Hoşgeldiniz!

haber türk

Amerika'yı Birbirine Katan Türk! 01:45
Amerika'yı Birbirine Katan Türk! 10.844 izlenme - 8 ay önce Türk yolcu yüzünden savaş uçakları havalanmış.İyi seyirler efenim...
Midye Nasıl Çıkartılır ve Hazırlanır? 25:13
Midye Nasıl Çıkartılır ve Hazırlanır? 7.930 izlenme - 1 yıl önce emeğin öyküsü adlı programda midyenin hikayesini izliyoruz.
Köksal Baba'nın Habertürk'e Çıkması 07:27
Köksal Baba'nın Habertürk'e Çıkması 9.891 izlenme - 2 yıl önce Açıklamaya pek de gerek yok. Herkesin bir şekilde tanıdığı Köksal Baba Habertürk'e konu olmuş. Köksal Baba hakkında merak ettiğiniz kimdir? Nedir? Dediğiniz bir şey varsa hepsini anlatmışlar.
Türkiye'de Gerçekleşmiş Kehanetler - Aytunç Altındal - Öteki Gündem 20:53
Türkiye'de Gerçekleşmiş Kehanetler - Aytunç Altındal - Öteki Gündem 14.851 izlenme - 3 yıl önce Aytun Altındal'ın bazı kitaplarını okuma fırsatı bulmuştum ama kitaplarındansa kendisini televizyondaki haber programlarında daha fazla takip etme imkanım olmuştu. Gayet başarılı bir araştırmacı bir tarihçi videoyu eleştiren olabilir destekleyen olabilir ama eleştiriden önce şu adamın kitaplarını okuyun sonra eleştirirsiniz. not: Mutlaka okuyun adamın kitapları çok fazla kafada yormuyor basit bir anlatım dili zaten var ve oldukçada başarılı birisidir.
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 01:00
Habertürk Canlı Yayınında Sifon Sesi 8.510 izlenme - 4 yıl önce Habertürk canlı yayınında sifon sesi İlk olarak reklamdan dönüldüğünü farketmeyen sunucu, apar topar yayına girdiklerini karşısındaki monitörden fark etti. Çay servisi yapan görevlilere teşekkür ederek yayına devam ettiSonrasında da Hamza Türkmen, kapitalizm ve Türkiye ilişkisine dair görüşlerini açıklarken canlı yayında bir anda sifon çekme sesi duyuldu.
Haber Türk Bloomberg Tv Ortak Yayın 16 Temmuz 2016 - Diyanet 01:52
Haber Türk Bloomberg Tv Ortak Yayın 16 Temmuz 2016 - Diyanet 1.336 izlenme - 6 ay önce
Türkiye'nin En Büyük Yardımseveni 149 Yaşında 01:47
Türkiye'nin En Büyük Yardımseveni 149 Yaşında 1.138 izlenme - 7 ay önce Türkiye'nin En Büyük Yardımseveni 149 Yaşında
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Tunus Röportajı 04:23
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Tunus Röportajı 5.501 izlenme - 5 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Tunus'ta yaptığı Taksim Gezi Park Olayları ile ilgili Röportajı.
Cübbeli Ahmet Hoca Rekor Kıran Videosu! - Habertürk - Kopartan Espiriler 06:00
Cübbeli Ahmet Hoca Rekor Kıran Videosu! - Habertürk - Kopartan Espiriler 3.159 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca, HaberTürk'te Fatih altaylı'nın konuğu..
Levent Kırca & fatih Altaylı - Teke Tek (53 dk) 53:45
Levent Kırca & fatih Altaylı - Teke Tek (53 dk) 2.023 izlenme - 2 yıl önce Sitemize küçük bir kısmı eklenen programın tamamı. Fazla yorum yazmaya gerek yok. Hep bearber tüm programı izleyelim. Kısa kesit için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100969/ben-salak-miyim-levent-kirca-fatih-altayli-kavgasi
Aşık Mahzuni'nin Madenciler Türküsü 04:13
Aşık Mahzuni'nin Madenciler Türküsü 1.317 izlenme - 4 yıl önce Aşık Mahzuni, yıllar önce madencilerin zor hayatını unutulmaz türküsü "Madenciler" ile anlatmıştı.
Aşık Mahzuni'nin Madenciler Türküsü 04:13
Aşık Mahzuni'nin Madenciler Türküsü 1.036 izlenme - 4 yıl önce Aşık Mahzuni, yıllar önce madencilerin zor hayatını unutulmaz türküsü "Madenciler" ile anlatmıştı.
#KorkmaSönmez 00:48
#KorkmaSönmez 184 izlenme - 6 ay önce Türk Kızılayı’ndan şehitlerimizin aziz hatırasına saygı ve şükranla… Filmimizde rol alan Kızılay Küçükesat Şube Başkanı ve 15 Temmuz Şehidi Serhat Önder’in evlatlarına, 15 Temmuz gazimize, Kızılay çalışanlarına, gençlik hizmeti gönüllülerine asla unutulmayacak emekleri için teşekkürü bir borç biliriz.
Cübbeli Ahmet Hoca (Teke Tek Özel Programı) [2/2] 02:24:40
Cübbeli Ahmet Hoca (Teke Tek Özel Programı) [2/2] 1.697 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca'nın 13 Aralık 2009 Tarihinde, Habertürk Kanalındaki Teke Tek Programında Fatih Altaylı'nın Konuğu Olduğu programın 2. bölümü.
Haberiniz Olsun - İşin Ustası Bölümü Konuğu Metin Hara | HaberTurk 10:53
Haberiniz Olsun - İşin Ustası Bölümü Konuğu Metin Hara | HaberTurk 1.499 izlenme - 4 yıl önce Metin HARA, HaberTurk'te yayınlanan Haberiniz Olsun isimli programın "İşin Ustası" bölüm konuğuydu.
Bülent Karpat sıvıyor 01:01
Bülent Karpat sıvıyor 1.101 izlenme - 3 yıl önce Programa enerjik bir giriş yapma çabasında olan yılların Bülent Abi'si, ardarda sıralaması gerek o üç kelimeyi bir türlü hatırlayamayınca zor anlar yaşıyor. Son saniyelerde ömründen ömür gitmiştir kesin...
Tempra Lpg Test 01:10
Tempra Lpg Test 4.746 izlenme - 7 yıl önce
Habertürk Canlı Yayında Sansür - Abdülaziz Bayındır 00:30
Habertürk Canlı Yayında Sansür - Abdülaziz Bayındır 1.010 izlenme - 3 yıl önce 21 Temmuz 2013 günü imsak ve sabah namaz vakitleri ile ilgili yaklaşık 6 saat süren programında kriterler eşliğinde rasat(gökyüzü gözlemi) yapılması sırasında son beş dakika kala gelen sansür. Konuşmacı Prof. Dr. Abdülaziz Bayındır kendisi kutuplarda namaz vakitleri gibi araştırmaları yapmıştır. Burada son zamanlarda sık gördüğümüz devletin görüşünden başkası uygun değildir. Her alternatif ses susmalı anlayışının son örneğine tanık oluyoruz.
İlber Ortaylı'dan Combo Ayarlar 00:58
İlber Ortaylı'dan Combo Ayarlar 772 izlenme - 2 yıl önce Murat Bardakçı' nın bile bi köşeye pıstığı, "Bazı yerlere iyi görüneceksin diye " lafıyla çok güzel bir ayar verdiği videodur.; Birazdan buralar AKtrol kaynayacak.
Ezgi Mola - Ortaokuldayken Anneme Türkan Şoray'ın Kızını Oynayacağım Dedim 02:48
Ezgi Mola - Ortaokuldayken Anneme Türkan Şoray'ın Kızını Oynayacağım Dedim 989 izlenme - 4 yıl önce Ezgi Mola - Ortaokuldayken Anneme Türkan Şoray'ın Kızını Oynayacağım Dedim
Moderatörden Gezen'e: Burada Soruları Ben Sorarım 03:22
Moderatörden Gezen'e: Burada Soruları Ben Sorarım 946 izlenme - 5 yıl önce Moderatörden Gezen'e: Burada Soruları Ben Sorarım
Murat Bardakçı'nın Canlı Yayında Küfür Etmesi - Analarını S.kim 00:37
Murat Bardakçı'nın Canlı Yayında Küfür Etmesi - Analarını S.kim 539 izlenme - 2 yıl önce Murat bardakçı tarihin arka odasında ortaya analarını s.keyim diyor.
Atalay Demirci'nin Şiiri Okuyarak Sunucuyu Ağlatması 02:55
Atalay Demirci'nin Şiiri Okuyarak Sunucuyu Ağlatması 567 izlenme - 3 yıl önce Habertürk televizyonunda bir programa katılan Atalay Demirci seyircilerden gelen yoğun istek üzerine 'Boyacı' şiirini okudu. Demirci okuduğu bu şiir ile programın sunucusu dahil ekran başında olan bir çok kişiyi ağlattı.
Hande Kazanova ile Burası Haftasonu - Metin Hara - Haber Türk 28:57
Hande Kazanova ile Burası Haftasonu - Metin Hara - Haber Türk 662 izlenme - 3 yıl önce HaberTürk Tv'de yayınlanan Hande Kazanova'nın sunduğu "Burası Haftasonu" programına katılan kurucu eğitmenimiz Metin Hara'nın program kaydı.
Akustikhane 7. Sezon Tanıtım 00:35
Akustikhane 7. Sezon Tanıtım 772 izlenme - 3 yıl önce Grundig'in katkılarıyla Akustikhane her Cumartesi 21:00'da Habertürk ekranlarında... Şarkı Sözü: Müzik en basit tanımıyla sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmasıdır. Güldüre de bilir ağlata da bilir. Güldürürken ağlatıyorsa sorun kuvvetle muhtemel sendedir. Her çeşidinde farklı bir duygu, her ritminde farklı bir renk taşır. Arabesk ağlatır , House zıplatır, funk kanımızı kaynatır. Her müziğin yeri ve zamanı ayrıdır. Rap eli, rock kafayı, pop beli sallatır. Müzik ruhun gıdasıdır. Sen de biliyorsun ki en faydalı gıda, doğal olanıdır. Müziğin en doğal hali akustikhane'de. Akustikhane Grundig'in katkılarıyla HaberTürk'te. http//:www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane
Fatih Altaylı - At Sana Binse Daha İyi Olurdu 00:37
Fatih Altaylı - At Sana Binse Daha İyi Olurdu 510 izlenme - 3 yıl önce Fatih Altaylı, Murat bardakçı'ya canlı yayında öyle bir laf söyledi ki Murat Bardakçı şok oldu.Gerçi video tam can alıcı noktada bitiyor.O dakikadan sonra neler yaşandı Murat Bardakçı Fatih Altaylı'ya ne cevap verdi bilemiyoruz.
Eylemciler Polisi Tahrik Ediyor Diyen Muhabire Tokat 00:19
Eylemciler Polisi Tahrik Ediyor Diyen Muhabire Tokat 638 izlenme - 3 yıl önce Artık yaptıkları yanlı yayınlarla illah ettiren habertürk, cnn, ntv gibi kanallardan habertürk'ün payına düşen; tokat. Polisin durduk yere parktakilere dalıp biber gazına boğmasını, eylemciler polisi tahrik ediyor diye anlatan muhabirin hak ettiği tokat. Umarım daha büyük tokatlar da yiyeceksiniz.
Özlem Özdil - Güler Duman - Oğul Ne Haber 04:58
Özlem Özdil - Güler Duman - Oğul Ne Haber 737 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yollarına Kar mı Yağdı Çıkış Tarihi: 11.10.2006 Türk Halk Müziği
Türk Sinemasının 04:53
Türk Sinemasının "Yıldızları"na Ödül 354 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Türk sinemasının ünlü isimlerinin programa gelişleri- Salondan ve katılımcılardan detay- Sanatçılara ödül verilmesi- Sanatçıların toplu halde şarkı söylemesi Türk sinemasının "yıldızları" Kocaeli'de- Türk sinemasının 100. yılı dolayısıyla düzenlenen etkinlikte,Türk sinemasının ünlü isimlerine "Yaşam Boyu Onur Ödülü" verildi Türk sinemasının 100. yılı dolayısıyla Doğa Koleji ve Türk Sinema Vakfı (TÜRSAV) işbirliğiyle düzenlenen etkinlikte Yeşilçam'ın ünlü isimlerine "Yaşam Boyu Onur Ödülü" verildi.
Habertürk - Selin Canik İle Teknopark (Esnek Panel 07:13
Habertürk - Selin Canik İle Teknopark (Esnek Panel 1.351 izlenme - 9 yıl önce selin canik'in hazırlayıp sunduğu teknopark programının 27.06.2009 tarihli yayını...