Hoşgeldiniz!

haberal

Anayasa Mahkemesi Balbay ve Haberal'ı Haklı Buldu 01:43
Anayasa Mahkemesi Balbay ve Haberal'ı Haklı Buldu 664 izlenme - 5 yıl önce Anayasa Mahkemesi CHP milletvekilleri Mustafa Balbay ile Mehmet Haberal'ın adil yargılanma konusundaki itirazını haklı buldu.
Hukuk Öğrencisi Sordu Oktay Vural Dinledi 07:52
Hukuk Öğrencisi Sordu Oktay Vural Dinledi 182 izlenme - 3 yıl önce twitter: @ssametbilge 3 Mayıs 2012'de Kanal D'de canlı yayınlanan Genç Bakış programında Başkent Üniversitesi Hukuk öğrencisinin (Samet Bilge) Hukukçu Dr. Oktay VURAL'a sorduğu çarpıcı sorular!
Mehmet Haberal tahliye oldu! 00:39
Mehmet Haberal tahliye oldu! 76 izlenme - 5 yıl önce Ergenekon davasının tutuklu sanıklarından Prof. Dr. Mehmet Haberal cezaevinden tahliye oldu. Ergenekon karar duruşmasında mahkeme heyeti CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal'ın da aralarında bulunduğu 17 kişinin tahliyesine karar verdi. Tahliye olan Haberal'ı cezaevi önünde bir basın ordusu karşıladı. Haberal daha sonra aracıyla cezaevinden ayrılırken, yaklaşık 5 km ileride aracını durdurup CHP milletvekilleri ile kucaklaştı. Çok üzgünüm arkadaşlarımız burada kaldılar. Gönül isterdi ki bütün arkadaşlarımızla beraber buradan gitseydik" dedi.
Mehmet Haberal Meclis'te Yemin Etti 01:44
Mehmet Haberal Meclis'te Yemin Etti 98 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Haberal Meclis'te Yemin Etti Mehmet Haberal Meclis'te Yemin Etti Chp Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal, Tbmm Genel Kurulu'nda Yemin Etti.
8-A 04:22
8-A 99 izlenme - 10 yıl önce 8-a
Kanal D Genel Müdürü - AKP Alehine Ne P*ştluk Biliyorsan Yap 04:45
Kanal D Genel Müdürü - AKP Alehine Ne P*ştluk Biliyorsan Yap 64 izlenme - 3 yıl önce Bu olay Mehmet Haberal'ın Nahit Duru'ya nasihati. Kemal Kılıçdaroğlu katıldığı bir programda programa ara verildiği sırada böyle bir muhabbete dahil oluyor. CHP'nin içinde bulunduğu kirli işleri ve AK Parti alehine ne kadar kirli bir ittifakın olduğunu kanıtlayan bir videodur. Anlamak isteyene çok şey var bu videoda. İyi seyirler.
Mehmet Haberal Tahliye Edildi! 01:13
Mehmet Haberal Tahliye Edildi! 40 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Haberal Tahliye Edildi!
Mehmet Haberal Yemin Etti! 01:33
Mehmet Haberal Yemin Etti! 41 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Haberal Yemin Etti!
Kılıçdaroğlu Ve Haberal Böyle Kucaklaştı! 00:40
Kılıçdaroğlu Ve Haberal Böyle Kucaklaştı! 23 izlenme - 5 yıl önce Kılıçdaroğlu Ve Haberal Böyle Kucaklaştı!
Mehmet Haberal'dan İlk Açıklama! 00:39
Mehmet Haberal'dan İlk Açıklama! 29 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Haberal'dan İlk Açıklama!