Hoşgeldiniz!

haberleşme

Haberleşme Manyakları 2 04:01
Haberleşme Manyakları 2 1.039 izlenme - 9 yıl önce haberleşmenin manyakları 2 yeni manyaklar bulcaz
Göster Anlat Dersinde Alperen Haberleşme Ve İletişimi Anlattı 05:09
Göster Anlat Dersinde Alperen Haberleşme Ve İletişimi Anlattı 728 izlenme - 4 yıl önce Göster Anlat Dersinde Alperen Haberleşme Ve İletişimi Anlattı
karıncaların şeker yemesi ve haberleşmeleri 01:36
karıncaların şeker yemesi ve haberleşmeleri 942 izlenme - 9 yıl önce burda karıncaları inceledik
Ulaştırma Bakanlığından 00:38
Ulaştırma Bakanlığından "Babalar Günü" Videosu 19 izlenme - 1 ay önce - Ulaştırma Bakanlığından "Babalar Günü" videosuANKARA - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, "Babalar Günü"ne özel video yayımladı.
UVB 76 11:24
UVB 76 166 izlenme - 2 yıl önce UVB-76 Rusya'da 1982 yılından beri yayın yapan bir radyo kanalı kurulduğundan beri sadece buzz sesi veren bir radyo fakat 1997-2002-2006 ve 2010 da rusça isimler ve bazı kodlar söylendi fakat bunun kimin veya ne tarafından yapıldığı bilinmiyor bu radyoda çalışan görevli kişilerin olup olmadığıda bilinmiyor ama bu sesler onların olabilir deniliyor veya farklı bir yayının karışmış olabileceği söyleniyor işin garibi bu yayın hala şu an bile devam etmekte ve bir sürü teori üretilmekte.Bunlardan en masumu bunun Moskova’daki Rus ordusunun bir tür şifreli mesajlaşma yolu olduğu. Soğuk savaş döneminde, Sovyetlerden kalma bir tür gizli haberleşme ağının bir parçası olduğu düşüncesi, halen kullanılmakta olmasına mantıklı bir sebep değil.Bir diğeri ise bu sesin varlığının bir tür felaketi önlediği. Dead Man’s Switch, yani Ölü Adamın Şalteri, bir tür güvenlik sigortası gibi birşey oluyor. Birşeyler ters gittiğinde bu ses susacak ve de başka olayların başlangıcına sebep olacak. Eğer soğuk savaş dönemi olsaydı, bu sesin susması belki de bütün Sovyet ordusunu harekete geçirip nükleer bir savaş başlatacaktı. Ancak Sovyet’ler dönemi bittiğine göre böyle bir teorinin de varlığı kabul edilemez.Diğer bir teoride uzay araştırmaları için kullanıldığı.Bu videoda istasyonun içinden çekilmiş nadir görüntülerden biri içerde bir çalışan olduğu fikri pek mümkün gözükmüyor ama içerde ne varsa artık 1982den beri kesintisiz anlamsız bir şekilde yayın yapıyor.Ayrıca videoda istasyondan arasıra gelen farklı seslerede yer verilmiş ve bu sesler bazı numaraları ve isimleri içeriyor bunların kim tarafından verildiği kime ait olduğuda bilinmiyor.Bunların en ilginci 25 Ağustus 2010 tarihinde ;”38, 77, 38, 527, a, 3, 50, 3707, 55, 73, 3, 8, 5, 2, 7, Anna, Konstantin, Konstantin, Roman, Elena, Caplya, Ivan, Yakov, 3, 5, Dnjyaj, Viljanka, 5, 5, 2, 3, UVB-76, UVB-76, 38, 527, AKKRECIA, 3609, 55, 73, 3, 8, 5, 2, 7, Anna, Konstantin, Konstantin, Roman, Elena, _, Ivan, Yakov, 3, 5 ,0, 9, 5, 5 şeklinde yayın, arka planda ise “Yeah” sesi duyulmuştur.
dönme dolap 01:39
dönme dolap 486 izlenme - 9 yıl önce arkadaşlarla dönme dolaba bindik çok komik olaylar oldu izlemenizi tercih ederim
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Milli Tekvandocu Zeliha Ağrıs'ın Onuruna... 05:33
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Milli Tekvandocu Zeliha Ağrıs'ın Onuruna... 6 izlenme - 2 hafta önce Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Milli Tekvandocu Zeliha Ağrıs'ın onuruna düzenlenen ödül törenine katıldı.
 iPhone 6 Konsepti İzlenme Rekoru Kırıyor 00:30
iPhone 6 Konsepti İzlenme Rekoru Kırıyor 238 izlenme - 5 yıl önce İşte iPhone 6 olacağı iddaa edilen o muhteşem video..
Bakanı Protesto Eden Veliler 02:29
Bakanı Protesto Eden Veliler 172 izlenme - 3 yıl önce İTÜ Denizcilik fakültesinin mezuniyet törenine bir buçuk saat geç gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanı Binali Yıldırım, velilerce yuhalanıyor. Tabi sayın bakanımız, başbakan gibi asabi olmadığından, nazikçe suçu rektörlüğe atıp, onlar adına velilerden özür diliyor.
Kırıkkale Üniversitesi Elektronik Haberleşme Spor3 09:01
Kırıkkale Üniversitesi Elektronik Haberleşme Spor3 225 izlenme - 7 yıl önce kku elektronik haberleşme
e mail neden icat oldu 00:38
e mail neden icat oldu 182 izlenme - 7 yıl önce e mail icathayvanlarhaberleşme
e-mail neden icat edildi 01:22
e-mail neden icat edildi 229 izlenme - 7 yıl önce e mail icat ş hayvanlar haberleşme
İstikbal Göklerdedir - Göktürk 2 01:39
İstikbal Göklerdedir - Göktürk 2 63 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin yüksek çözünürlüklü yerli keşif uydusu Göktürk-2 uzay yolculuğuna başladı. Tübitak Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü ve Tusaş İş Ortaklığı tarafından yüksek yerlilik oranıyla üretilen ve 2.5 metre çözünürlüğe sahip GÖKTÜRK-2, 18 Aralık 2012 Saat 18.12’de Çin Halk Cumhuriyeti’nin Gansu Eyaleti’ndeki Jiuquan Uzay Fırlatma Merkezi’nden uzay yolculuğuna başladı.
kırıkkale üniversitesi elektronik haberleşme spor1 09:01
kırıkkale üniversitesi elektronik haberleşme spor1 145 izlenme - 7 yıl önce elektronik haberleşme
Su Altında Elektronik Haberleşme Çalışması 03:40
Su Altında Elektronik Haberleşme Çalışması 72 izlenme - 2 yıl önce Su altında elektronik haberleşme çalışması- Bahçeşehir Üniversitesi Proje Geliştirme Birimince deniz memelilerine zarar vermeyecek şekilde tasarlanan su üstü ve su altı elektro-optik (ışıkla haberleşme) sistemine ait prototip, Bodrum Limanı'nda test edildi Bahçeşehir Üniversitesince tasarlanan elektronik haberleşme cihazı, Bodrum'da denendi.
Telsiz Haberlesme Sistemleri 01:59
Telsiz Haberlesme Sistemleri 58 izlenme - 3 yıl önce Telsiz Haberleşme Sistemleri
Haberleşme Manyakları 02:10
Haberleşme Manyakları 133 izlenme - 9 yıl önce kayseri erciyes üniversitesi
Bakan Arslan: 10:04
Bakan Arslan: "14 Yılda Tekirdağ'ı Edirne'ye, İstanbul'a Kırklareli'ne ve Çanakkale'ye Bölünmüş... 3 izlenme - 1 ay önce Bakan Arslan: "14 yılda Tekirdağ'ı Edirne'ye, İstanbul'a Kırklareli'ne ve Çanakkale'ye bölünmüş yollarla bağladık"TEKİRDAĞ - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde faaliyet gösteren Kapaklı Kars, Ardahan, Iğdır Derneği ve AK Parti Kapaklı...
Ulaştırma Bakanı Arslan: 08:06
Ulaştırma Bakanı Arslan: "İstanbul-Ankara Yolunda İnsanlarımız Sorunla Karşılaşmadığı Gibi... 3 izlenme - 1 ay önce Ulaştırma Bakanı Arslan: "İstanbul-Ankara yolunda insanlarımız sorunla karşılaşmadığı gibi Kılıçdaroğlu'da karşılaşmaz.
kırıkkale üniversitesi elektronik haberleşme spor4 09:01
kırıkkale üniversitesi elektronik haberleşme spor4 100 izlenme - 7 yıl önce elektronik haberleşme
Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Yeşil Liman Sertifika Törenine Katıldı 05:01
Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Yeşil Liman Sertifika Törenine Katıldı 2 izlenme - 3 hafta önce Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Yeşil Liman sertifika törenine katıldı ANKARA - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Yeşil Liman (Green Port) sertifika törenine katıldı.
Kırıkkale Üniversitesi Elektronik Haberleşme Spor2 09:01
Kırıkkale Üniversitesi Elektronik Haberleşme Spor2 87 izlenme - 7 yıl önce elektronik haberleşme
modem 00:12
modem 96 izlenme - 7 yıl önce
Bakan Arslan, 07:35
Bakan Arslan," Türkiye-Ab İlişkileri Açısından Olumlu Gelişmeler Olacağına Eminim" 1 izlenme - 2 hafta önce - Bakan Arslan," Türkiye-AB ilişkileri açısından olumlu gelişmeler olacağına eminim" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Avrupa Komisyonu Ulaştırmadan Sorumlu Üyesi Violeta Bulc'u kabul ettiANKARA - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Avrupa...
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Alternatif ve Tamamlayıcı Tıp Tedavileri... 05:25
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Alternatif ve Tamamlayıcı Tıp Tedavileri... 4 izlenme - 3 ay önce Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Alternatif ve Tamamlayıcı Tıp Tedavileri Uygulama Merkezi'nin açılış töreninde konuştu.
Bakan Arslan: 02:34
Bakan Arslan: "Başlangıçta Bütün Köprüler ve Otoyollar İçin Geçerli Garanti Rakamı Yakalanmayabilir. 4 izlenme - 3 ay önce Bakan Arslan: "Başlangıçta bütün köprüler ve otoyollar için geçerli garanti rakamı yakalanmayabilir ancak süre içerisinde yakalayacaktır" "Yap-İşlet-Devret'in ruhunda bu var"İSTANBUL - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, basın mensuplarının köprülerin maliyeti karşılamadığı...
Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan: 05:31
Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan: "İnsanlarımızın Hayatlarını Kolaylaştırmak Adına Gecemizi... 1 izlenme - 3 hafta önce Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan: "İnsanlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak adına gecemizi gündüzümüze katıyoruz"İSTANBUL - Pendik Kurtköy'de Kuzey Marmara Otoyolu Mecidiye Paşaköy bağlantı yollarının açılış töreninde konuşan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "İnsanımız...
Yabancı Sesleniyor! - Kashyk 01:48
Yabancı Sesleniyor! - Kashyk 36 izlenme - 1 yıl önce instagram http://www.instagram.com/kashykcy Oyunları Ucuza Almak İçin: https://www.g2a.com/r/yabancioyuncu Abone Olmak İçin http://goo.gl/H0M8qa Takipte Kalmak İçin: • twitter https://twitter.com/kashykcy • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • younow http://www.younow.com/yabancioyuncu • instagram http://www.instagram.com/kashykcy
Ulaştırma Bakanı Arslan Iğdır'da 03:12
Ulaştırma Bakanı Arslan Iğdır'da 5 izlenme - 4 ay önce Ulaştırma Bakanı Arslan Iğdır'daIĞDIR - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Iğdır'a sandık kurul üyeleri ve STK temsilcileriyle bir araya geldi.
Siyaset Dışı Yollarla Bir Şeyleri Değiştirebileceğinizi Düşünmeyin 04:27
Siyaset Dışı Yollarla Bir Şeyleri Değiştirebileceğinizi Düşünmeyin" 1 izlenme - 3 hafta önce Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, terör örgütü PKK'nın AK Partili yöneticileri hedef almasına ilişkin, "Gelin, siyaset yapacaksanız siyaset yapın.