Hoşgeldiniz!

haberleşme

Göster Anlat Dersinde Alperen Haberleşme Ve İletişimi Anlattı 05:09
Göster Anlat Dersinde Alperen Haberleşme Ve İletişimi Anlattı 908 izlenme - 5 yıl önce Göster Anlat Dersinde Alperen Haberleşme Ve İletişimi Anlattı
Haberleşme Manyakları 2 04:01
Haberleşme Manyakları 2 1.040 izlenme - 9 yıl önce haberleşmenin manyakları 2 yeni manyaklar bulcaz
karıncaların şeker yemesi ve haberleşmeleri 01:36
karıncaların şeker yemesi ve haberleşmeleri 961 izlenme - 10 yıl önce burda karıncaları inceledik
UVB 76 11:24
UVB 76 185 izlenme - 2 yıl önce UVB-76 Rusya'da 1982 yılından beri yayın yapan bir radyo kanalı kurulduğundan beri sadece buzz sesi veren bir radyo fakat 1997-2002-2006 ve 2010 da rusça isimler ve bazı kodlar söylendi fakat bunun kimin veya ne tarafından yapıldığı bilinmiyor bu radyoda çalışan görevli kişilerin olup olmadığıda bilinmiyor ama bu sesler onların olabilir deniliyor veya farklı bir yayının karışmış olabileceği söyleniyor işin garibi bu yayın hala şu an bile devam etmekte ve bir sürü teori üretilmekte.Bunlardan en masumu bunun Moskova’daki Rus ordusunun bir tür şifreli mesajlaşma yolu olduğu. Soğuk savaş döneminde, Sovyetlerden kalma bir tür gizli haberleşme ağının bir parçası olduğu düşüncesi, halen kullanılmakta olmasına mantıklı bir sebep değil.Bir diğeri ise bu sesin varlığının bir tür felaketi önlediği. Dead Man’s Switch, yani Ölü Adamın Şalteri, bir tür güvenlik sigortası gibi birşey oluyor. Birşeyler ters gittiğinde bu ses susacak ve de başka olayların başlangıcına sebep olacak. Eğer soğuk savaş dönemi olsaydı, bu sesin susması belki de bütün Sovyet ordusunu harekete geçirip nükleer bir savaş başlatacaktı. Ancak Sovyet’ler dönemi bittiğine göre böyle bir teorinin de varlığı kabul edilemez.Diğer bir teoride uzay araştırmaları için kullanıldığı.Bu videoda istasyonun içinden çekilmiş nadir görüntülerden biri içerde bir çalışan olduğu fikri pek mümkün gözükmüyor ama içerde ne varsa artık 1982den beri kesintisiz anlamsız bir şekilde yayın yapıyor.Ayrıca videoda istasyondan arasıra gelen farklı seslerede yer verilmiş ve bu sesler bazı numaraları ve isimleri içeriyor bunların kim tarafından verildiği kime ait olduğuda bilinmiyor.Bunların en ilginci 25 Ağustus 2010 tarihinde ;”38, 77, 38, 527, a, 3, 50, 3707, 55, 73, 3, 8, 5, 2, 7, Anna, Konstantin, Konstantin, Roman, Elena, Caplya, Ivan, Yakov, 3, 5, Dnjyaj, Viljanka, 5, 5, 2, 3, UVB-76, UVB-76, 38, 527, AKKRECIA, 3609, 55, 73, 3, 8, 5, 2, 7, Anna, Konstantin, Konstantin, Roman, Elena, _, Ivan, Yakov, 3, 5 ,0, 9, 5, 5 şeklinde yayın, arka planda ise “Yeah” sesi duyulmuştur.
dönme dolap 01:39
dönme dolap 486 izlenme - 9 yıl önce arkadaşlarla dönme dolaba bindik çok komik olaylar oldu izlemenizi tercih ederim
 iPhone 6 Konsepti İzlenme Rekoru Kırıyor 00:30
iPhone 6 Konsepti İzlenme Rekoru Kırıyor 238 izlenme - 5 yıl önce İşte iPhone 6 olacağı iddaa edilen o muhteşem video..
Bakanı Protesto Eden Veliler 02:29
Bakanı Protesto Eden Veliler 208 izlenme - 3 yıl önce İTÜ Denizcilik fakültesinin mezuniyet törenine bir buçuk saat geç gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanı Binali Yıldırım, velilerce yuhalanıyor. Tabi sayın bakanımız, başbakan gibi asabi olmadığından, nazikçe suçu rektörlüğe atıp, onlar adına velilerden özür diliyor.
Kırıkkale Üniversitesi Elektronik Haberleşme Spor3 09:01
Kırıkkale Üniversitesi Elektronik Haberleşme Spor3 225 izlenme - 8 yıl önce kku elektronik haberleşme
e mail neden icat oldu 00:38
e mail neden icat oldu 182 izlenme - 8 yıl önce e mail icathayvanlarhaberleşme
e-mail neden icat edildi 01:22
e-mail neden icat edildi 229 izlenme - 8 yıl önce e mail icat ş hayvanlar haberleşme
kırıkkale üniversitesi elektronik haberleşme spor1 09:01
kırıkkale üniversitesi elektronik haberleşme spor1 146 izlenme - 8 yıl önce elektronik haberleşme
İstikbal Göklerdedir - Göktürk 2 01:39
İstikbal Göklerdedir - Göktürk 2 68 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin yüksek çözünürlüklü yerli keşif uydusu Göktürk-2 uzay yolculuğuna başladı. Tübitak Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü ve Tusaş İş Ortaklığı tarafından yüksek yerlilik oranıyla üretilen ve 2.5 metre çözünürlüğe sahip GÖKTÜRK-2, 18 Aralık 2012 Saat 18.12’de Çin Halk Cumhuriyeti’nin Gansu Eyaleti’ndeki Jiuquan Uzay Fırlatma Merkezi’nden uzay yolculuğuna başladı.
Telsiz Haberlesme Sistemleri 01:59
Telsiz Haberlesme Sistemleri 60 izlenme - 4 yıl önce Telsiz Haberleşme Sistemleri
Ulaştırma Bakanı Arslan, Btk ve Kosgeb Arasında Stratejik Ürün Desteği Projesi Protokol Töreni'nde.. 08:18
Ulaştırma Bakanı Arslan, Btk ve Kosgeb Arasında Stratejik Ürün Desteği Projesi Protokol Töreni'nde.. 8 izlenme - 3 ay önce Ulaştırma Bakanı Arslan, BTK ve KOSGEB arasında stratejik Ürün Desteği Projesi Protokol Töreni'nde konuştuANKARA - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, BTK ve KOSGEB arasında stratejik Ürün Desteği Projesi Protokol Töreni'ne katıldı.
Su Altında Elektronik Haberleşme Çalışması 03:40
Su Altında Elektronik Haberleşme Çalışması 72 izlenme - 3 yıl önce Su altında elektronik haberleşme çalışması- Bahçeşehir Üniversitesi Proje Geliştirme Birimince deniz memelilerine zarar vermeyecek şekilde tasarlanan su üstü ve su altı elektro-optik (ışıkla haberleşme) sistemine ait prototip, Bodrum Limanı'nda test edildi Bahçeşehir Üniversitesince tasarlanan elektronik haberleşme cihazı, Bodrum'da denendi.
Haberleşme Manyakları 02:10
Haberleşme Manyakları 133 izlenme - 9 yıl önce kayseri erciyes üniversitesi
Ulaştırma Bakanlığından 00:38
Ulaştırma Bakanlığından "Babalar Günü" Videosu 20 izlenme - 8 ay önce - Ulaştırma Bakanlığından "Babalar Günü" videosuANKARA - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, "Babalar Günü"ne özel video yayımladı.
Atatürk Havalimanı'nın Yerine Ne Yapılacak? Bakan Açıkladı 02:47
Atatürk Havalimanı'nın Yerine Ne Yapılacak? Bakan Açıkladı 22 izlenme - 7 ay önce CNN TÜRK ekranlarında canlı yayınlanan Hafta Sonu programında Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 3. Havalimanı sonrasında Atatürk Havalimanı'na fuar alanı yapılacağını hiçbir zaman imara açılıp, konut alanı olmayacağını duyurdu. Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan canlı yayında Hakan Çelik'in gündeme ilişkin sorularını yanıtladı ve İstanbul'da inşa edilen 3. Havalimanı ile ilgili açıklamalar yaptı. Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, 3. Havalimanı'nın hizmete girmesinin ardından Atatürk Havalimanı'nın İstanbul’a nefes aldıracak bir alan olarak düzenleneceğini belirterek, "Herhangi bir şekilde imara açılıp alışveriş merkezi ve konut yapılması söz konusu değil." dedi. Bakan Arslan, Atatürk Havalimanı terminallerinin fuar alanı olarak hizmet vermeye devam edeceğini açıkladı. Bakan Arslan, Atatürk Havalimanı ile ilgili olarak şöyle konuştu: "İki havalimanının aynı anda kullanma imkanı yok. İkisi de aynı hava koridorunu kullanıyor. Buranın kesinlikle yapılaşmaya açılmamasını istiyoruz. İstanbul’a nefes aldıracak bir alan olarak düzenlenmesi gerekiyor. Küçük uçakların iniş yapabileceği bir alan olarak kullanılacağı gibi, çok sayıda terminal var burada bunların da fuar alanı olarak hizmet etmesini istiyoruz. Herhangi bir şekilde imara açılıp alışveriş merkezi ve konut yapılması söz konusu değil. Bakan Arslan, Ankara'daki uçuşlar ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu: "İki pist var ama iki pist aynı anda kullanılamıyor. üçüncü bir pist yapıyoruz. Tamamen yolculuk taleplerine bağlı bir şekilde, Ankara'dan aslında dış bağlantılı uçuşlara bakıyorlar. Arz talep dengesine göre, Ankara üzerinden başka yerlere uçma isteğine bağlıdır. Talebe bağlı olarak birçok yere uçuş var, her yere uçuş olması şuan mümkün değil. Bununla alakalı da çalışmalar olacaktır yine." Bakan Arslan, yeni projeler ile ilgili olarak da "Milli ve yerli e-posta sistemini geliştiriyoruz. 2018 yılı sonunda milli e-posta sistemine geçiyoruz." dedi.
kırıkkale üniversitesi elektronik haberleşme spor4 09:01
kırıkkale üniversitesi elektronik haberleşme spor4 100 izlenme - 8 yıl önce elektronik haberleşme
Kırıkkale Üniversitesi Elektronik Haberleşme Spor2 09:01
Kırıkkale Üniversitesi Elektronik Haberleşme Spor2 87 izlenme - 8 yıl önce elektronik haberleşme
Bakan Arslan 'Ptt Kart'ı Batuhan Yaşar'ın Gündem Özel Programında Açıkladı 03:59
Bakan Arslan 'Ptt Kart'ı Batuhan Yaşar'ın Gündem Özel Programında Açıkladı 4 izlenme - 2 ay önce Bakan Arslan 'PTT Kart'ı Batuhan Yaşar'ın Gündem Özel programında açıkladı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan: "Türkiye Kart uygulamasını önümüzdeki yılbaşında uygulamaya başlatıyoruz" "Vatandaşlarımız Türkiye Kart ile kredi kartı işlemlerini ve nakit çekim...
modem 00:12
modem 97 izlenme - 8 yıl önce
Bakanlar Kars'ta 02:03
Bakanlar Kars'ta 1 izlenme - 3 hafta önce Bakanlar Kars'taKARS - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ardahan'a gitmek üzere Kars'a geldi.
Bakan Arslan, Baba Ocağında Taziyeleri Kabul Etti 04:08
Bakan Arslan, Baba Ocağında Taziyeleri Kabul Etti 8 izlenme - 7 ay önce Bakan Arslan, baba ocağında taziyeleri kabul ettiKARS - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, kardeşi Okan Arslan'ın tedavi gördüğü hastanede vefatı sebebiyle memleketi Kars'ta taziyeleri kabul etti.
Ulaştırma Bakanı Arslan: 04:33
Ulaştırma Bakanı Arslan: "Yarın Gece İtibariyle Avrasya Tüneli Geçişlerinde Yüzde 18 Olarak 1 izlenme - 4 hafta önce Ulaştırma Bakanı Arslan: "Yarın gece itibariyle Avrasya Tüneli geçişlerinde yüzde 18 olarak uyguladığımız KDV'yi yüzde 8'e düşürmüş olacağız" "İki yıl arasındaki döviz artışı baz alınarak zam yapılıyor" "Döviz kurlarındaki oynamadan kaynaklı olarak fiyat biraz yüksek çıktı"ANKARA - Ulaştırma...
Yabancı Sesleniyor! - Kashyk 01:48
Yabancı Sesleniyor! - Kashyk 41 izlenme - 2 yıl önce instagram http://www.instagram.com/kashykcy Oyunları Ucuza Almak İçin: https://www.g2a.com/r/yabancioyuncu Abone Olmak İçin http://goo.gl/H0M8qa Takipte Kalmak İçin: • twitter https://twitter.com/kashykcy • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • younow http://www.younow.com/yabancioyuncu • instagram http://www.instagram.com/kashykcy
Fetö'nün Haberleşme Ağı! 10:28
Fetö'nün Haberleşme Ağı! 12 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Ahmet Keleş FETÖ'nün haberleşme ağını, Fetullah Gülen'in örgüte üye olan insanlara nasıl mesajlarını ilettiğini anlattı.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Milli Tekvandocu Zeliha Ağrıs'ın Onuruna... 05:33
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Milli Tekvandocu Zeliha Ağrıs'ın Onuruna... 6 izlenme - 8 ay önce Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Milli Tekvandocu Zeliha Ağrıs'ın onuruna düzenlenen ödül törenine katıldı.
…Türkiye ile İran arasında akaryakıt fiyat farkını azaltan anlaşma yapıldı 02:09
…Türkiye ile İran arasında akaryakıt fiyat farkını azaltan anlaşma yapıldı 38 izlenme - 3 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve İran İletişim Teknolojileri ve Haberleşme Bakanı Mahmut Vaizi İran’ın akaryakıtta Türkiye’ye uyguladığı fiyat farkını azaltan anlaşmayı imzaladılar.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, İran İletişim Teknolojileri ve Haberleşme Bakanı ile bir araya geldi 02:14
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, İran İletişim Teknolojileri ve Haberleşme Bakanı ile bir araya geldi 30 izlenme - 3 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, İran İletişim Teknolojileri ve Haberleşme Bakanı Mahmut Vaizi ve beraberindeki heyetle bir araya geldi. Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, İran-Türkiye ilişkilerinin iyi durumda olduğunu söyledi.