşin Ustası Bölümü Konuğu Metin Hara | HaberTurk 1.418 izlenme - 3 yıl önce Metin HARA, HaberTurk'te yayınlanan Haberiniz Olsun isimli programın "İşin Ustası" bölüm konuğuydu.
Cübbeli Ahmet Hoca (Teke Tek Özel Programı) [2/2] 02:24:40
Cübbeli Ahmet Hoca (Teke Tek Özel Programı) [2/2] 1.120 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca'nın 13 Aralık 2009 Tarihinde, Habertürk Kanalındaki Teke Tek Programında Fatih Altaylı'nın Konuğu Olduğu programın 2. bölümü.
Bülent Karpat sıvıyor 01:01
Bülent Karpat sıvıyor 714 izlenme - 2 yıl önce Programa enerjik bir giriş yapma çabasında olan yılların Bülent Abi'si, ardarda sıralaması gerek o üç kelimeyi bir türlü hatırlayamayınca zor anlar yaşıyor. Son saniyelerde ömründen ömür gitmiştir kesin...
Tempra Lpg Test 01:10
Tempra Lpg Test 4.710 izlenme - 6 yıl önce
Ezgi Mola - Ortaokuldayken Anneme Türkan Şoray'ın Kızını Oynayacağım Dedim 02:48
Ezgi Mola - Ortaokuldayken Anneme Türkan Şoray'ın Kızını Oynayacağım Dedim 973 izlenme - 3 yıl önce Ezgi Mola - Ortaokuldayken Anneme Türkan Şoray'ın Kızını Oynayacağım Dedim
İlber Ortaylı'dan Combo Ayarlar 00:58
İlber Ortaylı'dan Combo Ayarlar 517 izlenme - 1 yıl önce Murat Bardakçı' nın bile bi köşeye pıstığı, "Bazı yerlere iyi görüneceksin diye " lafıyla çok güzel bir ayar verdiği videodur.; Birazdan buralar AKtrol kaynayacak.
 Türk Telekom'da tek marka dönemi 02:04
Türk Telekom'da tek marka dönemi 254 izlenme - 9 ay önce Türk Telekom, TTNET ve AVEA markaları birleşerek yalnızca Türk Telekom adı altında hizmet vermeye başladı. Artık TTNET ve AVEA isimleri kullanılmayacak. Cepte AVEA yerine Türk Telekom markası görünecek. Yoluna tek marka olarak devam etme kararı alan grup logosunu da yeniledi.
Habertürk Canlı Yayında Sansür - Abdülaziz Bayındır 00:30
Habertürk Canlı Yayında Sansür - Abdülaziz Bayındır 779 izlenme - 2 yıl önce 21 Temmuz 2013 günü imsak ve sabah namaz vakitleri ile ilgili yaklaşık 6 saat süren programında kriterler eşliğinde rasat(gökyüzü gözlemi) yapılması sırasında son beş dakika kala gelen sansür. Konuşmacı Prof. Dr. Abdülaziz Bayındır kendisi kutuplarda namaz vakitleri gibi araştırmaları yapmıştır. Burada son zamanlarda sık gördüğümüz devletin görüşünden başkası uygun değildir. Her alternatif ses susmalı anlayışının son örneğine tanık oluyoruz.
Atalay Demirci'nin Şiiri Okuyarak Sunucuyu Ağlatması 02:55
Atalay Demirci'nin Şiiri Okuyarak Sunucuyu Ağlatması 472 izlenme - 1 yıl önce Habertürk televizyonunda bir programa katılan Atalay Demirci seyircilerden gelen yoğun istek üzerine 'Boyacı' şiirini okudu. Demirci okuduğu bu şiir ile programın sunucusu dahil ekran başında olan bir çok kişiyi ağlattı.
Moderatörden Gezen'e: Burada Soruları Ben Sorarım 03:22
Moderatörden Gezen'e: Burada Soruları Ben Sorarım 943 izlenme - 4 yıl önce Moderatörden Gezen'e: Burada Soruları Ben Sorarım
Türk Sinemasının 04:53
Türk Sinemasının "Yıldızları"na Ödül 347 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Türk sinemasının ünlü isimlerinin programa gelişleri- Salondan ve katılımcılardan detay- Sanatçılara ödül verilmesi- Sanatçıların toplu halde şarkı söylemesi Türk sinemasının "yıldızları" Kocaeli'de- Türk sinemasının 100. yılı dolayısıyla düzenlenen etkinlikte,Türk sinemasının ünlü isimlerine "Yaşam Boyu Onur Ödülü" verildi Türk sinemasının 100. yılı dolayısıyla Doğa Koleji ve Türk Sinema Vakfı (TÜRSAV) işbirliğiyle düzenlenen etkinlikte Yeşilçam'ın ünlü isimlerine "Yaşam Boyu Onur Ödülü" verildi.
Hande Kazanova ile Burası Haftasonu - Metin Hara - Haber Türk 28:57
Hande Kazanova ile Burası Haftasonu - Metin Hara - Haber Türk 600 izlenme - 2 yıl önce HaberTürk Tv'de yayınlanan Hande Kazanova'nın sunduğu "Burası Haftasonu" programına katılan kurucu eğitmenimiz Metin Hara'nın program kaydı.
Akustikhane 7. Sezon Tanıtım 00:35
Akustikhane 7. Sezon Tanıtım 685 izlenme - 2 yıl önce Grundig'in katkılarıyla Akustikhane her Cumartesi 21:00'da Habertürk ekranlarında... Şarkı Sözü: Müzik en basit tanımıyla sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmasıdır. Güldüre de bilir ağlata da bilir. Güldürürken ağlatıyorsa sorun kuvvetle muhtemel sendedir. Her çeşidinde farklı bir duygu, her ritminde farklı bir renk taşır. Arabesk ağlatır , House zıplatır, funk kanımızı kaynatır. Her müziğin yeri ve zamanı ayrıdır. Rap eli, rock kafayı, pop beli sallatır. Müzik ruhun gıdasıdır. Sen de biliyorsun ki en faydalı gıda, doğal olanıdır. Müziğin en doğal hali akustikhane'de. Akustikhane Grundig'in katkılarıyla HaberTürk'te. http//:www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane
Özlem Özdil - Güler Duman - Oğul Ne Haber 04:58
Özlem Özdil - Güler Duman - Oğul Ne Haber 677 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Yollarına Kar mı Yağdı Çıkış Tarihi: 11.10.2006 Türk Halk Müziği
Eylemciler Polisi Tahrik Ediyor Diyen Muhabire Tokat 00:19
Eylemciler Polisi Tahrik Ediyor Diyen Muhabire Tokat 557 izlenme - 2 yıl önce Artık yaptıkları yanlı yayınlarla illah ettiren habertürk, cnn, ntv gibi kanallardan habertürk'ün payına düşen; tokat. Polisin durduk yere parktakilere dalıp biber gazına boğmasını, eylemciler polisi tahrik ediyor diye anlatan muhabirin hak ettiği tokat. Umarım daha büyük tokatlar da yiyeceksiniz.
Murat Bardakçı'nın Canlı Yayında Küfür Etmesi - Analarını S.kim 00:37
Murat Bardakçı'nın Canlı Yayında Küfür Etmesi - Analarını S.kim 271 izlenme - 1 yıl önce Murat bardakçı tarihin arka odasında ortaya analarını s.keyim diyor.
Fatih Altaylı - At Sana Binse Daha İyi Olurdu 00:37
Fatih Altaylı - At Sana Binse Daha İyi Olurdu 367 izlenme - 2 yıl önce Fatih Altaylı, Murat bardakçı'ya canlı yayında öyle bir laf söyledi ki Murat Bardakçı şok oldu.Gerçi video tam can alıcı noktada bitiyor.O dakikadan sonra neler yaşandı Murat Bardakçı Fatih Altaylı'ya ne cevap verdi bilemiyoruz.
Oylum Talu İle Burası Haftasonu - Metin Hara  Haber Türk 26:59
Oylum Talu İle Burası Haftasonu - Metin Hara Haber Türk 520 izlenme - 3 yıl önce Metin Hara, Oylum Talu'nun Sunduğu "burası Hafta Sonu" Programının Konuğuydu.
Türk Kızlarına 'Bıyıklı Erkek Sever Misiniz?' Sorusu 01:38
Türk Kızlarına 'Bıyıklı Erkek Sever Misiniz?' Sorusu 245 izlenme - 1 yıl önce Sokaktaki kadına "Bıyıklı erkek sever misiniz?" sorusu yöneltildi. Gelen cevaplar arasında seveni de, ayran içerken iğrenç oluyor diyeni de var.
Habertürk - Selin Canik İle Teknopark (Esnek Panel 07:13
Habertürk - Selin Canik İle Teknopark (Esnek Panel 1.344 izlenme - 7 yıl önce selin canik'in hazırlayıp sunduğu teknopark programının 27.06.2009 tarihli yayını...
Ece Üner'den Canlı Yayında İlginç Gaf! 00:15
Ece Üner'den Canlı Yayında İlginç Gaf! 639 izlenme - 4 yıl önce Fatih Altaylı ve Ece Üner 20 dakika boyunca Fatih Terim'in hareketlerini kahve muhabbeti tadında konuştuklarından olsa gerek, muhabbetin sonunda Ece Üner, Fatih Altaylı'nın ironik temennisine halk arasında sıkça kullanılan "g*tüne kına yakmak" deyiminin elit bir versiyonuyla karşılık vermek istiyor.
Türk Erkeklerine Mini Etek Şakasını Milyonlar İzledi 03:36
Türk Erkeklerine Mini Etek Şakasını Milyonlar İzledi 171 izlenme - 2 yıl önce 2012 yılında Türk erkeklerine yapılan mini etek şakası 3 yılda milyonlarca kişi tarafından izlendi.